Jsem ve finanční tísni. – Co dělat, aby se ke mě peníze vrátily?

6.5.2010 v Poradna 27

Následující otázka a odpověď je poněkud rozsáhlejší, ale zkracovat otázku se mi zdálo poněkud nevhodné a zkracovat odpověď už by byla opravdu hloupost.

V dotazu jsem zvýraznila malou část o náboženství, která se zdá jakoby vsunutá do tématu, ale je velice důležitá. – Jak už pro samotné řešení problému, tak i pro naše zamyšlení nad současným náboženstvím.

Nečtěte ale prosím pouze onu zvýrazněnou část, o hodně by jste přišli.

linka

Ahoj Alue,
zcela náhodou jsem se dostala na tvé stránky. Jsou krásné. Já mám stránky přes tři roky, ale o takové návštěvnosti se mi může jen zdát.
Aluško, jsem o hóóódně starší než ty, duchovním životem se snažím žít více jak dvacet let. Přesto mám jeden obrovský problém, se kterým si nevím rady. Pracuji na sobě, jde to sice ztuha, jsem líná – bohužel. Tak se mi podařilo po dvacetileté práci zlikvidovat dva strachy, které mne ovládali celý život: strach z autorit a strach z konfliktů. Ale můj problém se týká života ve hmotě, konkrétně finančního zabezpečení života. Celých těch dvacet let duchovní práce nevede k žádným výsledkům. Ale snad bude lepší začít popořádku…
Víš, Aluško, měla jsem hodně těžký život. Po revoluci začal můj bývalý manžel pít a flámovat. Pořád jsme měli málo peněz, ale ještě to šlo… Několikrát jsem byla nezaměstnaná a tak bez příjmů, živnostničení v novinovém stánku vedlo jen k totálnímu krachu a zadlužení. S mým bývalým manželem to šlo stále rychleji z kopce a peněz bylo stále méně a méně. Nakonec jsme byli nuceni odkoupit byt, ve kterém jsme s dětmi bydleli (mám tři dospělé děti) a to byl začátek konce! Nebylo možné získat hypotéku, až po nadlidském úsilí se podařilo dostat půjčku, ale naše finanční poměry byli tak strašné, že jsme již měli dluhy i na nájemném. Až jsme ten byt koupili, teprve jsem se s konečnou platností rozhodla, že manželovo flámování a pití nebudu nadále trpět a končím! Pravda, byla jsem s ním nešťastná drahnou spoustu let, ale praktikovala jsem katolické náboženství a zblblá jejich učením jsem si myslela, že manželství je svátost, že se rozbít nesmí a naopak, že žena trpět musí!!! Taková blbost. Sama jsem na to přišla, jak to vlastně je. Jinak bych od manžela možná utekla mnohem dříve, toužila jsem po tom mnoho let, zkoumala, zda by se mi nepodařilo najít samostatné bydlení, a tak… Možná jdu na to moc zeširoka, pokusím se mé vyprávění zkrátit.
Takže se mi to nakonec podařilo. Byt, který jsme v podstatě zaplatili krví, jsme museli prodat, aby se poplatili dluhy a já abych s dcerkou mohla odejít a zkusit štěstí jinde. Synové se na mne tehdy hodně zlobili, mysleli si, že to já jsem ta, co rozbíjí rodinu. Pravda, neuběhl ani rok, co poznali pravdu a vrátili se ke mně (obrazně řečeno, protože oni nadále bydlí v Brně a já s dcerou ve Zlíně).
Bývalý muž mne dost okradl, finančně. Je to moje vina, já už neměla síly bojovat a viděla jsem jen SVOBODU. A tak jsem si našla bydlení v Z a přestěhovala se. To málo, co mi zbylo z toho, co mi bývalý ráčil přenechat z prodeje bytu se rychle rozplynulo a prožívaly jsme s dcerou těžké časy nedostatku, když jsem neměla ani práci, ani prostředky k živobytí. Jen povinnosti platit nájem, splácet dluhy, platit školné, živit dceru bez jakékoli podpory jejího otce. Propadala jsem se do dalších dluhů a život v Brně mne pořád pronásleduje. Ne a ne se vymanit z finančního nedostatku a dluhů. Pročetla jsem všechno, co se týká vytváření si vlastní reality a také všechno vyzkoušela. Nejvíc se mi osvědčil transurfing, ale také to bylo jen na chvíli. Udělala jsem obřad zrušení slibů a přísah. Byla jsem i u vědmy, která mi řekla, že opravdu jsem prokletá. Nejdříve mi nechtěla věřit, dívala se a nic neviděla, ale na konec sezení chtěla vidět moje ruce a byla velice překvapená, že na dlani to prokletí mám a musím čistit rodovou větev do čtvrtého kolena… Zatím jsem ten obřad neudělala, potřebuji k němu nasbírat v lese šišky a kamínky (bylo pořád moc sněhu), tak jsem to prokletí na finanční prosperitě řešila s Ježíšem Kristem pomocí meditací a vizualizace, odpuštění a propuštění. Pravda, měla jsem to udělat i s rodovou větví mého bývalého manžela, nějak se mi do toho nechce… Ale udělám to – topící se i slámky chytá.
Jinak jsem velmi, opravdu velmi šťastná žena! Mám dokonalé zdraví, úžasné děti, a fantastického manžela. Můj druhý muž je doslova a do písmene ZÁZRAK. To jsem netušila, jaké je to krásné, když muž ženu opravdu miluje a ve všem respektuje a užívám si to. Jen ty finance – ty mne pořád podrážejí. Když se zdá, že se vše zlepšilo, že už nemám co platit , tak buch a další podpásovka. Je to už víc než půl roku, co zase pořád a pořád jen ztrácím. Nejdříve ztratila dcera práci a protože pracovala jen 8 měsíců, neměla nárok na podporu v nezaměstnanosti. Pomáhala jsem jí a tím opět finančně vykrvácela a zabředla do dalších dluhů. Aby toho nebylo málo, pronásleduje mne Brno – lépe řečeno můj bývalý hluboce nešťastný život v tomto městě. Dostala jsem dopis, že musím uhradit za tři a půl roku, kdy jsem už bydlela v Z dluh za odpady!!! A to jsem tam byla hned při stěhování, že se stěhuji a bydlet v B nebudu, aby to zrušili. Ale byrokratická obluda má svoje zákony a řekli mi, že pokud nebudu mít trvalé bydliště jinde, tak platit musím!!! Nájemci bytu, ve kterém jsem bydlela, mi povolení k trvalému pobytu dát nechtěli. Až jsem se podruhé vdala a přestěhovala k svému muži, získala jsem trv. byd. u něj. Tak ihned vystartovali s dluhem za odpady. A já to nemám z čeho uhradit. Potom přišla další rána. Zdravotní pojišťovna mi napařila penále za to, že jsem před třemi roky uhradila dluh na pojistném pozdě… Zaplatila jsem tehdy asi 6700kč a penále mi vyměřili skoro 18 tisíc! Jsem už z toho všeho unavená. Tolik snažení a práce jak fyzické, tak i té duchovní a přitom se vše jen zhoršuje. To zhoršování je ovšem jen a pouze ve finanční rovině. Jinak je všechno naprosto dokonalé. Co mám dělat, abych se toho zbavila a mohla žít normálně, s dostatkem financí na vše, co potřebuji? Kde je ten pes zakopán? Už jsem mnoho bloků a programů neutralizovala, naposledy ten, že jsem byla vnitřně přesvědčená, že peníze jsou nepřirozené, umělé a slouží jen na ovládání… Jako bych byla z nějaké jiné planety, kde finanční systém neznají… Také sny mám velmi povzbudivé – že jsem šlápla do bláta, či přímo do něj spadla, že jsem viděla anglickou královnu – a tak různě. Symboly, které říkají, že moje finanční situace se razantně otočí. Ale jak a kdy? Drtí mne to. Protože teď už netrpím jen já, ale můj manžel, který nikdy tyto finanční problémy neznal – až do doby, kdy poznal mne. Proč má mým prokletím trpět i on, tak dobrý, laskavý a milující člověk?
Aluško, vím že můj dopis je příliš dlouhý (přesto se mi nepodařilo vystihnou celou zoufalou situaci). Nebudu se zlobit, když to hodíš do koše. Vždyť mně je 51 let a píšu tobě – děvčátku, které má celý život před sebou. Ale děvčátku, které ví o životě mnohem víc než kdokoli z dospělých. Také tě chválím za tvůj postoj k duchovním věcem. I já jsem přesvědčena, že člověk se má o všem přesvědčit a nepřijímat teorie jiných, že skutečná spiritualita má být založena na zkušenosti. Jen jdu trošku jiným směrem. Zajímá mne transformace, ovládání lidí temnotou a vyvrcholení. Mám osobní zkušenost s Ježíšem Kristem. A také s Jeho Matkou Marií. Ale též s temnotou.
Nakonec tě srdečně zdravím a přeji hodně štěstí a úspěchů ve tvém životě a práci.

S láskou
Marie

________________________________________________________________

Ahoj 🙂
Děkuji ti za tvůj e-mail, byl pro mne velice zajímavý a poučný. – Nemusíš se bát, že bych příliš dlouhé zprávy nečetla, nebo vyhazovala. – Samozřejmě že pokud je dotazů hodně, jsem ráda za jednoduché a krátké dotazy, ale tak drzá abych se kvůli lenosti vykašlala na někoho, kdo kvůli mě sepsal dvě strany, to opravdu nedělám.
Děkuji ti také za pochvalu stránek 🙂 – Co jen k tomu dodat? Moje návštěvnost je vydřená. Za prvé jsou tam uveřejněné velmi zajímavé a důležité věci, trávím mnoho času prací na svém webu a spravováním e-mailů. Také zkoumám použitelnost stránek, snažím se rozšiřovat své pole působnosti o dobrou reklamu. – Je v tom zkrátka strašně moc práce, přemýšlení a fíglů, jak co udělat, aby to bylo hezké, použitelné, dělalo to dojem, aby to každý našel apod.

A teď k řešení tvého problému.
Výjimečně jsem na to nebyla sama, zasedla jsem na bojovou poradu s jedním velice moudrým člověkem, se kterým jsem to prokonzultovala a výsledné řešení ti teď píšu.

Je výborné, že jsi se zmínila o náboženství. – Úplně první věc co je nutné udělat po dočtení tohoto mailu je zbavit se všech křížů, které vlastníš, které ti někdo dal, nebo které se jen nacházejí ve tvém domě.
Kříž není konstruktivní znak ani náhodu, vyzařuje obrovskou destrukci, saje z tebe energii, ba co hůř, v kříži je často zakodované takové zlo, které si ani neumíš představit. – I když do kostela už nechodíš (gratuluji ti, že jsi se vymanila, mě jako malou taky nutili do víry), stále můžeš doma nějaké kříže mít a je velice pravděpodobné, že jeden z křížů, které máš v sobě obsahuje kód, který napomáhá, nebo přímo způsobuje tvé finanční problémy.
Křížů je ale nutné se zbavit speciálním způsobem. – Jejich prokletí nesundáš pouze tím, že je vyhodíš, ale je nutné je hodit do řeky.
Podobně se řeší i rozbité zrcadlo, střep se hází do řeky určitým způsobem, pokud tě to zajímá, mám tu jeden můj sepsaný zážitek, jak jsem se zrcadla zbavovala. Bylo by dobré si to také přečíst, než se půjdeš zbavit křížů:
,,Rozbité zrcadlo a světelné jiskření / DOPORUČUJI!”
Zatím nemám tento postup nikde popsaný, takže ti ho popíšu extra:
Vezmi všechny kříže které máš a vydej se k řece. – Musí to být velká řeka, nad kterou bude most. – Postavíš se doprostřed mostu tak, že se opřeš o zábradlí zády. – Před tebou vidíš, jak voda teče k tobě, od tvých zad se vzdaluje. – Voda musí téct pryč od tebe, za tvá záda. – Budeš házet kříže přes pravé rameno dozadu do vody, proto musí voda téct od tvých zad, aby odnášela symbolicky pryč tvé prokletí.
Vždy vezmeš do ruky jeden kříž a pomodlíš se ke KONSTRUKTIVNÍM SILÁM VESMÍRU ne k ničemu jinému, protože konstruktivní síly Vesmíru jsou jen jednoho druhu, nezaměnitelná síla dobra. Nepros nikoho jiného.
Poprosíš, aby tyto světlé síly sejmuly z tebe všechny problémy, které jsou spojené s tímto křížem a to jak z minulosti, přítomnosti a budoucnosti a aby se tyto problémy už k tobě nikdy nevrátily. – Hodíš kříž přes pravé rameno za sebe do vody a poděkuješ. – Neříkej amen, ale DĚKUJI.
Takto vyházej za sebe všechny kříže. – Pozor! – Až je vyhážeš, NESMÍŠ se podívat na tu stranu řeky, která teče od tebe. – Pokud se na řeku znovu podíváš, tak své problémy vezmeš znovu na sebe! – Zastiň si pohled dlaněni a rychle z mostu odejdi a vůbec se na řeku nedívej. – Na řeku se nesmíš podívat po dalších 24 hodin, pak už ano.

Také si pamatuj:
ČÍM VÍCE ZA PENĚZI BĚHÁŠ, TÍM VÍCE OD TEBE UTÍKAJÍ.
Když se penězi přestaneš zabývat a budou ti ukradené, vrátí se k tobě. Veliká chyba byla půjčka. Pamatuj, že peníze patří temným silám a pokud si vezmeš půjčku, upisuješ se těmto temným silám a bereš na sebe prokletí. – Ten kdo si půjčuje peníze je pak nikdy nemá!
Pamatuj, nikdy si nekupovat něco, na co nemáš. Nikdy si neber půjčky.
Co nejrychleji se zbav všech závazků k bankám, žádné půjčky, žádné dluhy a hlavně se nehoň za penězmi!
Vyrostla jsem v rodině chudé, vím dobře, jaký to bývá problém, když nemáš ani na chleba. V takových poměrech se peníze řeší od rána do večera a to je ta největší chyba, kterou můžeš udělat.
Pamatuj, že když se peněž vzdáš, dostaneš je. Funguje to dokonale v tomto systému.

Také pokud máš v peněžence dolary, hlavně jednodolarovou bankovku, rychle se jí zbav, je na ní 666krát symbolizované číslo 666. – Jednodolarová bankovka je obrovské zlo.
Své peníze vždy třiď v peněžence, skládej papíry na sebe systematicky. – Všechny otočené stejnou stranu, seřazené podle hodnoty a po manipulaci s penězi si VŽDY umyj ruce.
– Řadíš je, aby tě neproklely, ruce si umýváš, aby na tobě neulpívala jejich energie. – Peníze jsou v systému potřeba, ale je v nich zakodované obrovské zlo, je nutné s nimi manipulovat s rozvahou, ne jako s obyčejným kusem papíru.

Také tvé problémy s penězi může způsobovat vnitřní přesvědčení, že si něco nezasloužíš, že nejsi dost dobrá. – Zamysli se, zda-li někde v sobě nemáš toto přesvědčení a pokus se s ním něco dělat, většinou vznikají v dětství, na to ti mohu doporučit knihu Radikální Odpuštění, mám o ní data na webu. Můžeš na základě těchto dat posoudit, zda je pro tebe vhodné si knihu pořídit.

Hodně štěstí, pokud máš nějaké další nejasnosti, neboj se dodatečně zeptat.
Alue

linka

Dodatek:

Ne aby vás napadlo házet všechny kříže co máte doma do řeky! – Pamatujte, že postup vyhazování do řeky se používá POUZE POKUD MÁTE DŮVODNÉ PODEZŘENÍ, ŽE JE S KŘÍŽEM SPOJENÁ KLETBA! – Jiné kříže, které jsou samozřejmě destruktivní, se normálně háží do koše, popelnic, ale ne do řek!

Další obrázky stromů – ZDE

Komentáře

Ikona diskutujiciho M 2010-05-06 08:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pravda z dolaru sem mel vzdycky zvlastni pocit . Ale ne zadnej zlej ale takovej ze se mi ty dolary libily oproti ostatnim bankovkam .. Ten sami pocit jako kdyz kouknete na Avatar a potom na malou morskou vilu od Disneyho . I prez uzasny effekty avatara ma malamorska vila neco do sebe .. A ten pocit je stejny jako u vseho co je spojovane s ,,dablem" .. Pamatujte dabel bude simpatak 🙂

Ikona diskutujiciho septik 2010-05-06 18:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Pokud se ti zdá zlo jako sympatické, tak podle zákonu rezonance rezunuješ na destrukci. TO JE CELÍ. A vzhledem k tomu, že většina čtenářů alue.cz "je konstruktivních", tvoje rada se pravděpodobně nesetká s úspěchem.

Ikona diskutujiciho ok 2010-05-06 19:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Si vzpomínám, že Nuf prachy skládal cik-cak, takže jaktože najednou všechny stejně??

Ikona diskutujiciho Daniela 2010-05-06 21:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Milá Nária, som v Tvojom veku a mám za sebou náročný život- dva vzťahy, štyri deti, stratu dcérky a na všetko som bola sama. Aj mne neustále chýbali peniaze na prežitie, ale spoznala som dobrú dušu,teraz mi je kamoška, ktorá ma naviedla na tú správnu cestu.Naučila som sa nájsť vo svojom vnútri pokoj a že mám všetko čo potrebujem, hoci mi plat nezvýšili,tvrdím,že mám dosť peňazí, prestala som ich vnímať. Ide o to mať iný uhol pohľadu.

Ikona diskutujiciho NUF 2010-05-06 21:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji za úžasné obrázky stromů a pannenské přírody…..

Ikona diskutujiciho Luz 2010-05-07 08:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nešlo by nějak vysvětlit, proč mají kříže destruktivní energii? Nedá se o tom nikde nic najít. A je to tak u všech bez ohledu na materiál [protože jednou jsi o tomhle psala v souvislosti s kovy]? A jaký smysl vlastně mají v tom případě kříže, co se stavěly třeba venku u cest a podobně?

Ikona diskutujiciho Alue 2010-05-07 09:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

*opraveno

Ikona diskutujiciho Alue 2010-05-07 09:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]:: Tak to si pamatuješ absolutně blbě. Peníze se skládají stejně, NIKDY ne cikcak. Až Nufa potkáš, tak se ho prosímtě zeptej, když mi nevěříš 🙂

Ikona diskutujiciho Janes 2010-05-07 11:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško,tvoje stránky jsou nádherné, pravidelně je čtu, (včetně Osudu.cz).Zajímalo by mě, co dělat, když jsem nedávno rozbila malé zrcátko. Střepy už jsou pryč, jak to napravit? Taky se mi stalo, že před nedávnem jsem rozbila i sklenici, což se říká, že střepy naopak přinášejí štěstí. Můžeš mi poradit? Jana

Ikona diskutujiciho Petr Pan 2010-05-07 14:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: Podle mě to "M" myslí tak, že ďábel se nebude prezentovat jako nějakej hajzlík, ale prohodí pár vtípků, přijde v pěkným obleku…

Ikona diskutujiciho septik 2010-05-08 10:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[10]: Může tu přijít jako krásná ženská, ale to nic nemění na tom, že většina citlivějších lidí umí vnímat energie a vibrace ostatních lidí, natož ještě nejvyšší bytosti zla. Kdo to vnímat neumí, ať se k němu klidně přidá, už takhle jsou lidi zblblí politickým populismem a zaslouží si to…

Ikona diskutujiciho putující oblak 2010-05-08 21:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, patří ti mé srdečné díky za to co všechno děláš.

Ikona diskutujiciho NUF 2010-05-09 01:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj ok, s těmi penězi určitě nemáš pravdu. To jsi musel vidět u někoho jiného, ale né u mně. Já na to dávám vždy moc dobrý pozor. NUF

Ikona diskutujiciho M 2010-05-09 23:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]:Jee to si me jen spatne pochopil . Ono se to tak rika a je to pravda ze zlej clovek je vetsinou simpatickej a pak se z nej vyklube nejakej hajzlik . Treba ty pohadky od Disneyho se libi snad kadzemu diteti a pritom je ucej uznavani spatnych zivotnich hodnot .

Ikona diskutujiciho M 2010-05-09 23:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[10]: Jee pochopil moc dobre 🙂

Ikona diskutujiciho Luz 2010-05-10 10:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No tak jsem v posledních dnech zvažovala, jestli se mám taky zbavit křížků, a řekla jsem si, že by to tady Alue takhle nepsala, kdyby to nebylo důležitý, a že jestli se má na základě toho něco změnit, tak jen k lepšímu. Takže dnes ráno jsem je podle návodu naházela do Berounky; byla jsem z toho všeho děsně nervózní, ale už jsem se uklidnila. 🙂

Ikona diskutujiciho septik 2010-05-10 17:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

znova k [10]::

Ikona diskutujiciho M 2010-05-10 21:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[17]: Ja s temnou stranou nesympatizuji ale chtel sem poukazat na to ze ti lide co je to tam tahne se snazej byt sympaticky pro ostatni lidi nejspiz proto aby je nasledovaly . A ze ty nesdilis tyto sympatije je mi jasny uz jen proto ze se pohybujes po techto strankach , ale kolik je lidi co se temito veci zabyva a kolik jich na toto ani neveri ? Rekl bych ze tak minimalne 70% ceske republiky na to ani neveri a tak nevedomky jdou k temne strane protoez jsou hlusi a slepy . Ale uz to neresme nikam to nevede . Jen si me spatne pochopil to je vse

Ikona diskutujiciho ja a nikto iny :) 2010-05-14 07:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

len ma napadlo, že pridám obrázok k tej jedno dolárovke

Ikona diskutujiciho Alue 2010-05-18 18:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[16]: Ale nevadí ti, že to stačilo hodit do koše? Když to není prokleté, nemá to  v řece co dělat.

Ikona diskutujiciho Alena Vlč 2010-05-19 13:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]:Dobrý den, moc vás zdravím, náhodou jsem našla tento krásný blog slečny Alue. Mám dar "automatického písma", pomáhám vesmírnou energií lidem v těžkých životních situacích. Pročetla jsem si trápení paní s energií peněz a k tomu vynikající odpověd'andělské Alue.Dovolila bych si doplnit dodatek ze zkušeností. Peníze se nesmí považovat za něco špatného. Energie peněz je zelená a musí se nechat lehce plynout. Myšlenkou, že peníze jsou špatné či špinavé se člověk uvrhuje do chudoby. Peníze nám nesmí vládnout, ale dávají lidem svobodu. Vše je problém v myšlení. Potkáte-li žebráka, minete ho, nic mu nehodíte s myšlenkou, že sám nic nemám nebo, že mám posledních  50kč, ano tak jest, tak se stane.Skutečně nic nemáte a máte posledních 50 kč. Správné je bud'mince žebrákovi hodit a říct si, já mám dost, zase budu mít nebo si říci, že dám příště. MYŠLENKA a LÁSKA jsou nejsilnější energie ve Vesmíru!

Ikona diskutujiciho Leo 2010-05-19 15:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Rád bych reagoval na poslední příspěvek Aleny. Myslím, že není správné darovat peníze těm kteří žebrají na ulici, protože ve většině případů to nejsou žebráci v pravém slova smyslu, ale závisláci a svou finanční částkou je v tom jen podporujete. Člověk zodpovídá za své skutky i sebelépe myšlené. Je lepší peníze poslat osvědčené nadaci, nebo dělat něco aktivně.

Ikona diskutujiciho Alue 2010-05-19 18:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[22]: Ano, to je pravda. Existuje Armáda spásy, která snaživého bezdomovce neodmítne. Je jak v Brně, tak v Krnově, v Praze i Ostravě a já nevím kde všude ještě. Ošatí ho,nakrmí,ubytuje a pomůže najít práci. To co potkáváme na ulicích jsou lidé, kteří jsou zkrátka líní se snažit.

Ikona diskutujiciho Alena 2010-05-21 18:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Reakce na komentář od Leo a Alue:

Ikona diskutujiciho Luz 2015-03-21 16:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[20]:  Tohle je ohromně staré, ale pročítala jsem si tu teď znovu nějaké staré dotazy a odpovědi… Tak chci podotknout, že když byl ten článek nový, nebyl tam ještě ten dodatek a vyznělo to v té odpovědi tak, že tohle by se mělo udělat se všemi kříži, co vlastníš. Jinak bych se s tím rituálem nebyla obtěžovala. Když je to z nějakého obchodu (a ne třeba po jiných majitelích), tak to by asi prokleté nemělo být? Ale i přesto nějak škodlivé, i když v menší míře?

Ikona diskutujiciho irčumil 2015-04-08 18:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ahojda, takže když mám doma nějaký kříž musím ho jít vyhodit do řeky nestačí ho jen třeba vyhodit?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2015-04-08 22:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[26]: NEPROKLETÝ/neposvěcený předmět stačí jenom hodit do popelnice, nebo do krbu.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek