Jsou u nás andělé neustále, nebo si ,,odskakují“ i jinam?

5.12.2010 v Poradna 11

Otázka:

Milá Alue,

myslím, že budeš znát odpověd na mou otázku, proto jsem se rozhodla ti po delším otálení napsat. Moc moc by mě zajímalo, zda jsou s námi naši andělé neustále, nebo zda si i tzv. odskakují někam jinám. Někdy mám pocit, jakoby byli neustále přítomni a jindy, jako bych se s nimi nemohla spojit. Proto se ptám, už kvůli nim, abych když se s nimi snažím návázat kontakt, celou věc nebrzdila tím, si budu myslet, že nejsou přítomni a oni ve skutečnosti budou trpělivě a dost možná nechápavě čekat o co vlastně, že mi vůbec jde. Budu ráda, když mi odpovíš. Myslím, že i andílkům se uleví, když si to trochu ujasním. Přeji co nejvíce štastných dní Tobě i tvým milovaným Bytostem

Odpověď:

Ahoj,
Je to velmi jednoduché. Tvoje strážná bytost (nebo bytosti, ono jich někdy bývá opravdu hodně) je s tebou spojená. Ne vždy vyloženě anděl stojí přímo u tebe, ale vždy tě hlídá jeho vědomí a světlo. Když na něj jen pomyslíš, když zavoláš jeho jméno, když prosíš o pomoc, nebo když si ho vedle sebe představuješ ve fantazii, cítí to a hned k tobě přijde. Když u tebe stojí, aniž bys na něj myslela, dělá to, protože chce, nebo protože k tomu má důvod. Máš například potíže a on je u tebe neustále, aby tě hlídal.
Čili vědomím jste spojení stále. Krom anděla máš ještě ochranné energie, to jsou taková sluníčka, nebo jiskřičky. Je to vědomá síla, která na tebe také reaguje. Takže opravdu nikdy nejsi sama, pořád jsi pod dohledem a pořád, každou vteřinu můžeš cítit lásku své strážné bytosti, kdykoliv můžeš prosit, nebo děkovat. Tvůj anděl ví na co myslíš, cítí tě a vždy tě slyší.
Třeba já, když se někdy před spaním cítím sama, volám Laureje třikrát jeho jménem. Není to o tom jménu, ale je to signálu, který k němu myšlenkou posílám. Cítím, že mě vždy slyší, ale fyzicky ho cítím, až když ho zavolám. Potom cítím jeho ruku na tváři. Někdy na mě mluví, někdy ne, někdy mi jen pošle myšlenku. Záleží to na něm, komunikace je nenucená, přátelská. Vůbec si nedělej těžkou hlavu s tím, jestli tě anděl slyší. Slyší tě moc dobře a vždycky přijde, když si to budeš přát.

Hodně štěstí 🙂
Alue

3eb0e930281c3417

Další Fantazie – ZDE

Komentáře

Ikona diskutujiciho cockburn 2010-12-05 13:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

děkuju za tenhle článek, přemýšlela sem nad tím už nějakou dobu 🙂

Ikona diskutujiciho AChantall 2010-12-05 13:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

konečne niečo anjelsky milé :o)

Ikona diskutujiciho Verča 2010-12-05 14:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jo, andílci jsou s náma pořád, pokud je potřebujeme. Až se naučíme dokonale splynout s vesmírem a příjmout všechno dobré i špatné, co se nám kdy stane aniž bychom se přitom trápili, jejich pomoc už nebude nutná.

Ikona diskutujiciho Alue 2010-12-05 14:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: Tak to asi nechápeš, na co všechno tady jsou, protože jejich pomoc je nutná vždycky.

Ikona diskutujiciho deyf 2010-12-05 15:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No mám možná takove blbe dotaz, v čem konkrétně v životě pomáhají nebo můžou pomoct? Myslim nějaky důležitější věci, ne třeba pomoct usnout :-)

Ikona diskutujiciho Alue 2010-12-05 16:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]: Copak tobě pomoc usnout přijde nedůležitá? Mě tedy rozhodně ne. Anděl toho dělá hodně. Dává ti znamení, která radí, kudy máš v životě jít, postrkuje tě tam, kam máš jít, nahrává ti do života situace a lidi, které potřebuješ, umí léčit nemoci, spravovat toky energií, chránit od zlých bytostí, umí tě naučit hodně o nehmotných světech, umí ti pomoci mít rád sám sebe, může ti pomoci se lépe soustředit do školy, zahání smutek, léčí deprese, může být tvůj nejlepší kamarád.

Ikona diskutujiciho Mitsu 2010-12-05 16:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já svého anděla vidím hlavně po meditaci. Vyplní můj pokoj zlatou a fialovou energií a ten pocit lásky ani neumím vyjádřit. Potom, když jdu spát, klekne si k mé posteli nebo si vedle mě lehne a skutečně nevím, jak bychom my lidé fungovali bez andělů, když vím, že mi i několikrát zachránil život. Taky se mě snaží rozptýlit ve školem kde mě to moc nebaví :))

Ikona diskutujiciho Domácí čajovna, Renata 2010-12-05 18:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

mám prý 15 andělů u sebe a jednoho externího, řekla mi to jedna paní, která mi je automatickou kresbou namalovala.. je to prej moc a mají mě rádi… prý…

Ikona diskutujiciho Ella 2010-12-06 14:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mila Alusko,uz nejakou dobu(od konce srpna)vnimam,zvlaste kdyz sedim u otevreneho okna zvlastni omamnou vuni,pripada mi jako orchidea.Jelikoz v lete kvetou kvetiny,tak jsem tomu moc pozornost nevenovala,ale ted uz nekvete nic,pod oknem mam 2 modriny,tak kde se tady ta vune bere?Prejde jako oblacek,pak se zase vzdali a prijde zase.Uz jsem si myslela,jestli mne nechodi navstevovat moje sestrenice,ktera zemrela vloni v breznu,moc jsme si spolu rozumely a vim jeste,ze jsem si rikala,ze kdyz mi nekdo da vedet,jestli existuje zivot po zivote,tak to bude Danka.Co si o tom myslis ty Alusko,nebo ostatni ctenari,budu vdecna za kazdy tip.Zdravi Ella

Ikona diskutujiciho Alue 2010-12-06 14:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]: Vím, že někteří lidé můžou vnímat přítomnost anděla jako hudbu, nebo vůni. Já to třeba nezažívám, ale ty to tak můžeš mít. Já bych to brala jako skvělou věc 🙂

Ikona diskutujiciho Verča 2010-12-06 17:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]:Pomoc vesmíru /vědomí /boží lásky, zkrátka toho, čeho jsme my všichni součástí, je hodně důležitá. Takže pokud v životě tápeme a potřebujeme najít tu správnou cestu, začneme se kontaktovat s anděly, bohem, prostě si vytvoříme nějaký způsob jak se spojit s oním vesmírem /vědomím /boží láskou, protože ono nejlip ví, co nám má přihrát do života, abychom se zbavili té části naší osoby, která nás podceňuje a v tlouká nám do hlavy další různé nesmysli, kvůli kterým si pak myslíme, že náš život je jeden velký boj. Přitom je to něco krásného, co stojí za to vychutnávat každičkou vteřinu, byť se ne vždy citíme tak dobře, jak bychom chtěli. Je jedno, jestli vnímáme anděly jako posly, kteří nás mají dovést k nejčistší boží lásce, nebo třeba jako určitou formu lásky, pomocí níž nakonec splyneme s naším vyšším já a staneme se součástí vědomí /vesmíru, ze kterého jsme všichni vzešli. Někdo je s anděly celý svůj život, protože je to tak pro něho nejlepší, někdo je přestane potřebovat a začne se spoléhat sám na sebe… Nezáleží na tom, jak vnímáme pravdu. Hlavní je, že existuje a že jsme všichni součásti všeobjímající lásky. Když si toto uvědomíme, nebudem si už nikdy připadat opuštěně.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek