Alue se zamýšlí nad tím, co všechno jí až do této doby dali andělé

20.7.2007 v Spiritualita 6

Přesto, že je to tak – no, nebudu přehánět, řekněme rok, co jsem s nimi nějak víc v kontaktu, často přemítám a děkuji za to, co mi všechno dali.

Mohla bych to všechno převést do bodů.

I. Tak hlavně mi dali pocit jistoty. – ,,Jsme pořád s tebou, pomůžem ti vždy se vším, na nás je spoleh”. Jejich síla a láska mě vede a podporuje. Vím, že vždy jsou tu pro mě Oni. Vždy mají na mě čas a nikdy mě neodmítnou. Vždy mají velkou radost, když se o ně opírám.

II. Naučili mě milovat své tělo. – Dřív jsem se styděla sama před sebou. Připadala jsem si škaredá, tlustá, s obrovským rypákem, velkou prdelí, neopálená, styděla jsem se podívat na svoje tělo v zrcadle, jakoby to byl snad nějaký hřích. Dokonce jsem se styděla před němou tváří. Prostě hrůza. – A pak přišli oni. Naučili mě, jak je každý z nás dokonalá svatá nebeská bytost, jak jsme všichni krásní.. naučili mě vážit si svého těla. A mít sama sebe ráda se všemi svými nedostatky, které teď již vlastně ani nevnímám.

III. Dávají mi lásku a léčí moje bolístky. – Všechny svoje starosti, trable… pocity ublíženosti.. prostě všechno negativní mohu odevzdat jim a netrápit se. Všechno, co jsem jim kdy vnitřně odevzdala, se nakonec vyléčilo. Dokonce mi nahrazují otce. Nedokáží to úplně, protože anděl si s tebou jentak nezahraje člověče nezlob se, ani si na něho nešáhneš. Ale tu oporu a lásku, kterou dítěti dává Otec, tu mám. A za to jsem jim strašně vděčná 🙂 Když se cítím sama, opuštěná, smutná.. když jsem skleslá a potřebuju povzbudit, přijdou oni. A pokud jim to dovolím, naplní mě radostí a láskou, až pláču stěstím jako malé dítě. A všechno je najednou skvělý a krásný.. pak vyběhnu ven a směju se a zpívám.

IV. Chrání mě. – Nemusím se bát ničeho. Ať už hmotného světa, nebo zla z astrálních sfér, jako jsou třeba ti škaredí démoni. Stačí zavolat, pomyslet.. spolehnout se.. pomodlit se.. vždycky příjdou a odeženou ode mě všechno a jako bonus mě ještě utěší a vyléčí vše, co mi to ,,něco” stihlo udělat. – A znám úplně skvělou větu, která pomáhá, když leží před vámi něco, z čeho máte strach. Bohužel tohle slovní spojení funguje jen pro ty, kteří věří ve stvořitele. A slova zní: ,,Nebojím se ničeho, protože Ty jsi se mnou!” – A hrdě vykročte situaci vstříc. Spolehněte se a veřte, že to dobře dopadne. A veřte mi, – skutečně dopadne! 🙂

V. Oni jsou mými učiteli ve všem. Pořád mě něco učí. Znají odpověď na všechny otázky, které mi kdy ležely v hlavě. Stále se ptám, stále dostávám vždy odpověď, vždy se z ní něco naučím a ještě k tomu mám dobrej pocit. – A pak se jen setkávám s lidmi, kteří žasnou, jakto, že vím to a vím vono? -Vždyť je to tak jednoduché! Odpověď příjde vždy sama 🙂 Co vím, není z knih. Učí mě Andělé.

VI. Ukázali mi, jak vidět dobro všude a ve všem. Milovat sebe sama a všechny.

VII. Naučili mě umět přiznávat svoje chyby. – Společně udusáváme moje ego.

VIII. Díky nim znám otázku existence světa a lidstva.

IX. Léčí. – Vždy, když mě něco bolí, stačí zavolat (nejlépe Archanděla Rafaela) – Vždy přispěchají nebeští léčitelé a vyléčí vše, co mě bolí. Bolesti hlavy.. křeče.. všechno. Ale člověk jim musí dát volnou ruku a neradit.. nesrat se jim do toho. A hlavně se nebát.

No zkrátka, jsou to moji společníci, kamarádi, ochránci, učitelé, rádci, lékaři.. všechno dobré, co člověka vůbec může potkat.

A já vám všem moc doporučuji s Anděly začít. Pokud třeba nejste citliví a neslyšíte je, ani je necítíte, snažte se v ně uvěřit a modlit se k nim. A ona třeba ta citlivost časem příjde. Ale nutit vás nemůže nikdo 🙂

Komentáře

Ikona diskutujiciho Jziju 2007-07-20 19:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zatim nejlepsi tvuj clanek!=)Ja mam dobry lidi v obcanskym sdruzeni.Diky nim si uvedomuju lepsi Zivot.

Ikona diskutujiciho Alue 2007-07-22 18:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

jéé to seš ty 🙂 – já jak otviram komentáře na svoje články, už dopředu zase čekám naký nadávky. 🙂 díííky mistře! 🙂

Ikona diskutujiciho Tom* 2007-08-29 18:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

achch…, ti Andílci :-)) – cobychom si bez nich počli… To je tak klásný… :+) 😛

Ikona diskutujiciho Alue 2007-08-30 12:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

jojo 🙂

Ikona diskutujiciho Scon 2011-01-09 19:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

hmm…zajímavé a chtěl bych se zeptat jestli už jsi se dostala k přivolání Metatrona?

Ikona diskutujiciho Laigo 2011-02-10 23:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je moc hezký sledovat, jak jsi se změnila za 5 let.. Dříve jsi byla jakoby jedna z těch, co věří a vidí, snaží se.. A teďka už ti to jde všecko samo :).. Od srdce, z nitra 🙂

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek