Kam vede závislost na umělé kráse?

5.10.2014 v Zajímavosti 8

Že jsme bombardováni propagací plastické nepřirozené ,,krásy“, na tom není nic nového. Je to zkrátka všude a když člověk vypadá tak jak ho původně příroda stvořila, pomalu aby se za to styděl…

Doba je zkrátka padlá na hlavu. Dřív aby se člověk proslavil, musel něco umět a většinou se stejně proslavil až po své smrti. Dnes, díky novým trendům, fungují úplně jiné (zaručené) metody: Buď být magor a chovat se dost šíleně, tak aby každý kdo to uvidí, zůstal stát s otevřenou pusou, jako solný sloup. Čím víc to bude padlé na hlavu, čím víc to bude stupidní a otřesné, tím víc se o tom bude mluvit a tím větší popularita je zaručena.

Anebo je tu ještě další způsob: Vypadat plastově jako panenka Barbie, narvat si deset litrů silikonu do hrudníku, nafouknout rty, zadek, ubrat nos, odstranit spodní žebra, pár let anorexie, nebo minimálně bulimie, každý den strávit nad make-upem alespoň dvě hoďky a pokud se dostanete do fáze, kdy vypadáte dostatečně bizarně (něco jako V.Lukyanova, či A.Shpagina), máte popularitu zaručenou. A nemusíte přitom umět skoro nic, stačí jenom mít dost velkého švába na mozku… Stačí chodit na plastiky, nejíst a patlat na sebe kilo make-upu každý den.

Následující video je velice zajímavé a trefné, přesně vystihující dnešní přehnané šílenství po umělé ,,kráse“. Bez jediného slova ukazuje, kam taková vášeň může zajít. (A nic nepřehání, protože podobné kreatury skutečně existují, dokonce jsou populární a jejich fotky na nás vyskakují jako strašáci skoro všude, kam na netu klikneme.)

Plastic Surgery Animation

https://www.youtube.com/watch?v=lvS0Tti1-bI

Co příroda stvořila, člověk zkrátka nevylepší.


Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Oblíbená videa“ – Zde

Máte dotaz? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihy! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

Komentáře

Ikona diskutujiciho colourfulworlds 2014-10-05 10:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

:-O, tak na to video jsem  se nevydržela koukat :-D, asi dnes mám náladu na něco "mírumilovnějšího", nebo mě prostě dostala ta "podobnost" s něčím, co se opravdu děje, nebo by se dít mohlo.

Ikona diskutujiciho Amálka 2014-10-05 11:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: taky jsem ten konec už nedávala, hodně morbidní a bohužel pravdivé. Mohla by už konečně přijít do trendu nějaká vlna, která zdůrazňuje přirozenou krásu

Ikona diskutujiciho Calwen 2014-10-05 12:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ou tak to video mě dostalo. Doufám, že to mělo poučující konec pro ty, kteří nad něčím takovým uvažují.

Ikona diskutujiciho tarantule* 2014-10-05 12:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ten konec je fakt hnus. Ale ono to asi musí být nechutný, aby si toho lidi všímali.

Ikona diskutujiciho lulu 2014-10-05 13:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tento klip sa hodí k článku tiež http://www.youtube.com/watch?v=wiO352j9aug volá sa barbína možno poznaš

Ikona diskutujiciho Foxie 2014-10-05 19:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ukamenujte mě, ale plastika jako taková podle mě není problém. Pokud má někdo celý život mindrák z velkého nosu, našetří si na operaci a nos mu vylepší, dokáže to rapidně zvednout sebevědomí a podle mě to je naprosto v pořádku. Problém začíná ve chvíli, kdy se to s plastikou začne přehánět. Toť můj názor.

Ikona diskutujiciho Alue 2014-10-05 19:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]: … a přesně o tom je odkazované video.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek