Kámen Cintamani: Další podvod New Age | 2.díl

22.8.2020 v Poselství 12

Tento článek je druhé pokračování série o kameni Čintamani. Pokud jste nečetli 1. díl, doporučuji vám se k němu vrátit, abyste chápali kontext. První díl zde: Kámen Cintamani: Blogger Cobra ušil past na lidstvo | 1.díl

Žádám čtenáře, aby předčasně neposuzovali ani mě, ani můj seriál, dokud nedočtou do posledního dílu. Vím o čem píšu. Na rozdíl od jiných, kteří jen opakují, aniž by si cokoliv ověřili. Je toho hodně co jsem o kameni zjistila a vše zde budete mít podloženo. Máte tu k dispozici data, která nenajdete nikde na světě, takže si toho važte. A pokud budete pomlouvat nebo odsuzovat mě a můj obsah aniž byste věděli o čem je vlastně řeč, pak nepíšete o mně, ale sami o sobě.

Potvrzení nezávislého výzkumu: Radionika
Přesto bylo pro mě těžké, přes všechny tyto odpovědi uvěřit, že jsem se spojil s takovou destruktivní energií. Myslel jsem si, že pomáhám planetě!?

Pak mi přišel do cesty člověk, který pracuje s odstraňováním temných archontů a destruktivních éterických energií pomocí Radioniky. Jmenuje se Gilles Heystek.Pomocí Radioniky se zkoumá a podporuje fyzické i energetické tělo. Měří se mikro, makro, kosmické, duchovní a astrální úrovně a zjišťuje se, jak jste na tom. Pokud máte ve svém těle nebo v auře nějaké parazity, bakterie a viry, lze to zjistit. Může také detekovat zátěž z rodové linie, elektromagnetické záření, nebo zátěž z geopatogenních zón.

Pomocí této metody Gilles Heystek pracoval po celém světě, a odstraňoval temné energie z lidí. Může také změřit, kolik světla kdo vyzařuje:
– Normální lidská bytost, která jakš takš prochází duchovním vývojem, má při měření asi 11 000 bodů.
– Opice má 8 600 bodů.
– 7 000 bodů máte, když vás trápí sebevražedné myšlenky.
– 5 000 bodů má mrtvola.

Nejhorší hodnota, se kterou se kdy Gilles setkal, byla úroveň 2000 bodů.

Poté Gilles měřil i Čintamani kámen od Cobry a přišel k výsledku měření: 360 bodů !! To je aktuálně nejnižší, co kdy změřil. Nejtemnější věc na Zemi.

Je dost podezřelé, že Gilles změřil přesně 360 bodů. Ani o bod více, ani méně. Pokud nechápete kam s tím mířím, tak pro zopakování: 6×6=36.
Můžete si o Gillesovi  a jeho metodách myslet co chcete a nemusíte mu věřit. Také jsem vygooglila, že je to mistr Reiki, jeho firma je jmenuje Sarvata, v logu má levotočivé šestipaprskové červené slunce. Čili opět je to nespolehlivý zdroj, který nemůžeme brát zcela doslovně. Ale to číslo 360 můžeme chápat jako výmluvné znamení. Že zrovna vyšlo tohle číslo a zrovna na ten kámen a zrovna od člověka, který jinak destruktivní energie nepozná a měl by být snadno oblbnutelný, když má reiki? Zajímavé, zajímavé…

Také víme, že KROMĚ ŠUNGITU jsou obecně černé kameny na planetě Zemi pro člověka destruktivní a nemají se nosit na těle.
Už jen to, že kámen Čintamani rozesílá po celém světě člověk, který si říká KOBRA = smrtelně jedovatý had, je doslova do očí bijící skandál.

Cobra
Byl to pro mě bolestivý objev. Jak jsem si mohl nevšimnout, že to je tak moc temná energie?!
Když se na to teď zpětně dívám, uvědomuji si, že kámen s sebou skutečně přinesl nějakou temnou energii. Ale myslel jsem si, že to pochází z mých vlastních nevyřešených bloků.
Je to snadný způsob, jak zajistit, aby lidé přijali tuto temnou energii ve svém domě. Prostě jim říct, že to je jejich vlastní černota a ne ten kámen.

Tisíce kamenů jsou dodávány a prodávány do celého světa. Tisíce lidí čtou Cobrův blog. Nevím, jestli je to jeho přímý úmysl, jestli je Cobra dobrý nebo špatný. Neznám toho chlapa. Nemám na něho žádný osobní názor.

Poslal jsem mu své dotazy a vysvětlil mu své pochyby ohledně kamenů Čintamani a on mi prostě poslal typickou krátkou odpověď: ,,Kameny jsou čisté světlo a nelze je zneužít.“
Nepodal mi žádné bližší vysvětlení. Otázky, které vyvstávají, když se podívám hlouběji na příběh Cobry, jsou: Proč Cobra nemluví o otázce umělé inteligence na Zemi? A proč Cobra skrývá svou skutečnou identitu?

Cítím, že je opravdu čas se hluboce podívat do sebe a zeptat se, proč sledujeme některé informace na internetu a proč jim nekriticky věříme? Alespoň takhle jsem to dělal já po celou dobu.

Událost (,,The Event“)
Mnoho lidí mluví o ,,Události“. Někteří to nazývají vzestupem, nebo posunem na vyšší úroveň bytí. Znamená to zkrátka nějakou velkou změnu v našem světě, ve prospěch všech. Někteří lidé mluví o odstranění kabaly ze světa a zrušení destruktivních vlivů na Zemi. Cobra o ,,Události“ hodně mluví.

Pochopte, já věřím, že jsme všichni v době transformace planety Země. A mám pocit, že jsme v tom všichni společně. Ale nyní velmi silně vnímám, že je čas vzít odpovědnost zpět do svých vlastních rukou. Už příliš dlouho jsme během našich životů odevzdávali moc jiným lidem, kteří ji zneužívali. Proč musíme čekat na ,,událost“? Na odstranění kabaly? Abychom si vzali zpět naši skutečnou sílu, na to nemusíme čekat.

Všiml jsem si, že lidé co na internetu sledují lidi jako je Cobra nebo témata související s ,,Událostí“, jsou hodně pasivní.

Čteme a slyšíme hodně řečí jako:
– Proč se ,,Událost“ ještě nestala?
– Proč ještě nechytili kabalisty?
– Proč musíme tak dlouho čekat?
– Už to nemohu vydržet.
– Jsme svobodní lidé a měli bychom být svobodní!

Vezměme si zpět naši skutečnou sílu
Zní vám to povědomě? Máte pocit, že tyto myšlenky a pocity poznáte? Já určitě ano, velmi důvěrně.

Také jsem si všiml, jak se cítím, když čtu různé informace o odstranění zla na Zemi… Cítím z toho úlevu při mé obtížné pozici tady na Zemi. Můj život, který se mi možná v některých aspektech moc nelíbí, se zdá lehčí.

Opravdu nevím, jestli budou tyto destruktivní energie odstraněny. To nemůžu vědět. Stejně jako jsem opravdu nemohl vědět, jestli byl kámen Cintamani dobrý nebo špatný.

Ale čeho si všímám, jsou moje reakce na tento druh informací, když se do nich ponořím. Staví mě do pasivního režimu. Přesune to mou pozornost mimo sebe na tyto pomocné skupiny.
A pak si říkám: Neměla by moje pozornost směřovat dovnitř k sobě? Neměl bych se soustředit na to, jak pěstovat a udržovat svou vlastní vnitřní sílu?

Pasitivita, lenost nebo neschopnost myslet a ověřovat si různé věci, je cesta do pekel. Nelze nikomu svěřit bezmeznou a nekritickou víru a papouškovat vše co řekne. Vše je nutné si promyslet a zvážit: Dává mi to smysl? Je to pro mne nějak užitečné? Kde si k tomu můžu zjistit více?

Ačkoliv jsme lidstvo jako kolektiv, zároveň je tu každý pouze sám za sebe a sám si rozhodne o svém osudu.
Nikomu neodevzdávejte zodpovědnost ani moc nad vaším životem a na nikoho nesvalujte svoje problémy.

POKRAČOVÁNÍ ZDE

připravila Alue K. Loskotová, © www.aluska.org 2020

  

Komentáře

Ikona diskutujiciho Gabby 2020-08-22 10:58:23 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímavý článek, ale nechápu jednu věc, o které tu kdosi kdysi psal. Slovo Cintamani má podle gematrixu číslo 540. Jak je to teda možné?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-08-22 11:10:58
Ikona diskutujiciho
sipka

english gematria equals 504
proč to tak je, jestli náhoda, nebo záměr, by ses musela zeptat toho, kdo ten název vymyslel

Ikona diskutujiciho ivo 2020-08-22 16:04:44 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, o Cintamani se zmiňoval K. Čapek v knížce. Sice z toho udělal paskvil – týkalo se to koberce, ale určitě věděl… Jaký máš názor na Čapky. Při představě, že se kamarádil s TGM…?

Ikona diskutujiciho Adel 2020-08-22 18:01:01 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj mame doma už asi rok vystaveny lávový velký kámen taky černý. Znamená to že je špatný??

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-08-22 21:20:50
Ikona diskutujiciho
sipka

láva je kus vyvřelé horniny a nespadá to této charakteristiky

Ikona diskutujiciho Jůlik 2020-08-22 19:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mám otázku jsou tedy i turmalíny špatné?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-08-22 21:34:56
Ikona diskutujiciho
sipka

nemají se nosit na těle, doma to mít můžeš

Ikona diskutujiciho Jůlik 2020-08-22 22:03:25
Ikona diskutujiciho
sipka

Na těle je nenosim mám je dané v pokoji

Ikona diskutujiciho JanJohan 2020-08-26 12:52:28 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Poslední věta vystihuje vše,další díl netřeba

Ikona diskutujiciho Alena 2020-08-27 08:46:27 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdravím. V nadpisu je podvod New age. Co je tím myšleno? V textu už se o New age dále nepíše.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-08-27 09:10:51
Ikona diskutujiciho
sipka

Nadpis vychází z překladu článku, který má nadpis: The Cintamani stone and the New Age deception
New Age je obecně řečeno neustálený systém víry, který v sobě zahrnuje mnoho disciplín, zejména esoterických, a součástí je také očekávání transformace planety, přestup do vyšší roviny bytí. Což v zásadě vůbec není marná myšlenka, ale vzniká kolem toho obrovské množství nelogických nesmyslů a zavádějících informací. Nejvíc je vytvářejí všelijací channeleři, převtělení ježíše a kontaktéři Sandalfona, co otvírají světelné portány a teď pro změnu zahrabávají kameny do země. Jak se před to napíše, že to přišlo v meditaci, tak to magicky je najednou věrohodné pro spoustu lidí, i kdyby to tisíckrát nedávalo smysl. Protože si o tom může napsat kdo chce co chce a není žádná autorita která by na to dohlídla, nedá se tomu zabránit. Pouze používat selský rozum a mase se to snažit vysvětlit, aby nevěřila každé hlouposti. Každopádně masa taky nemusí poslouchat, protože má vlastní svobodu a může si věřit na co chce.
To, že kámen cintamani pomůže převibrovat tuto planetu, je jeden z takových nesmyslů. Proto podvod.
Jestli někdo má pocit, že stačí pod zem zahrabat pár černých kamenů a má vystaráno a udělá to z něho zachránce planety, tak to rozhodně takhle pohodlná cesta není.

Ikona diskutujiciho David 2020-08-27 11:06:43 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A co tedy s takovým kamenem dělat, když ho mám doma?

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek