Kámen Cintamani: Detoxikační projevy jsou mýtus | 7.díl

5.9.2020 v Poselství 5

Tento článek je sedmé pokračování série o kameni Čintamani. Pokud jste nečetli 1. díl, doporučuji vám se k němu vrátit, abyste chápali kontext. První díl zde: Kámen Cintamani: Blogger Cobra ušil past na lidstvo | 1.díl

Pokud jste dávali pozor, tak už chápete velmi dobře, komu kámen Cintamani dělá dobře a komu je z něho zle. Nebo proč to tak je. Stojí to na základních energetických mechanismech, které jsem popisovala na webu, podrobně a komplexně také ve své knize Anděl strážný. Ale aby byla série kompletní, vysvětlím i tento princip.Ve zdroji, který už byl použit i v předchozím dílu, se nadále můžeme dočíst, že:

,,Cintamani nemohou být přeprogramovány, použity pro zlou nebo temnou magii a nemohou obsahovat žádnou negativní energii … ale buďte si vědomi toho, že zvětšují a odhalují jakoukoli temnotu ve vás, nebo kolem vás. Někteří lidé považují tuto čistící transformaci za „negativní“ zkušenost, ale věřte tomu, že ve výsledku to bude nakonec lepší. Stačí zapnout Světlo a temnota uteče!
Vaše sny mohou začít být živé a intenzivní a nemusíte z toho dobře spát, pokud budete mít kameny u postele, nebo je budete mít blízko místa, kde odpočíváte. Pamatujte, že když světlo svítí jasněji, stíny se stanou více definovanými a vytvářejí drama, které vás přesune do akce a očistí váš život od toxicity a temnoty. Stejně jako Ježíš, chodí kolem a vyvolává zlo, aby ho mohl dobýt!

Cintamani je také posvátným kamenem Bratrstva hvězdy, posledním skutečným zbytkem tajemných škol Světla z Atlantidy. Rozpouští implantáty temnoty a podvědomého hříchu, zvyšuje vaši touhu a schopnost následovat Boží hlas uvnitř, když plníte svůj účel a poslání.“

Toto je závažná manipulace a záměrné navádějí čtenáře k tomu, aby si myslel, že zlo je dobro. Aby nevěřil své intuici a signálům svého těla, které by ho mohly včas přirozeně varovat před zhoubnou energií. Přesně tak jako jsme to viděli u předchozích dílů, i tady je to řečené přesně naopak. S největší pravděpodobností ušité na míru nespojeným zákazníkům, kteří si koupí černý kámen, zjistí že je jim zle, nemůžou spát a chtěli by se kamene zbavit. Největší jistota je v tomto případě obvinit zákazníka z toho, že si za to může sám. Je to v esoterice velmi obvyklý druh manipulace. Obvinit nespokojeného klienta tak, aby nevěřil sám sobě, spoléhal se na vnější zdroje a bál se vůbec něco říct, aby nebyl označen za temného.

Základní princip lidské reakce na konkrétní energie je naprosto jednoduchý. Každý člověk má jiné energie. Tyto energie jsou odvozené od toho, jak myslí: Jestli konstruktivně, jaký má charakter, čím se přes den zabývá, jaké prožívá emoce. Jestli má kamarády se kterými udržuje kvalitní zdravé vztahy a je s nimi rád. Jestli umí rozumně ventilovat své emoce a dodržuje psychickou hygienu. Jak je zdravý: Jestli ho něco bolí, má chronický únavový syndrom, deficit některých vitamínů, nebo minerálních látek. Jakou vede životosprávu: Jestli hodně spí, dobře jí, pravidelně chodí ven na čerstvý vzduch, do přírody, jestli se vystavuje destruktivním rezonančním polím, s kým se stýká, jakou vykonává práci, jak ho ta práce posiluje nebo naopak vyčerpává.
Ve hře je velmi mnoho vlivů, obecně jsou to tyto tři: psychika, zdraví, životospráva. Z nich nejvýznamější a primární je právě psychika/myšlení, které rozhoduje o všech ostatních aspektech, protože na základě naší mysli se odvozují životní volby, které dále určí náš osud, život, či nemoc. Proto je to nejcennější, co člověk může v životě získat, pevná vůle, vědomosti, inteligence, moudrost a kvalitní charakter. Bohužel jsou to vlastnosti vzácné, nebo se nevyskytují všechny pohromadě.

Čím více má člověk konstruktivní energetické vyzařování, na tím silnějších a lepších energiích jsou zvyklé pracovat jeho buňky. Pokud mu někdo/něco jeho přirozenou hladinu vysoce konstruktivní energie naruší, pocítí to jako nemoc, nebo duševní nepohodu. Projeví se to úzkostí, neklidem, nervozitou, podrážděností, potřebou utéct před neviditelnou hrozbou, únavou, letargií, nespavostí, migrénou, hučením v hlavě, bolestmi, syndromem neklidných nohou, ale i změnou v myšlení, kdy najednou ztrácí své jindy klidné a veselé myšlení, které nahrazují myšlenky chaotické, nepříjemné a zneklidňující.

Takový člověk pak může velmi snadno rozeznat dobrou energii od zlé, protože na ni ihned reaguje. Problém ale je, že lidé zvenku nemají moc šanci odhalit, jestli se v dnešním populárním duchovnu jedná o skutečného vysoce konstruktivního člověka který má tento dar, nebo jde jenom o šaška, který si na to hraje, protože mu z toho plynou nějaké výhody. Obecně by se dalo říct, že tyto lidi nejlépe poznáme podle vizáže, nonverbálních signálů, životního stylu, velmi dobré povahy, zdraví, plodů jejich práce a zvláštního vyzařování, které magneticky přitahuje pozornost.

Ne všichni lidé jsou citliví. Jsou mezi námi i lidé se silnou energií, kteří však nemají schopnost takto na energie reagovat a vycítit je. Hypersenzitivita je zakořeněna v biologii a biochemii lidského organismu. I mozek hypersenzitivních lidí vypadá jinak, vede signály jinou cestou a využívá k tomu jiný neurotransmitter. Citlivost na energii se nelze naučit, ta je vrozená a velmi často se dědí po rodičích. (Pokud vás téma zajímá, přečtěte si knihu Život s vysokou inteligencí, mimochodem vysoká inteligence až genialita je s touto unikátní citlivostí úzce spojená.)

Takový člověk v určité fázi svého života buď pochopí že je jiný, přijme to, začne se svou citlivostí pracovat a přizpůsobí jí svůj život. Nebo ho to úplně semele, protože není schopen s těmito vlastnostmi vést život běžného občana, který je často destruktivní, nezdravý a ničivý pro jeho energii. Není schopen se stýkat s běžnými lidmi a nevydrží v destruktivních rezonančních polích.

Od vysoké konstrukce existuje velké množství mezistupňů, přes kolísavou/neutrální energii až ke spíše destruktivním, nebo silně destruktivním. Neutrální až lehce konstruktivní lidé, pokud jsou zároveň i hypersenzitivní, reagují dobře na konstruktivní energie, protože je dobíjejí a povznášejí i jejich mysl.

Destruktivní lidé jsou ti, kteří mají křivý charakter. Jsou zlí, většinu času myslí destruktivně, druhým lidem přejí zlo, mají potřebu je zničit, pomlouvat, shazovat, ponižovat a udávat. Jsou mstiví, vypočítaví a nevděční. Zkrátka všechno to, co si představujete pod pojmem špatný charakter. Jsou chronicky nemocní, přičemž paleta nemocí je různorodá a s věkem se zvětšuje. Špatná životospráva s nekvalitní stravou, přemírou alkoholu, cigaret a nedostatkem spánku pak dílo dokoná.
Zajímavé je, že silně destruktivní lidé reagují agresí, nenávistí a dokonce fyzickými symptomy na silně konstruktivní energii. Jejich chronicky nakažený energetický systém je tak zkorumpovaný, že je již přivyklý na funkci v nízké energii a pokud se setká s vysoce konstruktivní (protichůdnou) silou, dostává šok. Takoví lidé nejčastěji popisují zvedání žaludku, únavu a bolení hlavy. Nedělají jim dobře ani konstruktivně vyzařující předměty z toho důvodu, že mění způsob, jak funguje jejich systém, na konstruktivnější a tato změna a nerovnováha je pro ně subjektivně velmi nepříjemná.
Více o energiích se dočtete v mé knize, toto téma opravdu nejde obsáhnout v jednom článku.

Je proto jasné, že pokud si domů donesete Cintamani kámen a nemůžete z něho spát, máte zhoršenou psychiku a máte pocit že se ve vás probouzí vaše temná stránka osobnosti, znamená to, že zmíněný kámen je destruktivní a tuto destruktivní energii do vás posílá, nakažuje tak váš energetický systém a ten reaguje stresem. Tento stres se pak přenáší do symptomů.

V žádném případě nejde o žádné čištění.

Očista destruktivních energií z jinak konstruktivního lidského energetického systému se VŽDY projevuje jako příjemná úleva. Psychika se uklidní, tělu je dobře, odejdou bolesti, neklid i nervové záškuby. Klidný a kvalitní spánek je projev harmonizované energie člověka.

Naopak napadený systém nemůže spát a nemůže se uklidnit, protože se snaží aktivně bránit a bojovat před cizorodou zhoubnou energií, která narušuje jeho funkce. Psychika je s tělem a energiemi spojená, pokud je napadený energetický systém, vždy se to odrazí na mysli i na těle.

Lži o ,,detoxikačních symptomech“, které jsou spojeny s kamenem Cintamani (ale často to slyšíme i v systému Reiki) jsou buď tendenční zavádění lidí do slepých uliček, nebo je to hloupý výmysl lidí, kteří si hrají na duchovno, přičemž ale ničemu nerozumí a nic nepoznají ani necítí, ale nemají tu slušnost a sebereflexi si to narovinu přiznat. Když se jim ukáže pravda, tak se jí ještě naopak brání, nebo začnou být agresivní, protože si vedle někoho, kdo tématu skutečně rozumí a na rozdíl od nich něco i umí, připadají malí a neschopní.

Je nutné umět naslouchat svému tělu a sledovat, co dělá vašemu systému dobře a tím se řídit. Nikdo na světě vám neporadí tak dobře. Pokud je vám z něčeho zle ale předtím jste se měli dobře, byli jste veselí a zdraví, potom je jasné že jde o něco destruktivního a nepotřebujete kvůli tomu zdlouhavě zkoumat nějaké charakteristiky.

Důvod, proč poté primární potíže ustoupí je, že se energetický systém člověka postupem času adaptuje na nové podmínky. Lidské tělo je velice inteligentní mechanismus s velkou přizpůsobivostí. Tím, že se adaptuje, vypne varovné signály, které předtím člověk vnímal. Subjektivně pak přijde dojem, že ,,detoxikace kvůli Cintamani kameni“ již pominula.

U hypersenzitivních lidí se to stává i s Wifi signálem, kdy je možné aby si po roce nebo po dvou zvykli a přestali mít symptomy, pokud jsou tomuto záření pravidelně vystavováni. Tělo si na toto záření zvykne. Neznamená to, že to tělu už nijak neškodí když opadne nespavost, zmatenost, migréna a rudnutí, ale zkrátka na záření již nereaguje. Je to stejné, jako když denně používáme stejný parfém. Za měsíc ho už necítíme. Stejně tak si lidé umí zvyknout i na silně destruktivní energie a naučit se s nimi žít. Neznamená to však, že na ně tyto energie již nepůsobí.

Cintamani proto žádné implantáty nerozpouší, ani z nás nic nečistí, ale vyzařuje silně destruktivní energii, která napadá náš obranný energetický mechanismus a proniká do našeho energetického systému.  Jediní lidé, kteří jeho energii necítí, nebudou na něho reagovat a nebo jim bude dělat dobře, jsou lidé buď necitliví, kteří nemají schopnost vnímat energie a zhoršené psychické i fyzické zdraví svedou na jiný vnější vliv, nebo lidé vyloženě destruktivní, pro které je tato energie podobná tomu, na čem obvykle rezonují oni sami.

POKRAČOVÁNÍ ZDE

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2020

 Komentáře

Ikona diskutujiciho pavel-)) 2020-09-05 10:45:36 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

alue oni uměj byt nebezpečný a když máte silné ochrany utočí na vás nepřímo pomocí nehod většinou na vás kolikrát když du po městě spadla přímo vedle mě křidlice ze střechy okolního domu nebo se dějí ruzné jiné nehody nebo se my stalo v praci že sem zapaloval plynovou pec kohouty byli zastaveny to sem byl v práci uplně sám sem měl noční tak sem šel pro papír že ho zapalím hodím do pece a pak pustím plyn prijdu k peci s papírem a najednou mě něco zastaví zda se že cejtím plyn to je divný kouknu na kohout byl normalně otočenej puštěnej vždyt předtím byl zastavenej kdo sním otočil nikdo tu není ja kdybych škrkl zapalovačem tak letím do luftu tak sem to zastavil počkal sem nez se to vyvětrá pak šlo všechno bez problému moji andělé musí mít se mnou co dělat jinak na ochranu požívám kristal

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-09-05 12:06:38
Ikona diskutujiciho
sipka

Jo tak jestli máš aspoň krystal, tak dobrý.

Na mě byl atentát v autoškole. Nedalo se tomu předejít. Učitel se mi bezdůvodně nadvakrát pověsil na volant, namířil mě proti betonové zídce a v tu ránu nám oběma vysadily brzdy, takže jsme do ní narazili a oba jsme přitom stáli na brzdovým pedálu. Nikdo komu jsem to říkala, tomu nevěří, všichni že to není možný aby dvojbrzda v autoškolských autě vysadila před nárazem a že jsme si museli splést pedál WTF, narazili jsme do tý zídky ve třiceti kilometrech, kdybysme stáli na plynu, tak jsme na sr. Natrhla jsem si chrupavku za krkem a učitel si rozbil hlavu. Pak mi řekl, že NEVÍ PROČ TO UDĚLAL! Už tam nepracuje.

Ikona diskutujiciho adri 2020-09-05 17:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

a vysvětlila si mu proč? … nebo to nemělo smysl

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-09-05 18:01:11
Ikona diskutujiciho
sipka

Já jsem byla ráda že žiju a pak jsem měla týden co dělat abych se nepodělala z toho krku, kterej přes noc přišel k sobě.

Ikona diskutujiciho mino 2020-09-07 19:21:36 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý den
prosím vás ako mam natočit kryštál ked ho mám pod vankúsom alebo na nočnom stolíku.
Ďakujem.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek