Kde berou bytosti oblečení? Mluví české bytosti Česky?

3.10.2010 v Poradna 3

Dotaz:

Ahoj Alue,

mám takovej zvláštní dotaz, když o tom tak přemýšlím, kde berou skřítkové a jiní jemnohmotní oblečení? A druhá věc, ty se s nima dorozumíváš telepaticky? Nebo si s nima povídáš nahlas? Kdyby řečí, tak by mě zajímalo, jestli naši jemnohmotní umí jen náš jazyk, nebo by se stejně dobře jako s tebou domluvili i s cizincem?

Dík za odpověď.
Krásný zbytek dne.

Odpověď:

Ahoj,

Skřítkové nosí oblečení jako symbol. Je to energie, která je obklopuje a má podobu šatů, kterou si bytost přeje. Šaty na první pohled ukazují, co to je za bytost, čím se zabývá, co má ráda a co je jejím úkolem. Jsou ale bytosti, které se ukazují zcela nahé, bez oblečení. I to je symbol jejich původu a poslání.
Bytosti mluví univerzálně. Tedy můžeš je slyšet v hlavě i v uších. Bytost vyšle rezonanci, která se u tebe objeví jako myšlenka a přeloží se do slov. Ty je buď vnímáš, cítíš, slyšíš. Tím pádem bytosti znají všechny jazyky světa, aniž by se je musely učit. Když rozumíš česky, budou s tebou mluvit česky a vždy přidají obrázek, vizi, pocit a jiné doplňující věci, které zajistí, abys vždy dobře pochopila, co ti chtějí říct. Když přijedeš do Ruska, budou s tebou bytosti mluvit Česky. Pokud rozumíš dobře Rusky, budou s tebou mluvit Rusky. Ony se vždy přizpůsobí tobě. Zvolí druh a podobu komunikace, kterou jsi schopná zpracovat. Pokud je nejsi schopná slyšet, mluví s tebou prostřednictvím pocitů. K tomu jazyk nepotřebují.
Když můžu a jsem sama, mluvím s bytostmi nahlas. Je to pro mě snadnější  a lépe se potom soustředím. Když totiž nahlas jasně zformuluji otázku, dostávám lepší odpovědi. Když jsem mezi lidmi, komunikujeme spíše vnitřně, abych nebudila pozornost okolí. Ale mezi lidmi se spíše zabývám pozemskými úkoly. Popovídat si chodím do lesa, nebo před spaním volám Laureje, když se cítím sama.

Hodně štěstí 🙂
Alue

f552d46a6b_65253862_o2

Kam dál:

Další otázky a odpovědi – ZDE

Zeptejte se také na něco – ZDE

Navštivte bohatou galerii s dalšími obrázky víl – ZDE

Komentáře

Ikona diskutujiciho Domácí čajovna 2010-10-03 06:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Komunikaci pomocí pocitů jsem zažila při astrálním cestování a je pravda, že je to tak intenzivní, že slovy nepopsatelné. Dokonce bych řekla, že tahle komunikace je na vyšší úrovni než komunikace slovy. Nebo se mýlím, Alue? Mě přijde, že je toho řečeno více…ne obsahově, ale emočně.

Ikona diskutujiciho Alue 2010-10-03 11:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Ano, to je pravda 🙂

Ikona diskutujiciho ham 2010-10-03 17:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

..mne to príde, že komunikácia "slovne" je nižší stupeň "pri pocitoch" som mal okrem extaticky silných vnemov akoby zároveň prenesenú zhustenú informáciu (žiaľ, ako som "sa noril do normálu" schopnosť analyzovať a pamätať si ju akoby vyšumela) asi sa neviem udržať dostatočne dlho na danej úrovni :-(

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek