Kde mohu zkontaktovat nehmotné bytosti?

15.10.2011 v Poradna 9

Otázka:

Ahoj, Alue!

Možno si na mňa spomínaš, už som Ti raz písala.

Už druhýkrát som si pozrela tvoj film o nehmotných bytostiach, a stále narážam na jednu otázku: „Kde ich kontaktovať?“

V mojom okolí je jeden lesík, kam chodia ľudia venčiť psov, alebo ten les využijú ako miesto na popíjanie alkoholu, alebo miesto, kam vyhodiť odpadky z jedla, cigariet, obalov, … . Ji mi celkom jasné, že tam najskôr víly nebudú bývať. Vo všeobecnosti, je to miesto, kde cez zimu je vidno na cestu, cez leto je však všetko krásne zarastené a ja tam tie víly a rôzne nehmotné bytosti cítim. Neviem však, či je to anjel alebo lesné bytosti.


Kde sa môžem teda s týmito milými bytosťami skontaktovať?

Čistý a rozsiahly les nemám nikde blízko. Nikde v mojom okolí, kam by som si mohla len tak zájsť bez toho, aby ma tam museli rodičia doviesť. Mám len 15, a tak si nemôžem len tak hocikam zájsť.

Na záhrade máme jedného psa a dve mačky, takže asi ani tam nebudú… alebo áno?

Vedela by si mi poradiť, prosím?

Za odpoveď Ti vopred ďakujem! 🙂

Odpověď:

Ahoj,

Máš ideální podmínky.
Nehmotné bytosti jsou všude, kde rostou stromy, nebo tráva. Jsou všude, kde je alespoň hlína, kde je vzduch, nebo oheň. Můžeš mluvit s bytostmi na holém zoraném poli (Můžou to být zemní skřítkové, nebo bytosti větru, vzduchu.), můžeš k nim promlouvat, když půjdeš sbírat odpadky do toho lesíku, můžeš mluvit s ochranými anděli tvých zvířat a na zahradě budou určitě, psi ani kočky jim vůbec nevadí.
Nemají rádi opilce, ale i ve zpustošeném porostu nějaké bytosti jsou. Sice ne tolik a nebudou tak veselé a přístupné, ale budou tam, protože je to jejich úkol, pečovat o všechno živé. O zvířata také.
Můžeš to zkoušet i s domácími rostlinami. Určitě doma nějakou květinu máš, nebo si ji můžeš koupit. A dokonce máš na výběr. Můžeš promlouvat přímo ke květině, nebo k její ochranné bytosti.
Pamatuj si, že všude, kde je nějaký živel a něco živé, najdeš bytosti, se kterými můžeš mluvit. I ty sama jsi kus přírody a máš svého anděla, nebo si je můžeš přivolat. Neexistuje žádné místo, kde by něco nebylo. Všude jsou miliony možností a příležitostí, stačí si jenom vybrat, co ti vyhovuje.

Hodně štěstí 🙂
Alue


Kam dál:

Otevřít rubriku: Poradna: Nehmotné bytosti“ – ZDE

Další obrázky víl – Zde

Máte otázku, se kterou vám mohu pomoci? Ptejte se do ►mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

Komentáře

Ikona diskutujiciho Veronika 2011-10-15 10:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

jéé to je tak milé, úplný zlepšovák nálady 🙂

Ikona diskutujiciho Mária 2011-10-15 11:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Milé, jasné, zrozumiteľné, ľahko pochopiteľné a také jednoduché. Pozdravujem  a pekný víkend všetkým pa,pa

Ikona diskutujiciho Vesmírná Sestra Khalia 2011-10-15 12:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Krásný článek, jednoznačně souhlasím 🙂

Ikona diskutujiciho Mirek 2011-10-15 13:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zkontaktovat nehmotné bytosti je si pěkné, ale to jaký to má smysl, když je človek nevidí a neslyší, co mu říkají…Mě by spíš zajímalo, jak se je naučit lépe vnímat, vidět, slyšet.

Ikona diskutujiciho Alue 2011-10-16 18:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: Cvikem.

Ikona diskutujiciho tralala 2011-10-20 13:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Me by zajimalo – kdyz se nekomu nedari vnimat ty prirodni bytosti, muze mu pomoct jiny clovek (treba ty) svou vuli? Lidi se svym vedomim navzajem ovlivnuji, takze by bys mohla nekoho posunout do tveho sveta ne? Chce to se chytit na tu spravnou vlnu. Cele je to jen o stavu vedomi – umet se naladit na urcity zpusob vnimani… nekomu to jde intuitivne, ale vetsina lidi se musi podle me tezce premahat, aby sebe sama do hloubky presvedcila, ze je to mozne…

Ikona diskutujiciho Realtoltek 2011-10-29 11:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mel bych jeden dotaz :). Jednou jsem domu prisel kapku navaleny a asi si ze me chteli udelat srandu tak mi zmenili vsechny me ikonky oblibenych stranek na smejici se smajliky.. co si myslite je to mozne ;O) ?

Ikona diskutujiciho ivča 2011-11-21 17:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

potřebovala bych aby jste mi poradili s vyvoláváním démonů jestli je to nebezpečné nebo něco podobého někdo kdo se tím zabívá a má s tím nějaké zkušenosti

Ikona diskutujiciho vestec 2012-01-13 04:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek