Kdo se mi to doma prochází?

16.2.2015 v Poradna 6

Dotaz:

Ahoj Alue,

chtěla bych se s Tebou podělit o některé své zážitky s anděly.

(Naposledy jsem se anděly spojovala začátkem léta a poslední dobou jako bych byla svým okolím ponoukána k opětovnému propojení s jejich říší. A začaly se dít nějaké věci, které tu popíšu. :))

Nedávno, když jsem chtěla jít spát, mohla být tak půlnoc, jako bych po zhasnutí světla slyšela v pokoji kroky. Zněly jako velice jemné našlapování bosých nohou po koberci.

Takové zvuky jsem naposledy slyšela jako malá. Trochu mě to vyděsilo, a tak jsem se snažila přivolat anděly, aby mi přišli na pomoc. Poprosila jsem je, aby mě obklopovali, chránili a odvedli z tohoto domu těžké energie.

Zvuky kroků ustaly, ale sem tam se ozvalo ťuknutí ze skříně či z vedlejší místnosti, kde v tu dobu nikdo nebyl. Jak už jsem byla načatá těmi kroky, i tohohle jsem se trochu bála, a tak jsem opakovala stejné postupy na přivolání andělů, aby opravdu co nejrychleji přišli. Představovala jsem si zářivě bílé bytosti sedící na mojí posteli a jiné, jak odvádějí ta „strašidla“.

Během chvíle mě zavalil naprostý klid a hruď jako by mi uvnitř „kvetla“. Začala jsem se usmívat a cítila jsem, že jsem v bezpečí, ať se děje cokoli. Sice se ještě jedno nebo dvě ťuknutí ozvaly, ale už jsem se nebála, zůstávala jsem v radostném klidu. Měla jsem zavřené oči a za víčky se mi začala prohánět bílá světélka, která za sebou zanechávala krátkou stopu. Když jsem oči otevřela, zírala jsem jen do tmy a světélka byla fuč.


Další blesková andělská akce proběhla, když jsme jeli s rodinou na výlet. Na silnicích byl čerstvě sníh a mrzlo, a tak jsem poprosila tam nahoru, aby celá naše cesta proběhla v pořádku. Po pár kilometrech u kraje silnice stálo malé auto, které vyjelo těsně před tím, než jsme se k němu přiblížili, a zpomalovalo nás až do cíle. Ještě si provokativně přibržďovalo. A mně až po pár minutách došlo, že to je pravděpodobně ten dárek od andělů, kdy na nejnebezpečnější úsek poslali tyhle lidi, jinak by se nám na namrzlé vozovce mohlo stát něco nepěkného.

Pak když jsem žádala o andělské znamení, že mi jsou nablízku, našla jsem druhý den při luxování malé peříčko. Do bádání se mi zapojil mozek, jakou cestou se tam mohlo asi dostat, ale nic jiného než andělé mi moc smysl nedává. 🙂

Jako nejnovější „zvláštnost“ popíšu dnešní ráno. Teď o svátcích chodím spát mezi jedenácti a půlnocí a spím nepřetržitě asi osm hodin. Dnes jsem se ale náhle probudila v půl páté a na hrudi jsem cítila jemný tlak. Automaticky moje prosba o uklidnění směřovala k andělům a úleva se opravdu rychle dostavila, stejný pocit jako při zahánění kroků.

Jenže když moje neposedná pozornost utekla od andělů někam jinam, na hrudník mi zase jako by něco „žďuchlo“ a tlačilo to. Musela jsem se posadit a jít se projít. Okamžik po tom, co jsem přišla na chodbu, vylezli i mí sourozenci, že se před chvílí probudili a báli se vyjít z pokoje, ale díky tomu, že jsem tady i já, se už mohli jít napít. Je možné, že anděly tahám i tam, kde nejsou, nejsem v komunikaci s nimi ještě tak zběhlá a ještě mám hodně much na vychytání, ale ten nezvyklý svíravý pocit na hrudníku nevím komu připsat. Možná to byl jediný způsob, jak mě dostat z postele a zachránit tak své sourozence před žízní. 😀

Začalo se mi i často zjevovat moje oblíbené číslo, získávám inspiraci i nápady snadněji, než když jsem se od andělů na tolik měsíců odstřihla. A co zase náhle pociťuji, je nutkání omezit kosmetiku. Naposledy jsem to samé cítila, než jsem se na nějakou tu dobu od jemnějších energií oddělila. Zjistila jsem totiž, že když mám obličej doplněný o barvy, jako bych na sebe přetáhla jakousi masku a hrála roli té, co jsem si na obličej namalovala. A tak je toto nutkání pravděpodobně upozorněním, že bych se měla cítit skvěle i bez barevného obličeje. Jsem zvědavá, kam mě takové pohnutky nakonec zavedou. 🙂

To by bylo vše, a tak se měj krásně, užívej si toto magické období a vykroč do roku 2015 tou správnou nohou. 😉

S pozdravem

Péťa

Odpověď:

Ahoj,
Našlapování a ťukání do nábytku nedělají andělé, ale většinou nějací duchové. Nemusí být ale vůbec zlí. Mohou to být i domácí střítkové, které možná doma máš. Zkus někdy hlídat, jestli rupne v nábytku, když si s někým povídáš. – Mně skřítkové bouchnou do skříně, když někdo řekne něco důležitého, co je pravda a oni to chtějí potvrdit.
Není nutné se hned všech zvuků bát. Pokud máš dobré energie a jsou i u tebe doma, potom máš doma asi skřítky. Speciálně v případě, že si povídáš s anděly a jsi založená tímto směrem. Oni jdou za lidmi, kteří na tomto rezonují. Někteří jsou přírodní, ale mohou to být i různí ochranní duchové. Podle toho, odkud sis jakého přinesla, nebo který se rozhodl, že tě bude hlídat.
Sleduj, kdy ťuká nábytek, možná tak poznáš, že se s tebou jen snaží komunikovat.

Tlak na hrudi může být způsoben prudkým nárůstem Bovis energií (v posledních několika měsících se jimi zabývám i já, najdeš u mne proklik na hodnoty a diskuzi v příslušném okénku na daný měsíc.) … Když hodně stoupnou, lidské tělo se musí s tímto srovnat a hodně lidí to vnímá jak tlak na hrudi… Pokud jinak nemáš žádné problémy, pobolívání, nehleníš a nekašleš, budou to asi opravdu energie. Speciálně v případě, že to vzbudilo ve stejnou dobu i tvé sourozence – zarezonovali jste možná společně.
Až to zase budeš cítit, tak zkontroluj, jestli nenaskočily hodnoty Bovis v tu dobu a budeš mít jasno: http://www.praxis-umeria.de/kosmischer-wetterbericht-der-liebe.html

S pozdravem

Alue

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Poradna: Duchové“ – ZDE

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho BE 2015-02-16 08:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pekne si to Peťa opísala. Určite si v poriadku. – Ja keď ulietavam si pripomeniem slová jednej múdrej panej : jj, "myseľ toho aj dosť nahaluzí".  

Ikona diskutujiciho esterka 2015-02-16 21:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

My máme doma škriatkov, klasických schovávačov vecí.Niečo si požičajú a potom to vrátia na miesto, kde som to už najmenej desaťkrát hľadala. Nikdy ma nenapadlo s nimi komunikovať, to musím preskúmať. Inak včera ma vydesilo synove autíčko na ovládanie, samé sa pohybovalo po izbe, cúvalo a išlo dopredu, ovládač položený na skrinke a izba prázdna. To som si úprimne povedané cvrkla do gatí, to bolo desivé.

Ikona diskutujiciho BE 2015-02-17 08:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: To stratenie a objavenie vecí som už párkrát zažila – a ten ostatný šibal asi miluje vlasy – stratil  mi kefu na vlasy :D  a po týždni sa našla, na tom mieste kde vždy je položená. – Nie je to ale tak, že veci nevidíme, stratia hmotnú formu… ?

Ikona diskutujiciho Beran 2015-02-19 10:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý denn,

Ikona diskutujiciho Alue 2015-02-19 11:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: Napište mi prosím do mailu [email protected], domluvíme se.

Ikona diskutujiciho Ja Da 2016-01-11 18:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jsem neslyšící a nosím naslouchátko, představte si, že doma vídím pohyby, ty pohyby s různými rychlosti…tam vžum a tam pomalý pohyb jako na ortopedický vozík nebo na podlahu plazí temná skvrna jako blesk, prostě všude vídím ty bláznívé barevný jevy atd, o tohle nejde. Jen mě zajímá tohle. Když já to naslouchátko sundám, pak vůbec neslyším ale slyším jen na hádky nebo řeči zatímco jsem sám doma. Tak prosím řeknete mi, ti řeči co já slyším, s kým proboha mluví? se mnou nebo s mou duší? POradťe mi. Díky

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek