Kdybych chytila zlatou rybičku, moje 3 přání by byla…

6.6.2015 v Poselství 32

Uvažovali jste někdy nad tím, co byste dělali, kdybyste chytili zlatou rybičku jako v té pohádce? Co byste si přáli?

Já nad tím střídavě uvažuju už od té doby, co jsem tu pohádku poprvé jako malé dítě slyšela. I jsme jako děti mezi sebou diskutovali, co je na světě nejdůležitější a jak bychom si ty tři přání zkomponovali dohromady, aby to bylo fakt dokonalé.

Jeden z nejlepších nápadů třeba byl, aby zlatá rybička nadělila kouzelný prstýnek – nebo jiný předmět – co by plnil jakékoliv přání v neomezeném množství. A ty další dvě by člověk mohl přenechat někomu jinému, protože jeho kouzelný prstýnek by mu stačil sám o sobě. Je to skvělý nápad, ale pak nás vždycky jako děti napadlo, že taková věc by se vlastně dala strašně moc zneužít a mohla by nadělat mnohem víc zla než užitku. Tak jsme to různě upravovali, třeba aby to plnilo jenom nesobecká, nebo dobře míněná přání, aby se to nedalo ukrást, aby se tím nedalo zle působit na jiného člověka proti jeho vůli… a tak dlouho jsme se snažili to přání ošetřit proti potenciální zhoubnosti, až jsme se do toho úplně zamotali.

Jeden ze skvělých nápadů byl, aby každý člověk na světě dostal všechno co si přeje, protože pak by všichni lidé na světě byli spokojení… Ale pak jsme si uvědomili, že ne všichni lidé na světě si přejí dobré věci a ne všechna přání proto mohou být splněna. Že bychom tím vlastně udělali víc škody, než užitku. Vězni by byli na svodobě, úchyláci by mohli a všichni by byli milionáři, peníze by tak ztratily hodnotu, systém by zkolaboval a my děti bychom si neměli kde koupit rohlíky, protože by nikdo nešel do práce… Když by nemusel.

A může si vůbec člověk přát přání, které se vztahuje i na jiné lidi? Má na to vůbec právo? Protože potom to vlastně ani není jeho přání, když by tím určil životy všech lidí na celé planetě… Může vůbec kouzelná rybička některá plošná přání zakazovat nebo nesplnit?

Dodneška nad tím uvažuji, co bych chtěla od kouzelné rybičky já. A moje představa je už celkem přesná:


Moje první přání by bylo, aby všichni lidé na celém světě měli dobré srdce.

Tedy za předpokladu, že by mi rybička dovolila rozhodovat o jiných lidech. Kdyby to přání mohlo mít dodatky a nepočítalo se jako další přání, tak bych ještě dodala ,,A mysleli na druhé, ne jenom na sebe, toužili druhým pomáhat a nikdy ne škodit, aby milovali zvířata ne s cibulí ale naživu a srdcem, aby jim nebyl jedno osud naší planety, přírody, ekosystémů, aby nezavírali oči nad neštěstím které se děje daleko na jiné části planety, nebo jiným lidem. Aby byli zodpovědní a domýšleli následky svých činů ne jenom teď a tady, ale globálně. Aby se zajímali co odkud je, co se proč děje, co za čím stojí. Tak by zmizela nevědomost, omezenost a tupost ze světa.

Potom by na světě neexistovali: Vrazi, zloději, úchyláci, illumináti, zednáři, právníci, politici, hamouni, škrti, trollové, šmejdi, podvodníci a podobná verbež.

Všichni by se rázem napravili, tím by se celé lidstvo ozdravilo, satanistické spolky, Illumináti a elita by se sami rozpustili protože by pochopili že to nemá smysl a začali by naopak pracovat pro dobro lidstva.

Nakradené a nahamouněné peníze, co stejně už nikdo v životě nemá šanci utratit, by dali chudým lidem, nebo investovali do rozvojových zemí, aby se mohli mít dobře hlavně ti, co to nejvíc potřebují.

Tak bychom třeba zrušili daně, státy, hranice, věznice… mohli bychom pak zrušit i dětské domovy a útulky pro zvířata, protože by lidé řekli ,,Oo ty můj malinký opuštěný chudáčku miláčku, pojď ke mně, já se tě ujmu.“ … A kdyby neměl místo, tak by se začal shánět u známých, rodiny, přátel, sousedů… A nakonec by se vždycky někdo našel, kdo by prostor měl.

A nemuseli bychom doma zamykat dveře, zamykat kola, hlídat si kabelky v MHD, bát se v noci jít sami městem… Protože by nebyl důvod ke strachu.

Stát by přestal plýtvat naše peníze, a celý svět by zrušil armády a zbraně, protože by nebyl nikdo, kdo by chtěl s někým o něco bojovat a nebyl by nikdo schopný zabíjet… Tím by se zrušily i velkochovy zvířat, protože by neexistoval nikdo, kdo by byl schopný zabít prase nebo krávu.

Zmizela by tím pádem i extremistická náboženství hlásající násilí, vraždy a týrání žen, protože žádní lidé by neměli dost nízkou morálku a ego, aby něco takového dělali.

Vlastně už jenom tohle jediné přání by samo o sobě vyřešilo skoro všechny problémy, se kterými se my lidé potýkáme. Kdyby všichni mysleli i na druhé a ne jenom a sebe, žilo by se nám prostě blaze.

Stát by zrušil daně a přestal lidem šlapat za krk a vysávat je.. Tak by se nám všem zvedly mnohonásobně platy, mohli bychom pracovat méně za mnohem více peněz, byly by i mnohem lepší podmínky kolektivů a výkonu práce, zkrátka by nikomu nebylo jedno, že někomu něco vadí, nebo škodí.

Buď by zlevnila voda a elektřina, nebo bychom rovnou do všech domácností dodali generátory na volnou energii, každá domácnost by se stala kompletně soběstačnou a majitelé velkých firem, kteří na tom dnes rejžují, by se prostě konečně začali zabývat smysluplnými věcmi.

Moje druhé přání by bylo, aby na celé planetě neexistovaly žádné nemoci.

Nebyla by rakovina, cukrovka, mor, alzheimer, obrna, nádory, akné, crohn, zubní kazy… Zkrátka všechna těla všech lidí by pracovala po celý život na 100% funkčně a správně. Takto by se každý člověk dožil důstojného stáří, umřel by při spánku v posteli a ne na jipce v nemocnici, nadopovaný prášky, na hadičkách a se sáčkem na fekálie.

Zmizela by ze světa ohromná spousta bolesti. Jak přímé fyzické, tak i duševní. Postižení lidé by se uzdravili a už by se rodily jen zdravé a krásné děti.

Tím by z našich životů zmizely nemocnice, očkování, doktoři, zdravotní sestry, zubaři, ústavy pro nemocné a postižené… A lidé by se prostě radovali ze zdravého a vitálního života, bez bolesti své, nebo svých blízkých.

Moje třetí přání by bylo, aby se u všech lidí aktivovaly kompletní schopnosti, i ty které máme vypnuté, blokované a zakrnělé.
Protože to by byl opravdu mazec… spadá pod to materializace, dematerializace, levitace, telepatie, telekineze, teleportace, jasnovidectví, léčitelství (to bych vlastně ani nepotřebovala druhé přání) astrální cestování, breathariánství a toto všechno. Pak už by nikdo nepotřeboval nic a všichni by měli všechno. A protože by na světě byli pouze hodní lidé, bylo by vše v pořádku, protože by nikdo neměl potřebu své schopnosti zneužívat na úkor jiných, pro získání vlivu, majetku, nebo kompenzace svého ega. Ze světa by prostě zmizely existenční problémy a stres. A všichni by cestovali jako šílení, protože by stačilo jen pomyslet na nějaké místo, a jste tam. Peníze by už neexistovaly.

Taky pod to spadá schopnost porozumět a znát jakýkoliv jazyk na světě. Nebo napojit se na morfogenetická pole Vesmíru a cokoliv si z nich přečíst!! Nebo by ženy uměly samy řídit, kdy a s kým otěhotní. V kombinaci se zodpovědností by neexistovaly nechtěné děti a každý by měl maximálně 2 děti, aby se zachovala rovnováha v populaci… Přesně tak jak to dělají lidé na jiných planetách, to samé by se zavedlo i tady.

Pokud by mi kouzelná rybička řekla že to už fakt přeháním a ať si přestanu hrát na boha, tak bych si místo toho alespoň přála, aby všichni lidé uměli žít z prány a čerpat odtud veškerou výživu a energii, která je potřeba.

Na celé planetě by skončil hlad, hladomor. Díky tomu by se místo polí vysadily lesy a lidé by sice pořád pracovali, ale už ne aby mohli přežít. Nikdo by netrpěl hladem, nikdo by nebyl nemocný a lidé by byli dobří, hodní, nikdo by nekradl… A tak by vlastně lidé spíš než ,,pracovali“ měli koníčky… A zabývali bychom se dál třeba pěstováním bavlny, vyráběním oblečení, biokosmetiky, domácích potřeb, včelařstvím, čehokoliv co je potřeba a má smysl… Ale už bychom nemuseli pracovat tolik hodin a tak moc ve velkém, protože už bychom jenom pokrývali svoje dodatečné potřeby pro život. Nemuseli bychom dělat navíc, abychom uživili nějakou hamižnou elitu, nebo stát co naše peníze nacpe do zbrojení, nebo propagace nějaké pitomé značky Klasa, co stejně na nic není.

Představte si takový svět, kde se ráno probudíte, pohrajete si s dětmi, odpoledne si doma ukuchtíte pár kilo mýdla – protože vás to baví a protože u vás na vesnici se lidé potřebují v něčem umývat, poklidíte, pokecáte se sousedem, večer se vyvalíte venku u lesíka a prakticky nevíte co to je stres, únava, bolest, a hlad…

… Kdyby taková Zlatá rybka existovala, šla bych světa kraj a obětovala tomu klidně celý život, abych ji mohla chytit a takhle ji zaúkolovat… A pak bych se inkarnovala znovu na již napravený systém, co by se mi takhle podařilo zrealizovat. Takový život a takový svět by mě fakt bavil.

Kdyby mi kouzelná rybička řekla, že si můžu přát přání jenom sama pro sebe a nesmím rozhodovat globálně za celý svět protože na to nemám právo, byla bych strašně naštvaná a zklamaná, protože jeden malý človíček, když jede sám za sebe, prostě svět nespasí.

Ale určitě bych si přála tohle:

1. Abych až do konce svého života uměla pouze konstruktivní myšlenky, emoce a pocity. Abych neuměla cítit vztek, smutek, závist, zlost, zkrátka cokoliv, co člověka rmoutí, zahanbuje, trápí, nebo co ho pokouší. Zkrátka nechat se absolutně očistit, jakoby mě tento svět nikdy ke zlu neučil a nenaučil… Tím by mě přestaly bolet staré křivdy, nespravedlnosti, nebo starosti. Sice bych je nezapomněla, věděla bych čeho jsou lidé schopní a co je na světě za různá nebezpečí, ale nic z toho by mě už vnitřně nebolelo. Znala bych buď vnitřní klid, mír, a nebo radost. Už nikdy žádnou duševní bolest.

2. Teprve poté bych si přála, aby se mi aktivovaly kompletní schopnosti, podobně jako v mém třetím globálním přání. Díky tomu bych měla všechny dostupné schopnosti, jenomže bych je nikdy nemohla nijak zneužít, protože bych díky prvnímu přání neznala destruktivní pocity. Navíc bych se znalostmi Zákonů Vesmíru chápala, že když ublížím jinému, ublížím ve skutečnosti sama sobě, tak bych neměla nikdy takovou potřebu. Taková pojistka, že se nikdy nic zlého nemůže stát… A tím bych mohla strašně moc pomoct nejenom sobě, ale i jiným lidem. S kompletními schopnostmi odblokovaného mozku mě nikdo nemůže zavraždit, nebudu nemocná, vidím budoucnost, můžu různě odblokovávat, léčit a uvědomovat jiné lidi… Taky by člověk mohl být z fleku breatharián, nebo si zhmotňovat předměty potřebné ke svému životu.

Někde bych si zhmotnila v lese chaloupku (samozřejmě s internetem) a pomáhala lidem zadarmo. S takovými schopnostmi by člověk uměl i na dálku léčit, uměl by otevřít pouhým pohledem schopnosti i jiným lidem, nebo řešit problémy globální. Ale to bych kouzelné rybičce samozřejmě neřekla, aby mi to přání nemohla zakázat. (muhehe!!)

Se schopností materializace je možná i materializace peněz, takže bych nechala udělat nějaké pořádné webovky a nechala své články každý den překládat do základních jazyků. Dala bych práci překladatelům, zaměstnala bych pomocný personál a bohatě bych je platila z peněz, co bych uměla zhmotnit. Tak bychom vlastně byli neziskovka, co dává zadarmo, ale zaměstnanci by peníze měli.

Tak bych mohla nechat přeložit důležitá data, filmy a knihy a dát je lidem zadarmo, nebo je nechat natisknout a zadarmo rozdávat. Nebo dělat celé filmy, nebo pořádat obrovské přednášky se vstupem zadarmo, klidně po celém světě, protože bych se uměla teleportovat, tak by mi nikdo nemusel kupovat letenku.

A když bych výjimečně potkala člověka, co by byl mentálně dost vědomý a čistý, tak bych mu otevřela schopnosti, aby mohl dělat to co já, tak by se pomohlo ještě více lidem. A kouzelná rybička by nestačila čumět na to veledílo.

Elity by se to samozřejmě dozvěděly a chtěly by mě zabít, jenomže by nemohly právě kvůli té moci odblokovaného mozku. Jenomže ono to i hodně prodlužuje život, takže by museli hodně dlouho čekat na moji přirozenou smrt. 😀 Taky bych se zkusila naklonovat těmi svými schopnostmi, tak bych existovala třeba desetkrát… stokrát. Všechna těla napojena na jednu duši, ale vědomí rozděleno, jako je to třeba u jednovaječných dvojčat, to je taky jedna duše, ale rozdělená na více vědomí. Mé kopie by si rozdělily práci, tak bych se díky tomu jen tak nevyčerpala a stihla toho strašně moc.

Víte… prý tady existují kompletně odblokovaní lidé.. Zajímalo by mě, proč tohle nedělají? Když už je po roce 2012, elity ztrácejí moc, máme Bovisy, transformaci. – Kdyby všichni dělali tohle co mě napadlo, bez strachu z odhalení nebo zabití, tak už máme klidně Zlatý věk lidstva.

3. Moje poslední přání by bylo, abych měla milující, podporující a fungující rodinu. Muže se kterým budu celý život šťastná, co mě neopustí, neponíží, nepodrazí. A hodné inteligentní děti. Prostě přesně to, co jsem nikdy neměla, co se nedá za peníze koupit a co mi celý život chybí… Snad to budu jednou mít i bez kouzelné rybičky.

Jaká by byla vaše 3 přání?

https://www.youtube.com/watch?v=uI8iTETiSqU

Kam dál:

Otevřít rubriku: ,,Zamyšlení“ – Zde

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

http://www.kramky.cz/alue/

Komentáře

Ikona diskutujiciho Fellien 2015-06-06 09:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak to je velmi inspirativní článek :). Upřímně já nevím co bych si přála. Já mám pocit, že mám v životě dost podnětů být šťastná, ale to co mě vždy vydeptá je, když má někdo blbou náladu a řve na mě neprávem, když někdo páchá násilí na zvířatech nebo i na dětech, když lidé sami mezi sebou neumí vycházet a navzájem se vraždí… Ono se toto všechno totiž odrazí i pozěji na určitém jedinci. Takže má tři přání by byla směřována nejspíš také k druhým lidem, ale kdyby mi rybka řekla ať si přeju něco sama, tak to tedy opravdu nevím co bych řekla. Všechna má přání se týkají někoho jiného, třeba i mé rodiny, ale mě jen tak nepřímo. No ale ono je stejně zbytečné o tom přemýšlet, protože já stejně žádné ryby nechytám a když jsem dřív chytala, házela jsem je potom všechny zpátky do vody a ani jsem se nezamýšlela nad tím, jestli jsou kouzelné nebo ne :D.

Ikona diskutujiciho Alue 2015-06-06 10:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Fellien u vody:

Ikona diskutujiciho iriska 2015-06-06 13:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mazec článek a skvělé téma na školní slohovku 😉 Scénáře, které popisuje Alue, jsou fascinující a chápu že by si někdo přál žít v takovém světě. Možná se k tomu koneckonců za pár generací dopracujeme. Ale zdá se mi nevýchovné, aby se to stalo zničeho nic, a to nemyslím zle na lidi, vůbec ne. Jenom si hodně uvědomuju hodnotu postupného učení se. Myslím že je žádoucí, aby lidi sami pochopili, a ne aby se jim naráz rozsvítilo. A to pochopení se děje postupně a o tom je vlastně lidský život: člověk jde svojí cestou, inspiruje se tím co ho potká a učí se hlouběji a hlouběji oceňovat všechno co zažívá a co má (a nemá:). Kdyby se udál nějaký evoluční skok, tak bychom jako lidstvo neměli šanci nic pochopit, ocitli bychom se jakoby na jiné planetě, v jiné realitě s jiným myšlením. Připadala bych si jako hlupák který přeskočil základní školu a šel rovnou na vysokou. Ztratili bychom spoustu zkušeností a prožitků, pro které jsme tady. Teďka v duchovních kruzích pozoruju takový trend, dělat všechno rychle a nově a pracovat s myšlenkami a přejít na živou stravu nebo nejlíp na pránu čímž se všechno urychlí, ale mně to přijde falešné. Mám přesně opačnou zkušenost a potřebu jít pomalým zemitým tempem a akorát být bdělá a vychutnávat všechno co život nabízí takový jaký je. Proto myslím, že instantní kolektivní osvícení není cesta, lidi by dostali zase něco na zlatém podnose a to podle mě v konečném důsledku není dobře.

Ikona diskutujiciho Lenka L. 2015-06-06 13:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Uplne me z toho rozbolelo srdce…au,au. Asi proto, ze to tady tak krasne jeste nemame. Kez by. Doufam, ze se vsichni tohodle dockame. Ta pohadka je super, jako vetsina pohadek. Diky Alue za tak pekny clanek 🙂 !!

Ikona diskutujiciho Ema 2015-06-06 15:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Na jiných planetách jsou lidi?

Ikona diskutujiciho Verča 2015-06-06 16:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

1. Aby rybka neměla kosti.

Ikona diskutujiciho Fellien 2015-06-06 16:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: Jojo, nedivila bych se, kdyby takto ta situace jednou skutečně vypadala :D

Ikona diskutujiciho Yasminn 2015-06-06 16:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Píšeš, že bys necítila emoce jako smutek…

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2015-06-07 10:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ak by neexistovali choroby, by tu bolo stále viac ľudí, aby ich bolo kam dať museli by sa budovať ďalšie a ďalšie domy čím by sa zničila príroda. Ľudia by si materializovali domy v lesoch a časom by miesto lesov boli mestá. Keby sa ľudia dokázali teleportovať, to by už neexistovali miesta kde je zákaz vstupu. Ľudia by sa teleportovali na historické pamiatky a behali by po Koloseu či pyramídach čím by ich zničili. Mohli by sme sa teleporovať k Aluške, informáciu kde býva by sme našli v morfogenických poliach. Jedine že by boli všetci rozumní a slušný, to by si Alue dala na dom cedulu zákaz vstupu a my by sme to rešpektovali.

Ikona diskutujiciho Elda Trnimir 2015-06-07 12:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak to je moc krásný článek, zvednul mi náladu, ale tvé první osobní přání -neumět cítit špatné emoce- to mě upřímně dojalo :).

Ikona diskutujiciho Aronie 2015-06-07 13:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alu-dovedeš si představit co by udělali lidé(všichni)se svými schopnostmi?Lidé kteří závidí,touží po moci a hmmotných věcech,lidi soutěživí??????

Ikona diskutujiciho Raja Luthriela 2015-06-07 14:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Taky jsem se vyždycky zamýšlela nad tím, co bych si přálaod zlaté rybky.taky jsem měla spoustu nápadů, které člověk zavrhl už v začátku s tím, že by si měl člověk přát oparně.Do dneška nevím, co by bylo moudré. S myšlenkou, že bych byla odblokovaná a vědomá jen tak ze dne na den bych moc nesouzněla. Nějak by se mi to příčilo. Asi jako když přijde jaro a před tím nebyl žádný sníh. Asi jako když přijde ráno a člověk má za sebou probdělou noc. To je taky podobně neuspokojivé. JSou na světě přece jenom asi věci, ke kterým člověk musí dozrát sám a ne si to všechno přát od zlaté rybky.

Ikona diskutujiciho Vladimír 2015-06-07 20:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Stačilo by mi jen jedno jediné:aby se hned teď,všichni lidé ( kteří si to ve svém nitru a svými činy zaslouží ) přesunuli-převibrovali do 5.dimenze :-) a už se tady více netrápili a nesoužili,mnohdy strašnými pozemskými problémy.

Ikona diskutujiciho Liliana Landštejnská 2015-06-07 20:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

První přání by bylo zachránit všechny kočky na světě – tedy aby o každou z nich bylo dobře postarané, aby nebyly nemocné a opuštěné, aby každá měla domov. A to další… ani nevím.

Ikona diskutujiciho Milan 2015-06-07 23:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nojo, zlatá rybka, pro mne další manipulativní pohádka, nikdo se sice nezaobírá, kde se vzala, co je to za druh, kde se vyskytuje nejčastěji, proč zrovna 3 přání a podobně, nicméně přát si může každý i bez rybky, opravdu, pokud se však umí správně přát, může se časem osud správně uskupit a nakonfigurovat situace života a přání se tím vyplnit, ovšem je tu právě to ale, pro každého platí jedno velmi důležité pravidlo nad pravidla "nezměníš cizí duši", takže je důležité si opravdu umět přát, pokud přání zasáhne cizí duši, může uškodit dotyčnému i vám, a pak, nemůžeme změnit ostatní, pouze sebe, to mi si právě přejeme a tím rozhodujeme, s rozhodováním přichází odpovědnost, s odpovědností souvisí důslednost, sic komplikované, předpokládám, že většina lidí už měla zážitek, že byť jen slovní informací ovlivnila někoho, přičemž to ovlivnilo další dění a ta vyslaná energie se pak vrátila ať už pozitivní či negativně obrácená třeba i od jiného… takže veškeré přání mohou být splněna, jen je důležité opravdu odpovědně a důsledně umět si přát…

Ikona diskutujiciho Alue 2015-06-08 09:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]: To je přece první přání a je tam nadepsané tučně a červeně. První si přečti článek.

Ikona diskutujiciho Svatka 2015-06-08 11:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[15]:Ano,to je pravda.Bohužel mám občas pocit,že je nesmírně těžké kontrolovat neustále své myšlenky a "překopat" si karmu.Vidím ve svém životě mnoho změn k lepšímu ,to ano,ale ráda bych aby se těch změn k lepšímu odehrávalo podstatně více.Naprosto rozumím Aluščiným přáním,mívala jsem taky taková.Taky je pravda ,že jeden malý človíček svět nezachrání.Mě osobně často trápí zvěrstva co se dějí ve světě,hlavně na dětech,nedokážu se s tím smířit.Ale už vím,že tu nejsem proto,abych zachránila celý svět.Ono někdy stačí,když člověk dokáže zachránit sám sebe…

Ikona diskutujiciho Svatka 2015-06-08 12:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Když se tady tak hezky zamýšlíme,viděl někdo z vás film Rozkvět?Je to o korporacích vládnoucích tomuto světu,ale mě se líbí hlavně závěr,kde se nabízí řešení,jak z toho ven.Dokud bude svět rozdělen na chudé a bohaté,tak bude trvat násilí na naší překrásné planetě.

Ikona diskutujiciho Ajka2 2015-06-09 12:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[16]: Nevím jestli je zablokovaný jen můj PC v práci, nebo nesmím přispívat vůbec. Jsem jedním z kompletně odblokovaných lidí, jak píšeš, a nemůžeme dělat nic, jak sama vidíš, se zablokovanými lidmi, jako jsi Ty, dokud se sami nebudete chtít odblokovat. Raději znemožníte přístup na diskuzi, nežli by jste pohnuli svým blokem a změnili své víry v nedostatek, v ubližování, na hlad, v nemoci a v bezmoc, tak to neustále raději dál sami vytváříte. Ti odblokovaní to dále nevytvářejí, to vše si vytváříš jen a jen sama. Opravdu Tvé přání nikdo nepotřebuje, stačilo by, kdyby jsi začala sama u sebe, tam je všechen zakopaný pes.

Ikona diskutujiciho Alue 2015-06-09 12:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[19]: Ajko, vůbec nechápu o čem to mluvíš, TEBE NIKDO NIKDE NEBLOKUJE a pod tímto článkem není jediný smazaný komentář.

Ikona diskutujiciho Mára 2015-06-10 09:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, máš to moc dobře vymyšlené, opravdu jsi šikovná 🙂 já nevím co bych si přál kdyby se mi do cesty připletla zaltá rybka, moc jsem o tom nikdy nepřemýšlel, co mě tak rychle napadá tak asi

Ikona diskutujiciho Alue 2015-06-10 11:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[21]: Tajemstvím je neprožívat to tak. :D – Takže ne, neštvou. Mám komentující vesměs ráda za jejich aktivitu, jenom mě nesmějí bezdůvodně posílat do řiti, do by se asi nelíbilo nikomu.

Ikona diskutujiciho lenka f 2015-06-10 22:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Milan 2015-06-10 22:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vracejíc a zamyšlen přeci jenom ještě něco málo k tomu "přání si" napíšu, vnitřně pociťuji, jak je toto téma poměrně důležité ale nedostává se mu té správné důležitosti. Protože si většina z nás byť nevědomky ale také i velmi často přeje, ale právě také nevědomky přeje si špatně, nemusí to být ani takové to vyslovené "přeju si…" ale stačí mít v hlavě byť jen jednoduchou přející si myšlenku, následně pak snad k pochopení vysvětlím.

Ikona diskutujiciho Ajka2 2015-06-11 17:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[24]: Děkuji Vám, neumím to takhle krásně vysvětlit, nemám na to trpělivost.

Ikona diskutujiciho Spiiiidy 2015-06-11 22:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, ta přání jsou jistě myšlena dobře a upřímně, ale povím ti jedno: Jedním z důvodů, proč lidé nemají zatím odblokované schopnosti, je to, že i jejich nejušlechtilejší přání ovlivňuje sobectví, tedy nižší já, ego. Ani si nechci domýšlet, jak by to vypadalo, kdyby někdo s vysokými schopnostmi taková přání převedl do praxe.

Ikona diskutujiciho katrin 2015-06-16 19:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ale Ajka2 píše podle mě pravdu (o sobě), jelikož mě sice na začátku její komentáře štvaly, ale pak se to místy zlepšovalo a to, jak naposledy popisovala v transformaci své zážitky se nedá nikde vyčíst ani zfalšovat ani si to jen tak vymyslet.. Takže jí sice osobně neznám, ale celkem věřím tomu, co o sobě napsala.

Ikona diskutujiciho katrin 2015-06-16 20:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

* ještě radši dodám, že píšu že jí věřím v tom, co říkala o sobě – ale její názory ohledně jiných věcí, nevím jestli jsou pravdivé.

Ikona diskutujiciho jardoj 2015-06-16 21:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

zkouška mikrofonu

Ikona diskutujiciho jardoj 2015-06-16 21:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

milá alue a nebo raději stará bytosti znající vesmírných poměrů…je překrásné co jsi zde ve článku napsala…ostatně jako ve spoustě dalších ostatních…kdyby alespoň malá většina těch kteří čtou tvoje a podobné stránky nejen smýšlela ale i jednala tak jako píšeš,opravdu by jsme na naší zemi měli onen zaslíbený ráj se všemi vymoženostmi ne materiálního charakteru ale toho který se dá jen krásně prožít v  klidu  pohodě a míru…pěkný večer přeje jardoj

Ikona diskutujiciho BE 2015-06-18 19:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho R 2016-10-17 10:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Možná by mne napadlo i něco lepšího, ale mám-li odpovědět z fleku, odpověděla bych 1.aby se lidé konečně poučili a přestali ničit přírodu 2. aby se vrátily vyhynulé druhy zvířat a příroda v oblastech poničených člověkem se vrátila do normálního stavu a 3.abych potkala někoho, koho hledám už strašně dlouho (záhadné, vím, ale osobní. Takže víc neřeknu :D ) Taky si vzpomínám, že když cca před 8 lety jsme měli za úkol ve škole napsat jaká by byla naše tři přání tak moje byla aby všichni moji blízcí šťastni a já mohla být stále s nimi – ovšem jen pokud by to nerušilo první část přání a pak taky něco strašně idealistického (od té doby jsem dospěla)a na závěr jsem vždy přidávala takové lehce vypočítavé přání abych měla neomezený počet dalších přání. :D :D

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek