Když se na někoho podívám, vidím určitého člověka. Ale když se podívám znova, je to někdo jiný. O jaké zjevení jde?

6.9.2015 v Poradna 26

Dotaz:

Zdravím Alue,

ráda bych se na něco zeptala, protože mi to přijde matoucí a ráda bych znala odpověď.

Někdy se mi stane, že se podívám na někoho a vidím určitého člověka, ale když se podívám znova, je to někdo jiný.

Problém je, že je to ten samý člověk, myslím toho, kterého vídám místo jiných lidí. Nevím, jestli vám ten popis pomůže, ale je to: vysoký snědý muž, který má svalnatou postavu a modré zářivé oči.

Kdyby se mi to stalo jen jednou, tak bych to asi neřešila, ale já jsem ho viděla asi 3x a to mi přijde divné…

Navíc se mi občas stane, že něco čtu a když si přečtu určitou větu nebo si ji dokonce poupravím, tak se hned rozbrečím a přijde mi jako, kdyby mi to už někdo řekl. Myslím si, že by to mohly být věty z mého minulého nebo minulých života/životů.

To navíc není to jediné. Když se podívám na oblohu a je jasno vidím takové jiskřičky, které poletují vzduchem. Nemusím se jen dívat na nebe stačí se dívat na něco čistého a jasného. Je to skoro jako vidět prach jen jsou to jiskřičky a poletují všude. Možná to dokonce prach je, i když ten většina lidí vidí třeba, když je proužek světla v tmavším prostoru.


Když už vám to tu všechno vyprávím, tak vám asi můžu povědět i toto. Jednou se mi stalo, že jsem se vracela pozdě domů. Bylo mi asi 13. Zastavila jsem se před brankou a uprostřed ulice stál muž. Byl doslova bílý a neměl obličej, ale jinak vypadal normálně. Měl oblečení a nebyl ani průhledný.

To by asi stačilo. Prosím vás o to, abyste se o můj email s nikým nedělila ani ústně ani písemně ani jiným způsobem, pokud to ovšem nechcete dát na vaši stránku (to by mi nevadilo, naopak by mě to potěšilo). Pokud jste si alespoň přečetla můj email, tak vám děkuji. Vím, že na normální email je dlouhý.

Děkuji za možnost se svěřit, i když možná nedostanu odpověď.

PS.: Omlouvám se za délku svého emailu.

Odpověď:

Ahoj,
To tvé vidění – snědý člověk místo těch lidí – je pro mě novinka a nemám zprávy o tom, že by něco podobného někdo jiný zažíval. Ani já to ze své vlastní zkušenosti neznám. Takže z přímé praxe nic nemám.
Když tak nad tím ale přemýšlím, napadlo mě, že možná vidíš nějakého ducha a možná není zlý, pokud má modré zářivé oči. Temné bytosti a zlé bytosti mají oči černé, šedé, červené, žádné, nebo reptiliánské. To neodpovídá tvému popisu.

Co když je to nějaká ochranná bytost? Co když je to dokonce anděl? Zkoušela jsi někdy kontaktovat svého strážného anděla a zeptat se ho? Nebo zjistit v jaké podobě se zjevuje? Podle mě by to mohlo stát za pokus.
Pokud tě to zjevení neděsí a vyloženě neobtěžuje, nemělo by to být špatné a tudíž by menší průzkum neměl být na škodu.
Nebo zkus vždycky večer před spaním na to zjevení co vidíš pomyslet a hodit do placu otázku ,,Kdo je to? Mohu to zjistit? Prosím o odpověď.“
A pak nezbývá než čekat. Někdy chodí odpovědi ve snech, v písničkách v rádiu, billboardech, přes lidi, náhodné věty co naslechneš venku…

Pokud něco vidíš, máš možnost i právo zjistit, co vidíš. Jinak by se ti to neotevřelo. To znamená, že pokud položíš do éteru otázku a budeš mít upřímný zájem na to přijít, Vesmír ti tu odpověď nějakým způsobem pošle. Někdy bývá potíž s dekodováním takové odpovědi, ale většinou to poznáš intuitivně, že třeba na tu otázku právě myslíš, něco se stane a s tebou to jakoby otřese, zarazíš se a řekneš si ,,To je ono, to sedí!“
Nebo dojde ta odpověď a tobě se to hned propojí, jakoby tě ťukne, s čím to má souvislost.

Určitě není důvod bát se postav s modrýma očima, nebo těch které mají jasně bílou barvu. Kdyby byl šedý, poloprůhledný – je to duše, zemřelý člověk. Tato zjevení také nejsou nebezpečná. Bílou barvu mají andělé a obecně ochranní duchové. Což by sedělo v souvislosti s návratem domů v pozdní hodině. Často se zjevují, když nás před něčím chrání. V takové situaci jen stačí poděkovat.

Jiskřičky co poletují vzduchem je energie nulového bodu. Vidí ji většina lidí – i já – a není to nic ojedinělého. O této energie jsem psala v článku: ,,Jak rozpoznat druhy energií
Konkrétně zde:

,,3. Energie nulového bodu

Vyskytuje se všude okolo nás, nejčastěji ji vidíme jako jiskřičky, které chaoticky pobíhají v obrovském rojení po celém nebi. Tyto jiskřičky běhají samozřejmě všude, nejen na nebi, ale člověk je schopný je nejlépe vidět právě na obloze.

Energie nulového bodu prochází celým stvořením bez rozdílu. Není to energie, která je pro člověka využitelná stáhnutím vizualizací, jako energie z Vesmíru. Tato energie by sloužila jako pohon, kdyby lidstvo dostalo do ruky přístroje na výrobu volné energie. – Tyto přístroje v podstatě vesměs fungujjí přes magnetismus a cívku. Tyto technologie jsou samozřejmě dávno vyvinuté, ale lidem je nikdo nedá, protože by nás pak ČEZ apod. nemohl okrádat na elektřině, benzínu – ano, benzínu také. Už dávno existují auta, která jezdí i na vodu, na slunce nebo na kyslík. ☺“

Doporučuji přečíst celý článek, snad že ti moje zpráva pomůže.

s pozdravem
Alue

Kam dál:

• Kontakt: [email protected]

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihy! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

http://alueshop.webnode.cz/

Komentáře

Ikona diskutujiciho BE 2015-09-06 08:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

:-) Dobré ráno všetci.

Ikona diskutujiciho Alue 2015-09-06 09:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Upřímně by mě zajímalo, co bys viděla na mě… Já vidím v lidech zase ,,jenom" zvířata.

Ikona diskutujiciho Anchor 2015-09-06 10:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímavé! 🙂 Já jednou jako malá při cestě ze školy potkala jednu cizí červenovlasou drsně "rockersky" oblečenou, ale mile vypadající puberťačku (té mohlo být tak 15+, spíš byla starší) a ta na mě kromě pozdravu a dotazů na to, jak se mám "ty mě znáš, viď?" No já ji samozřejmě neznala, nebo jsem si to aspoň nepamatovala, tak jsem váhala. Trochu mi připomínala jednu holku, kterou jsem někdy vídávala ráno, ale asi to nebyla ona. Takže buď to bylo nějaké extra setkání, protože jednala, jako bychom se znaly, ale nebylo jí divné, že se chovám nesměle a nejsem si jistá, jestli ji znám… Nebo si mě s někým prostě spletla :D Což mi bohužel občas někdo řekne, že zná podobněho člověka… A já osobně v jednom autobuse před pár lety viděla paní, kterou jsem si spletla se svou mamkou, i stejnou bundu měla! (Tak jsem se lekla, že mám průšvih, protože jsme se s mamkou domluvily, že pojedeme 1 ze 2 námi běžně používaných autobusů a tato paní jela jedním z nich, ale naštěstí má "pravá" mamka jela až druhým z nich, který přijel jen za pár minut :D)

Ikona diskutujiciho BE 2015-09-06 11:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: niekedy ss snažím vidieť, ale neprichádza to :-), je to veľmi nečakané.

Ikona diskutujiciho Fellien 2015-09-06 12:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já mám stejnou zkušenost jako paní/slečna co ti napsala. Taky se dívám na nějakého člověka, kouknu znovu a je to někdo jiný. A můžu s jistotou říct, že to nejsou andělé, ale jsou to osoby z minulých životů. Jsem si tím jistá, protože jsem se kdysi pomocí AC dostala do minulého života (nic moc zážitek, středověk je velmi nepříjemná doba pro ženy…) a zjistila jsem, že ty lidi, které někdy vidím a pak je to někdo jiný, tak jsou ti samé, co byli v mém minulém životě. Akorát teda nevím, proč se to děje a proč se mi, nebo tady té paní, ukazují. Nějak jsem se s tím už prostě smířila a smířila jsem se i s tím, že nic víc o tom zřejmě nezjistím, tak už po tom nepátrám. Ale stává se mi i to, že to vidím i na zvířatech. Třeba jde pes, já se na něj dívám, podívám se znovu, a je to jiný pes. Ale přitom je to taky furt ten samý. A ten co jsem ho viděla původně je taky z minulého života. Jeden takový tam běhal po třžišti. Třeba jde o nějaký střet v časových smičkách? Fakt nevím. Ale někdy je to dost matoucí. Dokonce se mi už jednou stalo, že jsem se kvůli tomu za jedním člověkem rozběhla a pak jsem zjistila, že je to někdo jiný a musela jsem se mu omluvit. Připadala jsem si strašně trapně.

Ikona diskutujiciho Alue 2015-09-06 12:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]: Díky za tvou zkušenost 🙂

Ikona diskutujiciho Julie 2015-09-06 12:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je možné, že to jsou tváře těch osob, které měli v minulých životech. Můj strýc to takto vidí, když se podívá na fotogragii nějakého člověka, tak se mu prolínají tváře různé, které měla ta dotyčná osoba po minulých životech.

Ikona diskutujiciho katrin 2015-09-06 12:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dotaz – pokud toho člověka neznáš, který se ti zjevuje, tak to je divný. Podle popisu vzhledu – není to tvůj ideální kluk náhodou? (to je jenom tip)

Ikona diskutujiciho silvi 2015-09-06 13:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, čo znamená biela gula resp. svetlo v tvare bielej gule velkej asi ako dlaň na ruke pri človeku?vačšinou nad ramenom, je to ochrana?niekedy sa mi zjaví

Ikona diskutujiciho Alue 2015-09-06 13:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]: Ano, to je ochranná energie.

Ikona diskutujiciho Jarek Van Ek 2015-09-06 21:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Holky super, to teda čumím. Ačkoliv mne tato schopnost nepotkala, měl bych jeden tip na možné dílčí vysvětlení. Dle Edgara Cayceho se první lidé v podobě duší objevili na Zemi před 500 tisíci lety. Byli o hodně vyšší postavy a měli schopnost proměny svého vzhledu jako měňavka. Pak byli zvědaví cože to tam zvířata dělají a jako duše do nich vstupovali…zažili tam opravdu kde co :-). Uvízli tam a další lidé se je pokoušeli zachraňovat…a pak se dostáváme k Lemurii, Atlantídě atd..

Ikona diskutujiciho Jarek Van Ek 2015-09-06 22:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Be: zkus si dát do vyhledávače Edgar Cayce, ještěři a nabídnou ti web Nová duchovní cesta. Je to trochu zmatečné, je to o klonování energie stvořitelů ještěrů s člověkem, ze kterého se stala "věc" a v době Atlantidy nastal mazec.

Ikona diskutujiciho .lak 2015-09-07 02:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Trochu mimo pořadí a téma ale ve světě duchů a svých představ se patrně pohybují mnozí "sysifové. A držím palce. :-)

Ikona diskutujiciho Alue 2015-09-07 08:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]: Vzhledem k tomu že Atlantida nikdy nezanikla a žádné ještěrky tam nejsou – ani by tam reptiliány nepustili – tak je jasné, že je to absolutní nesmysl.

Ikona diskutujiciho armag 2015-09-07 10:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]:Právě v tomto se mýlíš, neboť vetřelcem na zemi jsou právě lidé dnešního typu.

Ikona diskutujiciho armag 2015-09-07 10:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]:Do Atlantidy bych raději moc nevrtal. Ona asi existovala, ostatně psal o ní už Platón, a ten své znalosti získal od Egypťanů, ti byly jediní, kterým se podařilo uchovat to, co se dělo před potopou. Takže s těmi soudy o Atlantidě je lepší zacházet opatrně.

Ikona diskutujiciho Miška 2015-09-07 18:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mám podobnou zkušenost. Když se dlouze zadívám na nějakého člověka, doslova se mi změní před očima… Vysvětlila jsem si to podobně, že jsou to podoby onoho člověka z minulých životů, neb jednou jsem i cítila neskutečnou spřízněnost k jistému člověku a pocit, že ho znám hodně dlouho, i když jsme se v tomto životě znali velmi krátce.

Ikona diskutujiciho Jarek Van Ek 2015-09-07 20:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]:Snažím se porozumět Tvé informaci. Já mám na mysli pevninský kontinent, o kterém krásně píše Heinrich Kruparz v knize Atlantida a Lemurie, nebo Drunvalo Melchizedek v Tajemství květu života,  prakticky totéž,  co Edgar Cayce v knize Atlantida. Cayceho prověřovali a jeho přesnost vizí,  které se daly v reálném čase ověřit,  byla myslím téměř 99%. Samozřejmě nelze vyloučit,  že některé informace podal záměrně formou myšlenkového podobenství…obdobně v duchu Tvé filosofie o hranicích možného sdělování.

Ikona diskutujiciho BE 2015-09-07 20:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]:  Ouvej – Nová duchovní cesta ?

Ikona diskutujiciho Jimi 2015-09-09 22:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jsi tak trochu jasnozřivá, člověk má více těl – obalujících ducha, proto vidíš na chvíli některý z těchto obalů, tedy jinou tvář, tělo, atd., běžné nejčastější jsou zvířecí podoby, to jsou lidi nezušlechtěný ačkoliv tělesně jsou krásný mají ošklivou duši obecně, jsou zkaženi ještě nevyvinuti. Ten prach to je energie plynoucí vesmírem, vypadá jako když se sráží mlha, vlní se a teče všude, nebo to můžou být breberky prohánějící se sítnicí oka…

Ikona diskutujiciho Ayeri 2015-09-12 21:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Omlouvám se, že to je mimo téma, ALE četla jsem kdysi na tvých stránkách, že se někomu zdál sen o tobě a tobě ve stejnou dobu o něm. A protože ty jsi v noci ze čtvrtka na pátek docela zásadně vystupovala v mém snu, ráda bych věděla, jestli se to znovu nestalo.

Ikona diskutujiciho Alue 2015-09-13 08:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[21]: Ne, vědomě si to nepamatuju, ale už jsem dávno připustila možnost, že na podvědomé úrovni jsem já a moji čtenáři nějak spojeni a občas se takhle navštěvujem, takže se tomu nedivím. Je to moc zajímavý sen… A zkoušela sis tu meditaci i přes ten sen a vyšlo ti něco? Nebo ses na to vykašlala, když sen řekl že sova?

Ikona diskutujiciho Ayeri 2015-09-13 14:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[22]: Díky za odpověď. Tu meditaci jsem si zkoušela cca před 2 lety :D Tehdy to byl pavouk a od té doby jsem to nijak moc neřešila až do toho snu, ve kterém se stalo tohle.

Ikona diskutujiciho Jiří Florián 2015-09-17 17:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Snědým mužem, jehož vidí slečna v určité osobě je Thovt. Není žádnou náhodou, že se tak děje v české zemi. Je to třeba chápat spíš jako jakýsi symbol. Symbol duchovních učitelů. Tito lidé jsou zde proto, aby probouzeli a učili druhé. Bohužel většinou nejsou sami probuzeni.

Ikona diskutujiciho Kateřina 2016-01-13 18:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobry den dnes se mi stala zvlastni vec.Lezela jsem s pritelem v posteli ja jsem se mu divala do oci a videla jsem tam samou sebe ale ne odraz ale jak tam stojim v bilych satech neumim si to vysvetlit.

Ikona diskutujiciho Daněk 2018-02-04 22:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý den chci se zeptat už hodně dlouho mám sní o panu času film ale už se my stalo že vidím obličej doktore a ne svůj obličej nevidím jestli někdo poradí když sem byl malej vydal sem stíní a duchy zemřelých děti a pák doktora se my zjevil a něco říkal byl prostě jak duch jestli my poradíte co mám dělat když :-)

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek