Kiesha Little Grandmother – poselství dcery Země

26.11.2010 v Doporučení 59

Aluška.org - malé logo

Přišlo mi do mailu třikrát upozornění na video od Little Grandmother. Koluje nyní na internetu a i já jsem ho pozorně shlédla. Počítám dopředu s tím, že jste toto video ještě neviděli. Samozřejmě ho uvidíte a při té příležitosti bych ráda dodala svůj pohled na toto video, protože k tomu mám co říct. Názor jsem psala postupem při sledování Kieshina sdělení. Můžete si ho  přečíst dopředu, nebo během výkladu, záleží na vás. Je to jen doprovodné potvrzení a doplnění.

Od počátku, kdy jsem dostala první upozornění na tohle video, jsem cítila, že ho mám vidět. Řeklo mi to vnitřní vedení, kterému věřím. Mnoho nápadů a filmů přejdu, nechám je být. Spoléhám na vnitřní hlas, který mi řekne, na co se zaměřit a na co ne. Šetří mi to také čas, takže můžu vkládat svoji práci tam, kde je to opravdu potřeba.

Od počátku videa jsem pozorně prohlídla obličej paní, která se prezentuje jako Malá Babička, tedy Kiesha. Znepokojují mě její křivé a úzké rty, ale na druhou stranu v její prospěch mluví velké a upřímné oči. Jsem svým založením skeptik. Ačkoliv se vám to může zdát nemožné, aby skeptik vedl stránky jako Aluška.org, je to skutečně tak. Mám to napsané v obličeji a velmi citelně to na sobě pozoruji. Jakmile někdo poví, že je vůdce, guru, indigo, nebo léčitel, automaticky mu nevěřím a řeknu mu: ,,Ok, ukaž co umíš.” A až potom si dělám obrázek. První prověřím, co dělá, co říká a mám na to mnoho nástrojů a metod.

Postupem výkladu mě zvedlo ze židle, že Kiesha tvrdí, že Strážců moudrosti jako ona je 12. Totiž dvanáctka je nanejvýš podezřelé číslo, navíc když ho spojím se snahou sjednotit lidi do jednoho vědomí, pod jeden kmen. To jsou věci, které u mě vyvolaly na počátku nedůvěru, ale nejsou to důkazy, aby člověk mohl říct, že je dotyčná paní podvodnice. To prostě nestačí, protože se to dá vyložit jak na jednu, tak i na druhou stranu.

Postupem výkladu se ale ukázaly jiné zajímavé věci.

Velmi se mi například líbi, že Kiesha ví o svobodné vůli člověka, o možnosti změny osudu lidí i naší planety a že se nesnaží vyvolávat strach ohledně změn v roce 2012. V tomto se s ní ve většině shoduji, stejně tak se mi líbí její práce s umisťováním krystalů. Je to rozhodně dobrá a prospěšná činnost.

Když Kiesha zodpovídá otázku ohledně krystalických lebek, zpozorněla jsem, protože v této věci jsem si ji mohla ověřit. Vyšlo najevo, že Kieha ví něco, co je pro mě nové a na druhou stranu neví věci, které vím já. Přesto mi její pohled sedí. Na otázku kolik krystalických lebek je, neodpověděla, protože to asi neví. Je jich 12, přátelé. Taktéž chybí, proč se lebky mají shromáždit, co je k tomu potřeba a co to způsobí. To Kiesha možná ví, ale spíš to nesmí říkat. Já to taky neřeknu, jen počet lebek skutečně tajemstvím není.

Otázka na skutečný úkol pyramid je další ověřovací. Líbí se mi, že Kiesha umí říct, že něco neví. Vždycky, když někdo uzná, že něco neví, tak u mě stoupne na ceně, protože jen hlupák počítá s tím, že ví všechno na světě. Nikdo neví všechno. To, co zmínila, sedí, s důrazem ja to, co řekla o věku pyramid. Skutečné stáří také není tajemství, je to 55 000 let a můžete se to také dočíst v článku Tomáše Marného: 1. / Návod na lidskou bytost

Potom mluví o tom, jestli má napojení na druhou stranu, tedy andělé, bytosti z jiných planet a dimenzí. To je znovu věc, u které jsem zpozorněla, protože v tomto mám možnost si ji proklepnout. To, co tam říká, si přátelé zesilte, protože to je poselství, které opakují světlé bytosti pořád dokola a v tomto se Kiesha nemýlí. To je jasné znamení, že to napojení má a mluví o tom i její oči.

Otázka příchodu dětí s novým vědomím je dobře zodpovězená, ale speciálně dávejte pozor u další, která zní: ,,Ty jsi dítě přírody. Jak vnímáš přírodu a které aspekty jsou pro tebe důležité?”

Ta odpověď je úplně přesná. Je to další důkaz, že přesně ví a vidí, že si to nevymýšlí a že nelže.

Od této chvíle, kdy popsala co vidí, jsem se jí už otevřela, protože během rozhovoru jasně ukázala, kým skutečně je. Ať má klidně křivá ústa, mluví správné věci.

Mluví dobře o schopnosti lidí provést změnu, mluví správně o naději a také pocit, kterým popisuje své stavy při meditaci je autentický. Svým způsobem ho znám, ale popsala bych ho jinak.

Kiesha také velmi výstižně mluví o tom, jak řešit problémy a konflikty, jak brát lidi, kterým nerozumíme, nebo nerozumíme jejich chování. Je to velmi dobře řečené a je to velmi srozumitelné. Stojí to za poslech a za zamyšlení.

Od poloviny videa jsem už jen hltala každé její slovo a jen kývala hlavou. Jenom jsem pořád tiše kývala a přitakávala, protože mi mluví z duše. Ano, za toto video se mohu zaručit a velmi ráda rozšířím povědomí o Litle Grandmother, protože vidím, že to, co dělá, je správné. Ví co dělá a ví, co od své práce požaduje.

Jsem spokojená s lidmi, kteří se vynořili, aby učili lidi. Jsem moc ráda, že někdo jako Kiesha působí právě v Americe, tam je to moc potřeba. V tajze máme Anastasii a její děti, máme její úžasné knihy. Máme Lornu Byrne, jasnozřivou paní, která otevřeně mluví o andělských stvořeních. V česku máme Jirku Maška, který více než deset let svého života zasvětil strhávání černých brýlí lidem z očí. Máme Louise L. Hay a její úžasný film a knihu Miluj svůj život. Máme Doreen Virtue, máme Dona Miguela Ruize… Máme tu tolik a tolik moudrých lidí, tolik autorů knih, tolik krásných filmů, tolik lidí, kteří se moc snaží, aby přišla změna k lepšímu. Nikdo nejsme sám, ve své snaze jít správným směrem se vždycky najde něco, nebo někdo, kdo nás podpoří. Ano, bohužel jsou tu falešní proroci, ale ti se odstřelí sami, protože nikdo nemůže lhát donekonečna a nakonec vždy vyjde pravda najevo.

Tohle video dává naději, dává optimismus a ukazuje to, co potřebujeme všichni slyšet. Srdečně vám ho všem doporučuji.

Komentáře

Ikona diskutujiciho Monika 2010-11-26 08:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Už je to nějakou dobu, co jsem to viděla, ale pamatuju si, že mě to nadchlo, je to opravdu pěkné ale co je hlavní- je to pravda…teď se s tímto videem ale roztrhl pytel :D jen za poslední měsíc jsem to dostala třikrát a tady počtvrté , což není asi náhoda a měla bych se na to kouknout znovu 🙂 Všem přeju příjemné zhlédnutí 🙂

Ikona diskutujiciho Michal 2010-11-26 08:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Krásne si to napísala Aluš. A myslím si, že prevažná väčšina návštevníkov Tvojich stránok by Ti dala jednotku tak ako ja. Len by som sa chcel opýtať na vek pyramíd. Odkiaľ je informácia 55 OOO rokov. Už som sa s ňou stretol asi tretí krát, ale čítal som odpoveď spiaceho proroka Edgara Cayce, ktorý hovoril že boli postavené v rokoch, tuším 10430-10420p.nl. a ešte hovoril, že pri stavbe kamene plávali vzduchom.

Ikona diskutujiciho aldapu 2010-11-26 08:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A tady je myslim, ze posledni video s touto zajimavou pani : http://www.overstream.net/view.php?oid=islviersewnh

Ikona diskutujiciho Radůz 2010-11-26 10:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak píše Monika, na internetu je toto video nyní velmi aktivní, a je jenom dobře, že ho shlédne co nejvíc lidí. Má velkou hloubku a může s lidma pohnout konstruktivním směrem.

Ikona diskutujiciho bo 2010-11-26 14:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Videla som Litle Grandmother na orgo-net, a ona mi učarila zreteľne formulujúcim hlasom a prostotou. Hovorí ako keď "tiskne", lebo VIE!

Ikona diskutujiciho Petr Pan 2010-11-26 16:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A navíc to je kočka! 🙂

Ikona diskutujiciho Lennie 2010-11-26 17:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

krásnej blog

Ikona diskutujiciho Andy 2010-11-26 17:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

V pravý čas Aluško, díky moc!

Ikona diskutujiciho ;-) 2010-11-26 23:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ďalšie videá s Kieshou Little Grandmother môžete vidieť napríklad aj na tejto skvelej stránke: http://www.novadoba.estranky.cz/clanky/vse-okolo-roku-2012_

Ikona diskutujiciho zuzana 2010-11-27 00:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

tak konečne som dostala priamu odpoveď kto som. Ďakujem! Je to nádherná bytosť. A ešte posielam jeden link, neviem či ho už niekto poslal na tieto stránky – súvisí s maskotom a je tiež krásny:http://www.dogwork.com/cute28/

Ikona diskutujiciho Leilak1 2010-11-27 11:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Páči sa mi moc, ako príjemne,s úsmevom, optimizmom rozpráva o prichádzajúcich zmenách…moc záleží aj na forme podania informácii…

Ikona diskutujiciho kotto 2010-11-27 11:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

dobrý článek :-)

Ikona diskutujiciho Lily Addams 2010-11-27 12:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak jsem si to video pustila a koukala jsem celou tu dobu….tedy vlastně četla jsem titulky :-D Paní mi ze začátku přišla malinko nesympatická, ale to bylo tou angličtinou co nemám ráda…vypnula jsem si tedy zvuk :-D

Ikona diskutujiciho mokyna22 2010-11-27 12:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

no užasné vidoe dakujem že si nám ho tady ukázala..

Ikona diskutujiciho ok 2010-11-27 12:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No ale co když křivohubý Chobot je potom taky duchovní?

Ikona diskutujiciho Domácí čajovna 2010-11-27 14:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

video je fantastické a slečna mi je velmi sympatická…

Ikona diskutujiciho Alžbeta Kriľová 2010-11-27 14:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Video ponúka úctyhodný odkaz krásnej bytosti s nádhernou, úprimnou emóciou, vyžarujúcou z jej očí, ktorým sa dá veriť.

Ikona diskutujiciho Alžbeta Kriľová 2010-11-27 14:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Opravujem:)  NAD našim svetom pri pohľade zdola nahor sa nachádzajú jemnejšie, neviditeľné úrovne a svety.

Ikona diskutujiciho Leilak1 2010-11-27 15:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Realtoltek 2010-11-27 17:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jakmile někdo poví, že je vůdce, guru, indigo, nebo léčitel, automaticky mu nevěřím …….ano muzu potvrdit ona vetsina Guru atd si mysli ze jsou neco vice a prave proto tim nejsou .)

Ikona diskutujiciho Realtoltek 2010-11-27 19:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak jsem se take koukl na video a musim k tomu udelat komentar, protoze vse o cem mluvi je pravda.

Ikona diskutujiciho Realtoltek 2010-11-27 19:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A taky dulezite to ze vi ze tady na zemi uz bude naposled, takze patri taky do maleho stada.

Ikona diskutujiciho Katrin 2010-11-27 20:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Krásné video – nezáleží na tom, co říká to jsem ani moc neposlouchala jestli to je pravda nebo ne. Ale jakým způsobem to říká, má v sobě něhu a lásku, proto mě to video bavilo ať už říkala cokoli:-)

Ikona diskutujiciho putující oblak 2010-11-27 21:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Video jsem zatím neviděl, neb mě to neláká, nicméně nač pořád hledat vně, když máme pravdu uvnitř sebe, vždyť všechno co potřebujeme opravdu vědět už víme teď…

Ikona diskutujiciho Realtoltek 2010-11-27 22:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jojo 🙂 pravda lezi uvnitr duse .) a skrz ducha prichazi veskere poznani.

Ikona diskutujiciho Realtoltek 2010-11-27 22:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kazdy buh bez …pameti.. dela chyby.

Ikona diskutujiciho putující oblak 2010-11-27 22:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Motto:

Ikona diskutujiciho ok 2010-11-28 11:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Neřekla že NEVÍ jaký význam mají pyramidy. Řekla, že nemůže plně odpovědět, ale že "jsme je pomáhali v minulosti stavět", což určitě znamená, že neví k čemu jsou 🙂

Ikona diskutujiciho Realtoltek 2010-11-28 12:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Samozrejme ze tusi k cemu pyramidy jsou a samozrejme ze je lide pomahali stavet.

Ikona diskutujiciho Vojta 2010-11-28 22:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tohle jsem už dlouho hledal.Tohle mě naplnuje.

Ikona diskutujiciho Pepa 2010-11-29 15:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[24]: jsi jediny, koho znam (krome sebe), kdo "chape". Myslim, ze nas jsou desitky, mozna stovky v CR. Jen nevim, co to znamena. Nic nebo vsechno? Mne pochopeni prineslo spise utrpeni, jak moje vlastni, tak utrpeni, ktere mam tendence prejimat od jinych. Nechapu je, oni nechapou me, vzajemne se milujeme i nenavidime. Nicmene diky tobe vidim, ze nejsem nemocny, a ze nejsem sam. Diky! 🙂

Ikona diskutujiciho ok 2010-11-29 17:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluš, abys zas neřekla, že nechválím – tvůj blog je samozřejmě bomba… ale zřídkakdy veřejně teatrálně chválím. Často ale dávám odkazy na tebe jak do mailů, tak různě po internetu. Je to podle mě efektivnější 🙂

Ikona diskutujiciho vodná víla 2010-11-30 11:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

19, Je potrebné dodať ešte niečo:)

Ikona diskutujiciho Yip 2010-11-30 12:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nesdílím nadšení. Blázinec kolem Keishi Crowther začal nabírat šílené obrátky a blíží se to newage kultu… lidi už jen následují a nepřemýšlejí, takže je třeba se podívat i na druhou stranu mince, takže jen pro připomenutí:

Ikona diskutujiciho ok 2010-11-30 15:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

jo, to je přesně z věcí, co mi u ní nesedí… Takže ji beru s rezervou.

Ikona diskutujiciho kersee 2010-11-30 20:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Není na světě člověk ten, co by se zavděčil lidem všem….To už je přece stará pravda. Já za ní a za lidi podobné, co sdělují informace moc děkuju.

Ikona diskutujiciho Michal 2010-12-02 22:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[34]:Ešte vždy mi je milšia tým, že nestraší ľudí katastrofami, á la Nostradamus a Sibila(alebo Sybila), ktorá mimo iné prorokovala, že Praha bude roznosená na kopytách koní. Myšlienka je tvorivá a to hovorí za všetko.

Ikona diskutujiciho orion 2010-12-07 10:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

cítím, že tyto slova jsou pravdivá a také cítím, že nás je každým dnem víc a víc. Děkuji za video 8-)

Ikona diskutujiciho Robuska 2011-01-09 16:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

zdravim,

Ikona diskutujiciho Alue 2011-01-09 16:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[39]: Nevím, jestli nejsi třeba slepá, ale já mám pocit, že dělám každý den maximum, abych pomohla jiným lidem. Jestli to, že tomu tady věnuji veškerý svůj volný čas je ti málo, běž raději řešit vlastní komplex méněcennosti. Co jsi dokázala vybudovat ty, že mě tady ponižuješ?

Ikona diskutujiciho Lvíček 2011-02-05 18:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Shlédnul jsem teprv 9 minut a píšu komentář, proto, že vám potřebují něco sděit. Litle grandmother na začátku mluví o myšlení ze srdce, ne z mozku. O tom podrobně píše kniha Návrat pokojného bojovníka od Dana Millmana je to pokračování knihy Pokojný bojovník. Je to něco neuvěřitelného a můžete to číst ikdyž jste nečetli jedničku. Vřele vám tuto knihu doporučuji, není to žádný návod, je to opravdový příběh, který vás chytí za srdce :). Poslední měsíc už jenom nepřemýšlím o konstruktivních věcech, já je dělám. Krásné počteníčko všem 🙂

Ikona diskutujiciho Lvíček 2011-02-05 20:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Neuvěřitelně silná motivace. Cítíte to taky ? 🙂

Ikona diskutujiciho Colorumka 2011-02-08 22:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Při shlédnutí videa s Keishou, jsem zprvu byla ostražitá, ale pozvolna jsem zjistila, že tato žena ví o čem a co mluví a že je potřeba, aby se tomuto poselství otevřelo co nejvíce lidí, protože je to PRAVDA……a doba si to žádá :)))

Ikona diskutujiciho Boris 2011-02-20 23:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

trochu iný pohľad na Kieshu:

Ikona diskutujiciho ivan 2011-02-24 21:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

naleteli ste podvodníčke…

Ikona diskutujiciho Paupee 2011-03-06 18:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[45]: Ale je třeba také si přečíst pod tím článkem komentáře. Tam zase někdo tvrdí, že tyhle články o Little grandmother, které uvádí, že je podvodnice, jsou lživé a vymyslel si je nějaký muž jménem Al Caroll. Takže je těžké věřit, kdo má pravdu. Ať se každý řídí podle svého a udělá si na tuhle paní každý názor sám.:)

Ikona diskutujiciho Ota 2011-03-16 19:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

I kdyby se objevil člověk, na kterého by nebylo možné najít žádný hřích, a oslovil by pozitivně velké množství lidí, stal by se předmětem útoků a pomluv, neboť by ohrožoval ty, co z nevědomosti a temnoty žijí, neboť by měli strach, že přijdou o své peníze a moc. Kdo nechce, ať Keishu neposlouchá. Není jediná, která toto povědomí o světě má a proto je tu např. i tento blog. Pokud budeme hledat a ptát se, najdeme to v sobě sami. Pomluvám, negativitě a temnotě není třeba věnovat příliš času a pozornosti.

Ikona diskutujiciho Kiesha Crowther 2011-03-16 19:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

odkaz na stránky s Malou Babičkou :

Ikona diskutujiciho velka vnucka 2011-03-17 00:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Od Male Babicky bychom se predevsim meli naucit jeji skvely marketing. 🙂

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek