Knihu SVÍTÁNÍ je nyní možné objednat na SLOVENSKO

7.10.2013 v Vyšlo knižně 3

A nejen to!

Jak jsme slíbili, tak jsme udělali. Na stránce

http://aloejegrunt.cz/terapie-pro-dusi/knihy-od-alue/

nyní naleznete objednávkový formulář, kde si lze objednat mé knihy. Aktuálně je tam kniha Svítání.


Dočtete se zde, že ,,Svět za oponou je už vyprodaný“… To je a není pravda, aktuálně mám totiž k dispozici už jen 15 kusů této knihy, ty jsou určeny k distribuci po Česku a mám je u sebe.

Na aloejegrunt.cz bude možné knihu ,,Svět za oponou“ sehnat také, ale až příští rok (cca leden 2014), kdy budu pro stálý zájem dělat její druhé vydání. Čili pro Čechy ZATÍM ,,Svět za oponou“ vyprodaný není, ale brzy bude. Pak už je potřeba počkat, až zařídím další várku knih, tedy kdo by ji například potřeboval na Vánoce, lepší je objednat ji hned.

Samozřejmě, že až bude druhé vydání ,,Světa za oponou“ připraveno k prodeji i na SK, na webu vyvěsím včas upozornění.

Co je důležité vědět, tak uvedený formulář pro Slováky je aktuálně v módu ,,PŘEDPRODEJ“, protože fyzicky knihy budeme mít až za cca 2 týdny. Pokud Slováci objednají teď, budeme mít rovnou přehled, kolik knih je potřeba kam dát a kolik připravit, takže nám to růjde rychleji od ruky.

Ty které dostane aloejegrunt.cz, budou všechny klasicky vlastnoručně podepsané (a s vizitkou). Tohle si pohlídáme.

Dobré také je, že přes tento formulář se dají knihy objednat nejenom na Slovensko, ale do jakéhokoliv jiného státu v EU. Vím, že mám čtenáře v Německu, v Rakousku a jinde. Teď můžete objednávat i vy, z pohodlí domova.

Prodej po ČR si už zajistím sama přes svůj e-shop, ale zatím nemám zprovozněný předprodej. – Já prodej spustím, až budu mít knihy na skladě. Čili zhruba v době jejich dodání.


Mohla jsem také nastavit Svítání už v předstihu do svého shopu, jenomže bych v tom pak měla nepořádek, mezi objednávkami určenými k vyřízení by se mi motaly ty aktuální. Chci předejít případnému zmatku.

Také bude kniha k dispozici na přednáškách, tedy kdo má rád tomáše marného a dostává pozvánky, zde bude možné knihu koupit také. Jedna taková akce bude už velmi brzy, bezpečně dlouho před Vánoci. Pokud tedy máte možnost, vzít si ji tam osobně, doporučuji spíše tuto variantu. – Jak Čechům, tak Slovákům.

Skutečná cena jedné knihy Svítání je (při jejích 368 stranách) pouze 359 kč. I při tisku na vlastní triko si stále mohu dovolit nízké ceny, protože z toho neživím žádné knihkupce a nejsem plátce DPH. Heuréka! 🙂 (Za tuto cenu bude u mne k dispozici pro Čechy.)

Pro objednávky do zahraničí máme celkem příznivé poštovné, při objednávce více kusů i takřka zanedbatelné. Bylo by tedy vhodné, než se pustíte do objednávání, vznést doma či u kamarádů dotaz, jestli také nemají zájem, či jestli mají v plánu kupovat též a dát si to do jednoho balíku. Je to potom výhodnější.

I Češi si mohou knihy předobjednat formulářem na www.aloejegrunt.cz, ovšem tam počítejte s přidáním DPH (15 %) a vyšší cenou za dopravu, protože tato možnost objednání je především pro zájemce na Slovensku, Rakousku, Německu a celé EU.

Při objednávce do zahraničí, v případě že byste se potřebovali na něco zeptat, nebo chtěli něco dořešit, už je potřeba používat kontakt přímo na stránce http://aloejegrunt.cz/.

Mimochodem ,,když už je Alue u té Aloe“, opakovaně dostávám dotaz, jakou používám zubní pastu a kde ji sháním. (Forever BRIGHT, Aloe Vera Toothgel) Beru ji po domluvě právě u pana Švédy. Má v Brně vlastní ,,Aloe Vera poradnu“, kde si pro ni může člověk zajít, pokud se nedomluví jinak. Samozřejmě jsou tu i další zajímavé produkty, nejen zubní pasty.

Alue K. Loskotová – Svítání / trailer

http://www.youtube.com/watch?v=cdZQIVsezr8&feature=c4-overview&list=UUN5OvJFRI-JqTDCzL21tnYA

Komentáře

Ikona diskutujiciho Avene 2013-10-07 20:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Už se na knihu moc těším, chci si udělat radost k Vánocům 🙂 (klidně i předčasně :D)

Ikona diskutujiciho Alue 2013-10-08 11:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Díky 🙂 Orientačně to vypadá na dodávku kolem 17. … Jsem napnutá jak kšandy.

Ikona diskutujiciho Luboš 2013-10-08 23:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

konecne nieco pekne nove na citanie uz sa vsetci tesime a dakujeme 🙂

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek