Který Archanděl je mi nejbližší? / Jaký je rozdíl mezi pomocí od Anděla a Archanděla?

10.1.2010 v Poradna 7

Dostala jsem dotaz, který jistě bude zajímavý i pro vás ostatní, jedná se o všeobecný omyl mezi lidmi, kteří věří na anděly. – Jistě po přečtení tohoto krátkého textu si uvědomíte kde pravda stojí, domněnky o Archandělech jsou holt vyčtené z knih a málokoho napadne se osobně andělů zeptat, jestli se vážně rozlišují na ty silnější a slabší. – Jedná se zde sice tak trochu o slovíčkaření, ale osobně dávám přednost tomu, když lidé vědí přesnou pravdu a podle ní se vyjadřují.

_______________________________________________________________

(Dotaz)

Ahojky Aluško.
Mám na tebe takový dotaz. Hledala jsem to všude na internetu ale nemohla jsem nic najít.
Jde o to, že bych se chtěla dozvědět, který z archandělů je mi nejblíže, když jsem ve znamení panny?
A chtěla jsem se zeptat, jaký je rozdíl v tom, když požádám o pomoc anděly a nebo
Archanděly? Archandělů je přece jen míň. Máš s tím nějaké zkušenosti?
Děkuji Ti. Veronika

(Odpověď)

Ahojda 🙂
Odpovím ti z hlediska andělů, kterých jsem se na podobné věci ptala.
Jde o to, že žádní archandělé neexistují. – Andělé se mezi sebou navzájem nijak netřídí. Každý z nich má svou povahu, své jméno a své schopnosti. – To že nějakého anděla společnost zprofanovala, za to on nemůže, to je lidská neznalost.
Nejblíže máš k tomu andělovi, který je pořád s tebou. – To je tvůj osobní anděl a jemu můžeš kdykoliv cokoliv říct, vždycky tě uslyší.
Vzláštní je že lidé vždycky hledají něco, co už dávno mají přímo před sebou, ale nevidí to 🙂
Co se ,,archandělů” týče, osobně jsem už potkala Rafaela i Michaela, s jinými jsem se nepotkala. – Ale jsou to andělé jako každý jiný, kterých má okolo každý člověk tolik kolik potřebuje.
Jen lidé mají potřebu se lišit na ,,ty lepší” a ty ,,horší”. – Ve skutečnosti nic takového neexistuje a není to ani v říši andělů.

Pěkný večer přeji
Alue

Další obrázky od Scotta Siedmana ZDE

Komentáře

Ikona diskutujiciho septik 2010-01-10 11:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Takže analogicky je to s démony – mají jenom jméno (někteří) a podle schopností si je lidi zařadili do různých skupin?

Ikona diskutujiciho Alue 2010-01-10 12:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho mojda 2010-01-10 19:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Teď se tomu začínám věnovat a vždy jsem slyšel o andělech a vyšších archandělech …myslel jsem si dříva ,že mám kolem sebe víly a stěmi jsem rozmlouval…zajímavé .

Ikona diskutujiciho Ordi 2010-01-19 17:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Krásně řečeno!:)Já o tomhle vím své.Můj osobní anděl je Gabriel a když jsem se ho ptala jak je to s těmi anděly a archanděly,tak mi řekl v podstatě to samé!:DNejlepší je, že někde na internetu v diskuzích pořád vidím, jak někdo píše:,,A já mám archanděla Gabriela!" A já jen odpovídám:,,Vážně? A jak to víš?" a neználek zase odpoví: ,,Ptž jsem v tom a v tom znamení a protože se mi jednou o něm zdálo a ťap,ťap,ťap…" Není mi to jedno, na tohle jsem celkem háklivá.Vadí mi,když si nějaká osoba přivlastní anděla a začne všude prohlašovat že je to jeho anděl a v podstatě to jediné, z čeho tak usuzuje je to, že ho viděl někde na obrázku.Nevadí mi to jen v případě Gabriela.Vadí mi to i u jiných, když někdo řekne že má takového a makového anděla a přitom já vím, že nemá,ptž ho má člověk kterého znám a tohohle ,,kradení" andělů mám už pokrk!Buď ať si lidi najdou toho svého anděla, nebo ať si to ověří, nebo když nic neví,tak ať jsou raději potichu a nekradou andílky ostatním!(Promiň,ale já se vždycky tak rozčílím když na to pomyslím,že to ze sebe musím dostat ven!)

Ikona diskutujiciho Elli Tornádo XD 2011-02-15 20:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj.mam dotaz.ja se o andeli v podstatě zajímam.začalo to pujčováním rom.knížek ktere se k tomu moc nepřibližovali.ve škole mame učitelku a ta je něco jako medium.už hodněkrát mi pomohla.noa a ja mam ten dotaz,jak mam zjistit jaky anděl mě ochraňuje?a jak s ním mluvit?taky bych se chtěla zeptat proč se Azrael nikde nezobrazuje.je to sice anděl smrti ale kde bychom byli,kdyby smrt nebyla?

Ikona diskutujiciho Soňa 2011-03-06 13:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Michal 2013-01-05 00:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ahojky,já s mojí mámou se o toto téma,co se týče andělů,jejich pomoci atd. hodně zajímáme.Ať jsem četl cokoli,nikdy jsem nenašel způsob zjištění,jaký anděl či archanděl je můj.Moc rád bych to věděl a moc rád bych se sním spojil.Jsem mladej kluk(16) ,ale i přesto mám jakousi touhu to všechno zjistit,zjistit jak se věci mají.Předem děkuji za odpověď.. 🙂

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek