Kuriozitky: 16.díl

9.12.2012 v Aluška.org 35

Po velice dlouhé době vám přínáším další díl kuriozitek. Tento díl je celkem zlý. Ani já za všechny ty roky občas nevycházím z údivu a také se kolikrát zděsím nad tím, co čtu. Holt není to vždycky úplně jednoduché.

Začneme na rozehřátí něčím lehčím, to ,,zlé“ najdete pod čísly 4 a 5, kde už končí sranda.


1. Ježíš je řešení na všechny problémy…

2. Pravý úchylák nikdy nespí…

Tento příspěvek byl pod videem, kde mluvím o tom, co se do rozhovoru v Maximu nedostalo. Najdete ho stále TADY. A stojím si za názorem ve videu řečeném: Holky, co mají potřebu fotit se nahé do pánských časopisů, jsou hloupé. Takže mě tam určitě neuvidíte.

3. Konečně někdo se smyslem pro humor:

Tohle mě vážení náhodou potěšilo 🙂 Na nějakém foru si ze mě dělali srandu a moje diskuze se staly terčem palby podobných příspěvků, kdy mi posílali lidé nesmysly a ptali se mě na ještě větší nesmysly. Ale tohle se mi líbilo.

Víte, co se skrývá za obrázek, pod tajemným voláním o pomoc? Tohle:

.. haha! 😀

4. Tohle je hodně zlé

Tento PŘÍŠERNÝ příspěvek se objevil pod článkem, kde píšu, že se mi nelíbí skupina One Direction (najdete ZDE). Pod tímto článkem stále přibývají komentáře, hlavně jejich fanoušků. Někteří jsou slušní, jiní to přepísknou. (Aktuálně jsem i diskuzi uzavřela, protože se tam pořád vracejí děti, které proti tomu článku vedou něco jako ,,svatou válku“, protože jsem si dovolila říct svůj názor, který není souhlasný…) To co ale napsala tahle holka, už překročilo všechny pomyslné meze:

IP Adresa je Opavská. Děkuji, takže vím, že do Opavy se určitě nepodívám, aby mi tam někdo ,,neomlátil hlavu o chodník“. Je mi za tyhle lidi úplně trapně. Bohužel mi styl psaní a nápad o něco omlátit hlavu nápadně připomíná pár příspěvků z minula, tam místo chodníku ale kralovaly jiné předměty, i horší.

5. Ale zapomeňme na čtyřku a pojďme se přenést k něčemu zajímavějšímu, možná i trochu vtipnému? – Začalo to velice nevinně pouhou diskuzí:

Nechala jsem jednou pro změnu volnou diskuzi pod článkem z poradny. Říkala jsem si, že jeho obsah je natolik mírumilovný, že se opravdu nemůže stát, že tam přijde někdo vyvádět. – Omyl. Začalo se tam producírovat individuum pod přezdívkou ,,peacecelebrate“, který do diskuzí nakročil s frázemi (cituji):

,,Bože, co to tady kecáte?! 😀 Její strach z lidí je naprosto přirozený v důsledku strachu ze sebe samé…. To, co doporučuje třeba Farah jen posílí její ego a jeho bariéry, tedy ta opora, kdy si ego najde píseň pro své uši… A to co navrhuje taradorizp, to je snad ještě větší úlet.. úlet pryč od svých problémů, na čemž se stane závislá, a v podstatě se to stane její drogou.. Ale je to tak běžné, dělá to drtivá většina lidí!!!… Nejpravděpodobnější ale je, že jsou její rodiče pěkní kreténi, kteří ji přespříliš ochraňovali před krutým zlým světem svou výchovou, názory, prostě svým působením… Tyto rodinné vjemy vnímání světa jsou schopné nastavit psychiku dítěte tak „jak je třeba“, to vše v rámci konformity a narcismu.. A pokud nemá dítě vlastní rozum, nebo ho odmítá použít, pak se dostane třeba do téhle blbé situace, kdy už si ani neví rady a musí psát na blog sexy Alušky :))) … jo jasně, když budeš okolnostmi donucena mluvit s lidma, tak s nima budeš mluvit, další konfortismus.. a je dost možné, že tím svoje nejtužší bloky šílenství proti lidem rozpustíš, tak jako se asi podařilo taradorizp vyřešit svůj problém se šikanou… bohužel moc lidí zatím nechápe, jak moc je to egoistické a tedy omezující.. ale třeba to pochopíš 😉 ta možnost tu je….“

Za tyto formulace ho napomenula jiná diskutují, která použila slušná slova jako ,,nezdvořilý“. Peacecelebrace si ale nebral servítky a na její poznámku reagoval (cituji):

,,Čekal jsem, že někdo přijde bránit vlastní ego.. Takový lidé se v dnešním světě vždycky někde najdou… 😀 Pokud vím, asertivita je o tom, že nelezeš nikomu zbytečně do prdele, tedy že se on povyšuje a ty ponižuješ, či naopak.. takže asertivita vznikla na ochranu před egoistickým vykořisťováním… ke komunikaci snad patří? 😀 jo snad jo.. 😀 … tys mě teď přinejmenším nařkla z nezdvořilosti, což je ponižování.. 😉 moje „bože, co to tady kecáte?!“ byla pouhá řečnická otázka.. míněno jako takové menší probuzení 😉 mám tím asertivně na mysli, že tak trochu nesouhlasím s doporučeními, které ji zavedou do normalizace ega.. Takže pro ostatní egoisty už bude přijatelná a tudíž přestane mít důvod cítit strach… 😀 Tak dá mi někdo za pravdu, nebo už i vaše ego podráždil můj výstup?….. Když sami sebe přijímáme takový jací sme, nezaleží na ostatních… mě je taky uplně jedno, co si o mě myslíte za to, že napadám vaše úžasné životní zkušenosti a nemám žádný strach se s váma bavit.. 😀 Jinak zajímavá technika, přesvědčit sám sebe, neustálým opakováním, že vlastně je všechno v pořádku a není se čeho bát.. otázkou zůstává, jaké následky to na tobě zanechalo? 😀 protože všechno nemusí být v pořádku a v bezpečí neustále, ani když si to řekneš 1000x a přesto nemusíš mít strach, tedy, mít ho můžeš, ale nemusíš mu dávat hlavní slovo za svou bytost.. ;)“

Jen jsem to tak projela očima a když jsem postřehla ty názory jako: ,,Její rodiče byli kr*téni, já se nebojím s vámi bavit, protože máte egoistické vzorce, vaše návrhy a řešení jsou k ničemu, jenom já to vím dobře, žijete v bludu… Farah a taradozip jsou tedy podle něj úplně blbé, přestože jejich příspěvky byly moc pěkné a měly hlavu i patu. A ještě to celé završí tím, že mi leze do zadku.

Říkala jsem si, že to třeba nemyslel špatně, takže stačí to zkorigovat, ukázat, že takhle ne a že se třeba zklidní. (nebylo by to poprvé) Tak jsem diskuzi zmoderovala, aby se tam ještě nakonec všichni nepostříleli (jako vždy) a připíchla vzkaz:

Vzkaz pro peacecelebrate: Jmenovitě urážet diskutující, projevovat se vulgárně, útočit a ponižovat ostatní je v rozporu s pravidly pro zdejší diskutování. Pokud se chceš účastnit diskuzí, chovej se slušně, respektuj názor jiných lidí a nepřetřásej nám zde své ego. Nejsme na to zvědaví, viz. příspěvek č. 5, Arriane to řekla velmi dobře. – Na jiných stránkách jsou diskuze žumpa, ale tady se k sobě chováme slušně.

To jsem neměla dělat 🙂

18:52

Ale ale.. copak to tu nevidím? 😀 Cenzura?!! :DDD jak prosté egoistické řešení 😀 ale kdo by čekal, že to zajde až sem, zvláště na webu sexy Alušky 🙂 svoboda projevu je asi až moc košer na tento web No jo, ale kdo by čekal, že samotná sexy Aluška bude tím moralizátorem, který si jasně protiřečí… úrážky diskutujícím.. Pokud se něčí ego urazilo, je to přece jeho problém, že jej nedokáže zvládat a interpretuje si něčí slova jako urážky, i když tak míněné nejsou.. vulgární projev.. je naprosto zbytečně tabuizován, je totiž povrchní si myslet, že jste lepším, či slušnějším, když se vyhýbáte vulgarismům.. slova mají moc, ale mají také význam a kontext a pokud je surově z kontextu vytrhnete, jen abyste na ně mohli poukázat jako na zlá a špatná, dá se mluvit o zneužití jejich moci.. útok a ponižování.. jde především o interpretaci ega.. jen protože věcně napadnu něčí myšlenky a zkušenosti, ještě přece neznamená, že na něj útočím, nebo ho ponižuji, ledaže.. by se tak dotyčný, díky svému egu, cítil… respektování názoru.. opravdu nevím, proč mluvíš o respektu? respektuje tu snad někdo můj názor?… mluvím hodně o egu, protože ego v podstatě převzalo kontrolu ve společnosti, individuálně.. ale né nade mnou, všiml jsem si ho, jednou, jak mluví za mě a od té doby je ono pod mou kontrolou.. mluvit o přetřásání ega je směšné, protože tak můžu nazvat kterýkoliv příspěvek nehledě na obsah.. a jen protože reaguju, jinými slovy, chci diskutovat, i s jinými lidmi, než sem jen dát svůj životní příběh o tom, jak mi skupinový narcismus zachránil prdel v narcistické společnosti.. mi přece nemůžeš tvrdit, že se tu natřásám.. já jen mluvím otevřeně v naději, že zde potkám otevřené lidi… já naivka, co? 😀 Drahá sexy Aluško, nebudu respektovat pravidla, která omezují svobodu projevu člověka a nutí ho vydávat jen jakési uhlazené tvrzení,.. je to mýtus slušnosti, za který se schováváte, i ty Aluško, jaká škoda…“

18:55

ahaaa takže ty musíš schválit čí příspěvek se zobrazí a čí ne? tak tomu říkám hrát si na boha 😀

19:06

Drahá Aluviel, nezlobím se na tebe, za to že jsi smazala mé příspěvky.. Ale jsem zarmoucen tím, že se se mnou odmítáš bavit.. 🙁

19:34

Aluško zlaťuško.. Samo o sobě, je docela narcistické tvrdit, že na jiných stránkách jsou diskuze žumpa.. No, taky je docela zvláštní, že když se někdo pojmenuje jako „Kecal“, tak je vše v pořádku… ale když někdo použije slovo „kecat“ ve větě, už je to „přinejmenším nezdvořilé“ … je to trošku pokrytectví vůči slovům,,, chudáčkům malým 😀 a co se týče začínání projevu, je snad na mě jak ho začnu.. ale jak jsem mohl tušit, že se někdo ztotožní s řečnickou otázkou? …která i v rámci smyslu pro humor není nic nestravitelného, natož tak v rámci svobody projevu! proboha! nebo se mýlím? je to tak strašné? zničil jsem ti tím snad celý den nebo co? jestli vážně jo, možná bych ti ho měl vynahradit!! náhodou v brně studuju a postřehl jsem, že ty se v brně také vyskytuješ.. třeba bychom se mohli někde vyskytnou spolu 🙂 a probrat si ty křivdy, které jsem údajně na tomto webu napáchal!!! :))) velice rád si tě vyslechnu… napiš mi třeba na mail.. p***@gmail.com Zatím ahoj

Pak se konečně vykecal a měla jsem dojem, že bude konečně klid. – Nebyl.

Počkat? Teď až jsem si to přečetla, on mi tam nabídl rande? – To si snad dělá srandu…

Peacecelebrate pokračoval dál pod TÍMTO článkem, kde mě ale opravdu už s konečnou platností otrávil:

Absolutní důvěra.. vzhledem k psychologickému vývoji, jako mladá žena řešíš rozpor mezi intimitou a izolací.. Neslyším poprvé, že mladá žena se stává zaměřená svou intimitou na nelidskou nehmotnou bytost.. A přijde mi to poměrně izolující se od lidí, na intimní úrovni.. Na druhou stranu chápu tvé (lidsko-)samotářské tendence, sám je často mívám… Mnoho lidí je výrazně egoistických, ne jen když se na ně zatlačí v rámci diskuzi např. o strachu z lidí, že? 🙂 A ta blokovaná energie jde mnohdy cítit, že jde o psychologickou smyčku, jistý rámec uvědomění, který jakoby si sami zakázali překročit, lidé si nerozumí, protože nejsou porozumění otevřeni.. Domnívám se, že jsem se tě včera dotkl, neboť moje morální povědomí posuzuje každého nezaujatě,,,,, zranitelnost.. která se dá interpretovat jako sprostý útok, záleží na úhlu pohledu..

Ale teď už je to brutální:

hodně lidí se vlastní zranitelnosti však neustále bojí, neboť si vybrali cestu izolace, na mnoha úrovních.. nechtějí jiné vibrace, jiné úhly pohledu, nové porozumění, než na které jsou zvyklí.. a to možná vytváří tak populární stereotypy ve vnímání.. Vím, že jsem tě včera „ranil“,, cítím to.. i z tohoto dnešního článku.. ty to víš taky, možná že to popíráš… mnoho lidí se to neustále snaží popřít,.. ale pokud jsi mluvila s vyššími bytostmi, je možné, že ti dali nějaké vyrozumění, na které ses tak mimochodem také ptala, ne? Zajímalo by mne, jestli i ty vyšší bytosti viděli mé konání jako hrozbu.. Ale obávám se, že ke mě, tolik upřímná jako k nim, nebudeš.. Nicméně.. zdá se, že hlavu sis trochu pročistila,.. Jsem kdykoli připravený uznat chybu, že se mýlím, jakmile si toho všimnu, jelikož nejsem egoista a neztotožňuji se se „svými“ myšlenkami.. Ale když jasně vidím omezenost vysvětlení, které se ani nevztahuje na univerzální zákony, a přinejlepším jen na nějaká lidská dogmata.. pak se mi nechce sklánět hlavu a uznat, že jsem neměl všechny pobuřovat.. i když mě lidé vidí jako monstrum a nechápou mě, nevidí do mě, neví o co mi jde…. Alue, mluv se mnou.. co vidíš? a co chceš vidět? Co ti říkali? o čem jste spolu mluvili v lese? Můj komentář nebude o pochlebování, tak jako v případě tvých fanynek.. já se svého ega vzdal a jsem zvědavý jako malé dítě! 🙂

Přátelé, přiznávám se, že ty příspěvky doopravdy čtu až teď při tvorbě kuriozitek, takže právě valím oči na druhou polovinu toho příspěvku. Takže znovu opakuji: Své články chystám mnoho dní dopředu, někdy i týdny. Prokládám je tak, aby byl program pestrý. Když jsem psala článek o cestě do lesa, byl tento zážitek (v době kdy byl publikován) starý už týden. To tedy logicky znamená, že s tímhle chlapem neměl vůbec nic společného a chodit do lesa, abych tam řešila ,,problémy“ podobných lidí, opravdu nemám zapotřebí. A také se nemusím nikomu zpovídat, co přesně jsem s kým kde probírala.

Připomíná mi to situaci s Primulí: Když jsem slavnostně připila ve videu, kde oznamuji že začínám psát druhou knihu, červeným vínem. Vyzungla jsem tam dvě deci. A pak jsem vyjeveně v diskuzi četla: ,,Vím, že ve skutečnosti alkohol nepiješ a že to byla směrem ke mně provokace, ale já se na tebe nezlobím…“ A o pár dní později viselo v diskuzi, že je jakási moje Vesmírná matka, že jsem její dítě a že čeká, až za ní přijdu. A že na mě pořád tak strašně čeká a že já ji odmítám, ale že jednou přijít musím, protože tak to má být a že ona tím tak strašně trpí… Pak projevila jakési podivné tendence, jakobych jí já i celý tento web patřil. – Zkrátka psycho. Úplně mě s tím vyděsila, takže jsem všechno smazala a blokla kontakt. Od té doby je ticho po pěšině, bohudík.

Takže nic takového: Do lesa jdu, protože já chci a víno piju, protože mi chutná. Tečka.

Dělala jsem dál mrtvého brouka, než mě pro změnu šel otravovat do e-mailu:

Ahoj Aluviel.. procházel jsem trochu tvoje stránky a objevil jsem tu bílou kachnu.. alias Gilrénin patron.. Náhodou jsem takovou kačenu albínku spatřil v Praze před několika lety.. a jelikož jsem ještě měl místo ve svém starém mobilu, podařilo se mi ji i vyfotit, kvalita 2 megapixel sice není nic moc, ale že jde o kachnu snad ještě poznat jde.. fotku najdeš v příloze.. třeba jde jen o obyčejnou kachnu,.. no třeba ne.. 0 možná víš jak se to pozná.. ale chci vědět na rovinu, že se se mnou nehodláš bavit jelikož proto máš své důvody ať už jsou jakékoliv..
Děkuji za (krutou) upřímnost..
tvůj rádoby ctitel..
M.V. (alias Peacecelebrate)

Noooo, jasně, poslat mi fotku bíle kachny a ptát se na ni, je jednoduše průhledné.

Něco mi říkalo ,,Kašli na to, je to jedno“, ale přesto mě přemohla jakási ,,zodpovědnost“ odpovídat i na hloupé maily, takže jsem se zapřela a něco sesmolila:

Ahoj,
Jmenuji se ,,ALUE“ a můj kreslený obrázek se netýkal fyzických zvířat, to jsi asi špatně pochopil. Šlo o nehmotnou bytost.
Pokud se snažíš řešit ty diskuze, opakuji: Chovej se slušně a respektuj jiné lidi. Naposledy jsem si letmo všimla, že se pokoušíš i o nějaké psychologické hlubinné výklady, o ty zase nestojím osobně já.
Hodně štěstí
Alue

Neměla jsem na to vůbec odpovídat… že jsem se na to nevybodla:

Takže přeci jen jsi byla zaujatá a vůbec ti to nevadilo…. Tvoje ctižádostivost jde přes mrtvoly,, cestou ignorance… nejsem žádný hlubinný psycholog ani se o to nesnažím.. jen kladu nepříjemné otázky, které jdou pod povrch běžné psychiky… jak poznám, že jsou nepříjemné? nedostanu na ně odpovědi, naopak jsem cenzurován, napadán, šikanován apod… i ty odmítáš odpovědět… ještě mě obviňuješ z neslušnosti a z nerespektování druhých… přísloví říká.. kdo chce psa být, hůl si vždycky najde.. a ty mě prostě musíš exemplárně potrestat na své stránce, jako upozornění pro ostatní svobodomyslné jedince.. jsem vážně zklamán, myslel jsem, že jsi duchovní bytost srdce oči otevřené.. ale teď jasně naznačuješ, že ne… že nestojíš o nic, co by sis sama nevysnila.. každý člověk má ego a kdo se nevěnuje své „psyché“ do hloubky, nemůže zaběhnuté egoistické procesy nijak podchytit, je jejich obětí.. je to něco jako, kdo nemá vlastní filozofii, je obětí filozofie někoho jiného.. což taky znamená (ne)být sám sebou… dneska jsem se tě v komentáři, který jsi nezveřejnila, i když jsem žádné pravidlo neporušil,,, ptal, co ti ony bytosti z lesa sdělili, jaké rozřešení? nebo se mnou odmítáš mluvit, jen protože jsme se neseznámili na srazu? je uplně jedno čeho srazu….. jde jen o tu psychologii seznamování.. o nic jiného.. jenže já jsem z toho venku, jsem svobodný, je mi to uplně jedno.. proto mi sděl, proč se se mnou odmítáš bavit? nejsem hlubinný psycholog, tvoje škatulkování na mě neplatí… já se nesnažím řešit diskuze… já prostě jen diskutuji.. napadat něčí argument je ve zdravé diskuzi naprosto v pořádku a konstruktivní… nechápu, že mě z toho vůbec můžeš obviňovat a interpretovat to jako nerespektování.. naznačuje to, že nejde o zcela zdravou diskuzi… příliš mnoho ignorace a autoritářství… doufal jsem, že budeš citlivější bytost, když vnímáš tolik věcí.. ale tvůj morální vývoj jsem asi trošku přecenil..
takže mě nechceš ani vidět ani slyšet ani nikdy potkat, seznámit se, milovat.. ?
Peacecelebrate

Přečetla jsem si první a poslední řádek a šla do kolen… 😀 Nechala jsem to bez odezvy, ale palba pokračovala:

Klidně jsem mohl napsat, úplně ze začátku, že mám strach z lidí, a ty by jsi mě pozvala pomalu až k sobě domů 😀 a možná bys mě i brala vážně, ale když napíšu rovnou, že se chci seznámit, tak ani neodepíšeš? Máš snad strach z lidí, kteří nemají strach z lidí? Proč se bojíš poznání? Nebo spíš, si ho vyloženě nepřeješ? v čem je „zakopaný pes“? Cítím, že máš nějaký problém sama se sebou.. V diskuzi ses zachovala jako neomylná autorita, to bych si já nedovolil .. cenzura, znemožnění se veřejně hájit a úplný nerespekt, vytváření výstrahy pro ostatní.. to je myšlení starého světa a kdo tak uvažuje, je stále zmanipulovaný… copak ti to tvé vyšší bytosti ještě neřekli? se jich zeptej a uvidíš sama.. Ale tvoje nynější ignorace a strach, které se zdá být jen odmítání mrhaní času na někoho, kdo ti neleze do řiti, jsou odrazem tvého nynějšího přístupu vůbec… Není nad to, si to zjistit na vlastní pěst… nejspíš se mnou odmítáš mluvit, protože by mohli vyjít napovrch některé tvé staré nevyřešené problémy, které jsi „úspěšně“ potlačila.. Možná proto mě musíš zabanovat za každou cenou a je celkem jedno, co napíšu do komentáře.. Navíc tvůj chladný přístup.. Pochopil jsem, že jde o nehmotnou bytost, jen mi to přišlo vtipné, když jsem si vzpomněl na hmotnou kačenu albínku… Ale ty jsi chladná jako led.. Copak to má nějaký hlubší význam, nebo jsi tak strašně povrchní a odtažitá na každého? Vždyť ty jsi mě odsoudila.. a já to si toho všiml… a musím ti to vyčítat, protože jak se zdá, nikdo v tvém okolí to neudělá.. nikoho si k sobě nepustíš.. tak na to každý sere.. Žít ve vlastním světě je „fajn“, ale co takhle žít ve společném světě?

Shrňme si to: První jsem byla ,,sexy Aluška“ a teď jsem autoritativní a chladný despota 🙂

No a jelikož jsem strašlivý a nenapravitelný despota, který skutečně nemá zájem stýkat se s někým, kdo je neustále protivný a v jednom kuse uráží všechny a všechno, napsala jsem:

,,takže mě nechceš ani vidět ani slyšet ani nikdy potkat, seznámit se, milovat.. ?“
Ano, přesně tak. Ty a tvoje hlubokomyslné úvahy, po tom co jsi tady předvedl, mě vůbec nezajímáte. – Dej mi pokoj.
Ještě jedna zpráva a blokuji kontakt.

Myslíte, že bylo ticho? – Ani náhodou.

Ještě jedna zpráva a blokuji kontakt? ach bože, ty jsi ubohá.. už mě nezajímáš.. lidí s omezenou myslí je halda a já už další nepotřebuju…. já se chtěl pouze přesvědčit, kam až jsi schopná zajít ve své aroganci.. vše pro své ego, vše pro svou pověst….. je mi z tebe zle…. odmítla jsi upřímného člověka, proč asi.. sama k sobě jsi neupřímná a svobodným lidem s čistou myslí to bude vždycky smrdět… nedokážeš morálně obhájit své jednání, proto odpovídáš jen na tu otázku, kterou jsem schválně zvolil tak, aby jsi na ni odpověděla v rámci svého egoismu…. máš se ještě hodně co učit o sobě,, jenže ty se snažíš utéct….. no stejně moc daleko neutečeš.. nevím proč se furt bojíš….. porozumění se zakládá na otevřenosti.. a ty jsi zavřená jako panna ve věži… proto mě musíš odmítnout… nemysli si, že ti nerozumím…. jsi stále víc materialistka.,., to se pozná podle tvé nehorázné povrchnosti v myšlení a toleranci…. vždyť ty mě musíš zabít (zabanovat), aby jsi měla klid.. 😀 bože, co ty jsi za zkázu svobody? tvoje myšlení je založené na starých hodnotách… třeba až se svět více transformuje, pochopíš o čem, že to vlastně mluvím… ale do té doby, je mi tě líto.. člověk by do tebe vkládal velké naděje, ale když přijde blíž k tobě, jsi chladná jako mrtvola… protože život je změna, a smrt je stagnace… tak si stagnuj na svém písečku… nemysli si, že já na tom mám nějaký zájem… chtěl jsem tě poznat… ale poznal jsem jen tvé ego.. to znamená, že ty jsi mnohem hlouběji.. jenže tvoje ego je příliš silné, „dobře“ vycvičené… už jsem to viděl mockrát.. takový lidé se probouzí velmi těžce.. napsala jsi to vlastně sama, moje hlubokomyslné úvahy tě nezajímají, vlastně tě spíš urážejí.. neboť zpochybňují tvůj život… já chtěl vědět, jak svobodná jest tvá mysl… ale lepší otázka by asi byla, jak moc je tvá mysl zotročena?… dospěla jsi v trubku, nejspíš i frigidní… já jsem ale zůstal dítětem a dospět k takovým sračkám v hlavě nevidím jako nic, oč bych stál..

A teď nové shrnutí: Od ,,sexy Alušky“ jsme se dostali k omezené, arogantní, neupřímné, nemorální, bojácné, uzavřené, materialistické, povrchní, svobodně skázonosné, chladné jako mrtvola, stagnující, myšlenkově zotročené a frigidní trubce.

To mě hezky popsal, viďte? 🙂

Pak samozřejmě následovalo bloknutí kontaktu, protože já v těch mailech docela spěchám, abych se dostala ke všem co nejdřív. A když už je někdo extra originální, tak si na něho najdu čas až dodatečně při kuriozitkách.

Takže na závěr tohoto akčního příběhu bych velice ráda vzkázala všem potencionálním ctitelům:

Mám ráda lidi, chlapy a všechno co s tím souvisí, ALE: Jestli se mi chcete dvořit, musíte na mě být v první řadě hodní a zaujmout mě svým intelektem.

Ženy stojí o prince na bílém koni, který ji miluje, lichotí, nosí na rukách, který je galantní a ke kterému má blízko. O protivné šílence, kteří si myslí, že když budou do všeho okolo kopat, budou všechno pomlouvat a všechno považovat za blbost a výplod něčího ega, žádná nestojí. Protivností, uřvaností a vlezlostí si ještě nikdy žádný muž žádnou ženu nezískal.

Navíc když mám s čím srovnávat, přijde mi tohle chování opravdu směšné.

Kam dál:

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

• Na Aluška.org najdete také interaktivní chat Vstoupit do Chatu – ZDE

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

.

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho Štěpánka 2012-12-09 04:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, mám tvoje stránky ráda, ale tenhle příspěvek mě moc nenadchl. Asi jsi z nějakého důvodu považovala za přínosné zveřejnit osobní korespondenci, ale víš, nezlob se, ale tohle se bez souhlasu druhé strany prostě NEDĚLÁ 🙁 navrhuji aspoň odstranit k článku pravé jméno toho kluka z čísla 5! jsou to citlivé osobní údaje, já ho neznám, ale ať si o něm ty nebo já myslíme cokoli, to se nemá, opravdu…

Ikona diskutujiciho Ryshoun 2012-12-09 09:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, dobře že jsi to tady zveřejnila, někteří rádoby lidi jsou prostě jen hloupí, závistivý a nenávistní. Je to smutné ale co pozoruju je, že je to ve společnosti standard chování. Když něco neumím, na něco nemám, tak ho aspoň pomluvím a znepřijemním mu život a spousta dalších hlupáků se ráda přidá.

Ikona diskutujiciho pavel 2012-12-09 09:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nejen muži, Aluško. Na mne se kdysi taky zaměřila jedna žena a nemohl jsem se jí zbavit. Pokud jsem ji smazal jeden komentář, napsala mi hned druhý v kterém mně osočila, že nesnesu kritiku a pokud jsem ji pak blokoval, psala mi z jiných počítačů a dokonce si na mne nakonec stěžovala na vedení blogu ať mne smažou a vyhodí.

Ikona diskutujiciho Alue 2012-12-09 09:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Hm… no vidíš to, já si ani nevšimla, že se tam takhle podepsal… NO nic, zcenzurováno.

Ikona diskutujiciho Tesinga 2012-12-09 09:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Len mi tak napadlo, čo mu asi hovorí to jeho zrkadlo? Keď všade kam sa pohne vidí egoistických ľudí so starými vzorcami myslenia. Takmer v každej vete rieši ego iných ľudí(prečo riešiš iných, máš pocit, že ty už si seba poriešil?) a poukazuje naň. Neviem teda ako mohol to svoje ego odhaliť, keďže mu očividne celé prerástlo cez hlavu. 🙂

Ikona diskutujiciho Vesmírná Sestra Khalia 2012-12-09 10:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

"ani vidět ani slyšet ani nikdy potkat, seznámit se, milovat.. ?" :D :D :D Ok, to už jsem vyprskla :D To už je fakt konec toto :D

Ikona diskutujiciho Lucidité 2012-12-09 10:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

HOho, tak to s tím One-direction jsem ani nedočetla, na to cosi nemám žaludek. No, proti gustu žádný dišputát, ale když se někomu líbí, tak se to dá říct jinak… ne?

Ikona diskutujiciho František 2012-12-09 10:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je dobře že to zveřejnuješ,neměli bychom zakrývat věci,které jsou jen různorodé,věřím,že měl pravdu o tobě,ale jen proto,že je to jeho pohled vnímání o tobě,tak že hlavně o sobě.Nenazýval bych ho hlupákem nebo ho osočoval,to není svobodné,má prostě svůj názor a v něčem má pravdu,což je zase jen můj pohled a vnímání,každopádně vím že ty jako chápající člověk by měl mít nadhled a brát lidi takový jaký jsou,není to vůbec jednoduché,mluvíme tu o svobodě a chápavosti a pak nechceme chápat útoky druhých na vlastní osobu,což je nepochopení dané události okamžiku,jestli chceme změnu musíme jí chtít pro všechny,to je volba,která je změnou,začít samozřejmě u sebe,a přiznat si svoje nedostatky,ale brát je jako svojí volbu,jestli někdo útočí je to jeho volání o pomoc,ale pokud reagujeme stejnou mincí,pak voláme s ním o pomoc.Svoboda není to,že budeme vybírat to co se nám líbí anebo nelíbí,je to o harmonii nás všech,mít dva různé názory i když jsou kvalitou a projevem tak různé,neznamená,že budeme opovrhovat něčí názory,bereš si některé názory osobně a reaguješ na ně,ale to jak prezentuješ krásu života a její hloubku je nezpochybnitelně osvobozující,vnímám tě jako vnitřně velmi vyspělou osobu,člověka,který je v kontaktu ze svojí duší,ale tento svět duality,který je tak protichůdný a útočící,tě někdy dostane ke svému egu,není to nic děsivý ho,jen nejsi někdy v kontaktu se svojí duší,je to jako být rodič,víte že vaše dítě dělá chyby,ale jsou to jeho chyby a i když vás nemá rád za to jak ho nechápete,musíte být trpělivý a milovat ho jaký je,čekat,že mu to dojde a poučí se,a že děti dokážou být upřímné,je někdy opravdu náročné.Bylo by hezké třeba udělat rubriku o tom kdo si o tobě co myslí jmenovala by se třeba Jak vnímáme Alušku.Věřím že většina tě pochválí za tu krásu,kterou tu prezentuješ a já za ní taky děkuji,mě tento web neskonale sedí a jen mohu opravdu být vděčný,že mohu chodit na tyto stránky,které mě dostávají více k mojí radosti a pochopení sebe sama.Vděčnost je to co ti mohu za tvoji práci a lásku dát.Děkuji

Ikona diskutujiciho Alue 2012-12-09 10:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]:  Mě spíš přijde horší tohle:

Ikona diskutujiciho Skřítek 2012-12-09 10:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

R.I.P. Alue, já už bych byl pod drnem, párat se s takovýma ******** ;D

Ikona diskutujiciho Farah 2012-12-09 10:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]: Tesinga, máš recht! Zdálo se mi celou dobu, že kuriozitka č.5 se kryje za slovíčko EGO. Žeby hromadná psychotronní zbraň (sebe)zničení? Lidi to dělaj, když se jich něco dotkne a já na to: a proč by mě měl(o) něco nebo někdo furt napadat? Usmát se a jít dál, s tím se nedá dělat nic. (i když..nelze vyloučit ctitele, chtěl upoutat pozornost a když se to nezdařilo, jak mělo, tak se projevil typický výsledek, najednou z hezké Alušky je ignorant…hmm taková komunikace by mě taky nenadchla).

Ikona diskutujiciho Renata 2012-12-09 11:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

NO něco je teda fakt masakr… srážka s blbcem a tak. Líbí se mi, že Alue se umí povznést. Ač to třeba někomu připadá jako povýšenost a kdoví co ještě. Myslím si, že je to ale vlastnost, kterou bychom se měli naučit. Odpojit se od toho "brát to osobně".

Ikona diskutujiciho Marry 2012-12-09 12:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Bože, co za sr*čky to ta pětka píše??? Ten si asi šlehnul.

Ikona diskutujiciho jess 2012-12-09 13:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já osobne 1D taky nemusím…a ta holka co ti to napsala je naprostá kráva.Já naprosto nechapu jak se do tebe muže nekdo takhle navažet…V ČR má byt demokracie a každy má pravo na svuj názor…

Ikona diskutujiciho Kamča 2012-12-09 13:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Lidé, kteří si nejsou jistí sami sebou, budou mít neustále potřebu druhé o něčem přesvědčovat. K pátému příspěvku…tenhle člověk, co neustále dokola omílá ego mi spíš přijde sám jako egoista. Upřímně jsem ani neměla chuť to číst, takové sálodlouhé žvásty s veškerou úctou, přišlo mi to jako manipulované vymývání mozku. Člověk může bezproblému projevit svůj názor, když to udělá slušnou formou. Bylo mi z toho fakt zle. Mě zase nejvíc naštvávají lidé, kteří prosí o pomoc a stěžují si a když jim slušnou formou poradíš, tak na tebe začnou útočit a urážet tě. Ale říká se, že komu není rady, tomu není pomoci. :-)

Ikona diskutujiciho Alue 2012-12-09 13:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[15]: No to mi povídej! – Stalo se mi, že se mě nějaká dívka zeptala na své problémy.. Odpověděla jsem jí a přišla mi reakce, že jsem zblbnutá z těch svých andělů a v mozku zatemněno… Tak jsem ji nechala, ať se v tom teda plácá sama.

Ikona diskutujiciho Alue 2012-12-09 13:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]: K tvému návrhu s rubrikou: Já měla za to, že takový účel v podstatě plní dopisy čtenářů… Před pár dny tu dokonce vyšla nová várka i s vepříkem.

Ikona diskutujiciho Ananas 2012-12-09 14:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Heheh, ta 5. mi připomněla jednu takhle otravnou holku, která mě obtěžovala v nějaké hře. S takovýma lidma se už musí počítat.

Ikona diskutujiciho Raja Luthriela 2012-12-09 15:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

"nezlobím se na tebe, za to že jsi smazala mé příspěvky.. Ale jsem zarmoucen tím, že se se mnou odmítáš bavit." To je vůbec nejvíc egoistická věta, kterou jsem vůbec kdy četla.

Ikona diskutujiciho Auri 2012-12-09 16:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Achj jo, Alusko, jak tohle muzes s takovym klidem zvladat? Mi je z tech lidi uplne zle za tebe…

Ikona diskutujiciho Bílej vlk 2012-12-09 18:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]:: Tak snad mu aspoň tento článek pomůže otevřít oči a pár věcí si dát dohromady 🙂

Ikona diskutujiciho angie 2012-12-10 10:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

On sa musi neskutočne nudit vo svojom živote:D nečudo keď asi nemá ani s kým chodiť von. Potom sa snaži zbalit chudáčik teba.  Kto tu je potom omedzený vo svojom pohlade, takto teda ďaleko nezájde… Tak mu treba raz ho život a Vesmír  kruto potrestá a zrejme ho už aj potrestal..

Ikona diskutujiciho myší královna 2012-12-10 10:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Proud Directioner? To je horší, než Belieberky. Netušila jsem, že to jde.

Ikona diskutujiciho Alue 2012-12-10 11:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[18]: Konkrétně u tohoto 1D je to vůbec zvláštní. Pokud vím, tak ten můj názor není nijak moc radioaktivní, nejsem tam sprostá, ani nic podobného, ale reakce jejich fanynek mi přijde až fanatická… Jakoby to snad byly vrcholy a guruové jejich životů… Prostě nikdo nemá právo říct ,,tohle není ono", všichni z toho musí být za každou cenu nadšení a kdo není, tomu ,,hubu rozbijem"… To musí mít podobní umělci fakt radost, když jim jejich vlastní fanouškové dělají takovou vizitku.

Ikona diskutujiciho joshue 2012-12-10 14:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

no to je debil…

Ikona diskutujiciho pavel 2012-12-10 14:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: Ne tak docela, ale chodil jsem s jejím přítelkyní. :D

Ikona diskutujiciho pavel 2012-12-10 14:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Když někdo takt píše, musí s tím počítat. Já bych to jeho jméno nemazal.

Ikona diskutujiciho vegel 2012-12-10 17:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue,

Ikona diskutujiciho Ananas 2012-12-10 18:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[24]: přesně tak. Podle nich je asi "to jejich to správné a to ostatní špatné". Třeba jen utrousím "bože můj" a hned se do mně zas pustí. A to, že oni hned brutálně pomlouvají moje oblíbené skupiny sotva zahlédnou jejich fotku na tapetě mého mobilu je podle nich asi v naprostém pořádku. Někdy mě vážně udivují jejich představy…

Ikona diskutujiciho Alue 2012-12-10 18:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[28]: díky za upozornění, ale všechny ty články a zprávy z televize už mě fakt nezajímají, takže to nesleduji.

Ikona diskutujiciho Monika 2012-12-10 19:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K číslu 5.  Několik prvních jeho vzkazů jsem měla trpělivost číst. Ten první nevím ani k čemu se vztahoval, přesto ty ostatní působí rozumně. Takže je mi líto, že Alue byla natolik ovlivněná prvním dojmem z vulgarismů a nečetla si ani pořádně to, co jí někdo píše a snaží se jí tím objasnit svůj úhel pohledu. Nemyslel to vůbec špatně, jen čekal, že u Alue nebo ostatních najde pochopení. Proč by jinak plýtval tolik energie na psaní tak dlouhých odpovědí? A opravdu mi připadají rozumné, asi proto, že jsem studovala psychologii. Chápu ale, že na nepsychology to působí hodně ujetě.

Ikona diskutujiciho Vepřík 2012-12-10 20:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[31]: Kvik, a co já? Mně Ti není líto, lidí  mně chtějí sníst jen proto že mám rypáček ouška, ocásek a chrochtám! 🙁

Ikona diskutujiciho Jediman 2012-12-10 20:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]: mě spíš přijde… sice kritizuješ pravopis, ale sama máš blbě mě

Ikona diskutujiciho Riliaf 2012-12-12 22:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[33]: Jedi…. ty jsi mě normálně zabil :DDDDDDD

Ikona diskutujiciho Jirka87 2013-02-17 16:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ježiš, takovou korespondenci bych fakt nechtěl dostávat.. Ta 4(Annie) ta z toho vyroste, nejspíš:D Ale ta 5, eee to je psychopat jak vyšitej, vsadim se že nic neumí a je na dávkách a má čas psát blbosti, já bych ho rovnou odkrágloval kdyby bylo po mým:D

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek