Kuriozitky 21. díl

22.1.2016 v Aluška.org 23

Neuplynulo ani moc času a na světě je nový díl kuriozitek, které některé z vás tak baví. Z těchto e-mailů však nemusím ofukovat prach, všechny jsou víceméně čerstvé, což se u minulého dílu – který se skládal dlouho – říct nedá. Dnešní díl se nese ve znamení slovních přestřelek, jak sami za chvilku uvidíte. 🙂

Normálně na nesmysly prostě neodepisuji, ale v poslední době jsem naopak toho názoru, že nemusím nikomu dělat otloukánka, takže spíš dělám lidem zrcadlo.

1. Tohle je troll.

Jak to vím? – Prozradím vám to za chviličku, ale jedno hezky podruhém.

2.9.2015

Zdravím Tě, Alue,
nejsem z těch, kdo by byl zvyklý druhému skládal komplimenty. Ve Tvém případě však s radostí činím výjimku. Je neskutečné, co jsi dokázala sama vydupat ze země. Za to zasloužíš hluboký obdiv.
Nyní pár slov ke Tvému videu. Je na něm jednoznačně poznat, že jsi sama sebou. Je to cítit z energie, kterou vyzařuješ.
Jsi sebevědomá, sebejistá mladá žena. Jistě jsi zvyklá se vším se vypořádat sama. Což je velice dobře. Možná však, že i Ty se někdy můžeš dostat do situace, kdy si nebudeš vědět s něčím rady.
Nijak se nechci vnucovat. Něčím jsem si v životě prošel, znovunabyl určité znalosti a vědomosti. Mohl bych být prospěšný. Možná, že svým srdcem pociťuješ jakousi blízkost. Stejně jako já. Přemýšlej o tom. A tak to je…
Jíra

Začalo to tak nevinně… ale další vývoj už byl na facku 🙂 E-mail na mě působil hodně divně a vůbec se mi nechtělo odpovídat, tak jsem sesmolila nějakou slušnostní nemastnou frázi a doufala že už nenapíše.


13.9.2015

Ahoj,
Děkuji za hezký mail a že máš o mě starost 🙂 (nevím které video máš na mysli, natočila jsem jich spoustu)
Když jsem v úzkých, mám kolem sebe blízké přátele, kteří mě vyslechnou, poradí, pomůžou… Takže bez obav.

14.9.2015

Zdravím Tě, Alue,
nejprve chci uvést vše na pravou míru. Nejsem žádný Tvůj ctitel nebo někdo, kdo by se chtěl vetřít do Tvé přízně. Jsem člověk, který se naučil vnímat energie, vyzařující z druhého. Přičemž je jedno, zdali vyzařují z přitažlivé mladé ženy nebo z vrásčitého starce, či z nějaké organizace. Důležité je, jaké jsou. A jelikož stejné věci se přitahují, proto jsem se ozval.
Máš kolem sebe jednoho přítele, který je Tvým dvojplamenem. Na něj se můžeš vždy spolehnout. Nevím, jak to napsat co nejohleduplněji, jsi si však jistá těmi ostatními? Jsi si jistá prospěšností spolupráce s Prvopodstatou? Nikterak Tě nemíním ovlivňovat ve Tvých rozhodnutích, nicméně je dobré ptát se, kdo je skutečným majitelem těchto stránek. Věř mi, že od něj nejdou ani zdaleka takové energie jako od Tebe. Vím, Alue, že není jednoduché důvěřovat někomu, koho fyzicky neznáš. Proto poslouchej své srdce, ono Ti napoví. A tak to je…
Jíra

Ahoj,
Neměl by ses vyjadřovat k lidem které neznáš.

Díky za tvůj názor.

Zdravim Tě, Alue,
budu upřímný, čekal jsem ostřejší odpověď. Ale to nic nemění na skutečnosti, abys byla ostražitá. Ty temné energie směřují k tomu, co jsi vybudovala. Nedovol, aby to bylo zneužito. Poraď se s přítelem, určitě Tě podpoří. Důvěřuj mu, nikdy Tě nezklame. Ani nemůže. A tak to je…
Jíra

Ahoj,
Nemám důvod odpovídat ostře člověku kterého vůbec neznám a který nezná mě a tím pádem o mě ani mých přátelích nic neví. Nebrat si nic osobně je jedna ze Čtyř dohod a dodala bych k ní, že to speciálně platí u neznámých lidí. O mém příteli také očividně nic nevíš. – Nic proti tobě, pouze shrnuji fakta, emoce jsou zbytečné.

15.9.2015

Zdravím Tě, Alue,
V jednom z tzv. „minulých životů“ jsem varoval svého velmi dobrého přítele před plavbou na Titanicu. Ten přítel byl kapitánem této lodi a nedbal mého varování, že se jedná o kolosální pojišťovací podvod a řízenou likvidaci nepohodlných podnikatelských elit. Co je karmický kruh určitě víš. Lze z něho vystoupit. Nebo taky ne, vždy je možnost výběru. Rozhodnutí je jen na Tobě. Howgh! A tak to je…
Jíra

15.9.2015

Zdravím Tě, Alue,
omlouvám se, že jsem na Tebe tak vybafl. Někdy bývám dost netaktní. Podíváš-li se však na to z té lepší stránky, vidíš alespoň v plné kráse střípek toho, co jsem se v životě naučil. Sděleno přímo, bez nějakých kudrlinek. Pokud budeš jevit zájem o to, nějakou formou tyto informace sdílet s ostatními, budu rád. Ne-li, půjdu jinam.
Jen bych chtěl varovat. Neumím psát na zakázku. A nedodržuji žádné termíny. Nestojím o žádnou publicitu a světskou slávu. Na druhou stranu mohu dát záruku, že to nejsou žádné informace převzaté od druhé osoby. Mohou se zdát úplně bláznivé, protože jsou pravdivé.
Na takové podmínky může přistoupit jen blázen. Proto se s otevřeným srdcem a důvěrou obracím na Tebe. A tak to je…
Jíra

To už mě to přestalo bavit… když otevřete10 mailů plných zbytečných keců co vám jenom berou čas, už to není zábavné, ani zajímavé.

16.9.2015

Ahoj,
Už mi prosím nepiš, pokud nic nepotřebuješ. děkuji.

16.9.2015

Ahoj,
škoda, přitom jsme si tak blízcí. Ale kde o mě nestojí, tam se necpu. A tak to je…
Jíra

Mezitím mě ještě souběžně obtěžoval s jinými e-maily, které vypadaly takto:

6.9.2015

Zdravím Tě, Alue,
velice mě zaujal dnešní příspěvek na Tvých stránkách od slečny, která se omlouvala za dlouhý email. To, co sdělila je jenom nepatrný střípek všeho, co se jí děje. Mohl bych jí pomoci s tím, aby uměla správně využít tento svůj dar pro pomoc všem, co to potřebují. Pokud bude chtít, samozřejmě.
Prosím Tě proto o zaslání mé emailové adresy této slečně. Ona Ti zjevně důvěřuje, stejně jako já. Děkuji za pochopení. A tak to je…
Jíra

10.9.2015

Zdravím Tě, Alue,
ono vlastně není nijak tajné to, co je oficiálně zveřejněno, viď. Osoby, které se zjevují té dívce jako snědí svalnatí muži jsou duchovní mistři. Je to dar, který jí byl dán, aby jej rozpoznala v jakékoli osobě i v davu lidí. Bohužel je to stále tak, že mnozí duchovní mistři jsou stále neprobuzeni. Mám oprávnění k tomu je probouzet. Postačí pouze jméno a příjmení, nebo jenom foto z mobilu… Nalož s touto informací, jak uznáš za vhodné. Vím, že mě neznáš, těžko rozhodovat rozumem. Zkus to tedy srdcem. A tak to je…
Jíra

14.9.2015

Ahoj,
Můžeš svoji nabídku napsat do diskuze, pokud bude mít zájem, ozve se ti sama. Nepřipadá mi vhodné jí to takto ,,dohazovat“.

Aluška.org totiž vaše soukromí i anonymitu chrání, vaše adresy nikomu nedohazuji, ani s nimi dál nepracuji, nearchivuji je.

15.9.2015

Zdravím Tě, Alue,
děkuji za odpověď. Já vím, že to není nejvhodnější postup. Jak sis už všimla, nejsem dobrým diskutérem, proto hledám v životě jiné, dosud nevyšlapané cestičky. Ale nyní jsem na Tvém dvorečku. Ponechám tedy na Tobě, jak rozhodneš. A tak to je…
Jíra

Po mém odmítnutí pokračovalo dál tohle:

16.9.92015

Ahoj,
škoda, přitom jsme si tak blízcí. Ale kde o mě nestojí, tam se necpu. A tak to je…
Jíra

Pak došel další mail bez textu a v něm jen příloha ,,orlik.doc“, pochopitelně neotevírám, co kdyby v tom byl troják.

Za pár dnů mu to ale nedalo:

29.9.2015

Ahoj Alue,
jest možné učiniti cosi, co by změnilo odmítavý postoj hrdé ženy? Ať bude odpověď jakákoli, přijmi omluvu za mé jednání. Bylo to cosi, co jsem nebyl až tak úplně já, ale nechci se za nic schovávat. Sám si zodpovídám za vše, co je mou součástí. Jestli tedy můžeš, odpusť mi…
JÍRA

6.10.2015

Ahoj Alue,
jsem postarší, životem otřískanej chlap, ale tohle mě vždy spolehlivě rozbulí…
JÍRA

+jakási příloha

Po čtvrtém mailu jsem se tedy znovu zopakovala:

6.10.2015

Nech mě prosím napokoji.

A teď to slíbené rozuzlení: V období kdy mi psal tento člověk – s určitou přezdívkou kterou zde vypisovat nebudu aby nikdo neřekl že jsem zákeřná pomstychtivá atd – se stalo něco velice nevhodného, co bohužel zde veřejně psát nemůžu, i když bych velmi chtěla 🙂 A asi dva dny na to jsem měla sen, kde bylo před tímto člověkem jasné varování.

O dva dny později jsem se viděla s tomášem marným a řekla mu o tomto člověku co mi píše e-maily jak kdyby nebyl úplně příčetný a že jsem měla i sen, ve kterém byla určitá vize. Nebýt toho snu, vůbec bych o tom nemluvila, nepřipadalo by mi to jinak důležité…

Tomáš marný se velice zarazil a chtěl ode mě, abych znova zopakovala jak že se ten člověk jmenuje a jak že byl ten jeho e-mail?

Když jsem mu to zopakovala, začal se smát, že zhruba v podobném časovém rozmezí – začátkem září – mu psal úplně ten samý člověk taky dost divný e-mail.

Ptala jsem se, co v něm bylo napsané… Odpověděl mi, že ho dotyčný Jíra nabádal, aby se mnou přestal spolupracovat a ukončil kontakty, protože jsem blázen! 😀

Zeptala jsem se ho, jestli mi ten parádní materiál půjčí do kuriozitek, protože tohle je fakt bizár. Ale bohužel tomáš marný je ruka nenechavá a blbosti hned maže, takže se bohužel podruhé už nepobavíme.

Jaký z toho plyne závěr? – Buďte na internetu nedůvěřiví, na divné e-maily vlezlých cizích pánů co vám vykládají že se na vás napojili a jak dobře znají lidi kolem vás nedbejte. Jsou to vtipálci, šílenci, nebo hůř (a to je tento případ): Jsou to trollové se záměrem rozeštvat lidi. Protože v jednotě je síla.

Další troll podobného levelu se ozval brzy na to. Jeho nick je Dozaj a má ban natvrdo a trvale nejenom tady, ale i na PP, kde vyloženě řádil jako černá ruka. Ochutnávku najdete naspod tohoto článku.

Ahoj Alue.
Měl bych na Tebe soukromý dotaz. Co budeš dělat se starým webem po spuštění nového? Máš o něj nějaké zájemce? Jarda

Ahoj,
Starý web si samozřejmě nechám, nikdo ho nesmí dostat do rukou.

Důvod je prostý: Na starém webu je vše zálohováno a také obsahuje galerii, která se na nový web kompletně přenášet nebude, čili obrázky vložené ve starých článcích budou mít stále zdrojovou stránku a je otázka, jestli to vůbec budu ještě někdy předělávat, protože článků je několik tisíc. Navíc blog nese mé oficiální jméno a toto nejde nijak přepsat ani pozměnit (jinak bych to už dávno udělala). Takže ve světle těchto faktů: Když se vás někdo zeptá, jestli mu dáte stránku na které děláte 9 let, která nese vaše celé jméno a ještě k tomu snad zadarmo, něco tady hodně, ale opravdu hodně zapáchá podrazem.

hmm,když „myslíš“ .-)

Aha, ty sis brousil zuby na dobře zavedený web co má 5 milionů návštěv? Nejsem blbá abych to rušila, ani k tomu nemám důvod. Naopak ho potřebuji dál.

co se týče té návštěvnosti,jsem už se chtěl zeptat dřív ,zdali když se 5x denně načtu Tvé stránky,jak je to počítáno? Jako 5 lidí nebo jeden?
co se týče broušení zubů-žádné nemám.-) Chci jen provozovat cykloprodejnu a potřebuji nějaký web. Neumím totiš žádný zprovoznit.-(

Představa, že nějaký blb by chtěl na mém jméně postavit prodejnu kol, byla pro mě tak neuvěřitelná, že jsem už neodepsala. Na to totiž není dost sprosté české slovo, ale z očí do očí bych jistě nějaké vhodné našla… možná by mi i vyletěla ruka… Sama od sebe… určitým směrem. 🙂

já totiš-když občas zapnu svůj selský rozum-kouknu na diskuzi a nicky účastníků-bych odhadl počet pravidelných účastníků na 50-100…ale já jen tak střílím od boku.-)

Nezáviď, je to ošklivá vlastnost.

ha ha,asi nečteš mé příspěvky do diskuzí.-(

Tak mi vysvětli na co vedeš takové hloupé řeči, ráda si to poslechnu.

Tohle už bylo na trolla moc, smysluplná inteligentní diskuze, to bylo něco, čeho se očividně lekl:

ajj,asi jsem se napojil na email nějakého šediváka-kšááááá

Dobře. Už mi nepiš, tvoje hlouposti mě začínají nudit.

To samozřejmě nerespektoval:

Návštěvy (visits)
Jedná se o základní veličinu měřenou TOPlistem. Podle obecných pravidel se jedná o návštěvníka rozlišeného pomocí IP a cookie za určitou dobu. Podle pravidel používaných ve světě (viz. Wikipedie http://en.wikipedia.org/wiki/Bounce_Rate) je tato doba 30 minut. To znamená, že pokud se uživatel ze stejného počítače vrátí po 30 minutách na stránku zpět, je znovu započítán. Tyto hodnoty jsou archivovány za celý rok zpět.
http://wiki.toplist.cz/Metodika
Jen pro zasmání.-)
Pokut bych byl hlupákem.-) hodil bych tuto korespodenci na svůj FK a pár lidí se dozví,jak jsi naivní

No huhu, to se opravdu bojím 🙂

Naivní jsi ty, pokud si myslíš že ti někdo přenechá 9 let starý web s pěti miliony návštěv. Velice jsi mě pobavil… co se týče toplistu, mám ho založený 9 let, vím jak funguje. Nevím co máš za problém, ale vyřeš si ho sám a přestaň mě obtěžovat.

Nikde jsem nepsal,že bych chtěl Tvůj web na to jsi přišla sama. Pár lidem jsem poradil meditaci -vem si bejsbolovou pálku,dej na špalek třeba kus dřeva a představ si že je to Tvůj mozek a potom tou pálkou do toho dřeva tak dlouho mlátit, až pocit arogantního egoisty odejde.-) Howgh

No jistě 🙂 Hlavně že jeho první mail začal otázkou komu dám starý web a že chce někde rozjet prodejnu kol. Ale to jsem si určitě vymyslela a vycucala z prstu 🙂 Řekla jsem si, že vrátím úder, aby bylo v kuriozitkách co číst. Ofotila jsem mu svoje interní podrobné statistiky a přiložila do mailu, ať si hezky cvrnkne do gatí, až uvidí reálná čísla…

A přesto jsem tak hodná a pošlu ignorantovi jako jsi ty výsledky jiných statistik a to je google adsense a statistiky blog.cz, které mají dokonalejší způsob měření. To jen proto, že když budeš dávat tuto korespondenci na internet, nezapomeň tam přidat i následující grafy, které ukážou, jak mě čte 50 lidí denně. Ještě by mě zajímalo, jak vysvětlíš, že jsem byla v kdejakých novinách, moje videa mají cca 3000 shlédnutí což víceméně odpovídá i denní návštěvnosti. A nebo vysvětli, jak jsem byla schopná prodat už přes 1500 kusů knihy Svět za oponou.
Tak příště než budeš na někoho podobným způsobem držkovat, možná bys mohl první napočítat do deseti a jít se ven projít.

s pozdravem
Alue

Nechtěl jsem Tě zklamat. Přeci není důležité,kolik lidí se o Tebe zajímá. At´ je to sto nebo tisíc. Důležité je aby jsi z toho měla dobrý pocit,aby Tě to bavilo a tak..Děláš hodně důležitou práci,ale nebud´ na ní závislá. zdar nazdar

Ha. Už stáhl ocas mezi půlky… Tak jsem mu ještě pěkně přidala:

Mohl sis zachovat alespoň zbytek důstojnosti normální omluvou. Nevím o co ses snažil.

ha ha- Ty jsi ale arogantní kravka
s pozdravem Jarda

Ano, tak to chodí když ti dojdou argumenty, projeví se tvůj primitivismus. Už máš co jsi chtěl?

Já nepotřebuji argumenty,protože již několik let žiji intuitivně a tak jsem Tě poznal a už mi stačilo,dál mi už nepiš. At´se Ti daří osvícenecká práce.
s pozdravem Jarda

Karta se otočila:

Kdybys žil intuitivně a nechoval se jako blbec, potom bys předem věděl, že nemá smysl zbytečně provokovat jiné lidi, speciálně ty o kterých nic nevíš, ani o jejich profesi. Pak by ses totiž zbytečně neztrapňoval a neotravoval mě, když jsem ti několikrát napsala slušně ať mi dáš pokoj. A když už tedy zkoušíš kopat do vosího hnízda, potom bys k tomu měl mít nějaký smysluplný důvod a nesmyslné řeči stylu ,,žiju intuitivně“ mezi ně určitě nepatří.
Dobrou noc a neprožívej to tak, trochu jsem tě potrollila. Možná skončíš v kuriozitkách, ale to si ještě rozmyslím, to dostaneš pouze za odměnu. 🙂

Odpověděl obratem:

neotravuj!!!!!

.. ale pak mu to nedalo a asi za 10 minut došel další mail:

Konečně budu slavnej. Děkuji úžasná radaktorko doktorko Loskutáková. Haha
Pokut jsi měla pocit,že kopu do vosího hnízda,tak to ses označila úplně přesně.-)

Já myslela že už si nechceš hrát, po tom tvém předchozím e-mailu. Proč mi píšeš, když nechceš abych tě ,,otravovala“? Já to na rozdíl od tebe respektovala, protože se umím chovat slušně.
Vosí hnízdo jsem, ano. Nemusím do sebe nechat pořád kopat od kdejakého bambuly co si vygooglil něco o funkci TOPlist a cpe mi to jako objev století.

s pozdravem
Alue

Jestli Ty se chováš slušně,tak já jsem čínskej bůh srandy. Dobrou. Spi sladce.-)

O ale ano, jen si po sobě přečti jak teď vypadáš.
Mimochodem víš, ve slově ,,pokud“ se píše D? 🙂 Kolik ti vlastně je? 🙂

s pozdravem
Alue

Poté odpověď už nepřišla. Asi byl příliš zaneprázdněný mlácením hlavou o zeď… Zpětně jsem kontakt také blokla.

Prakticky hned poté co pochopil že u mě pšenka nepokvete a nejsem blbá, zkusil úplně stejnou taktiku i na prvopodstatě, kde požádal o starý blog… Prvopodstata však používá starý web TAKÉ jako úložiště starých dat:

Dozaj brzy na to začal útočit i na Prvopodstatě.com. Veřejně i skrytě, bylo to tam samé dámské přirození. Z interního mailu mi dokonce přeposlali následující, když jsem se jim zmínila o blbci, co chtěl pod mým jménem prodávat kola:

_________________________________________________________________________________

———- Původní zpráva ———-
Od: [email protected]
Komu: [email protected]
Datum: 1. 11. 2015 3:36:28
Předmět: Re: Prvopodstata

To jsem byl já Ty pičo,protože já jsem DUCH PRAVDY nebolí DUCH SVATÝ. A SERU NA VÁS. Jsem TEt´ na lide.cz kde jsem to vyčistil-je to bez spamů-dělají to TY MLADÝ KURVY a je potřeba ,aby se probraly nebo skončí špatně.
https://www.lide.cz/diskuze/10-Ostatni/79358
S LÁSKOU Jarda.-)

———- Původní zpráva ———-

Od: [email protected]
Komu: [email protected]
Datum: 29. 10. 2015 23:22:12
Předmět: Prvopodstata

Náš automatický antispamer vyhodnotil Vaše komentáře, jako nerelevantní, za hranicí slušnosti. Odpovězte prosím výhradně na tento administrátorský email, zda chcete pokračovat v komentářích na PP a dodržovat základní pravidla slušnosti. Pokud jste to nebyl Vy, kdo psal vulgarismy z IP:46.135.22.8 do komentářů PP s vaším podpisem: Nick Dozaj a podáte vysvětlení, můžete nadále pokračovat v diskusi. Vaše data procházejí kontrolou UCC – 1-308 § Mezinárodního práva. Pevně doufáme, že došlo k nedorozumění.

S pozdravem Administrátor PP Jiří Woodman

_________________________________________________________________________________

Vypadá to, že se očividně proti nám formuje nová skupina trollů, kterým jde o naše rozdělení a zlikvidování. Podle IP nejde o stejnou osobu.

V jednotě je síla. Dokud silné alternativní weby drží pospolu, pomáhají si, spolupracují a neútočí na sebe, budou vždy nedobytné. Problém nastává ve chvíli, kdy mezi autory začne konflikt a to je přesně to, na co tito zmetci vsází. Ano, některé slabší články se jim možná odlomit podaří, jenomže všichni nejsme tak hloupí, abychom se do této hry nechali zatáhnout. My víme víc a jsme stovky kroků před nimi.

Komentáře

Ikona diskutujiciho ifka :-) 2016-01-22 08:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

I trolové jsou potřeba :-)

Ikona diskutujiciho Milan 2016-01-22 09:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Asi takto budu už za idiota co nemá nic jiného na práci než furt odpovídat na skoro každý článek, takto opravdu není, většinou mám jen soukromou přestávku si sednout a odpočinout u monitoru, naštěstí existuje internetové kanály RSS hned pod internetovou dálnicí, které mi okamžitě nabonzují co je nového aniž bcyh musel prohledávat síťe a tak stačí jeden chytrý klid křečítkem a jsem tu…

Ikona diskutujiciho Michal 2016-01-22 09:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alu.

Ikona diskutujiciho Klára 2016-01-22 11:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, je to OT, ale nedávno jsem viděla strašně zajímavej film a říkala jsem si, že bych ho tu mohla doporučit. Je to tento: http://www.csfd.cz/film/11907-trinacte-patro/prehled/ Přišlo mi, že je to takový symbolický 🙂

Ikona diskutujiciho LenkaL. 2016-01-22 13:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Haha…" A tak to je " :DDD. Někoho mě to připomnělo. No, důležitý je zůstat v klidu. Oni se pak vybarví sami. Takže pevný nervy, Alu 🙂

Ikona diskutujiciho Peťa 2016-01-22 16:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hmm ten Jíra….vše ukončoval větou… A tak to je. :-))))))

Ikona diskutujiciho Al One 2016-01-22 16:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Slušnej magor a co jich je. Lepší na ně nereagovat spíš si myslím, hodně krát si napsala nech mě bejt ale to nemá účinek viditelně.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-01-22 16:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]:  Ano, většinou to tak řeším. V poslední době jsem ale ráznější.

Ikona diskutujiciho Irčulie 2016-01-22 17:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Když píšeš o tom webu, kdy zhruba bude nový s tou sociální sítí? Psala mi jedna slečna na mejl, že by ráda udělala sraz s podobně smýšlejícími lidmi. :-) Tak už se na tu sociální síť úplně třepem. :-D

Ikona diskutujiciho Alue 2016-01-22 17:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]:  Psala jsem to do zápisníčku. Už měsíc nemůžu sehnat druhého programátora, na kterém stojí dodělávací práce a hlavně přenesení obsahu. Nevím co se děje a nevím kde mám sehnat náhradu.

Ikona diskutujiciho Raja Luthriela 2016-01-22 21:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nevím, ale kdyby někdo pod mým jménem chtěl prodávat kola, asi bych zavolala rovnou policii. Nechtěla bych, aby mě zatáhli do nějakých špinavých kšeftů.

Ikona diskutujiciho Hanka 2016-01-22 21:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Máš u mě velkej obdiv. Já bych se asi zcvokla, kdyby mi nějací takovíhle Aštaři psali… :D

Ikona diskutujiciho Jindra 2016-01-22 21:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[10]: nejspíš se zalekl rozsahu prací a je mu blbý přiznat, že na to nestačí. Nevěř, že ajťák je měsíc mimo email. Pokud není po smrti nebo v nemocnici v komatu, tak moc dobře ví, proč se neozývá. Radši to svěř nějaké zkušené firmě.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-01-22 21:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[13]:  A to právě ne, všechny problémy co tam byly spravoval, na všechno stačil, i obsah jsme nasazovali zkušebně. Všechno šlo, udělal tam hromadu práce. Měl péči a iniciativu, že jsem nestačila valit oči. Něco se mu stalo.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-01-22 21:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]:  :D Kdybych měla volat polici na všechny zmetky co mi lezou na nervy nebo co mě pomlouvají na internetu, tak bych běhala na policjaty každý den 🙂 Šetřím si žlučník, nebudu jím plýtvat na debily.

Ikona diskutujiciho Jenny 2016-01-22 23:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]:Ten film jsem před pár dny viděla a přišel mi hodně dobrý, takže ho taky doporučuji

Ikona diskutujiciho vanilková 2016-01-23 11:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: jo tak tady se začaly doporučovat filmy? Přihazuji něco na odpočinek od trolů – Walter Mitty a jeho tajný život:-)

Ikona diskutujiciho BE 2016-01-23 14:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Všimla som si, že ten Jíra i ten Jarda použili na ukončenie komentu Howgh. – Ja to sice tiež tak robím,  tiež mám na niektorých bývalých kamarádskych weboch ban, ale to mi neprekáža. A nie som ani jeden z nich , Howgh :-D

Ikona diskutujiciho Lucy 2016-01-23 16:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Snaha o komentář byla, ale nebyla jsem si jistá, zda-li se ve slově vůl píše malé nebo velké v. Normální z celého toho článku je jen ta fotka na konci.. 🙂

Ikona diskutujiciho NE 2016-01-24 20:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[19]: Lucy, s tím Volem si ma pobavila. A tá fotka na konci článku -  napadlo mi Aluško, keby sa dalo s ňou urobiť to čo tá žabka a jej poslucháč. Kyvkaj hlavou, jó, jó… :D

Ikona diskutujiciho Michal 2016-01-24 22:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]:Klárka. Určite Ti nepripomeniem nič svetoborné, ale v našej populácii sa uchytil výraz "strašné", ktorý s obľubou používajú naši politici a tzv. celebrity a niektoré ich opičky (verím, že medzi ne nepatríš aj Ty) Prepáč. Ale ako môžem niekoho "strašne" milovať, "strašne " zbožňovať, "strašne" ľubiť. Ako mi niekto môže "strašne" chýbať. Ako môžem na niekoho "strašne" myslieť. Slovo "strašne" je odvodené od slova "strach", ktoré má najdeštruktívnejšie vibrácie v našom vesmíre.

Ikona diskutujiciho klimis1987 2016-01-29 14:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nemusí ti stačit bloknutí trola, tedy jeho ip, ty chytřejší používají anonymizacni program tor. Má pak pořád jinou ip.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-01-29 15:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[22]:  Tor mám taky. Tady je myšlena blokace mailové adresy.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek