Kurz Fyziognomiky / 5.díl – Datování osudu podle obličeje I.

22.3.2017 v Psychologie 4


(pokračování příště)

Komentáře

Ikona diskutujiciho Auri 2017-03-22 17:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co se týče té jedné svislé rýhy na čele, tak jsem nedávno četla, že to může být i z důvodu nemocných/zanesených jater.

Ikona diskutujiciho Alue 2017-03-22 18:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Pravda. – V takovém případě však tato rýha není uprostřed, ale na pravé straně v prostoru mezi obočím. Vpravo, protože játra jsou také vpravo.

Ikona diskutujiciho Macin 2017-03-24 07:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak nahlížím do našich typologických listů a zjišťuji, že tato kniha je dost mimo pravdu. Jen na ukázku.Obr. 13 – jedna vráska –význam jen do délky 25 mm, je to vráska psychické a sociální chápavosti. Taková osoba má vysoký intelekt, vynalézavost a diplomatické vlohy, bystrost i ráznost.Je pravda, že typologických knih je hodně, ale jen málokterá je pravdivá. Kurzy jsme s manželem absolvovali před mnoha lety a tak máme ověřeno přímo ze života, že znaky, které jsme se učili platí. Na určení povahové vlatnosti, ale musí být znaků 5. Pokud má člověk jen jeden nebo dva, povaha nejde do výkonu. Naopak člověk, u kterého najdeme 5 znaků se tak chovat nemusí celý život. Ale pak přijde nějaká situace a on zareaguje neadekvátne a okolí se diví, kde se to v něm bere.

Ikona diskutujiciho Lo 2017-03-28 22:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No teda nevím, ale zatím z toho nevycházím moc dobře. Třeba rýhu uprostřed čela mám snad odjakživa, a to mi není ještě ani dvacet let. Přitom ten popis mi nepřijde moc trefný. Všeobecně mám z těhle charakteristik vždycky jenom špatný pocit. Jsem citlivá a vnímavá, zajímám se o to, co se kolem mě děje a moje úmysly jsou dobré. Ale často se mi stává, že když se chci takhle v něčem poznat, tak mi vyjde něco negativního. A mě to pak jen mrzí a říkám si, co že je to se mnou teda špatně.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek