Kvantová fyzika – Vítejte v Matrixu!

20.8.2013 v Zajímavosti 15

Doporučuji toto velmi zajímavé video o pravé podstatě světa ve které žijeme a o lidském vědomí. O tom, jak svým myšlením tvoříme hologram našeho okolí, kterému věříme a považujeme ho za reálné.

Jsou tam hodně hluboké myšlenky a data, která je opravdu dobré znát a uvědomovat si. Doporučuji pustit si to i víckrát po sobě, ne každý asi pochytí na první zhlédnutí úplně všechno, co video obsahuje.

Kvantová fyzika – Vítejte v Matrixu!

http://www.youtube.com/watch?v=3spRsSVPYzU


Připomíná mi to dnes již typickou větu ,,Dávejte si pozor na své myšlení, protože je silnější než atomová bomba.“

Ta věta má velkou hloubku. Člověku to samo o sobě jaksi nedojde, ale tohle video to dokáže vysvětlit během pouhých deseti minut. Každý z nás je svým vlastním architektem.


Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Oblíbená videa“ – Zde

Máte dotaz? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho avespasseri 2013-08-20 08:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Díky za video. Probouzí ve mně spoustu otázek, což je super. Můžu jen dodat, že svět je nejen energie, ale ještě do značné míry prázdno. Kdysi jsem četla o kvantové vlastnosti částic -mohou být částicemi, ale mohou být i vlnami. Takže vlnění (energie) i hmota zároveň. A tenkrát jsem také četla úžasné přirovnání jádra atomu ke kuličce uprostřed fotbalového hřiště, přičemž elektrony byly až někde na tribunách. Moc hmotného v tom základu hmoty zjevně není :-)

Ikona diskutujiciho vlaja 2013-08-20 10:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

dejte pozor na sve mysleni muze se to splnit

Ikona diskutujiciho Jana 2013-08-20 14:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, chcela by som sa spýtať, že ako sa zbaviť zlých myšlienok.. mám na mysli napr. keď poznám mená nejakých démonov, tak moje "zvedavé ja" mi ich občas vsunie do myšlienok najmä ak sa snažím niečo povedať anjelom.. je to niečo na spôsob krvavej Mery, legendy, podľa ktorej keď niekto vysloví jej meno, zjaví sa mu. Človek to nechce a práve preto ho to núti kontrolovať myšlienky a napriek tomu nato myslieť… ďakujem 🙂

Ikona diskutujiciho Hugo 2013-08-20 15:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Silou. Musís si povedať, že si silnejsia ako niaky démon, a potom ked sa budes cítiť nadriadená nad ním a považovať ho za niekoho slabsieho jak si ty, tak potom už na to myslieť nebudes…

Ikona diskutujiciho Patrik 2013-08-20 19:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: Pomáhá v té chvíli krátká modlitba nebo vnitřní pokřižování. Také tu myšlenku (jméno) jen pozorovat, nevázat se k ní, nedávat jí energii, odezní. Nebo i pracovat na uvědomění, že samotné jméno, byť v myšlenkách vysloveno, nemá žádnou moc, pokud mu energii (moc) sama nedáš, jemně vnitřně napomenout démona, jako napomínáme malé děti, ať neruší. Možno též použít slova Ježíšova, kterými zahnal Satana, jdi mi z cesty (Vade retro me), nebo odstup (Hypage; apage)

Ikona diskutujiciho myší královna 2013-08-20 19:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To se nedá ani na jeden dech sfouknout… částečně to chápu a částečně je to moc složité, abych to hned pochopila. Ale v tom je přece omezení lidské mysli – jsme jen zvířátka 🙂 Dík za video, určitě se na něj někdy podívám pořádněji.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2013-08-20 21:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Video som nevidel stiahnem si ho do mobilu a pozriem neskôr, len ma napadlo k tej vete ,,Dávejte si pozor na své myšlení, protože je silnější než atomová bomba.".. je tu 6 miliárd ľudí, každý máme rozdielne predstavy a myšlienky, takže ak by sme svojimi myšlienkami tvorili a ovplyvňovali realitu, musel by tu byť neskutočný chaos. Takže si myslím že toho len myšlienkami bez činov veľa nedokážeme, nie v tejto nízkej dimenzii (vo vyššej dimenzii už by bolo zrejme možné zhmotnenie myšlienok, to by sme museli vedieť myšlienky dokázať dokonale ovládať).

Ikona diskutujiciho kocour 2013-08-20 22:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

,,Dávejte si pozor na své myšlení, protože je silnější než atomová bomba." a  že každý z nás je svým vlastním architektem, jsou velké pravdy a bylo by dobré si uvědomit, že tím architektem jsme za všech okolností a to i tehdy, když si tvoříme něco, co se nám právě nelíbí a o čem si můžeme myslet, že bychom si pro sebe vědomě ,,nikdy" nevybrali…takže, radši fakt dávejme na to naše myšlení a mluvení dobrý pozor   :-)

Ikona diskutujiciho mama mia 2013-08-21 16:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]: a skutocne tu nie je nahodou totalny chaos? vsak na vsetko, na co sa detailnejsie pozries zistis, ze je jeden totalny fake, ktory nasledne vytvara chaos. dalej, ak niekto zivi opakovane svoje myslienky, moze to prejst do slov a od slov to ma uz velmi blizko k cinom. najvacsim problemom je, ze ludia tvoria, ale nevedome. to znamena, ze si vobec neuvedomuju, ze tvoria! najsilnejsia entita dneska, ktora sa prizivuje na tomto nevedomom tvoreni je strach. odstranme teda strach. odstranme nevedome tvorenie. strach nech nahradi laska. nevedome tvorenie nech nahradi vedome, tu v pritomnosti. ucme sa od deti, su neskutocne vedome, ziju tu, v tejto chvili. ak preberieme zodpovednost za svoje myslienky, slova a tym padom skutky, upravime realitu. musi pribudnut ludi, co budu tvorit vedome, ina sanca nie je.

Ikona diskutujiciho Rondir 2013-08-21 17:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mám s tím škaredou zkušenost.

Ikona diskutujiciho myší královna 2013-08-21 21:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[10]: Takové situace moc dobře znám. Moje kamarádka měla nemocného tatínka na ID a stěžovala si pořád, že nemají peníze a ač tatínka milovala, tak si věčně stěžovala, že jsou prostě na suchu, že je péče o nemocného vysiluje a že léčba je velká finanční zátěž.

Ikona diskutujiciho Ronďula 2013-08-23 08:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]: Tak to je opravdu blbé, řekl bych, že kamoš na tom je zatím dobře.

Ikona diskutujiciho Marta 2013-11-08 20:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Video je zajímavé, ale musela jsem si ho znovu dohledat, snad dobře :-).

Ikona diskutujiciho Alue 2013-11-09 10:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[13]: díky 🙂

Ikona diskutujiciho Fox 2014-03-06 18:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tohle video znám už delší dobu a je brutální 🙂 Taky jsem ho rozeslal všem kontaktům na FB…. Odpovědi: 80% – Maro už to nehul…

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek