Léčení s vílami / Jak vidět Víly?

3.2.2010 v Bytosti 9

Jděte do přírody,nejlépe někam na rozkvetlou louku nebo ke kvetoucímu keři. Přivřete trochu oči a rozostřete pohled, jako když se díváte na ty trojrozměrné obrazy, které se najednou objeví. Dívejte se po květinách a myslete na to, že chcete vidět víly. Vyvarujte se jakýchkoliv pochybností nebo obav. Pokud zaznamenáte nějaké negativní myšlenky, zavolejte v duchu na pomoc anděly, aby vám pomohli tyto bloky odstranit.

Svým vnitřním zrakem spatříte proužky bílého světla přeskakujícího z květiny na květinu. Víly přelétávají podobně jako světlušky. Jsou asi pět až sedm centimetrů dlouhé, někdy menší, někdy větší. Ze začátku spatříte nejspíše jenom jejich energii, to bílé světlo, které vidíte poskakovat mezi květinami. Zkuste pak trochu natočit hlavu a dívat se na květiny jenom koutkem oka.naše jasnozřivost někdy pracuje lépe periferně, protože jsme uvolněnější a otevřenější vidět duchovní svět spíš koutky očí. Střední část oka často příliš zaostřuje a nutí nás k usilovnému přemýšlení.

Nejprve se vám víly budou jevit jako průhledné bytosti jestli vás napadne, že si tyto obrazy sami sugerujete, pak si uvědomte, že jeden z důvodů, proč děti vidí víly tak často, je ten, že příliš nerozlišují mezi fantazií a skutečností. To jen my dospělí se bojíme, že bychom se mohli mýlit. Zkuste tedy být dětmi a dovolte si vidět víly.

Buďte trpěliví, dějte si čas.pamatujte, že víly jsou velmi plaché a že dokážou číst vaše emoce a myšlenky. Nemusí se vám zjevit hned. Možná budete muset nějaký čas získávat jejich důvěru, než vám dovolí, abyste je spatřili. Víly se bojí lidí s nečistými úmysly, lidí hrubých, zlých a krutých k přírodě, takže vás nejprve musí pořádně poznat. Mluvte k nim svou myslí a sdělte jim svou touhu vidět je a pracovat s nimi. Když uvidí, že vaše duše je plná lásky a touží jim pomoci s přírodou, sami vám pomohou.

Po týdnu či dvou, kdy budete v kontaktu s přírodou a v duši ponesete odhodlání vidět víly a mluvit s nimi, byste měli být schopni je spatřit. Nakonec uvidíte víly se všemi detaily. Nejpravděpodobnější je, že uvidíte víly zároveň vaším duševním i vnějším zrakem. Budou obletovat květiny, zvířata, rostliny i některé lidi.

Komentáře

Ikona diskutujiciho Daja 2010-03-12 15:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tohle zkusím, myslím si, že je uvidím;)

Ikona diskutujiciho Daja 2010-03-12 15:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: P.S. Jo někdy mi taky chcípnou, ale to jen bylinky :D

Ikona diskutujiciho daniela 2010-08-12 20:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ahoj je mi 12 a věřím na skřítky.když přivolám skřítky je to špatné?mužou mi neco potom zlého provést?

Ikona diskutujiciho Berenika 2011-03-04 21:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je to úžasné čítať takýto článok o vílach. Keď som ho čítala, mala som pocit duševnej čistoty a pocit pravdivosti. Je to naozaj skvelé, na tvojom blogu sa cítim výborne! :-) A ďakujem za pomoc s mojím problémom. I dnes mi to pomohlo. :-) Ďakujem!

Ikona diskutujiciho jitka 2011-04-01 11:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ahoj mil alue chtěla bych se zeptat mužu vidět místo víl skřítku a andě lu i démony a duchy aa šlo by se tomu nějak vyvarovat abych démony a případě duchy neviděla děkuji předem za odpověd

Ikona diskutujiciho jitka 2011-04-01 11:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

PS: prosím moc prosím odepiš děkuji

Ikona diskutujiciho jitka 2011-04-01 11:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

(5.6)moc se omlouvm ale ještě sem e chtěla zeptat mužu vidět víli i na  ne roskvetlích kvetinach nebo na květinach které mají malo kdy květy jako kaktus

Ikona diskutujiciho M.T. 2014-06-19 21:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: Já bych řekla, že si z tebe maximálně vystřelí nebo se na tebe budeou ksichtit 🙂

Ikona diskutujiciho jena 2016-05-21 11:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já jsem asi před dvěma roky uviděla dvě víly a vypadaly jako Bloom a Layla.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek