Léčivá vizualizace – cvik

3.2.2010 v Bytosti 1

Z knihy Jedna duše, mnoho těl od Brian L. Weiss

__________________________________________________

Zavřete oči a uvolněte se a přeneste se na léčivý ostrov z dávných věků. Je nádherný a počasí působí jako balzám. Dnes už na světě žádné takové místo není. Na dně oceánu, kousek od pláže, leží obrovské krystaly, které vyzařují do vln oceánu mocnou léčivou sílu. Vkročte do vody, ale běžte jen tak daleko, jak je vám to příjemné. Moře je teplé a klidné. Ucítíte na kůži lehké šimrání. Je to umocněná energie krystalů, kterou absorbujete z vody, omývající vaše tělo. Veďte ji do té části těla, která potřebuje léčení. Nemusí to být jen jedno místo, možná celá vaše bytost volá po zdraví. Zůstaňte nějakou dobu ve vodě, buďte uvolnění a nechte na sebe tu blahodárnou energii působit.

Teď si představte několik hravých a přítulných delfínů, kteří se k vám blíží přilákáni vašim klidem a vnitřní krásou. Delfíni jsou vynikající diagnostici a léčitelé. Přidávají svou energii k energii krystalů. To už dokážete plavat jako delfíni, protože voda je nabita energií. Hrajete si společně ve vlnách, dotýkáte se, potápíte a vynořujete, abyste se nadechli blahodárného vzduchu. Jste tak nadšeni svými nově nalezenými kamarády, že zapomínáte na původní účel plavání, totiž léčení, ale vaše tělo celou dobu přijímá léčivou energii krystalů a delfínů.

Až se vám bude chtít, vyjděte z vody a běžte zase na pláž. Uklidňuje vás pomyšlení, že se můžete do moře vrátit, kolikrát se vám zlíbí. Písek pod nohama je příjemný, voda je tak zvláštní, že ihned oschnete. Jste spokojeni, šťastni, je vám dobře, sedíte tiše a nějakou dobu vychutnáváte teplo slunečních paprsků a laskání vánku. Pak se z vizualizace, z toho hebkého snu, proberete a víte, že se můžete kdykoliv vrátit a že léčení bude pokračovat, i když budete bdělí.

Další Andělé – ZDE

Komentáře

Ikona diskutujiciho Ježovka 2018-10-23 06:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já občas vizualizuju s takovou silou a tak dlouho a tak moc srdcem, že se mi pak těžko říká, že se to "nestalo" :-) možná to zní divně, ale podle mě se to stalo, alespoň pro mě. protože mám vážně pocit, jako bych tam byla a cítila to, je to vzpomínka, zážitek a kousek mě. mám to moc ráda, jelikož se tak můžu přenést kamkoliv s kýmkoliv. prostě zapnu to čemu se říká fantazie(vizualizace) a hele, žádná vzdálenost nefunguje, ten člověk je tady a teď, se mnou. klidně můžeme jít spolu ven nebo si povídat u řeky v lese, vždy mu řeknu vše, co potřebuju a chci. někdy to je až podivně reálné.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek