Leniel – Anděl přírody, umění a hudby

2.4.2009 v Bytosti 0

Leniel ( alias ,,Leny”)

Leniel je anděl přírody. Když jsem chodívala ven, volala jsem ho většinou jako svého společníka.

Umí se nádherným způsobem slastně roztékat při pohledu na kdejakého broučka. Dříve jsem taková nebyla, ale dnes už to dělám úplně stejně… ,,… ježiši koukej jakej rozkošněj blouček… ňo joo, ňo jo, poceeem… tutu nunu.. a jaký má krovečky… no joo… kde ty ses tu vzal broučínku?že by z toho polínka na podlaze?….” – ne, zvířátkům kytičkám, broučkům, tomu Leny ani já neumíme odolat.

Leniel miluje dlouhé procházky přírodou a někdy, když byla nálada mi vyprávěl o květinách. Dodnes nemusí být ani nutně vedle mě, ale když jdu přírodou, cítím spojení s jeho energií, protože Leny přesně na tomhle silně rezonuje.

Leniel je také umělec. Jeho portrét jsem nakreslila ve 13ti letech s jeho spoluprácí, což byl tenkrát na mě obrovský úspěch, ten obrázek má pro mne dodnes úroveň a velkou hodnotu. Jinak se Leny soustředí v umění hlavně na hudbu a tanec. Umí nádherně tančit, kdysi dávno mě naučil jeden legrační taneček, který občas tancuji, když jde nějaká milá veselá hudba.

Leniel je výborný anděl léčení. Celý vyzařuje zelenou zářivou energii, která ho obklopuje a kterou používá, když chce někomu pomoci od bolesti a nemoci.

Samozřejmě, že jako každá světelná bytost, ctí Leniel zákony vesmíru a nezasahuje do života. Léčí tedy jen tehdy, je-li o to požádán, nebo pokud je mu to z hlediska vesmíru dovoleno.

Věšinou se zjevuje v podobě napůl mlžné zářivé postavy, napůl v podobě muže. Má polodlouhé vlasy do hněda, trošku švihnuté do blond. Oblečený bývá do zelené róby. Jeho oči jsou v barvě přírody, opět zelené.

Komentáře

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek