Lidé nyní udělají společně kvantový skok, nebo projekt Lidstvo může v troskách skončit

24.1.2014 v Zprávy 100

Konec světa všichni očekávali v prosinci 2012. Marně. Ten skutečný může však nastat jen o pár měsíců, maximálně let později. Lidstvo se ve své novodobé historii ocitá zřejmě nejblíž svému vyhynutí.

Důvod je prostý, z rukou vymknutá energie technologie štěpení jádra. Atomová energie. Mozky planety Země předběhli dobu, vymysleli a rozpracovali tuto energii přes veškerá učiněná varování příliš brzy. Chybou bylo, že lidé na používání této formy energie postrádali vyšší úroveň vědomí.

Paradoxně jsou to nyní právě mozky lidí, myslící společně jedním směrem, v minimálním počtu větším jak 50 milionů jednotlivců, které jsou schopné zachránit planetu Zemi a zajistit přežití lidstva i dalších druhů.

Tématu fukušimské katastrofy se věnuji již několik let. V Americe padají z nebe mrtví ptáci, kteří se díky radiaci rozložili zaživa. Celé americké západní pobřeží je pokryto mrtvolami ryb a mořských živočichů. Ledním medvědům na severním pólu líná srst a objevují se velké krvavé boláky. V této fázi jsou zaznamenány oběti na životech i mezi lidmi. V Japonsku dokonce vydali zákaz měření radiace. Budete-li tam přistiženi s dozimetrem, skončíte ve vězení. V Japonsku je také pod pohrůžkou vězení zakázáno psát o Fukušimě cokoliv jiného, než oficiálního.

Každý den se přes poškozené elektrárny přímo do moře uvolní 400 tun radioaktivní vody, která v sobě nese částice plutonia. Voda z moře se dostává přímo k reaktivním tyčím a odtud zpět k živým tvorům, kteří masivně hynou.

Odborníci odhadují, že nám zbývají asi jen 2-3 roky, než radiace silně zasáhne celou planetu. Při špatném chlazení však zejména dochází k tavení tyčí, což se dnes děje a hrozí tedy gigantický nukleární výbuch.

„Lidé se nyní musí sjednotit a ukázat svou sílu. Ve svém vlastním zájmu, v zájmu svého přežití.“ Sedím v malém soukromém letadle na jednom z evropských letišť. Osud lidí, ale i lidstva chodí často v nejrůznějších narážkách a znameních. Proto mé překvapení, že se se mnou chce vidět indigová dívenka, se kterou jsem se před 5 lety v zahraničí setkal, bylo jen malé ve chvíli, kdy jsem od ní dostal tuto žádost. Bylo to totiž hned následujícího dne poté, co jsem měl sen. Ve snu se mi tato dnes třináctiletá dívenka zjevila a předala vzkaz, že se mnou chce velice naléhavě mluvit. Kdo je tato dívka jsem popsal v TOMTO článku. Její schopnosti jsou pro normálního člověka 20. i 21. století stále jen těžko uvěřitelné. Dokáže vidět minulost, i budoucnost. Dokáže teleportovat své vědomí. Dokáže číst životy i osudy lidí tak jasně, že máte dojem, že s vámi mluví někdo, kdo vás celý život od rána do večera pozoruje.

Právě ona před několika dny vyřkla v malém najatém letadle, do kterého si mne pozvala, neboť hned pokračovala dál, naléhavou prosbu: „Lidé všech ras a přesvědčení, spojte se, jinak máte jen malé vyhlídky na přežití.“ S touto zprávou přiletěla z nějakého důvodu, který je znám zřejmě jenom jí, právě za mnou. Teď sedí pohodlně zabořená v sedačce a nespouští ze mne oči, její panenky jak přilepené bez jediného mrknutí hledí do mých očí. „Řeknu ti jak to udělat, máte ve svých silách a ve svých rukou to dokázat.“ Říká odhodlaným hlasem člověka, který přesně ví, co má na mysli, s důrazem na každé slovo.

Pokud se k projektu připojí aspoň 50-90 milionů lidí, elektrárna ve Fukušimě a veškerá jejím prostřednictvím uvolněná radiace, zmizí. Lidstvo tak poprvé hmatatelně ochutná a prožije svou sílu. Pozná, že pokud se lidé a jejich mozky dokáží v synergii spojit za ušlechtilými účely, je jen těžko na planetě Zemi síla či technologie, která by to dokázala překonat.

Prosíme všechny čtenáře velmi naléhavě, pomozte i ve svém vlastním zájmu. V této chvíli, jakkoli se to snaží vlády i masová média zamlčet, jde již lidem zcela o všechno.

Myslete alespoň 1x denně, od této chvíle až do uskutečnění cíle na tuto základní myšlenku, kterou si zároveň prosím uvědomte:

„V této chvíli mizí ze světa celá japonská jaderná elektrárna Fukušima a to včetně veškeré radiace, kterou ve světě zanechala.“

Kdo umí, můžete zároveň s větou i vizualizovat. Vnímat své překvapení, emoce, až poprvé uvidíte, že elektrárna opustila náš hmotný svět.

Veškerá hmota je v základu energie a tuto energii lidské vědomí dokáže ovlivňovat! Váš mozek má totiž větší sílu, než atomová bomba, což není mezi lidmi obecně příliš známo. Mozky 50-80 milionů lidí při koherentním, čili stejném myšlení, vytvoří tak ohromnou energii, že se přání uskuteční. Představte si tuto ohromnou sílu, která bude působit na hmotu, která se v důsledku tohoto koherentního myšlení lidí zdematerializuje = zmizí z fyzického světa. To je v této chvíli jediná možnost, jak lidstvo zachránit.

„A připojí-li se skutečně k tomuto rituálu více než 50 milionů lidí, budete překvapeni, že opravdu dojde k fyzickému zmizení jaderné elektrárny. Započne zcela nová etapa v dějinách lidstva. Dnes je ale třeba aktivity každého z vás pro rozšíření zprávy po celé zemi. Všude žijí lidé, kteří si chtějí navzájem pomáhat a pomoci také Zemi, ale potřebují tento návod, aby věděli, co dělat. Ať již mluvíte jakýmkoliv jazykem, přeložte prosím tento text do něj a oslovte své známé a také nezávislá média ve své zemi.“

Vše je jasné. Piloti nahazují motory a já se loučím. Přede mnou stojí úkol, jak oslovit 50 milionů lidí z celého světa. Není už v této době malých úkolů.

Vy jste dnes jedním z nich.

Prosím, pomozte! tomáš marný, Česká republika, 21.1.2014

_____

Zdroje:

Tepco přiznává: ,,Fukushima uvolní 400 tun radioaktivní vody denně“

NY Times: ,,Do Pacifiku se uvolní 400 tun radioaktivní vody denně“

,,Roztavené tyče ve Fukushimě propálily beton“

http://www.novinky.cz/zahranicni/svet/227600-vybuch-v-jaderne-elektrarne-v-japonsku-vlada-rozda-lidem-jod-proti-radiaci.html

http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/2729-fukusima-jsou-dny-pojidani-ryb-z-ticheho-oceanu-u-konce

http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/3280-fukusima-bez-cenzury-radiacni-zamoreni-bude-desetinasobne-vetsi-nez-ode-vsech-jadernych-testu-dohromady

http://www.naturalnews.com/043380_Fukushima_radiation_ocean_life.html

http://www.silverdoctors.com/fukushima-98-of-the-pacific-ocean-floor-covered-by-dead-sea-creatures/

http://beforeitsnews.com/environment/2013/10/fuk-u-earth-fukushima-is-here-the-north-pacific-gyre-ocean-current-is-bringing-fukushima-radiation-to-the-west-coast-of-north-america-with-peak-concentrations-off-north-american-coast-is-t-2483820.html

Nezávislý jaderný vědec: (SK titulky)

http://www.youtube.com/watch?v=4EJN-3Nb56A

www.aluska.org – Článek je určen k veřejnému šíření.

Komentáře

Ikona diskutujiciho Jakub 2014-01-24 09:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nehoda-katastrofa ve Fukušimě je jistě velmi vážná a je naprosto nezbytné věnovat likvidaci škod maximální úsilí a publicitu.

Ikona diskutujiciho Jakub 2014-01-24 10:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ještě si dovolím poznámku, že Holger Strohm zatčen nebyl a není ani ve vyšetřovací vazbě. Tato informace se objevila na osud.cz od stejného autora, ale není správná.

Ikona diskutujiciho Alue 2014-01-24 10:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: 400 000 tun denně není překlep, tolik uvádí například Zvědavec.org

Ikona diskutujiciho Števo 2014-01-24 10:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je to veľmi zlé. Lenže ľudstvo musí za svoje chyby platiť. A to, že nie sme ešte duchovne pripravení používať technológiu jadra, sa naplno prejavuje práve v tomto prípade. Elektráreň v Černobyle bola varovaním, a dopad bol ešte "mierny". Toto je však o niečom inom.

Ikona diskutujiciho michaela kratka 2014-01-24 11:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]:Ano,to bylo pouze varovani a presto lide dal staveli dalsi a dalsi.Kdy konecne lide pochopi,ze zivot neni o penezich,majetku a moci?Ja jsem text sdilela a verim,ze to lze jeste zmenit.

Ikona diskutujiciho Albiii 2014-01-24 12:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Trochu mi to připomíná Tvoji první knihu, akorát tady Lenka předstvuje celé lidstvo a ty temné bytosti tu Fukushimu spol s radiací, máme omezený čas a aj to řešení dematerializací je stejné….tu větu si napíšu na papír, nalepím na kraj monitoru a budu ji mít před očima aspoň, abych na to nezapomínal 🙂

Ikona diskutujiciho vlaja 2014-01-24 12:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Rozum vytvara take zla.Vedomie je zachrana.Prisaha sa Podle najlepšieho Vedomi a Svedomi.

Ikona diskutujiciho Alue 2014-01-24 12:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Severka 2014-01-24 12:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Taky mi to přišlo divné, podle tohoto http://www.huffingtonpost.com/2013/08/20/fukushima-radioactive-water-leak_n_3784399.html a dalších článků, které se tomu na internetu věnují, je to 300 tun (300 000 litrů) denně… což je pořád dost hrozné.

Ikona diskutujiciho Lily 2014-01-24 12:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluš, máš preklep v názve rubriky, nie FIkushima ale FUkushima

Ikona diskutujiciho vlaja 2014-01-24 12:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Najdoležitejši ukol rozvoj vedomi svedomi.

Ikona diskutujiciho adeláč 2014-01-24 15:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Když vás ty věci zarazilI, …nemám co dodat.

Ikona diskutujiciho Alue 2014-01-24 15:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]: Ok, tak to tedy opravuji ve všech třech verzích. Každopádně nejde o to číslo, jde o to přání, které je potřeba vysílat.

Ikona diskutujiciho Alue 2014-01-24 15:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Už jsem poslala výzvu na Cez-okno, Zvědavce a anglicky Kieshe… a další půjdou.

Ikona diskutujiciho Vladimír 2014-01-24 15:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ohrazuji se proti tvrzení, že Zvědavec uvádí 400 000 tun radioaktivní vody denně. Kde to je? Já jsem naopak publikoval toto: http://www.zvedavec.org/komentare/2011/04/4310-jak-je-to-s-vypoustenim-radioaktivni-vody-do-more.htm

Ikona diskutujiciho Eileen 2014-01-24 15:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Doufejme, že aspoň jednou lidstvo dokáže, jaká je síla myšlenek a jaká je moc v tom, když se lidé spojí dohromady!

Ikona diskutujiciho Alue 2014-01-24 15:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[15]: Číslo si pamatuji z článku, který vyšel nedávno, ale nemůžu ho najít. Ten byl hlavně o západním americkém pobřeží a vymírání druhů. Pokud jsou nuly špatně, v tom případě se omlouvám.

Ikona diskutujiciho mariankosnac6 2014-01-24 15:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To budú mať jódové tablety odbyt. Možno priletí aj ufo a rádioaktivitu zoslabí, ako pri Černobyle. Priatelia z Neba to poriešia http://www.pratele-nebe.cz/index.php/pratele-z-nebe/sdeleni-od-pratel-z-nebe/275-ufo-nad-cernobylem-pomoc-pratel-z-nebe

Ikona diskutujiciho diana 2014-01-24 16:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímalo by mě, jak se došlo k číslu 50 milionů lidí? Chápu, že čím víc lidí myslí na stejnou věc, tím víc energie se tím směrem posílá, ale jak se vytvoří konkrétní číslo, že třeba 49 mil je málo a 50 už stačí?

Ikona diskutujiciho Alue 2014-01-24 16:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[19]: Čísla jsou orientační. Jsou totiž závislá na tom, jak moc často, jak uvědoměle a jak přesně budou lidé myslet. Přesně se to říct nedá, je to doslova ,,kus od kusu".

Ikona diskutujiciho Spiiiidy 2014-01-24 17:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[18]: Jasně, oni to za nás všechno udělají a my nemusíme nic, že jo? Ach jo. Radši na to zmizení elektrárny mysli taky, uděláš líp.

Ikona diskutujiciho Spiiiidy 2014-01-24 17:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Budeš se handrkovat o číslech? Čísla nám můžou být fakt jedno. Mně nezajímá, kolik tam je nul, zajímá mě jen to, že to je průser jak barák.

Ikona diskutujiciho Alue 2014-01-24 18:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[22]: Problém mimozemských inteligencí je ten, že asi na něco konkrétního čekají. Protože kdyby nám chtěli/mohli pomoct už v této fázi, tak by to udělali. Zatím nevím na co přesně čekají. Může to být klidně tohle. Možná, že se nám rozhodnou pomoci, až si začneme pomáhat my sami.

Ikona diskutujiciho lissabonka 2014-01-24 18:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

dnes som položila v noci jednu otázku… myslela som ju pôvodne inak než akú som dostala odpoveď…

Ikona diskutujiciho Mína 2014-01-24 19:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Souhlasím s těmi,kdo se obávají a chtějí pomoci!Jsem s Vámi a dost nechápu ty ostatní co tu řeší v tomto momentě nuly nebo překlepy!!!!!Probuďte se už konečně a pomozte,jde o nás všechny…….

Ikona diskutujiciho JJJ 2014-01-24 19:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Bylo by samozrejme dobre,kdyby se lidi domluvili na urcitem case,kdy na to budou myslet,tak se mi zda,ze by to bylo silnejsi.

Ikona diskutujiciho Adelaine 2014-01-24 19:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No, mohla bych to zkusit dělat, ačkoliv – jak si mám představit uvědoměle to říkat? Co je uvědomělé a co už není? – ale stejně si nemyslím, že nás bude dost. 50mil. lidí? Pff…

Ikona diskutujiciho Petr Hynek 2014-01-24 20:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[23]: Za poslední dva řádky díky, to by se mělo učit ve školách..

Ikona diskutujiciho tarantule* 2014-01-24 20:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Určitě to dám na můj blog. Snad to nakonec bude fungovat… Abych byla upřímná, tak jsem z toho článku dost v šoku…

Ikona diskutujiciho Spiiiidy 2014-01-24 21:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[23]: Přesně tak, a navíc, pokud vím, tak oni už u Fukušimy pomáhali, a to v prvních dnech po havárii. Jsou vidět třeba tady:

Ikona diskutujiciho Aria Keboke 2014-01-24 21:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Začínám hned dnes. Dokážeme to, musíme to dokázat! Tohle je naše planeta, kdy konečně pochopíme, že se o ní musíme starat, nikdo jiný to za nás neudělá. Mám tuhle planetu ráda, každý kdo je na tom stejně, by se měl připojit.

Ikona diskutujiciho Petr Hynek 2014-01-24 21:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K článku bych chtěl dodat pár vět k návrhu kvantového řešení. Mnoho lidí tohle bude považovat za naprostý nesmysl. Ale kdo se o kvantovou teorii jen trochu zajímá, ten ví, že ve Vesmíru je vše navzájem propojeno a informace jsou uloženy v jistém kvantovém poli, nazývejme jej třeba vesmírný server… Vše je možné, jen je třeba přenést se přes určité kritické množství. A  nehledejme v tom nic složitého. Dokázaly to i opice. Možná jste už slyšeli o tzv. fenoménu sté opice? http://www.seste-slunce.cz/news/kvantove-pole-opice-a-my/

Ikona diskutujiciho Marťyn 2014-01-24 22:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

hrůza, nemám slov…

Ikona diskutujiciho Marťyn 2014-01-24 22:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluško, mám důležitou otázku: JAK lidem vysvětlit, že TVŮJ WEB a jemu podobné (např. osud.cz) NEJSOU žádné nesmysly, že to nejsou sektářské či nevědomé bláboly, ale PRAVDA, že tvé stránky jsou pravdivým zdrojem dat z oblasti alternativna a že někteří (např. Lúmennka) neví ve všem úplně pravdu (trochu se v tom motají, či ztrácí nebo říkají opak toho, co je pravda- např. spory v Reiki) a někdy lidem říkají blbosti- a proč??

Ikona diskutujiciho Lu 2014-01-24 22:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Na pomoc k odstranění havarované jaderné elektrárny v Japonsku přichází živly Oheň, Voda, Vzduch a Země. Jsou s námi ve spojení a my s nimi. Oheň tam vše spálí, Voda rozpustí, Vzduch rozvane a Země pohřbí. Bude zas čisto :-)

Ikona diskutujiciho Alue 2014-01-25 10:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[24]: Stačí říct tu větu a zároveň si ji přát. To je celé. Nehledej tam nic složitého, zvládne to každý.

Ikona diskutujiciho K... 2014-01-25 11:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ten tvůj článek mě docela jako dost vystrašil… ano, věděla jsem, že tu nebudeme žít navždy, ale že můžeme skončit už za pár měsíců…?!

Ikona diskutujiciho Bohunka 2014-01-25 12:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Prosím, využijte k této větě sexuální energií. Má nesmírnou sílu,protože jde o přítomnost. Více nemůžu k tomu napsat, ale je spoustů odkazů, článků a knih na toto téma. Věřím, že to lidé dokážou.

Ikona diskutujiciho Ameline 2014-01-25 12:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hlavně je třeba si uvědomit, že nás tohle neohrožuje. Jsme věčné duše ve věčném vesmíru. Není nic, čeho je třeba se bát, nic, co by nám dokázalo ublížit (to mluvím i o těch mrtvých zvířatech). Jsme děti pohlcené hraním divadelního představení a naše kašírovaná monstra se nám zdají skutečná.

Ikona diskutujiciho Raja Luthriela 2014-01-25 13:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To je dost hrozná zpráva i pro mně. Vždycky jsem si myslela, že když vyhyne célé lidstvo, bude to jen dobře pro naší planetu. Ale tohle je jiná situace.

Ikona diskutujiciho Alue 2014-01-25 14:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[40]: Musíme jednat rychle. Zvířata a rostliny jsou v první linii, lidé jdou až potom, protože vydržíme strašně moc. My v Evropě máme pocit že se ještě nic neděje, ale stačí trochu zagooglit… I youtube je toho plný.

Ikona diskutujiciho Honza 2014-01-25 14:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak jsem si to přečetl, no nevim,jen by mě zajímalo, jestli někdo někde zkoušel něco podobného v menším měřítku?? Třeba 50 lidí by mohlo zkusit dematerializovat např. špendlík, zrnko obilí, jetli to funguje…

Ikona diskutujiciho Eileen 2014-01-25 15:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pro ty, co umí anglicky – třeba tohle je dobré video http://youtu.be/ICgo1dpC0cc, které situaci popisuje.

Ikona diskutujiciho Marťyn 2014-01-25 15:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[36]: Dobře!

Ikona diskutujiciho Marta 2014-01-25 15:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pro mě tedy abych tak řekla docela "alarmující" zpráva. Pokud má člověk možnost s tím něco udělat, nebo se aspoň pokusit o zlepšní, neměl by váhat ani minutu…

Ikona diskutujiciho All 2014-01-25 16:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ano tiez si myslim, ze ti, ktori napr. maju pocit, ze vizualizovat neveda by mohli vyuzit sexualnu energiu – vyslat tuto myslienku pocas orgazmu.

Ikona diskutujiciho mariankosnac6 2014-01-25 16:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

V této chvíli mizí ze světa celá japonská jaderná elektrárna Fukušima a to včetně veškeré radiace, kterou ve světě zanechala. – musia ľudia tú vetu myslieť presne takto ako je napísaná? Lebo vieš aký sú ľudia, každý si to povie po svojom. Bude to platné, keď si to každý povie inak? (čo napríklad veriaci, asi nebude najlepšie, keď sa to budú modliť k Bohu a nakoniec povedia Amen)

Ikona diskutujiciho mariankosnac6 2014-01-25 16:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[38]:  Jo, pri sexe myslite na Fukušimu.

Ikona diskutujiciho Alue 2014-01-25 17:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho adonajpetr 2014-01-25 17:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Semnou se může počítat, jdu na to. Upřímná prosba ke kolektivu našich duší, vizualizace. To je můj cíl :-)

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek