Lidská aura a barvy podle acld.mysteria

26.2.2008 v Energie 0

Lidska aura je velice citliva na barvy. Reaguje na barvy obleceni i okolniho prostredi. Tyto barvy ovlivnuji subtilni toky energii uvnitr energetickeho tela. To pak muze na nase prirozene barevne preference ve vyberu obleceni, zavesu a vubec veci, ktere nas obklopuji.
Citlivost na barvy je u jednotlivych lidi ruzna, poidle toho, jak jsou citlivi a jak je citliva jejich aura. Zeny maji obvykle mnohem citlivejsi aury nez muzi, tedy byvaji mnhoem vice vybijavejsi, co se tyce barev okoli. Barva muze citlivou osobu velmi ovlivnit. Kdyz pak nosi barvy, ktere silne nesednou jejich aure, onemocni.
Efekt barev na okamzitou naladu je dobre znam. Barvy zdi byvaji treba v nemocnicich velmi promyslene vybirany tak, aby uklidnily rozrusene pacienty a vratily je do klidu. Mekke, pastelove odstiny ruzove a modre jsou pro jejich uklidnujici efekt pro toto vyuziti vyborne a take jsou casto vyuzivany.

Komentáře

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek