Malá prsa, že jsou ,,odmítnuté ženství“? – Nesmysl.

9.2.2014 v Žena 57

Nedávno mi byla v poradně položena kuriozní otázka. Paní někde četla (nevím kde), že prý když má dospělá žena prsa menší než jedničky, že to znamená, že ,,odmítá ženství“… Že má problém.

A tedy – logicky – mi byla položena otázka, co se s tím dá dělat?

A že si myslí že to je pravda, protože ve svém věku (přes 30) pořád nemá muže.

Docela dost mě naštvalo, že tzv. ,,duchovní vědy“, které mají lidem pomáhat, jim naopak podsunují podobné bláboly, jako je tento. Řešila jsem už stovky případů, kdy někdo věří nesmyslu, který si vsugerovává, pak kvůli tomu zbytečně trpí, nemá se kvůli němu rád, a je to právě ,,duchovní človíček“, který uvěřil něčemu, co si někde přečetl, ale už se nad tím zapomněl zamyslet.

Co je proboha špatné na tom, že má někdo malá prsa?

Rozumím tomu, že ať už je naše tělo jakékoliv, ať už se nám na něm cokoliv nezdá, musíme se naučit ho milovat takové, jaké je. Jak nás příroda stvořila, tak máme vypadat a je to pro nás to nejlepší. A pokud si žena vytváří komplex méněcennosti kvůli takovému nesmyslu, že má menší prsa než by chtěla, zakládá si na nemoci. Nejen psychické, ale i fyzické!

Takže ať je (rozumějte prsa) máme jaká máme, platí jedině: chválit chválit chválit. – Aby to nedopadlo tak, jak nikdo z nás nechce. Aby si ta naše nenáviděná část ještě neřekla: ,,Jo tak ty si mě nevážíš? Tak já teda onemocním a uvidíme, jak se ti potom srovná žebříček hodnot.“

Pravda je, že neexistují žádná ,,špatná“ a ,,dobrá“ prsa. Každá jsou jiná, originální. A nemůžeme očekávat od velmi štíhlé ženy s malým zadkem, aby měla trojky. Ty prostě mít nebude a když na ní narvete silikony, bude to vypadat strašně a nevkusně.

Je to absolutně primitivní a jednoduchá rovnice: Tlustá žena – velká prsa. Hubená žena – malinká prsa.

Přitom svůj přirozený účel splní všechna dobře, tak jak mají, jak nás příroda stvořila. Je zbytečné, hledat na nich problémy, které neexistují.


Propaganda

Není divu, že z toho ženy tak blázní, protože nelze soutěžit s těmi uměle namalovanými ,,kráskami“, co se na nás smějí z plakátů. Nelze, protože tyto ženy a hodiny photoshopu, které nad nimi strávil profesionální grafik, neodpovídají realitě.

Že si z nich nemůžeme brát vzor ani příklad, je už všeobecně známo. Všichni to víme… Evidentně si to však neuvědomujeme, protože tato silikonová propaganda na nás útočí ze všech stran a člověk považuje za normální to, co vidí všude okolo sebe. To je kámen úrazu.

http://www.youtube.com/watch?v=Ei6JvK0W60I

Malá prsa jako ideál

Výhody malých prsou? – Nezatěžují páteř (nezpůsobují bolesti), dá se s nimi spát na břiše, není takový problém koupit podprsenku (na velká prsa už nemůžete koupit kdeco, musíte si připlatit za kvalitu) a někdy není potřeba vůbec! Jsou citlivější a tedy v posteli užitečnější jako stimul. Malá prsa dělají ženu od pohledu o něco mladší, protože jsou s nižším věkem spojována… Co je malé, to je milé.

Toto jsou hlavní výhody, a jistě by se jich našlo mnohem více. Samozřejmě, že velká prsa mají zase jiné výhody, ale je to zároveň i o bolesti zad a krční páteře, o nechtěné pozornosti různých úchyláků, co vám pak vůbec nekoukají na obličej.

Komu se to líbí?

Z jedné studie dokonce vyplynulo (články najdete na internetu i v češtině), že muži, kterým se líbí větší prsa než čtyřky (i silikony), mají horší (špatný) vztah k ženám obecně, než ti, který se libí trojky a menší (Průměrný normální muž preferuje cca dvojky/trojky, plus i minus). Samozřejmě to neznamená, že každý muž co má rád hodně velká prsa, je hned zákonitě nenormální. Ale toto zjištění je poměně zajímavé. Ze studie pak vyplynul jednoduchý závěr, že obliba obrovských prsou u můžu je často ukazatelem na jejich nezdravý postoj vůči ženám a na nějaký potenciální problém.

Málokteré zdravé a mladé ženě přirozeně narostou větší, než číslo čtyři. Pokud ano, povětšinou má hormonální problémy, je tlustá, nebo si musí pomoci silikonem. Ani jedno z těchto tří kritérií ale není moc dobrý důvod. Mít velká prsa, protože jste tlustá, nebo nemocná? (Prosím vynechejte z této úvahy starší ženy, tam už je řeč o něčem jiném, jsou tam jiné důvody a kritéria.)

Štíhlá zdravá žena s malými prsy má většinou hned několik jistot. Má v pořádku štítnou žlázu, funguje lymfatický systém, hormony jsou ok, není tlustá, nehrozí tedy problémy se srdcem a cukrovka. Z tohoto úhlu pohledu, jsou prsa orientační velikosti 1-2, celkem výhra. A není důvod je pranýřovat jenom proto, že jsme zblbnutí silikonovou propagandou.

http://www.youtube.com/watch?v=17j5QzF3kqE

Takže je to spíš naopak?

Noste hrdě malá prsa, nestyďte se za ně a mějte je rády za výhody, které díky nim máte.

S ,,duchovnem“ velikost vašich prsou vůbec nesouvisí. Všechno máte jen ve své hlavě. Nějaká pochybná teorie o tom, že ,,ženy s malými prsy odmítají ženství“, pracuje s přesvědčením, že mít méně na hrudi je nějak nenormální, nebo že to je problém.

Věřte, jde o další propagandu, jak vám zadělat na komplexy. Jak z vás udělat chudinky, které se nemají rády. A díky tomu vás naženou do drogerií, budete kupovat předražené nesmysly, utratíte hromady peněz. A když zjistíte, že nic z těch zázračných mastí na zpevnění a zvětšení prsou nefunguje, lehnete si ještě nakonec na stůl plastického chirurga…?

Není jednodušší přijmout se takovou jaká jste, a být přirozeně krásná?

Málokterý muž se nenechá odradit ženou, která se ho každý den bude ptát, jestli není škaredá a bude mu referovat o tom, že je plochá jako prkno a že do ní nic není. Muži tohle doma nechtějí. Chtějí ženu, která bude v pohodě a bude umět prodat to, co má. Musíte se první milovat vy sama, teprve potom může přijít někdo solidní, s kým budete chtít žít a kdo vás ocení takovou, jaká jste. O tom jakou máte podprsenku, to opravdu není.

Více o tom, jak se naučit milovat sebe sama i své tělo, najdete v nové knize Svítání.

Podrobnosti o knize jsou k dispozici v sekci ,,Vyšlo knižně“ – Zde

Zakoupit knihu Svítání přes e-hop: www.kramky.cz/Alue – Zde (pouze ČR)

Prodej na SK a další země v EU přes aloejegrunt.cz – Zde

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Radost být Ženou“

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

• Používáte VIMEO.COM? Účet Alue na Vimeo najdete ZDE

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho Fox 2014-02-09 03:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mě se odjakživa líbí na holkách malá prsa xD

Ikona diskutujiciho Ameline 2014-02-09 06:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Žádná prsa nejsou špatná, nezdravá (nemluvíme-li o faktické nemoci), neatraktivní. Oprostila bych se od veškerého soudu. Až na nezdravé extrémy je lidské a především ženské tělo pravou krásou. Opravdu. Není to věc k diskuzi, je to jednoduchý fakt. To, že si část populace dala vymýt mozek až potřebuje od někoho schválit, že je jakože "v pořádku" – představuji si kontrolora kvality v nějáké montážní firmě, který rozdává štemply výrobkům, co splňují určité parametry. Komické, když mluvíme o lidských bytostech. Nebo taky smutné, dle osobní inklinace.

Ikona diskutujiciho Elda 2014-02-09 09:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak to už fakt není normální… abych řekl pravdu, na holky jsem dost a upřímně řečeno mě velikost prsou absolutně a zcela určitě nezajímá. A nevymýšlím si. Možná je to tím, že nejsem "horňák", ale "dolňák" (takže se spíš dívám dozadu- co se velikosti týče :P…) no ale na to zadek u mě platí obdobně. (Navíc- jistě vím, že na něj existují posilovací cviky, které jej zvětší a zakulatí :D. Takže co takhle zaujmout jinými křivkami, dámy? 🙂 )

Ikona diskutujiciho Haha 2014-02-09 10:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tož, nejsem štíhlá, vlastně jsem i docela oplácaná, ale prsa mám po tatínkovi, tak nevím, kde se stala chyba :D Ale jsem s nimi spokojená, alespoň mi nedeformují potisky na tričku.

Ikona diskutujiciho spooky 2014-02-09 11:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Např. herečka Keira Knightley má velmi malá prsa a očividně to její půvab nijak nesnižuje. Takže bych v tom žádný problém neviděl.

Ikona diskutujiciho aves passeri 2014-02-09 11:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hmm… dodala bych, že výhoda je i při sportu :-) A ušetří se dost na podprsenkách… a muži někdy zírají právě proto, že nemám podprdu :-)

Ikona diskutujiciho maya 2014-02-09 11:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

co treba kdyz si nekdo mysli ze je ma moc velke a vadi mu to/stydi se za to ?

Ikona diskutujiciho VP 2014-02-09 11:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dvojky, trojky jsou takový ideál 🙂 :P. To, že slečna nemůže najít chlapa bych hledal v jiném problému než ve velikosti prsou.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-05-17 01:25:01
Ikona diskutujiciho
sipka

!!! Přesně.

Ikona diskutujiciho Renata 2014-02-09 12:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jéžiš, já mám prťavý a nikomu a za nic bych je nedala. Miluju ke k zbláznění, ale že to taky byla trnitá cesta. A právě díky těm malým krásným prsům si připadám jako nádherná žena.

Ikona diskutujiciho kristyna 2014-02-09 12:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj naprosto stebou souhlasim.je to docela nedavno kdy mi jedna holka rekla ze mam male prsa me se ale moje prsa libí a pritel si taky nikdy nestezoval tak sem ji na to rekla ze jedinej kdo tady ma vaznej problem je ona a at si na me neleci svy komplexi.

Ikona diskutujiciho Raja Luthriela 2014-02-09 13:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ještě štěstí,, že já mám prsa normální. Docela se mi i líbí.

Ikona diskutujiciho jan 2014-02-09 14:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho mk 2014-02-09 16:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

zdar! vyrůstal jsem sice v době pobřežní hlídky, ale přesto se mi líbí spíše menší prsa 🙂

Ikona diskutujiciho Lenny 2014-02-09 17:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak to je úplně úžasný a inspirativní článek. Takové povzbuzení jsem teď potřebovala. Moje mamka má pořád podobné 'duchovní' řeči a už mi to leze krkem :D

Ikona diskutujiciho Rea.A 2014-02-09 17:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mně berou někteří chlapi jako „tu bez poprsí", a to mám velikost podprsenky 60C. Kdybych měla být podle jejich ideálu poprsí, musela bych mít tak F – G. Pokud chlapovi vadí „malá prsa", je na tom vztahu kompletně něco špatně. Nikdy bych nešla na plastiku, protože chce chlap větší hrudník.

Ikona diskutujiciho Asteracea 2014-02-09 17:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Prosím důležité doplnění pro konzumní masáž, co se často vtlouká, že malá prsa jsou odmítnutím ženství,ba právě je to naopak: Věstonická Venuše, která se s oblibou vtlouká dětem ve škole jako pravěký ideál krásy, je NAPROSTÝ OMYL. Školní dějepisná lež. Jako historička musím říct, že tato Venuše, která byla nalezena na Moravě a získala popularitu, je symbol "zasloužilé Matky", tedy ženy,jejiž biologické hodiny končí. Naopak většina Venuší, co se vykopala, jsou ženy s velmi malými prsy. (příkladem takové Venuše je například obrázek na slovenské minci,myslím,že to je dvojkoruna).Čím méně je prsní žláza obalená tukem, tím více je scopná dávat mléka. Tlustá prsa a tlusté břicho naopak okamžitě pravěkému muži spustily primární reakci, že žena už není dost plodná (vaječníky obalené tukem, prsní žláza horší kvality, obalená tedy tukem). Pravěké "samice" tedy skutečně měly především vyditelné bradavky a neznatelná prsa. Takže naopak malá prsa jsou symbolem plodného ženství, nikoliv zhoubná moderní propaganda velkých prsou (syndrom Matky).

Ikona diskutujiciho Hugo 2014-02-09 19:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak co ja viem. Musime si vsetci priznat ze PRSIA su znak zenstva….

Ikona diskutujiciho Hugo 2014-02-09 19:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ano, a teraz som zbadal…. ze muz ktoremu sa pacia vacsie jak stvorky….

Ikona diskutujiciho Luz 2014-02-09 20:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Naprosto souhlasím s článkem! Ano, kdo je přirozeně štíhlý, je jasné, že obvykle nemá velká prsa, ani by se to k hodně štíhlému tělu nehodilo. A souhlasím ohledně výhod menších prsou.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-05-17 01:26:18
Ikona diskutujiciho
sipka

Jsem takový typ. Doslova by na mě ta velká prsa vypadala divně a blbě. Každému to sluší jinak.

Ikona diskutujiciho Elda Trnimir 2014-02-09 21:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nějak moc dlouhou dobu se tu neobjevují komentáře :D! Lidi, co tam píšete za nemravnosti?! 😛

Ikona diskutujiciho Aria Keboke 2014-02-09 21:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Díky za článek, jsem majitelka malých prsou, jsem štíhlá a když jsem se nad tím zamyslela, tak představa, že bych měla prsa větší mě docela děsí :D už jsem si na ty svoje jedničky zvykla, nemusím nosit podprsenku, když nechci, při běhu mi neskáčou kdoví kam a jednou mi nebudou viset až ke kolenům. Upřímně jsem s nimi spokojená. :-) Nenosím žádné pushupky ani vycpávky. A co si o tom myslí okolí, je mi naprosto šumák. Holky, ženy, buďte pyšné na svá malá prsa!

Ikona diskutujiciho vlaja 2014-02-10 13:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

/mala/prsa jsou pekna tak ako /velka/

Ikona diskutujiciho Klára 2014-02-10 13:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je to absolutně primitivní a jednoduchá rovnice: Tlustá žena – velká prsa. Hubená žena – malinká prsa.

Ikona diskutujiciho Lili 2014-02-10 14:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mne naopak štve, že jediné co se v časopisech kdy probíralo jsou články o tom, jak jsou malá prsa úžasná…Z tohoto článku akorát vzešlo, že když mám velká prsa tak jsem 1)tlustá 2) mám poruchu štítné žlázy 3) jsem nezdravá 4) přitahuji pozornost úchyláků a 5) bolí mě záda. Myslím, že nic z toho se neděje a opravdu se minelíbí budování sebevědomí jedné skupiny lidí tím, že se odsoudí druhá skupina ( tedy malá prsa jsou super, velká ne). Co zkusit hledat krásu ve všem? To je jako říkat, že jediná správná barva vlasů je černá a všechny blondýny jsou fuj..Asi by se to blondýnám jako články taky moc nezamlouvalo.

Ikona diskutujiciho Alue 2014-02-10 14:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]: Za žádná prsa není důvod se stydět. Je úplně jedno, jak jsou velká. Líbí se všechny.

Ikona diskutujiciho Alue 2014-02-10 14:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[24]: Článek nebyl psán s ůmyslem jednu skupinu pozvednout a druhou pomluvit. Ani nemám pocit, že tak vyznívá.

Ikona diskutujiciho B. 2014-02-10 16:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Perfektní článek! Krása… Tleskám Alue 🙂

Ikona diskutujiciho Domča 2014-02-10 16:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Znám 2 holčiny v mém okolí, které jsou vyhublé až na kost a prsa mají obří jak ty necky a vždy když se s nimi bavím, tak se na ty prsa nejde nekoukat a to jsem ženská a nejsem lesba…Žádnou plastiku nemají, ale i tak mi to přijde extrémní. Vůbec to nevypadá přirozeně, vyváženě a ani dobře. Moje mamka má poruchu štítné žlázy při které se většinou tloustne a je hubená jako lunt a taky má lentilky pod kobercem:D Možná by některým ženám s malým poprsím pomohl tenhle Kozorost: http://www.super.cz/237009-vitaminy-na-miru-dobyvaji-cr-lide-si-kupuji-i-vtipne-smesi-jako-kozorost.html co vy na to?:D:D:D

Ikona diskutujiciho Alue 2014-02-10 16:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[28]: To můžou mít z hormonální antikoncepce, ta rozhodí organismus a tohle někdy způsobí.

Ikona diskutujiciho Verča 2014-02-10 18:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Fajn článek. Propaganda, ať už ta tzv. konzumní, anebo ta tzv. duchovní, dělá divy. Možná ta duchovní ještě více, protože tam je to přece všechno o lásce, světle, naprostém klidu, atak ti úžasní sluníčkový lidi by přece nemohli lhát.

Ikona diskutujiciho tarantule* 2014-02-11 18:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hezký článek 🙂 Já jsem jednou slyšela dost děsný názor na prsa od jedné holky. Je trochu tlustá a má obrovský prsa. Její kamarádka je pravý opak, nemá skoro žádný. A ta tlustá mi říkala, že s tou hubenou nechce chodit ven, protože nemá prsa a ona se za ni stydí. Že nechce, aby ji s ní viděli a prostě se stydí za svoji kamarádku, protože vypadá tak, jak vypadá :/

Ikona diskutujiciho onni 2014-02-11 20:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ja jsem tlusta a mam mala prsa, segra je hubena, a ma prsa vetsi nez ja, to zas jako moc nevim kde si na tu rovnici hubena=mala prsa prisla, to absolutne neni pravda :D  dokonce i moje mamka byvala dycky drobna a vyhubla a prsa mela velka, a to se tehdy zadna antikoncepce nebrala. Ja zas kdysi par let HA brala a prsa mi z toho nenarostla. Jinal se zbytkem souhlasim.

Ikona diskutujiciho Alue 2014-02-12 09:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[32]: dědičnost a možné zdravotní příčiny nejsou v článku zahrnuty. Jednoduchá rovnice je orientační, to je snad jasné.

Ikona diskutujiciho onni 2014-02-12 11:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[33]: jaka dedicnost? Kdyz moje mamka je hubena a ma velka prsa a ja jsem tlusta a mam je mala?:D

Ikona diskutujiciho LOL 2014-02-12 12:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[31]: ta musí mít v hlavě pěkně vymeteno :D

Ikona diskutujiciho Alue 2014-02-12 14:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[34]: Onni, než mě začneš už zase chytat za slovíčko, přečti si prosím můj komentář pořádně. ,,dědičnost A MOŽNÉ ZDRAVOTNÍ PŘÍČINY." To o malých prsách je smaozřejmě hovadina, znám hromadu matek, co měly sotva jedničky. Moje vlastní máma byla plochá jako prkno a odkojila všechny děti sama.

Ikona diskutujiciho Léňa 2014-02-12 22:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To si asi spíše někdo nějak popletl, s těmi malými prsy, ne ? Podle "esoteriků" (nebo jak se jim nadává) prý nemocná prsa (např. rakovina) se vyskytují u lidí, kteří odmítají ženství. A nééé malá prsa :-)

Ikona diskutujiciho onni 2014-02-13 09:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[36]: ty napises clanek, kde de facto rikas, ze zena co ma velka prsa, je ma proto, ze je tlusta nebo nejak nemocna. Pak jeste pridas, ze za to muze HA. Pak zase napises, ze vlastne ne, ze jsi to tak nemyslela, protoze to muze byt vlastne uplne jinak :D ja chapu, ze chces dodat sebevedomi plochym holkam, ale mala prsa zdravi a pohodove kojeni fakt nezarucuje. Docela me zaujal i jeden kokentar, ze i v davnych dobach byly urednostnovany hubene zeny, to je fakt kravina. Je dokazano, ze pokud zena nema urcity podil tuku v tele, deti mit nemuze, proto treba anorekticky nemenstruuji. Je to dano evolucne, aby priroda zabranila poceti v dobe hladomoru. Dokonce byly i doby, kdy se drobne a hubene zeny moc neuprednostnovaly, jelikoz mely mensi sanci porodit syna (coz je taky fakt, holcicka ma jako plod vetsi silu a odolost). To, jestli bude zena kojit, je taky hodne dano psychikou (proto se taky casto zeny rozkoji az vypadnou z porodnice).

Ikona diskutujiciho onni 2014-02-13 09:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jeste takova zajimavost, vim ze tady vetsina televizi nema, ale na discovery TLC jede takovy program, Last chance salon, kde odbornici napravuji ruzen pokazene veci, hlavne plasticke operace. Mozna to bude i nekde na netu, co jsou lide schopni si nechat udelat, to fakt nechapu. Mlade holky, bezdetne, si davaji silikony, po detech pak ta prsa vypadaji otresne, navic na tom casto setri, jedna zena mela misto chirurgickeho prumyslovy silikon, dalsi mela ten implantat vlozeny opacne (plochou stranou ven). jako, mozna by ty holky zaslouzily akorat facku, ale mi prijde docela smutne ze si zeny nechavaji takhle huntovat telo i zdravi jen kvuli jakesi podivne predstave idealu.

Ikona diskutujiciho Alue 2014-02-13 14:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[38]: Nemůžu za to, že v tom máš binec, nerozumíš textům a nedáváš si je do souvislostí. To všechno co jmenuješ jsou souvislosti s tématem, které je docela obsáhlé. Jestli máš pocit, že od všeho je jeden důvod a že život je rovná linka, tak to samozřejmě není pravda. – Já nemůžu za to, že nerozumíš textům, které píšu, takže mě za to neobviňuj. Nikdo jiný s tím problém nemá, jenom ty ano.

Ikona diskutujiciho Luu 2014-02-16 13:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Krásný, povzbuzující článek.

Ikona diskutujiciho Hmm 2014-02-17 23:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mne osobne sa napr. páčia prsia. Nemusia byť veľké ale veľmi malé to nie . Samozrejme som sa pri výbere partnerky neriadil veľkosťou pŕs, ale tá moja má našťastie ideálne:) Čo sa týka tej Keiry Knightley čo niekto spomínal z môjho pohľadu práve tie prsia jej uberajú veľa 🙂 . Nemusia byť prsia veľké, ale tak "do ruky" aspoň …

Ikona diskutujiciho Dan 2014-03-08 20:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[17]: Hugo, nesouhlasím, protože každý to má jinak; třeba já.

Ikona diskutujiciho Dan 2014-03-08 20:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

PS: Proč to píšu? No, když je dneska ten MDŽ :)…

Ikona diskutujiciho Dan 2014-03-08 20:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[42]: A s tím taky nesouhlasím. Keiry Knightley http://4.bp.blogspot.com/-3qt6lwWX8S4/UDgtO_h-u8I/AAAAAAAAAEI/twJR9mzOxak/s1600/KK1.jpg je přesně ideál kluků smýšlejících jako já, co se poprsí týče. A je od těch, kteří jsou v její blízkosti, hnusné, že ji pořád zjevně otravovali tak, že si nakonec takly nechala teď udělat plastiky… Hrůza děs. Jinak celebrity nesleduju, ale tohle jsem si chtěl zjistit.

Ikona diskutujiciho Ema 2014-04-10 21:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K těm podprsenkám: Měli jsme jednu učitelku na střední, která měla velké prsa a nenosila podprsenku, nebo jo, ale jen takovou tu hadrovou bez košíčků a vždycky když jí bylo chladněji, tak ji stály bradavky…fakt to nebylo moc příjemný, celý hodiny se na to dívat, pak se člověk v podstatě ani nemohl soustředit na nic jiného a to nejsem chlap.

Ikona diskutujiciho Elda Trnimir 2014-04-30 15:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[45]: Aha! Takže jsi Dane důkaz- nás dolňáků je hodně. Pamela Anderson má smůlu.

Ikona diskutujiciho Aida 2014-05-20 15:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

malá prsa

Ikona diskutujiciho Krekr 2014-07-20 11:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[47]: tak to si pust tohle http://www.youtube.com/watch?v=g10DqPbbUuw :d a jo zenske se maji mit rady takove jake jsou

Ikona diskutujiciho Anonym 2015-02-05 22:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[39]: kdyby jsi měla prsa nula a všichni by se ti smali, mluvila by jsi jinak. Spíš bychom měli holkám, které daly penize podvodníkům, kteří jim zrmezačili tělo, pomoct!! Neuvěřitelný! Když holka nemá prsa, tak není žena, je nepřitažlivá…atd. Když si je dá zvětšit a doktor vezme prachy a posere ji tělo, tak je blbá ta holka. Fakt logika! Zamyslete se…to se vám to mluví, když vám narostou přirozeně 1-3!

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek