Mám noční můry o svém příteli. Co s tím?

27.8.2010 v Poradna 6

(Dotaz)

Milá Alue,

Víly, Andělé - Sošky, Figurky

něco se mi děje a sama si poradit nedokážu, tak Ti píšu. Pokusím se krátce, aby jsem Tě nezdržovala, protože můj dotaz není důležitý jako ty, které Ti určitě chodí. Po kratší pomlce jsem opět začla být “závislačka” na Tvých stránkách, jsou opravdu krásné! 🙂 Podívala jsem se na chat a odcházela jsem šťastná a vnitřně spokojená, nic jiného než Tvé stránky a lidi co na ně chodí mi ten pocit dát nedokázal :). Bylo to krásné. Děkuju, že jsi to nám všem umožnila :).

Už třetí den mám “noční můry”. Pokaždé k ránu. Celou noc o sobě nevim a pokaždé k ránu cca od 5 hodiny mi začne. Je vždycky o XYZ – chodím s ním a nevím, jak víc to popsat. Rok a půl a on zvládnul mi byl párkrát nevěrný atd,.. Ale můj “problém” je, že ho miluji. Moc. Mám ty sny a nemůžu se z nich probudit, pak už vím, že je to sen, ale nejde to se prostě probrat. Ráno se budim nevyspalá, úzkostlivá, plná obav a strachu a hodně vydeptaná. Jemu pak nevěřím, vidím něco co ani není.. Jsem nešťastná s myslím na samé špatnosti..
Žádala jsem Andílky, aby mi pomohli, modlila se.. Ale když ani tohle nepomohlo, tak mě napadlo, že by to mohlo být ze mě. Myslíš si, že by se tohle stalo obavou, že se se mnou rozejde? Nikdy takové sny jsem neměla, naopak sny co mě posilňovaly. A nic se nedělo, takže ani můj strach nebyl.

Každý den jsou ty sny horší a delší. A já spím s pejskem v posteli a ona vždycky až na dnešek začla hrozně škrábat na dveře, jak chtěla z mého pokoje pryč.
Nebo mě napadlo, že by to mohl být odraz skutečnosti. Ale on říká, že nic takového se neděje..

Děkuji Alue, že sis to přečetla a budu opravdu ráda za jakoukoliv odpověď. =)
Měj se hezky! 🙂

linka

(Odpověď)

Ahoj,

Noční můry bývají většinou skryté trauma, neuróza, nebo obavy. Ale také to můžou být varování před něčím, co má přijít. Proto ti asi andělé nepomohli. Ten problém bude někde u tebe.
Velmi dobře ty noční můry analyzuj, třeba si je i zapisuj a snaž se zjistit, co ty sny znamenají v překladu. I když jim zrovna teď nemusíš rozumět, pamatuj si je, protože v budoucnu se ti to vyloupne a vzpomeneš si. To tě poučí a posílí.
Teoreticky noční můra tě varuje před tím, co se ti zdá. Pokud je to přítel, je to s ním logicky spojené. Co v těch snech dělá? Křičí? Bije tě? Umírá? Utíká od tebe? Kuje pikle?
Byl ti reálně nevěrný? Co když ti ty sny ukazují, že s ním nemáš být? – Já vím, láska je kráska vrtkavá, prostě se zamiluješ, nasadíš brejličky a jdeš přes mrtvoly. Co když je to tvůj případ?
Kdyby se tohle stalo mě, já bych to brala jako varování před tím člověkem, o kterém se mi to zdá. Byla bych hodně na pozoru a pokud by se projevil, že je mi nevěrný, nebo že mě zatahuje do problémů, ukončila bych takový vztah. Pamatuj, nikdo a nic ti nestojí za to, abys byla nešťastná, nebo brečela.

Víly, Andělé - Sošky, Figurky

Můžeš vyzkoušet i takový malý kompromis. Vysvětlit příteli o co jde a přestat se s ním dočasně stýkat, ani si nevolat. Třeba bude stačit týden, nebo měsíc a noční můry ustanou. V takovém případě uvidíš, že ti dávají znamení, abyste se rozešli. Pokud to nepomůže, volila bych jinou možnost pomoci a to je rada z vyšších sfér. Tu můžeš zkusit i teď, pokud nemáš nervy na analýzu, nebo se bojíš rozhodnout.
Určitě by sis měla vyložit na ty své sny a na přítele karty. Není nutné chodit za kartářkou, protože ona ti řekne to, co chceš slyšet. Lepší je pořídit si své, nejlépe nějaké andělské, nebo vílí, které ti určitě nastíní, co to má znamenat.
A nebo – a to bych udělala já jako první, – požádat někoho o channeling. – Tedy poselství z vyšších sfér, které by ti řeklo, co to je a co máš dělat. Na tohle ti můžu poradit i konkrétně, je to moje známá Lenka, za její písmo se můžu zaručit, obrovsky pomohla i mě, ale nedělá to zadarmo. Holt každý z něčeho musí žít. Jestli to chceš zkusit, kontakt na ni najdeš tady:
Paní Lenka / Automatická tvorba skrze vyšší Já

A nakonec moje triky na buzení. – Když už se to fakt nedá vydržet a ty víš, že spíš, násilím otevři oči. Prostě si dej povel že spíš a otevři fyzické oči. Může se ti stát, že tě to vyhodí do astrálního cestování, ale spíš budeš chvilku snít s otevřenýma očima a budou se ti oční víčka zase zavírat. – Musíš udržet silou vůle oční víčka otevřená a probudíš se. Pokud nevydržíš, spadneš do spánku znova, ale sen se může změnit na něco normálního.
Také funguje rezignovat. To v případě, že jde v noční můře o život. Třeba mě když honí agenti, nebo nějaká příšera, nechám se zabít. Klidně i rozstřílet na maděru. – Sice to chvilku bolí, ale smrtí většinou sen skončí, anebo příšera odejde. Někdy ale ne. V tom případě dělej, že jsi mrtvá a pak vstaň a ve snu pokračuj. Většinou pak máš pokoj, protože už tě jako v tom snu zabili a nemá tě co honit.
Také funguje podívat se ve snu na své ruce. – Je to zvláštní, ale většinou tě to ze spánku vyhodí.
Nebo funguje si ve snu přiřknout nadpřizené schopnosti. – Takže prostě odletíš, nebo agresora zbiješ jako pravý karatista a utečeš. (Nedávno jsem takhle ve snu složila bandu policistů, co mě chtěli někam odvézt. Když jsem s nimi skoncovala, utekla jsem a sen se vrátil do normálu) – Prostě vedomě fixluj, jsou to tvé sny, takže si v nich dělej co chceš.

Hodně štěstí
Alue

linka

motýlek

Kam dál:

Další sošky Andělů a Víl – ZDE

Další články z rubriky otázek a odpovědí – ZDE

Zeptejte se také na něco – ZDE

Komentáře

Ikona diskutujiciho Lenka 2010-08-27 08:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Musím podotknout, že na té věštbě něco bude. Až teď jsem si vzpoměla na můj sen, který se mi zdál rok po tom, co jsem si našla přítele. Oba jsme byli děsně zamilovaní a já si bez něj nedokázala představit život. Ale v tom snu se ke mě choval lhostejně a byla jsem mu jedno. Už mě nemiloval. Rok po tomto snu se sen stal skutečností. Dnes se práve v té situaci nacházím. Je ke mě lhostejný a láska vyšuměla z jeho strany.

Ikona diskutujiciho Jana 2010-08-27 09:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nechápu vás slečno, jak můžete milovat člověka, který vám zahýbá. Jaký je potom smysl vašeho vztahu? Proč s vámi je? Uklízíte mu, perete, vaříte? Děláte mu služku a on se vám odmění tím, že vás takto ponižuje  a ještě vás může nakazit pohlavní chorobou. Pryč od takového! Být s někým kdo si neváží svého partnera nemá cenu, snad to časem pochopíte. Je mi vás líto.

Ikona diskutujiciho Katrin1011 2010-08-27 11:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Taky se mi zdály takový divný sny o příteli v době do teď. Buď že mi je nevěrný, nebo že zemře a nebo že bych se na něj neměla upínat. Jako poslední se mi zdál sen, že jsem mu byla lhostejná a neměl mě rád. V tom snu mi něco řeklo, že to je pro to, že jsem jednoho kluka v minulosti jakoby využila a neměla ho ráda, tak že se mi to teď vrátí a nejde to změnit, že se s tím musím smířit. A že můj přítel si po rozchodu se mnou najde zas holku, která nebude mít ráda jeho a on se bude trápit. Prostě že se ti všechno vrátí. Měla jsem tam naznačený i jak z toho ven, že si můžu najít novýho kluka, ale že s nikym nemám chodit bez lásky, jinak se mi to zase vymstí. To znamená, že by karma existovala? Když se mi tyhle sny zdály, tak jsem se tě chtěla zeptat na radu:) ale nakonec jsem si to nějak vyřešila – že si dělám svoje věci a přítele neřešim. Ale píšu to sem, že to je divná náhoda, že jsme na tom s autorkou otázky stejně..

Ikona diskutujiciho Martin 2010-08-27 13:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Prostě si o tom spolu promluvte. Může to být způsobené tou nevěrou, kterou sis třeba nějak omluvila, ale v podvědomí to zůstalo nevyřešené. To by mohlo zabrat.

Ikona diskutujiciho ok 2010-08-30 15:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tazatelko, pokud jsi do něj zabouchá i přes to, že tě několikrát podvedl, vypadá to na tvou silnou naivitu a růžový brejle. Vůbec bych se nedivil, kdyby tě jen využíval až zneužíval. Ženské si tohle nemí nechat líbit a s podobnýma týpkama by měli vyrazit dveře zavčas. Jinak se totiž dál nedostanou.

Ikona diskutujiciho Jitka 2011-02-26 12:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To jsou samé hlouposti. Máš-li tížívé nebo dokonce úzkostné sny a nemůžeš ráno vstávat, pak máš depresi a je nejlépe jít k lékaři, nejlépe k psychiatrovi. Pokud si nejsi jistá vztahem, tak i když jsi zamilovaná, tak se raději s tím partnerem rozejdi. Lepší to nebude, spíš horší. I nauspokojující a stresující vztahy mohou navodit deprese.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek