Mám předvídací sny, které mě děsí

11.9.2012 v Poradna 9

Dotaz:

Dobrý podvečer Alue,
Rozhodla jsem se Vám napsat a zeptat se Vás na názor ohledně mých snů. Je mi 24 let a už od puberty mívám ty Sny. Zdává se mi stejný sen, ve kterém se objevují naše mrtvé kočky. Na tom by nebylo nic divného, ale z těchto snů mám hrozný pocit, chovají se zle, alespoň to z nich cítím. Sedí u garáže našeho domu a čekají na mě. Napadají naše živé kočky, nebo se snaží zabít Sariho, o tom se zmíním později. A vždy, když se mi toto zdá, tak do 1-7 dnů někdo ze známých nebo rodiny zemře. Nikdy to nezklamalo. Naposledy se mi tento sen zdál 9. prosince 2011, 12. mi umřela babička. Připadám si jako anděl smrti, nikdy nevím, na kom je řada. Ale když se ve snu objeví můj Sarinek, tak to znamená, že dotyčný může být zachráněn, ale nikdy nevím co se stane ani komu.
Sari byl můj poloperský kocourek, kterého jsem si přivezla zkrvaveného, vyzáblého, divokého, zablešeného, vyděšeného, zuboženého od jedné ženštiny. Stal se z něj úžasný kocourek a měli jsme se moc rádi, nemohli bez sebe být. Měl přístup volně do domu i ven. Jednou jsem ho našla s useknutýma zadníma packama. Čistý řez, byl v šoku. Tak jsme jej vzali na veterinu (až 4. byla otevřená, jistě si dokážete představit ty nervy, co jsem měla) a tam nám veterinář řekl, že jediné, co může udělat, je amputovat mu to, co z nohou zbylo a nasadit kolečka, ale že rekonvalescence by byla pro něj hrozně bolestivá a s kolečky by mohl tak akorát ležet a padat. Nebo uspat.


Sari si nezasloužil po tom, co prožil, trpět dalších 10 let na vozíčku…. A i když to bolelo, tak jsme se rozhodli vzhledem ke kvalitě života pro druhou možnost….
Pár týdnů jsem odmítala jíst, pít, hrozně to bolelo, být bez něj. A pak vždy, když jsem byť jen na chviličku vyšla z domu, začal ke mně létat motýl. Babočka. Vždy létal kolem mě, klidně si mi sedl i na rameno, vůbec se mě nebál. Takhle to pokračovalo až do podzimu (umřel asi v červnu) než přišly první mrazy. Motýl by tak dlouho žít neměl, a vzhledem k tomu, že vždycky létal kolem mě, myslím si, že to byl Sari a chtěl se mnou strávit ještě chvíli….
A pak se začal zjevovat v těch Snech. Potom, co odešel, jsem cítila, že na mě dohlíží, ochraňuje. Byl dobro. A to je problém ve Snech. Proto se ho ty „zlé“ kočky snaží zabít… Ve chvíli, kdy se Sari ve Snech začal objevovat, tak jsem získala jakoby další schopnost. Vím, že někdo nemusí umřít. Ne, pokud mu pomůžu. Ale bohužel opakuji, nikdy nevím komu ani jak…
Co si pamatuji, tak první případ se stal, když tetina sestra (je to přivdaná teta) dostala infarkt. Ta mě bohužel vůbec nenapadla, takže umřela. Ale jsem si díky Sarimu jistá, že umřít nemusela. Další případ byl, když jsem měla tušení, že by se něco mohlo stát třem osobám. Hlavně jsem měla špatný pocit ohledně osoby mě velmi blízké, kterou raději zmiňovat nebudu, ať něco ještě nepřivolám, a autonehody. A tato osoba, když jsem jela s ní v autě, se při předjíždění málem srazila čelně s autobusem.
Naposledy se to stalo asi před třemi lety, měla jsem sen o kočkách a Sarim. Vzbudila jsem se celá vyděšená a první, co mě napadlo, byl přítel. Pořád jsem mu kladla na srdce, ať si dává pozor, nevěřil mi. Pořád jsem ho zoufale prosila, dokud mi neslíbil, že bude opatrný. Večer se vrátil a byl ke mně celý odměřený, chladný, nemluvný. Až pak třetí den z něj vylezlo, že když jel do práce, tak do něj nabourala málem nějaká žena, ale že si, když mi to slíbil, dával pozor, tak na poslední chvilku uhnul.
Dřív jsem vídala aury u lidí, ale to bylo na gymnáziu, dnes nevidím už nic. Ještě přihodím, že jsme dostali afroamerického lektora angličtiny, a ačkoli jsem obyčejná holka, normálně se oblékám, a když jsme se na škole poprvé potkali, zastavil se, zadíval se na mě a zašeptal „voodoo girl“. Vzhledem k jeho kořenů si myslím, že něco ze mě cítil.
Už jsem ohledně tohoto psala na různá místa, fóra zabývající se ezoterikou a tajemnem, ale majitelky raději mé příspěvky smazaly, než aby odpověděly…
Proto Vás prosím o Váš názor na toto vše, proč se mi to děje a jestli se toho dá nějak zbavit, já o to neprosila…

Doufám, že si můj mail přečtete, že Vás zbytečně neobtěžuji….
Přeji příjemný večer,
T.

Odpověď:

Ahoj,

Chápu, že tě ty sny trápí. Já kdysi zažívala něco podobného. Měla jsem sen, že všichni doma i ve městě postupně dostávali jakousi červenou nemoc. – Zčervenaly jim oči a pak šli po mně a chtěli mi ublížit. Ten sen se mi zdál celé dětství prakticky každý rok.

V jedné části ta nemoc skočila i na naši fenku. Zčervenaly jí oči, vycenila zuby a chtěla jít po mě, ale já ji v tom snu praštila po hlavě lopatou a utíkala.

Ten sen končil pokaždé stejně. Chtěla jsem utéct z toho města od všech těch lidí s červenýma očima, ale nakonec jsem se vždy objevila na tom samém místě: Před domem.

Tam se objevil obrovský černý vlkodlak. Taky měl červené oči a obcházel mě. Jakoby každou vteřinu měl po mně skočit a rafnout.

Nikdy to neudělal a jakmile se objevil, po chvíli jsem se vzbudila. A pak jsem chodila za naší fenkou a omlouvala jsem se jí za ten hnusný sen, protože já bych v životě žádnému psovi takhle přes hlavu ničím železným nedala a už vůbec ne jí, když ji mám tak ráda.

I mě ten sen děsil, zvláště proto, že se opakoval.

Dneska už se mi nezdá. Doma jsem nikdy nebyla šťastná. Byla jsem tam za černou ovci. Proto se mi zdál… dával mi najevo, že tohle není místo pro mě. A zmizel, když jsem odešla z domu. Toho černého vlkodlaka už dnes nevnímám jako zlého. Byl to symbol, který mi dával něco najevo. Pomáhal mi uvědomit si, že tam nechci být a že chci jít pryč. A věděl, že to při první příležitosti udělám. A taky že jo.

Chápu, že i tebe děsí, když tvoji bývalí miláčkové jsou najednou zlí a ještě k tomu se snaží ublížit Sarimu, který ti takhle tragicky odešel.

Ale vysvětleme si, co je to sen a co je to kočka?

Kočka má velice speciální status. Když nad něčím důležitým přemýšlíš, něco významného děláš, nebo jsi něco prožila a potkáš kočku, nebo ti přeběhne přes cestu, znamená to, že se pro tebe něco změnilo. – Něco ve tvém osudu je jinak. Kočka žije napůl tady a napůl jinde. Je to takový průvodce. Není to jentak obyčejné zvíře.

A pokud kočka značí změnu v životě, ve snu ji značí také. Pro tebe jsou kočky ve snu změna. A ta změna, která má přijít, bude taková, že ji budeš vnímat jako zlou. Proto jsou kočky zlé. – Aby ti daly najevo, že je/bude něco v nepořádku.

Neber si to tak osobně. To, že tvoje zemřelé kočičky jsou ve snu zlé, vůbec neznamená, že jsou zlé doopravdy i po smrti. Nejsou z nich žádné hnusné bestie. – Ty pouze dostáváš poselství z vyšších rovin v této podobě. Nic víc a nic méně. Já měla černého vlkodlaka, ty máš zlé kočky. Těch nočních můr o mém domově a městě jsem měla šíleně moc, jedno hnusnější než druhé. Všechno hnusnější než hnusné. – Ale narozdíl od toho s červenou nemocí se měnily a neopakovaly.

Každý z nás (když říkám MY, myslím tím lidi, kteří umí vnímat i něco víc, mimo fyzično) vnímá jiné věci a vnímá je jinak, po svém. Pravidelně mám před sebou a v mailu lidi – většinou jsou to mladé dívky – kteří jsou vyděšení z toho, co zažili. Schopnost předvídat něčí smrt je už tady taková typická. Těch lidí je opravdu moc a samozřejmě, že je to děsí. Asi zažili něco jako ty: Nikdo se s nimi o tom nebaví, radši se to smaže.

Smrt je asi takové tabu. Nikomu se v tom nechce dlouze rýpat.

Ostatní lidé, když má někdo umřít, klidně mají sen jako ty. Klidně může být takhle hnusný. Ale někomu se třeba dotyčný rovnou zjeví u postele. Nebo já. – Když mě měl někdo umřít, tak jsem na něho jeden večer pořád strašně myslela. Věděla jsem totiž, že to nejsem já, ale že on moc myslí na mě. A byl to tak šíleně dotěrný pocit, že jsem z toho nemohla usnout a večer jsem byla úplně zoufalá. To už jsem pomalu i volala, ať mi dá pokoj, ať mě nechá být, ať už na mě nemyslí.

Den na to mi přišla zpráva o smrti. Umřel další den dopoledne. Nepotěšilo mě to.

Tatínek mého kamaráda má předvídací sny. Ani on se o to neprosil. Jemu se vždy zdá, když se má stát něco špatného sen, který to jakoby vyzvedne, zhorší a vyžene víc do extrému.

Nakládá s tím tak, že sen poví ráno rodině a zařídí se podle toho, před čím sen varuje. Vidí někoho někde, jak se mu stane něco: Takže dotyčný člověk nejde tam kde se mu to má stát, nebo zůstane rovnou doma v bezpečí. – Rozumíš určitě, co ti chci říct.

Nikdo z nás se o podobné zážitky neprosil, ale musíme mít na paměti, že není jenom hmota. Žijeme v mnoha rovinách. Schopnost proplouvat jini, schopnost přijímat poselství přes sny je krásný dar a je to přirozený dar. Skoro každý člověk na zemi už zažil někdy sen, který nebyl tak úplně snem: Mohl být předvídací, mohl být něčím speciální, přinesl na něco odpověď.

Afroameričané mají kulturu, která o mrtvých ví, která s nimi pracuje. Nevykládej si to špatně ,,woodoo girl“. – Bylo to pro tebe znamení. Že na tobě poznal nějakou citlivost, že na tobě jde vidět, že za tebou chodí zlé kočky když má někdo umřít, na tom není vůbec nic špatného, ani černého. Je to prostě způsob, jakým přijímáš poselství.

Tobě nezbývá nic jiného, než to vzít jako součáíst sebe sama a přijmout to.

Upřímně. Ty bys chtěla, aby ty sny nikdy neexistovaly? – A co tvůj přítel? Kdybys ho nevarovala? Jel by rychle, psal si něco v mobilu, nedával pozor – Křach.

A už by se ti nevrátil… anebo vrátil, od krku dolů v sádře, nebo něco podobného. Není lepší si prožít jednu noc hnusné drámo jenom ve snu v posteli, než to hnusné drámo pak mít na talířku v životě?

Ty sny tu nejsou od toho, aby tě stresovaly. Sny jsou poselství a je to pro tebe pomoc. Ano, smrt ostatních lidí neovlivníš. Kdybys měla konkrétně vědět kdo umře a kdybys do toho měla vstoupit, sen by ti toho dotyčného ukázal, nebo bys to ,,prostě nějak“ věděla.

V případě tvého přítele ti to došlo. – Intuitivně a správně jsi věděla, o koho jde. V ostatních případech ne, protože to byl osud jiných lidí. A osud ostatních lidí ti musí být svatý. Do něj nikdo zasaovat nesmí, do něj si můžeme každý zasahovat sám. Jen do vlastního. Do cizích nikdy, jinak se to obrátí proti nám.

A vyšší vedení ví lépe než kdokoliv z nás, jestli ta či ona situace je něčí osud, nebo jestli to máš změnit. – Bezpečí tvého přítele už není tak úplně jeho věc, tebe by se jeho problém týkal taky. Ale kdyby měl umřít mladý a ten den, tak by ses mohla klidně stavět na hlavu a stejně by se to stalo. Jenže tys ho varovala a on byl opatrný. – To je přece skvělé.

Věř svým snům. Poděkuj těm zlým hnusným kočkách ze snů, že ti pomohly ochránit tvého přítele. Dívej se na věci také z druhé strany. Nehledej v tom jenom ten stres a to zlé. Hledej na tom to dobré.

Uvědom si, že jsi normální, že spousta lidí okolo tebe tyhle věci umí taky a nezapomeň, že když už nedokážeš po tom snu nic ovlivnit, alespoň je ti znovu připomenuto, že nejsi jenom hmota a že je nad tebou něco výš, co ví věci dopředu a co ti může lecos prozradit.

Měla by to pro tebe být motivace k hledání. K poznávání. K hledání odpovědí na otázku, co ještě ti může vyšší vedení poskytnout kromě toho, že ti řekne dopředu, když má někdo odejít. Kam až může zasáhnout intuice? Co ještě můžou sny člověku říct? A jaké jsou to ty bytosti, které s námi komunikují? – To by měly být otázky, které po předvídacích snech přicházejí. – Neměl by to pro tebe být důvod k zakysnutí, uzavření se do sebe a výčitkám vůči světu, že ses o to neprosila. Hledej vždy na všem to dobré.

Hodně štěstí 🙂

Alue

Kam dál:

Otevřít rubriku: ,,Poradna: Spánek“ – Zde

Další obrazy umělce Davida Delamare – Zde

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

• Na Aluška.org najdete také interaktivní chat Vstoupit do Chatu – ZDE

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

Komentáře

Ikona diskutujiciho Auri 2012-09-11 10:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Urcite na tomhle neni nic spatneho a opravdu se to deje spouste lidi. Nase babicka – kdyz ma nekdo z rodiny ci blizky znamy umrit – vida dedecka, jak nahy lezi na podlaze a vzpina k ni ruce. Drive ji to hodne desilo, ale ted uz to prijala.

Ikona diskutujiciho inkateo www.pracesesny.cz 2012-09-11 10:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Krásná odpověď Alue.

Ikona diskutujiciho Katrin 2012-09-11 10:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Moc hezky napsáno.

Ikona diskutujiciho Vesmírná Sestra Khalia 2012-09-11 14:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Díky za tento článek, Aluško. Když já si vzpomenu na své dětské noční můry… mám mráz po zádech hned trojnásobný… Auta, co mě v noc pronásledují, vlak, který nám jezdí do baráku, a malý, odporný kříž, který mě honí a zabíjí členy mé rodiny (vyvrátí se jim hlavy a jsou skoro bezhlaví)… Brrr. A o zlých kočkách se mi zdávalo také.

Ikona diskutujiciho woodpecker 2012-09-11 18:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Moc pěkný článek a jsem ráda, že nejsem sama, komu se zdají pravdivé sny. Někdy je to situace konkrétní, jindy zase že se něco stane nebo to s něčim souvisí nebo i pocit se snem dohromady, že se něco stane či něco prostě bude. Někdy se i stane, že nemám sen, ale že mi jen tak nějaká myšlenka proběhne hlavou a to už je taky upozornění. Už to bude téměř 8 let, co mi zemřela babička. To nedělení odpoledne jsem seděla u sebe v pokoji a koukala na tv a v tom mi problesklo hlavou, co bych dělala, kdyby se mojí mamce něco stalo a ona umřela (jela na babetě na chatu po státovce mimo město) a bylo to varování, že babička odchází :-( Tenkrát mě to nenapadlo, babička byla sice delší dobu nemocná, ale nějakou naději jsem tomu dávala. Ale pak přišel telefon od dědy… No a s tim souvisí i 1 sen půl roku před smrtí babičky. Zdál se mi o 3 tornádech a někde jsem se dočetla, že to značí smrt v rodině a tehdy jsem tomu moc váhu nepřikládala.

Ikona diskutujiciho all-is-magic 2012-09-11 19:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Taky jsem měla předvídací sen ohledně smrti mého dědečka. Byl plný křížů, kostelů, rakví a hřbitovů… ble. A ještě jsem prý týden na to říkala babičce, že za chvilku umře. Zvláštní, že si to nepamatuju…

Ikona diskutujiciho grey.t 2012-09-13 08:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

"Předvídací sen" jsem měl jen jednou, ale nejsem si nikdy úplně jistý, jestli šlo jen o shodu náhod nebo skutečně o nějaké předvídání. Každopádně v tom snu byly všechny důležité údaje, přestože detaily se lišily. Ukázala se mi hodina angličtiny, návštěva doktorky a další hodina angličtiny, na které učitelka vyvolala jednu spolužačku ke zkoušení. Když jsem potom přišel do školy, tak jsem – spíš z legrace – řekl spolužačce: "Zítra budeš zkoušená." Muselo to být až další den, protože to mělo být po návštěvě doktorky, ke které jsem šel už ten den, kdy se mi sen zdál (a až po hodině angličtiny, takže to musela být ta další). No a ona tomu nevěřila, tak jsem jí ten sen vyprávěl. A druhý den byla vážně zkoušená a mě to vůbec nepřekvapilo, spíš jsem se usmál s takovým tím pocitem "Já to věděl…"

Ikona diskutujiciho Karo 2013-10-27 21:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, nevim jestli si toho jeste po uplynulé době mého příspěvku! Ale jsem rada ze i nekoho napadlo přirovnání ,,posel smrti" ! Někteří citlivější lidé co se věnuji ,,nadpřirozenou" se mi vyhýbají a jedna stará ruska paní mi rekla ze jsem plocha (zla nebo tak nejak) a uplne na me křičela rusky a křižovala se! Ale co se mi děje…. Neni to sen!!!! Proste me přepadne z ničeho nic kdykoliv během dne hrozny pocit úzkosti a začnu plakat (nejde to ovládat) mam hrozny strach a chveji se…! Myslela jsem ze jsem magor! Poprvé se to kdyz jsem se kamarádce smála ze ji umře morče – do 2 danou bylo po něm! A me to hrozne mrzelo! Ale pak to začlo ve velkým! Muj pes…proste tyden po mým záchvatu úzkosti ( mam pocit ze musim někomu pomoct ale nevim komu a jak) zemrel! Potom moje milovaná babička…to uz jsem ,,věděla" ze nekdo umře, pak strýc, svagruv otec, jeden známý, naposledy další strýc….a pokaždé stejny scénář! Pocit úzkosti nekontrolovatelny pláč a hrozny strach a to vědomi ze se něco stane a ja nemuzu nic delat protoze vždy se bojím o nekoho….a stane se to tam kde by me to nenapadlo! No a proc zrovna dnes to pisu…opět se mi to predchvili stalo…a mamka uz z toho šílí protoze je to naprosto vždy stejny scénář! Dnes se smeju u televize a bum! Brecim bojím se a hrůza v očích! Kez bych našla nekoho kdo o tom DIOPRAVDY neco vi…pokud nekdo takovy existuje! I rada slyším ze nejsem sama kdo si to neumí vysvětlit a nelíbí se mu to vubec! Doufam ze prolomim konečně ,,prokletí" a nic se nestane!  (Je mi 23 od malička jsem byla divná v tomhle nepochopitelnym směru…a asi od 17ti mi lidi umírají a ja o tom vždy vim a jak tu bylo řečeno 2-7 dni…..a stane se to)

Ikona diskutujiciho Catherinee 2013-10-31 18:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj,to je vážně děsivý:O! Mně se zase zdá nějaký sen a druhý den se mi to stane nebo to s tím snem má nějakou souvislost..Štve mě to:(.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek