Mám pro vás vzkaz od vody

14.3.2014 v Čtenáři 9

Přišlem mi e-mailem (přikládám i doprovodný vzkaz) moc pěkný a inspirativní text:

Ahoj Aluško:-) rád bych ti předal tento textík, který jsem dneska vytvořil za pomoci asi i jiných bytostí z jemnohmotnějšího světa z přírody:-). Šel jsem se dneska projít po cestě a najednou jsem si řekl ,,kouknu se k vodě“.

Zastavil jsem se a vložil ruku do studené řeky. Najednou jsem si uvědomil v sobě hodně informací a cítil se hodně zklidněný a uvědomělý ohledně vody. Představil jsem si, jak mi voda dává svou sílu a poselství. Možná jsem si to vymyslel, ale já cítím, že je to důležitá zpráva pro lidi.

Věřím, že se ti aspoň trochu bude líbit a možná v tom najdeš i nějakou příležitost pro další lidi :-).

To je na tobě, přeju ti pěkný den 🙂

Mám pro vás vzkaz od vody

Stále jsou ve mně proudící síly života, které mohu s vámi sdílet a vy je můžete využívat pro svůj duchovní tedy životní užitek. Mnozí z vás budou vedeni najít mou přítomnost v řekách, kde nejvíce proudím a přenáším vám tady na povrchu mnohé informace. Přistupte ke mne a vložte svou ruku do mne. Nyní si představte, že vaše ruka a já (voda) jsme propojeni. Cítíte na kůži a v buňkách vaší dlaně mou chladivou přírodní přítomnost? To je má síla, kterou vám takto předávám.

A nyní se otevřete těmto pocitům ve vaší dlani a představte si, že právě tudy proudí mé poselství pro vás a vaše tělo. Právě se to samo děje. Jakmile jste s tímto vědomím a záměrem jen vložili ruku do mne, jsme propojeni a dochází k našemu vnitřnímu kontaktu.


Před tímto přirozeným cvičením, kterého je každý z vás schopen je vhodné na chvíli u mne- vody si zavřít oči a procítit představu, že vaše tělo, tedy všechny vaše buňky jsou jeden celek, který se teď navzájem na tento krátký okamžik prociťuje. Dochází při tom k vašemu celkovému zklidnění a pak už jen stačí natáhnout ruku a vložit ji do řeky. Do vody, tedy krve matky Země.

Někteří z vás si toto jen přečtou a někteří si na to jednou v budoucnu vzpomenou a vyzkouší. Všechno se postupně vyvíjí.

Voda i vy máte velmi mnoho společného a tak výměna je možná.

Prociťujte svou ruku v řece i se svým nitrem v oblasti středu hrudi. A nechte se vést za pomocí vašeho zklidnění. Někdy můžete jen vložit ruku a prociťovat kontakt a jindy vám přijde na mysl nějaká představa, myšlenka např. že si právě teď máte představit, jak vám voda předává svou životní sílu, sílu která si přeje proudit i v nás lidech, takhle ze řeky. Tahle představa proudění vám totiž může připomenout, že máte právě teď směrovat svou pozornost na samotnou výměnu energii vody a vašeho těla.

Přeju vám příjemně chladivý kontakt s vodou v řece. Jakmile je člověk připraven může se s vodou tak sladit, že její ledový chlad například v zimě bude pociťovat vaše dlaň jako příjemnou výměnu brnící, chladivé, osvěžující energie. Jindy byste z té chladivé síly vody za pár sekund ztuhli, ale nyní si ji užíváte. Ovšem to je už věc vnitřních zkušeností s vodou a komunikací s ní. Proto nenuťte svou ruku být v ledové vodě, pokud cítíte, že chce jít hned teď ven do většího tepla. Vybírejte přiměřenou teplotu vody v řece, která vás neodradí od dalších kontaktů s ní.

Voda čeká, až si ji všimneme i svými nitry.

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Příspěvky čtenářů“ – Zde

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho Eileen 2014-03-14 09:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Opravdu hezké a inspirativní. Vodu v přírodě miluju, když jdu do lesa a najdu tam potůček nebo studánku, jsem štěštím bez sebe a dokážu se u toho místa zastavit na hodně dlouhou dobu. Něco podobného, co je popsáno v článku jsem již zažila, jeden z mnoha nenahraditelných pocitů.

Ikona diskutujiciho katrin 2014-03-14 12:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak to je dobré, nedávno jsem někde četla, že lidi se naučí (znovu) komunikovat s vodou a jelikož jí mám ráda, tak mne toto hned zaujalo a říkám si "jo to se chci naučit" – a už tu je článek:)

Ikona diskutujiciho lissabonka 2014-03-14 14:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

to je krásné 🙂 díky autorovi (případně autorům :D ) 😉

Ikona diskutujiciho Domča 2014-03-14 16:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Moc hezké a já miluji řeku a koupání se v ní;)

Ikona diskutujiciho Marta 2014-03-14 18:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To je nádherné poselství :-),

Ikona diskutujiciho Robert 2014-03-14 19:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Konečně se lidé začínají probouzet. Kolik lidí se nenapije čisté vody jak je rok dlouhý a přotom se naše tělo skládá hlavně z vody… Čistá voda je ten nejlepší lék na naše nemoci a proto je jí takový nedostatek. Ta balená voda kterou lidé podporují nesmyslný systém je totiž mrtvá – bez energie. Pamět vody se restartuje tím že ji necháte zmrznout. Pokud na ni budete působit pozitivními myšlenkami ( vybracemi – hudba bach atd..) změníte její strukturu. Pro ty kteří berou tyto stránky pouze jako pěkné čtení navrhuji at si koupí dvě stejné květiny. Jednu zalívejte vodou na kterou budete 5 minut působit pozitivním myšlením a druhou vodou které budete nadávat a působit negativně a výsledek uvidíte sami. Pokud ale bude několik lidí myslet negativně a 1 pozitivně projeví se takzvané kolektivní vědomí ( většiny ). Většina ale není dána počtem, ale energetickou silou.

Ikona diskutujiciho Fox. 2014-03-15 12:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zvláštní, furt mě to takhle táhne k vodě poslední dobou, vždycky když jdu kolem potůčku tak si představuju jak si tam máchám ruku.. jako kdyby mě ten článek měl postrčit 🙂 budu si ale muset najít klidnější místo

Ikona diskutujiciho Tomáš 2014-03-15 14:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Miluji vodu. Pohled na klidnou vodní plochu mě naplňuje klidem, úctou a harmonií. V proudící vodě řeky vidím sílu, neustálou proměnu vesmíru, orientaci na přítomnost, bezstarostnost. Ve vlnách moře vnímám hojnost, sílu a radost z pohybu.

Ikona diskutujiciho Anidea 2014-03-18 19:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kdybychom tak byli takoví všichni…

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek