Máme sundat náušnice kvůli škodlivosti kovů? / Proč jsem citlivá na hluk? / Co znamená 444?

11.6.2010 v Poradna 20

alue.cz

Drazí přátelé a nepřátelé, k následujícímu dotazu mám pár slov, aby jste nebyli zmatení z jeho začátku. (A částečně i na konci.)

Toto je druhá otázka od paní, která ji psala, proto její úvod mluví o dotazu, který jste vy čtenáři neměli možnost přečíst.

Úprava začátku jejího dotazu, aby vás nemátl byla kostrbatá, proto jsem raději začátek nechala v původním znění a vás na to dopředu upozorňuji.

Sama totiž moc dobře vím, že nemám ráda, když mi někdo něco strčí pod nos a ani mi nevysvětlí, co vlastně čtu a proč je tam to či ono. Proto také často k textům přikládám úvodní slovo a vše značím jako pro dětičky, aby texty nikoho nemátly.

A protože tato paní má srdíčko na dlani, připojila jsem s jejím dovolením také její odpověď na moji odezvu. Velice mě tím totiž potěšila a já bych byla moc ráda, kdyby si i jiní lidé uvědomili to, co ona. Například nerozumím, když se mě někdo zeptá po čtyřech letech existence stránek Alue.cz, jestli to co píšu je pravda. – Bóže… kdybych o tom nebyla tvrdě přesvědčená, co bych tu dělala?

linka

(Dotaz Čtenářky)

Dobrý den milá Alue ♥,

Moc Vám děkuji za vyčerpávající odpovědi a za Váš čas, Alue, vážím si toho!!!!♥
(Když jsem viděla v poště odpověď, rozbušilo se mi srdce, ale hezky…zvláštní… 🙂 )
Děkuji, určitě paní Lenku zkontaktuji, už jsem se dívala, jaký má dar a poslání, jen si ještě musím našetřit pár kaček z mateřské 😀
Alue, mohu se, prosím, ještě zeptat?

1) Četla jsem článek O KOVECH, je to opravdu “tak horký” i u nás tzv. obyčejných lidí? Náušnice-anténky-satelity-ovlivňování… Vše jsem sundala, ale nevím, zda-li mám sundat i náušnice, moje a Karolínky? (Doufám, že to nevyzní jako úplná ptákovina a ztráta času na tohle odpovědět, ale ráda bych dceru Kájulku ochránila, tady je potíž v tom, že nevím, jestli si ve svých slečinkovských 6-ti letech nechá tu parádu sundat, v tomto věku jí pak dírky v ouškách nejspíš zarostou raz dva, ptám se proto, že jestli se to týká i nás a je to pro dobro věci).

2) Alue, je možné si od Vás koupit nějaký vlastnoručně vyrobený náramek? A jakým způsobem? Nemáte třeba v úmyslu dát nějakou nabídku náramečků na Váš blog? (Nebo se to týká pouze přátel… :-( )


3)
V poslední době mám strašně “citlivé uši-sluch”, dříve mi nevadil vyloženě randál, ale teď mi strašně moc vadí, když někdo u mne zvýší hlas (hlavně hlas, ať už dětský nebo dospělácký!, ani ne tak jiné zvuky-TV, rádio, atd., to ne). Tak mne zajímá, jestli jste se s tím už někdy setkala, napadlo zda-li to nesouvisí s transformací? (Možná je to i nějaký můj zdrav. problém nebo nějaká psycha :-), ale jsem přecitlivělá, že mi vadí snad v podstatě vše co mne nějakým způsobem “vyrušuje” a už mne to štve, jsem nepříjemná sobě i okolí).

4) Paní Lenku zkontaktuji, ale ještě než to uskutečním, tak mne napadlo, že bych se mohla dopředu Vás, Alue, zeptat, že jsem někde četla (teď nevím, omlouvám se, jestli na Vašem blogu nebo jinde) o Andělských číslech, konkrétně o číslu 4. Už nevím, kde to mám hledat, přes vyhledávač mi to nejde, matně si totiž pamatuji a zůstalo mi to “v mozku” 🙂 – o kombinaci čísel 4  – a to 444, že to má “nějaký hlubší význam!? A tušila jsem, že jsem se s tím setkala a vím už kde, Kája když se narodila, měla na zavinovačce v porodnici takovou malou “šerpičku”, co mají novorozenci kvůli identifikaci přišpendlenou na sobě (na zavinovačce!:-D), narodila se 4.2.2004, ty čísilka 444 znamenají tuším den, číslo pokoje a číslo postele matky-šestinedělky. (Od narození musím tedy říct, že je to zvláštní dítě, sestry hned po porodu mi v porodnici chodili vyprávět, že to “moje děcko” vůbec nespí a prohlíží si ostatní miminka v postýlkách! – neměla jsem jí u sebe-jen na kojení. A nedávno mi Kája řekla, že se už nikdy nechce narodit, že to bylo v břichu hrozný, všechno červený a hnusný :-D, často večer před spaním pláče, ptá se kdy zemřeme, co s námi bude a jestli budeme všichni spolu, jestli v nebi nebo jinde. Je to tak těžký jí odpovědět, jako by mne zkoušela, jestli neřeknu zase něco jiného…). Ale k těm číslům 444, je to pouze náhoda, co myslíte, vždyť náhody neexistují…?

Tak a koukám, že mi i tento můj druhý e-mail vyšel opět na čtyři otázky, jako předešlý 🙂
Alue, promiňte, máte drahocený čas, omlouvám se, pokud tímto nějak brzdím chod blogu a je mi i jasné, že jsem zrovna nedala náměty k článkům… 😀

(pozn Alue: ,,No né, nakonec z toho je článek.”)
(Ale rady jsou pro mne cenné a opravdu si je beru k srdci).
Ještě douška: Pořád přepisuji oslovení, automaticky tykám a pak se vrátím a opravím na vykání. Možná jsem asi měla tykat, nevím, nechtěla jsem si “moc dovolit” :-), musím totiž o sobě říct, že ač mi bude 4.9. už 34 let, pořád si uvnitř připadám jak puboš 😀 a také se tak někdy i chovám, asi i vypadám a nikdo mi nevěří kolik mi už je 😀
HEZKÝ VEČER, SLADKÉ SNY A MOC DĚKUJI POKUD SE MNĚ I NAPODRUHÉ OZVĚTE, UŽ TEĎ SE TŘESU… 🙂

Alue, jste úžasná, co děláte pro lidi je až neskutečný! ♥ Podobných blogů (podobná témata) asi existuje více, ale tady u Vás se cítím zvláštně, doma, je z toho cítít opravdovost… takové “lidské” teplíčko… ♥

__________________________________________________________


(Alue odpovídá)

Dobrý den,

1. Náušnice nevadí, pokud jsou malé. – Nesmí to být žádné mega kruhy po ramena. Drobné naušničky nic moc neudělají a malým dívenkám sluší. Já osobně jsem si chtěla nechat dírky zarůst, ale nepovedlo se mi to, naopak se mi to zanítilo, dodnes pořádně nechápu proč, jen tím, že jsem si už náušnice nedávala. Takže jsem se v zájmu léčby k nim zase vrátila, nosím malé a uši si léčím tea tree oil a koloidním stříbrem. – Dcerce nechte náušničky malé. Hlavně jí ale nedávejte řetízky a prstýnky, to je to hlavní. Žádný kov neobepínat okolo těla. Popřípadě pokud něco kovového za každou cenu chcete mít na sobě, je lepší to navlíknout na tkaničku z kůže.

2. Mé náramky jsou pouze pro přátele, kterým je pletu z lásky. Prodávat bych je nemohla, protože je to tak moc pracné, že by byly šíleně drahé a nikdo by si je nekoupil. Podobně je to s mými kresbami. Vytvořím si citové pouto a už to nechci dávat z ruky. Polichotil mi ale váš zájem :)

3. Bude to možná způsobené psychikou. Zkuste se zamyslet, jestli neprožíváte nějakou situaci, před kterou se schováváte a děláte, že to neslyšíte a nevidíte. Je možné, že něco násilím potlačujete a ignorujete a to se projevuje jako alergie na hluk.
Já jsem na něj také citlivá, ale u mě je to od narození a nejsem kvůli tomu protivná. Zkrátka má to jiné příznaky.

krásné :)

4. 444 ve vašem případě je andělské znamení. Je to tedy výborné. Ale já si dělohu také pamatuji a náhodou je to tam hezké, milé, teploučké a zajímavé. Já vůbec nechtěla ven a při porodu jsem nespolupracovala, nicméně mě vytlačili. – Vážně nechápu, jak se tam někomu nemohlo líbit, vždyť tam máme úplně všechno a nic nemusíme! :) Jako kojenci se mi zdávaly sny o červeném jezeře, jak jsem si přála být zase v břiše.
Malou by bylo dobré konstruktivně motivovat. Nastavit pohled na krásy přírody, poučit o lásce Vesmíru a Andělů, o nesmrtelnosti naších duší a o tom, že když si to budeme přát, budeme navždycky spolu. Po smrti žijeme dál v jiných světech, je to tam nádherné, ale tato země je také krásná. Měla by si uvědomit, že sem stála obrovskou frontu, aby se mohla narodit, aby tady mohla něco důležitého splnit. – Hlavně dcerku neděsit žádným koncem světa a matrixem. To je pro otrlé povahy a stejně nevíme, jak přesně to teda bude a co se stihne a co ne. Život jde dál, já rozepsala tu svou knihu a kašlu na 3. světovou.

Za lidské teplíčko jsem ráda, mělo to tak působit, tak si toho lidského teplíčka užijte a darujte ho i své dceři, aby si nestěžovala na mé oblíbené místo – dělohu. ( 😀 )
Tykat mi klidně můžete, začněte v přístím mailu, já to ani nepostřehnu, protože to pro mě není nijak moc důležité. Proto také nechávám volnou ruku čtenářům. Je mi to jedno, domluvíme se tak i tak.

Hodně štěstí 🙂

Aue

___________________________________________________________

(Reakce Čtenářky)

Hezký den, Alue ♥
Tak já tedy začnu tykat, tak moc děkuji! 🙂

seraphin

Z web stránek – krásně vytvořeného osobního blogu se dozvím stručně, srozumitelně a hlavně (co je pro mně osobně nejhezčí) jemně, žensky (Osud.cz čtu od r.2007, ale na mně je to takový “drsoň”, spíš pro chlapy :-D, takže vlastně už nečtu), vše co je aktuální, co mne zajímá, osobní zážitky, krásné obrázky, atd.
A to všechno mám naservírované bez nějakých registračních poplatků, A CO JE NEJDŮLEŽITĚJŠÍ – během chvíle (pár dnů) dotanu odpovědi na moje otázky a to také ZDARMA !!!! :-DDD (Píšu to zvýrazněné a se smajlíky proto, protože to je v dnešní době až neskutečný, někoho “otravovat” :-), promiň, po e-mailu, s nějakými problémy a dotazy s prosíkem o radu a vlastně jenom poté poděkovat. Já se tomu teď, Alue, směju proto, protože někdy obrátím oči v sloup jak si všichni esoterici, léčitelé, atd. berou za každičkou pomoc – radu kdejakou kačku. A je mi normálně i do breku, když někdy nemůžu usnout a na TV Prima vysílají pořad Volejte věštce a zavolá tam nějaká utrápená stará babušenka, nechá si vyložit karty a možná vůbec netuší, že platí za ty rady 70 Kč za minutu. To je děs běs).
Takže si toho, milá Alue, moc vážím – co děláš pro nás lidičky a je to tudíž pro mne úplně přirozené, když Ty jsi vyhověla mně a dostalo se mi Tvých vzácných rad na moje dotazy, tak je moje povinnost zase vyhovět Tobě.

(pozn. Alue: Ve smyslu zveřejnění dotazu)

Hezký víkend – ať je krásný a ještě jednou moc děkuji za Tvoji odpověď! ♥

1211

Další obrázky Andělů – TADY

Komentáře

Ikona diskutujiciho Smejko 2010-06-11 09:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

tento dopis zahrial aj mna :))

Ikona diskutujiciho Alis-Mary 2010-06-11 10:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ta paní je sympaťačka 🙂 Moc jí přeju, aby se jí dařilo. Zaujalo mě, že ačkoliv je o nějakých 16 let starší než Alue, tak nemá problém s pokorou přijít a požádat o radu. Spousta "dospělých" (věkem), by to pro svou pýchu (přece se nebudu ptát nějaký puberťačky, která ví prd o životě..) neudělalo.

Ikona diskutujiciho Alue 2010-06-11 10:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: No, čoveče není radno lidi podceňovat. Naopak ženy, hlavně pokud je jim 40 a více bývají na mě v mailech tak strašně moc hodné a slušné, že je radost to číst.

Ikona diskutujiciho ham 2010-06-11 11:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

..myslím, že Alue takto pôsobí na viacero ľudí (konkrétne mne, keď prišla od nej pošta – som doslova cítil, že to tam je, keď som išiel do poštového klienta – o dobrých pocitoch z odpovede ani nehovoriac)

Ikona diskutujiciho Alue 2010-06-11 11:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: To by ses divil. Jsou jedinci, kteří se strašně urazí, když jsem stručná, vynadají mi do krávy, do blbečka, do egoistky. No zrovna včera se mi jeden takový exemplář ozval, mívám z toho takové smšené pocity.

Ikona diskutujiciho ham 2010-06-11 12:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

..tak to je typický "prenos", čo podvedome V SEBE cítia o tom píšu – je pár psychických modelov správania a o tomto konkrétne Si aj Ty už popísala (o egu), tak neviem prečo sa nebavíš na tom, ako to perfektne funguje aj keď o tom "sťažovateľ" nevie :-D

Ikona diskutujiciho Alue 2010-06-11 13:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: No jo, to je pravda, ale na druhou stranu je to prostě hrozné smutné, když si takhle někdo léčí na někom komplex méněcennosti. Myslím, že díky své minulosti mám na podobné chování alergii.

Ikona diskutujiciho pavelek 2010-06-11 13:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Milá Aluško,

Ikona diskutujiciho septik 2010-06-11 15:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K té přecitlivělosti na hluk:

Ikona diskutujiciho M 2010-06-11 15:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Krasny clanek . Ta Pani se strasne hezky a prijemne vyjadruje ze je opravdu radost cist jeji radky . A ze z techto stranek vyzaruje pocit toho lidskeho teplicka se u me obevuje take . Jde videt Alue ze do toho "vkladas dusi" do tech tvich clanku coz dela tento web jedinecnym . Jsem opravdu vdecny za to co pro nas delas 🙂

Ikona diskutujiciho Datlik 2010-06-11 19:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak se paní zmiňovala o tom kovu..když si jednou za čas vemu řetízek na krk a pak když jsem ho pokaždý sundala, tak jsem cítíla úlevu, ale nevěděla jsem proč. A potom když jsem si tuhle (cca před 3/4 rokem) přečetla tady na Alue článek o kovu, tak mi to bylo hned jasný. Předtim mi to bylo pořád divný a nechápala jsem…teď už vím 🙂

Ikona diskutujiciho Lenka 2010-06-11 20:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já se také připojuji k obdivným pocitům z Aluenky psaní.

Ikona diskutujiciho Any 2010-06-11 22:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]: To je pravda. Například moje třída je obzvlášť hlučná a když má člověk strávit v takovém prostředí osm hodin, tak je to strašné. A mám podobné příznaky jako paní: po konci školy jsem podrážděná a nechci s nikým mluvit.

Ikona diskutujiciho Alue 2010-06-12 10:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Deine 2010-06-12 15:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj.Zajímavej článek =). S těmi čísly se mi to taky jednou stalo, ale s 111 a tak =). Hned jsem se koukla co to znamená. Jinak ti musím říct, že se mi z nějakého neznámeho důvodu a otobě zdálo =D. No jo. Mozek je velká věc =D.

Ikona diskutujiciho Radka 2010-06-13 20:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahojky, článek je moc prima, manžel používal jeden čas šampon capillan a taky mu pomáhal, ale je to už několik let – teď mu zase řídnou vlásky, tak zkusíme nějakou tuto radu – díky.

Ikona diskutujiciho Lúmenn 2010-06-14 10:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahojky, jak tak čtu ten dotaz, přemýšlím nad tím tvým článekm o kovech – píšeš tam, že nemáme nosit kovové věci kolem něčeho, tedy kolem prstů, učí, krku… což je docela logické, kov je vodič energie, tudíž zhoršuje její průtok, jasňačka. Ale proč nemáme nosit i přívěšky z kovů pověšené na šňůrce nebo kůži? Upřímně řečeno mě představa života bez mého zboňovaného sluníčkového amuletu děsí. Píšeš tam cosi o nějakém vysílání, ale jsou tam jen asi dva řádky, můžeš nám to nějak víc přiblížit, popř. třeba napsat, jak se to dá odstínit (protože věřím, že určitě dá). Kuju:)

Ikona diskutujiciho Alue 2010-06-14 10:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[17]: Lúmenn, právě naopak, nošení kovu na provázku a kůži je v pořádku. Asi to v té větě špatně vyznělo, teď to vidím.

Ikona diskutujiciho Lúmenn 2010-06-15 10:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Cituji: "Žádný kov neobepínat okolo těla, popřípadě navlíkat na tkaničky z kůže."

Ikona diskutujiciho Alue 2010-06-15 11:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[19]: ok

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek