Manifest cesty / DOPORUČUJI!

4.9.2014 v Zajímavosti 7

Čtenář mi poslal e-mailem velice krásné a inspirativní video se slovenskými titulky. Vypráví o lidech a oslovuje lidi, kteří jsou jiní. Kteří myslí jinak, kteří ukazují ostatním cestu, kteří jsou kreativní, originální, přicházejí na nové věci, kteří jsou nekonvenční a inspirující.

Je to zhudebněné, je to chytlavé, je to úderné, je to dojemné a hlavně pravdivé. – Rozhodně doporučuji pro zlepšení dnešního dne. Protože tohle video je s velkou pravděpodobností i o Vás… i o Tobě.

Manifest cesty

https://www.youtube.com/watch?v=1SfREyEUkNg&index=5&list=FLh844KYbtGBzMVxrNzvG1Qw

Video odpovídá také na otázku, kterou mi pokládáte už roky pořád dokola a ačkoliv na ni pravdivě odpovídám, lidem to nesepne a tak se mě ptají znovu. Ta odpověď je zde: (přímo opisuji slova)


….

Většina lidí nemůže cítit přímou cestu,

ale potom jsou tito lidé, proroci cest.

Strážcové plamene.

Tito proroci mají nevysvětlitelný talent poznat cestu.

Cítí to bytostně.

NEMŮŽOU ŘÍCT, PROČ A JAK PŘIŠLI NA SPRÁVNOU ODPOVĚĎ.

PROTOŽE VĚDÍ, ŽE JE TO V JEJICH NITRU.

…..

Tak to je odpověď na tu neustále pokládanou otázku ,,Jak toto víš, kde jsi to četla, kde je zdroj, ve které knížce to je…“ Většina toho co znám, (pokud nejde o hmatatelné věci) nebo co bytostně vnímám, nikde napsané není. Protože moji cestu neurčují žádné hmatatelné zdroje, žádné knihy, weby, ani osoby. Je ve mně… A jsem ráda, že existuje video, které to vyjádřilo takto trefně.

Všimněte si, že tam není žádná řeč o náboženství, zasvěcení, ani pravdoláskařina. Pouze o vnitřním plameni, který člověka silně vede, který je zdrojem všeho co dělá, co cítí, kam kráčí. Ten vnitřní plamen, vnitřní originalita, vnitřní vedení je projev skutečného proroka. Nepotřebuje kvůli tomu chodit na kurzíky a na reiki, aby mohl něco umět, nebo něco dělat. Ten už má vše v sobě a k tomu vede i jiné lidi.

Pokud při sledování videa pláčete dojetím, zde jste ,,Našli svůj kmen… Vítejte doma.“

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Oblíbená videa“ – Zde

Máte dotaz? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

Komentáře

Ikona diskutujiciho Moudrávrba 2014-09-04 12:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hm, zajimavé. Určitě je na tom kus pravdy, ale občas člověk potřebuje nějakého učitele, nebo Mistra, který těm méně osviceným duším tu cestu ukáže. To je můj názor. I v té písni říká, že 90% lidí je nějakým způsobem zablokovaných, což si myslím, že je přiblížně dobrý odhad.

Ikona diskutujiciho Blaf 2014-09-04 13:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Skvělý 🙂

Ikona diskutujiciho colourfulworlds 2014-09-04 17:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

:-D inspirující video…hodně inspirující a zajímavé…

Ikona diskutujiciho BE 2014-09-04 19:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Som rada, že si to sem dala Alue. Je to "plamenné " :_))

Ikona diskutujiciho Adonajpetr 2014-09-05 02:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Něco na tom videu bude :-). Dneska mi kamarád říkal, že každý člověk je trochu  jiný a já uvnitř sebe s ním trochu nesouhlasil. Přitom tuhle větu také rád ve vhodné chvíli řeknu, ale když jsem ji slyšel od něj tak uvnitř mě můj hlas mi řekl, ano jsme každý trošku jiný, ALE JSME SI SCHOPNI POROZUMĚT. To je to co nás spojuje. A to i díky tomu, že nás spojuje jeden život a v něm podobné zkušenosti :-).

Ikona diskutujiciho Kristýna 2014-09-05 18:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Úžasné, dnes mi to dalo sílu, kterou jsem potřebovala. Moc moc děkuji, že jsi to sem dala a já to "náhodou" našla :)  protože tak často už si na webech nečtu, mám všeho plnou hlavu a tak jsem moc ráda, že dnes jsem to objevila. Děkuju, napsala jsi to krásně, že je to o nás, fakt krásně přejícné, nesobecké 🙂

Ikona diskutujiciho Nika 2014-09-06 07:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ďakujem,veľmi pekné a hlavne pravdivé…

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek