MATRIX kolabuje. Brána do jiných dimenzí se otevírá

1.11.2017 v Poselství 12

Dnes vám nabízím čtenářsky úspěšný dvojčlánek tomáše marného, který vyšel na jeho hlavním webu tadesco.cz. První článek vyšel dne 24.10. a druhý 25.10. 2017. Přeji veselé počtení.

Začíná asi velmi zvláštní období, ve kterém se budou dít hodně zvláštní věci, kdy všemu bude jinak. Asi nemohou udržet systém v chodu. Zajímavá událost z dnešního rána….

Skutečně se něco změnilo. Tohle není přece možné. Vžijte se prosím do situace:

Dnes ráno jsem vstával v 05:54, kdy mi zazvonil budík. Šel jsem na záchod, zapnul počítač a dívám se na hodiny. Bylo přesně 06:03. Jdu dolů po schodech, uvařit si čaj. Když jsem došel do kuchyně, byl čas na horkovzdušné troubě 06:13. Pomyslel jsem si: Jdou asi napřed. Ale ihned jsem utíkal zase po schodech nahoru. Nechápal jsem, na hodinkách na počítači bylo 06:13.

Abych scházel schody deset minut, které jsou dlouhé cca 9-10 metrů a ušel dalších cca 10 kroků do kuchyně, tak to je až příliš.

Známý mně včera vykládal skoro ten stejný případ, opsaný přes kopírák, se schody a také nevycházel z údivu. Není vyloučeno, že zakódovaný čas do magnetického pole zemského se jim nějak trhá či kolabuje, nebo vysazuje nějaká důležitá synchronní veličina.

Prosím buďte tak laskavi a zkuste kontrolovat čas na hodinkách, když někam jedete nebo jdete, jestli uvidíte nějaké anomálie. Možná se skutečně systém MATRIXU hroutí a my jsme u toho…..


Druhý článek o anomáliích v matrixu:

Původně jsem nechtěl o tomto vjemu psát. Mám podobné vnímání mnoho let, ale naskočí naštěstí vždy tak na 20-45 minut. Potom se zase ztratí. Kdyby v komentáři o kolabujícím MATRIXU nenapsala jedna čtenářka následující, určitě bych zde nezveřejňoval popis zajímavého vjemu a co se kolem odehrává. Pravděpodobně to čeká nyní i více lidí, a proto ta reakce, aby se na podobné zážitky mohli připravit. Prvně ale koment pod jedním článkem ze včerejška:

,,Chulinkaa

Včera večer, už po setmění jsem šla z obchodu a najednou periferním viděním vidím nějaké záblesky na obloze. Říkám si, bouřka koncem října? Ale jako bouřka to nevypadalo. Připadalo mi to jako výboj v drátech, jenom bez těch drátů. Mžourám očima, třeba mám vlas v očích a při mrholení se leskne a vidím prasátka. V očích nic nemám a vidím to zase. Na blesk to bylo moc pomalé a nemělo to takovou světelnou intenzitu. Co víc bylo zajímavější, viděla sem to jen jedním okem – pravým. Šilhám, tudíž nemám ohnisko v jednom bodě, jako ostatní lidé. Ale můžu se dívat očima, při čemž jedno je vždy dominantní. Většinou mám dominantní levé. A od té doby mě po zbytek večera bolela také hlava.“

Tak tolik komentář a nyní si rozebereme následující vjemy.

Včera odpoledne jsem měl podobný zážitek, kdy jsem jako vždy levým okem viděl do jiné dimenze, když se mi v hlavě něco přepne. Mám to už od dětství. Viděl jsem bytosti, duchy a jiný okolní svět, než ve skutečnosti.

Konkrétně včera jsem levým okem začal zase vidět do „jiného“ světa. Létali kolem nějací duchové, či chodily různé bytosti které neumím ani popsat. A protože vědí, že je vnímáte, někteří se snaží na Vás zaútočit. Nesmíte se ale leknout, protože Vámi projdou jako skrz vzduch. Je lepší na ně nemyslet. Telepaticky to cítí a proto ty jejich reakce. Možná se tím baví, nevím, ale některé jsou nepříjemné. To je ten horší případ a nyní ten lepší.

Někdy zase vidím jiným vhledem do multidimenzionálního světa a okolo je prostředí, které zde bylo před několika stoletími či před několika lety. Přišel jsem na to tak, jak se věci mají, když jsem byl asi před 15 lety v Rožnově pod Radhoštěm, kde jsem dost často trávil prázdninové měsíce a viděl starý Rožnov tak jako v minulosti jak jsem ho vlastně znal. Jsou to zajímavé zážitky. V jiném městě v Německu jsem viděl velký hustý les a nebyly tam žádné obytné domy. Znovu opakuji, neumím to ovládat. Nějak se to ovládá samo…..

Jindy jsem ve výtahu v mrakodrapu viděl levým okem oblohu a pod sebou prázdno. Muselo to být hodně v minulosti, byla tam jenom příroda a nic víc.

Některé vjemy se ale asi nesepnou úplně naplno a vidím obraz současné doby a minulost přes sebe. To mám pak ve všem zmatek.

Obrazy v jednom oku naskočí a nějakou dobu trvají. U mě vždy v oku levém. Otevírá to jiný svět a odmala vím, že žijeme v multidimenzionálním světě. Nedalo se to ale vykládat mým spolužákům na základce a kamarádům, vždy se mi za to vysmívali a ukazovali si na hlavu. Věděl jsem, že je to pouze a jenom pro mě.

Poslední dobou tyto vhledy byly časté. Nevím co mají znamenat, ale jsou. Jiné zvláštnosti a vjemy si ale vysvětlit umím. To je ale zase jiné kaféééé. Možná je popíši jindy. To ale ještě dnes nevím…..

Pravým okem jsem viděl vždy normálně a vnímal „realistický svět“.

Napsal tm

zdroje:

http://tadesco.cz/se-opet-potvrzuje-ze-matrix-kolabuje-dnesni-zazitek/

http://tadesco.cz/matrix-kolabuje-brana-jinych-dimenzi-se-otevira-dnesni-zazitek-pokracovani-2/

Komentáře

Ikona diskutujiciho sari3a 2017-11-01 11:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Takže píšem druhý krát kedže prvý krát mi ukazalo že sa stránka nedá zobraziť a neautorizovany prístup…čo sa týka toho videna bočným okom mám to posledny cca mesiac rovnako, ja som to ale nikdy nemalavala ako malá, to až potom neskôr čo sa týka toho svetla nieje to taka biela ale je to skôr akoby svetlo žiarivé no a samozrejme vidím aj čierne postavy, takže vidím svetlá a čierne postavy :D ja som si ale myslela že mi šibe no potom som si to vysvetlila tým že je teraz tá hranica tenšia kedže sú dušičky, no čo je zaujimave že vnimaju to viaceri ale malokto o tom hovorí…napríklad máme mačku a bočnym okom som videla ako beží nejakym smerom pozriem sa priamo a ona sedí pod stolom, potom som videla v dialke ako prechádza niekto okolo mňa pozriem sa priamo a proste nik, potom tie svetla beriem prirodzenejšie pretože to mám už dlho a viem že su to moji akoby ochrancovia ale vidím ich častejšie a svetlá su omnoho vačšie a bližšie mňa….je to divné ale beriem to ako že je to len "obdobie"

Ikona diskutujiciho sari3a 2017-11-01 11:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No a čo sa týka toho času, mám to opačne mám pocit že čas ide pomalšie nie rychlejšie, že stíham viac vecí a proste čas sa ako keby zastavil a čo je divné raz sa mi stalo že som sa pozrela kolkeho je dnes a kto má menini, bola tam Aurelia na druhý deň sa pozriem a znova to isté ten istý dátum a Aurelia – :D vravím si no tak fajn mám tu ten istý deň :D taktiež mam pocit že niečo mi tu nehraje niečo s časom nepovažujem to však za to že matrix kolabuje skôr za niečo vačšie než je matrix….

Ikona diskutujiciho leonor 2017-11-01 18:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dnes ráno (bydlím v 1 patře) jsem z bytu vycházela když jsem měla na hodinkách 6 16 a když jsem vyšla z domu (což trvalo 1 minutu) jse měla na hodinkách 6 30

Ikona diskutujiciho Raja Luthriela 2017-11-01 19:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Můj matrix se zatím nerozpadá. Všechno funguje skvěle. I tem čas.

Ikona diskutujiciho LucTuc 2017-11-02 00:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No sakriš a já tak dneska nadával na čas, nestihl jsem dneska ani autobus. Nechápu to prostě, čas utíkal nějak strašně rychle, šel jsem k zrcadlu a hned zpět a 6 minut uteklo. Tohle se mi začíná dít až teď. V šesté hodině čas utíkal nějak moc rychle, pořád jsem kontroloval čas na hodinách a stále rychle skákal dopředu o několik minut, až jsem nakonec nestihl ani vyjít ze dveří, když už jel autobus z mé zastávky 8-O hrůza dneska.

Ikona diskutujiciho Ježovka 2017-11-02 12:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

… A mně se čas zase příšerně táhne, minuta je jako hodina, tak nevím. :-D Každopádně zpomalený čas už jsem ve svém matrixu zažila mnohokrát, jeden den dokonce až tak extrémně, že práce která mi normálně zabere čtyři hodiny zabrala dvě, a to jsem ji dělala stejně jako vždycky – a pak jen vyjeveně zírala na hodinky, co to má být.

Ikona diskutujiciho jana 2017-11-02 19:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

mrkněte na tohle!!!

Ikona diskutujiciho orel 2017-11-05 00:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

V tvé lokalitě se nachází fenomén "Kamenná svatba". Průvod svatebčanů se tam dostal do nějaké jiné dimenze, kde neběží čas. Všechna mystická místa (často i kruhy v obilí) leží vždy na energetických kruzích a navzájem se posilují. I toto místo není výjimka, kruh má průměr asi 15 km, a je to ten stejný, o kterém jsem se nedávno zmínil, tak by tu mohla být nějaká souvislost.

Ikona diskutujiciho Alue 2017-11-05 08:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]:  Orle, byl bys schopen poslat nějaký materiál k tématu co bych si mohla přečíst a poslat tm, nebo nakreslit na mapku kruh kde konkrétněji to je? jak jsi se vlastně k této zajímavé věci dostal? povídá se to mezi místními?

Ikona diskutujiciho Peta 2017-11-05 20:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kdykoliv se podívám na hodiny,tak je 11-11,06-06,15-15 apod.Pořád stejné číslice.Několikrát za den.Pomalu se bojím dívat na hodiny.To by vysvětlovalo co?

Ikona diskutujiciho orel 2017-11-07 02:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]:: Když si na mapy.cz zobrazíš své bydliště a do vyhledávání napíšeš "kamenná svatba", tak se ti to místo na mapě ukáže. Na Moravě jich moc není, já vím jen o dvou. Kruh je ale mnohem zajímavější, možná budeš překvapená, kudy prochází. Mapku i s kruhem mám jen v GPS programu na mobilu. Možná něco pošlu o víkendu, musím si vzpomenout, jak se to vyndává do PC. Mám tam hodně podobných lokalit, také např. tvé víly, Galearu, Gilren, Malejšu, vílu K i Máleuse. Jsou také na kruzích a jen díky nim jsem ta místa relativně rychle našel.

Ikona diskutujiciho Alue 2017-11-07 08:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]:  Hmmm.. nevěřím že jsi je našel 🙂 pojďme se přesvědčit.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek