Mentolek, originální autor youtubu

17.11.2010 v Zajímavosti 5

alue.cz

Mimo téma

Narazila jsem na díla jakéhosi autora pod přezdívkou ,,Mentolek“. Velmi mě zaujaly jeho nápady a způsob zpracování videa. Ačkoliv jsou dělaná na témata, která mě za normálních okolností nezajímají, nebo dokonce odpuzují, jeho videa mají takovou zajímavou atmosféru, že je člověk dokouká až do konce. Myslím, že touto várkou udělám radost spíš mužskému osazenstvu mezi čtenáři a možná, jestli se mě autor dohmátne, udělám radost i jemu 🙂

Myslím, že tady se schovává talent, na který by se mělo upozornit. Je tu humor, je tu dobré zpracování, je tu originalita.

Dancing with obstacles – Neuvěřitelné video

Jak šla šiška na vandr – Tohle je moje oblíbené, úžasné nevtipně vtipné video. Dramatizovat šišku a rozesmát s tím diváka, to chce opravdu velký um.

Skřítek Roštík – No dobře, abychom trošku zachovali tématiku stránek, tady máme zdokumentovaného skřítka Roštíka. Konec mě dostal, tohle je úžasné!

Konflikt – Velmi zajímavá kombinace. Dva kluci se honí po lese a hrají si na vojáky. No jo, jenomže to by nesměl být Mentolek, aby to nepodbarvil známou hudbou z počítačové hry, aby se k tomu nepřidaly neuvěřitelné efekty a aby se nakonec kluci nevytasili s hvězdnými válkami!

Mentolkův kanál na youtube.com najdete TADY

Komentáře

Ikona diskutujiciho ok 2010-11-17 10:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

tak hudba u Roštíka je cca 150kB modul "Catch that Gooblin", možná to autory inspirovalo 🙂 Huhužel ho ve své zaprášené sbírce nemůžu zrovna najít.

Ikona diskutujiciho petrben1 2010-11-17 14:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jé – to první video je moc hezké – to jsou divy co ty lidi dokážou – jak proskakovali těma prolejzačkama, nebo zábradlím bylo žasné . A hvězdné války taky hezké :-)

Ikona diskutujiciho Any 2010-11-17 14:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Úžasná videjka 🙂 To, co dělají v prvním videu se jmenuje Free Running, (vychází z Parkouru).

Ikona diskutujiciho Rajka 2010-11-17 17:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Chlapec ma talent.

Ikona diskutujiciho otevřená mysl 2010-11-17 22:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ta šiška je úžasná. :-D

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek