Mimozemšťan v kanále? / video

1.8.2009 v Zajímavosti 0

Tohle video jsem neobjevila já, někdo mě na něj upozornil.

Zdá se, že v kanálech Jižní Karolíny se objevilo něco, co vypadá jako koule spletená z jakýchsi šlachovitých vláken.

Má spousty tenkých chapadel, kterými se drží na stěně kanálu. – Jde vidět, že realiguje na světlo, ačkoliv to nemá nikde oči. – Když se podíváte pozorně, uvidíte, že při smršťování se chapadélka pouštějí stěn a stahují se ke středu ,,živočicha“.

Je podivné, že tato forma čehosi se objevila zrovna v kanále, že tomu nedělá dobře světlo, ačkoliv to nemá oči, ale hlavně to tu nemá co dělat.

Otázkou zůstává, co to je?

Že by z naší potravy v kanálech už vznikaly takové příšerky? – To se mi zdá nepravděpodobné.

Pokud vás zajímá můj názor, nevím jistě, co to je, ale rozhodně to není z naší planety, někdo nám to sem vsadil. – Možná to bude nějaký další dáreček z planety, kde žijí reptiliáni, možná něco od šediváků. Je možné, že je to pouze neškodné cosi, ale na to bych moc nevsázela. Kdyby to k ničemu nebylo, vůbec se to tam přeci neobjeví.

Navíc je podezřelé, že to vypadá jako jakýsi živý zámotek s chapadélkama. – Každému se vybaví sci-fi filmy, ve kterých se podobní alieni z tohohle líhli. – Teď už snad budete věřit, když prozradím, že sci-fi není fikce, ale 80-90% PRAVDA!

Dávají do televize naoko fikci, ve skutečnosti vám ale ukazují realitu. To že tomu přidali nějaký děj je vedlejší. – O to tu teď nejde, máme na planetě zemi další potvoru, možná že je to skutečně zámotek, kdoví co se z toho vylíhne, kdoví co to bude jíst a kdoví co to bude dělat.

Z pohledu na tu masitou kouli se asi každému zvedne kufr a spekulace co by to mohlo být tomu jen napomáhají.

http://www.youtube.com/watch?v=TcKpx2DxGwY&feature=related

Komentáře

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek