Moje dcera má problém s usínáním, bojí se, že se její duše ráno nevrátí do těla. Jak se jí dá pomoci?

15.3.2012 v Poradna 8

Dotaz:

Milá Aluško,
prosím o radu. Moje 6letá dcerka má již delší dobu problém se spánkem. Má strach usnout.

Ten strach měla vždycky, ale teprve nyní jsem pochopila proč. Bojí se, že už se neprobudí.

Myslím si, že to probíhá takto: Jakmile usne, její dušička se oddělí a cestuje, dcera si to plně uvědomuje, ale má strach, že už se nebude moci zpátky vrátit zpátky do těla.

Ptala jsem se jí: ,,Pamatuješ si, co děláš, když cestuješ?“ Řekla mi, že někdy ano a někdy na to zapomene, ale hodně ji to děsí.
Loni jsme se vrátili z dovolené z Egypta. Dovolená byla nádherná, ale co se dělo, když jsme se vrátili, to Vám řeknu, byla to taková hrůza, že je mi z toho ještě dnes úzko.


S mými rodiči, kteří jsou věřící, jela na zahradu. Pak mi mamka volala, že se mnou musí mluvit. Řekla mi, že se s mou dceruškou něco děje.

Najednou prý začala žalostně plakat a říkala: ,,Babi ty nevidíš, co se se mnou děje, ve mně je Satan.“

Babička z toho byla zděšená, ale řekla jí, že každý má svého andělíčka, ať ho poprosí, že jí pomůže. To moji dcerku uklidnilo.

Tyto situace se ještě opakovaly a byla jsem blízká toho, zajít s ní k lékaři pro nějaké léky. V té době jsem hledala na netu odpověď na to, co se s ní asi děje a díky tomu je můj pohled na spoustu věci úplně jiný. Vyrůstala jsem ve věřící rodině a neustále se utvrzuji v tom, cítím to, že to, co píšete, tak to je, je to ono, to co mě naplňuje. Přesto se setkávám se situacemi, kde si nevím rady.

Moje holčička je velmi citlivá, hodná, stále mi kreslí srdíčka, je Vám hodně podobná, má dlouhé blonďaté vlásky a každý si ji hned zamiluje, je moc chytrá, ví co a komu může říct a svěřit se. Tak ráda bych ji pomohla, ale nemohu být s ní stále.
Když byla malá hodně plakala v noci i přes den, když jsem jí nebyla nablízku. Málo spala ani ve školce odpoledne nespala, protože se bála toho, že se její dušička nebude moci vráti.
Prosím poraďte, co mám udělat, aby moje holčička byla silná, nepodléhala strachu, jak zabránit tomu, aby její dušička opouštěla tělo, když usne.
Děkuji za Vaši práci, rady, za Vaši lásku.

Odpověď:

Dobrý den,
Její strach v podstatě chápu, protože to riziko při vědomém astrálním cestování skutečně existuje. Může se to stát v případě, že je duše pryč z těla a někdo násilím s jejím tělem zatřepe, třeba rodič, kdyby po ní něco náhodou chtěl. – Tomu se předchází tak, že spáče budíte hlukem a nesaháte na něho. – Tohle ale dceři nevykládejte, vyděsila byste ji a není to něco, co by se dělo často. To je jenom upozornění pro vás, abyste na ni pro jistotu moc nesahala, když spí.

Pokud je ale natolik daleko, že její vědomí cestuje takto pravidelně, potom by si měla uvědomit, že je to dar a neměla by ho, kdyby jí byl nebezpečný a kdyby si ho nezasloužila.
Realita je taková, že všichni lidé každou noc cestují, ale nevědí o tom. Ona má ten dar, že to většinou ví, že je bdělá a ostatní lidé ne.

Takže mám několik možných variant pomoci, holt je všechny zkusíte a uvidíte, co nejlépe zabere.

1. Zkuste dceři vysvětlit, že úplně všichni lidé takhle v noci cestují, akorát o tom neví. A taky se každé ráno vracejí zpátky do těla úplně v pořádku. Snažte se v ní vypěstovat uvědomění, že jde o přirozenou normální věc, která jí neuškodí. A samozřejmě rady o tom, že ji hlídá v noci její anděl, jsou také velice dobré.

2. Kdyby to nepomohlo, může zkusit každý večer před spaním prosit svého andílka, aby ji hlídal a aby vědomě neprožívala astrální cestování. – Já měla jednu dobu skoro stejný problém. Cestovala jsem pravidelně každý druhý den, když mi bylo 14 a potom se mi začala stírat realita se sny a astrálním cestováním. Byl to problém, protože se mi to pomotalo do takové míry, že jsem třeba seděla ve škole a nevěděla jsem, jestli spím, jestli tam fakt jsem, nebo jestli jenom necestuji a musela jsem se štípat, abych si uvědomila, kde jsem.
– Když jsem se ale vždy večer obrátila na anděly, aby mi s tím pomohli, abych necestovala a aby se mi vrátila schopnost normálního vnímání reality, pomohlo to a dokonce trvale. Od té doby cestuji jenom občas a jsou mezitím takové pomlky, aby se mi to nemotalo do normálního života. Stejným způsobem jsem řešila i pravidelné problémy s nočními můrami a podobně. – Ať to zkusí i vaše dcera, určitě ji andělé vyslyší a pomůžou jí.

3. Krajní možnost je usínat s překříženými končetinami. Dojde k omezení přirozeného toku energií v těle, což znemožní cestovat. – Ale pokud se dcera překulí na bok a nebude překřížená, nepomůže to. Tento druh spánku není moc zdravý, člověk by naopak měl usilovat právě o co nejlepší průchod energií v těle, ale kdyby došlo k situaci, že to bude potřebovat, ať to zkusí.

Hodně štěstí 🙂
Alue

Kam dál:

Otevřít rubriku: ,,Poradna: Spánek“ – Zde

Další obrazy Christiana Riese Lassena – Zde

Navštivte chat – Zde

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

Komentáře

Ikona diskutujiciho Verunka 2012-03-15 04:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Moc zajímavé! Aluško, nevíš co znamená, když automaticky spím s překříženýma nohama? všimla jsem si, že jak si lehnu, okamžitě křížím nohy, aniž bych si to uvědomila, je mi tak prostě nějak líp, dělám to i při sezení. Měla bych se to odnaučit?

Ikona diskutujiciho Adelaine Pierce 2012-03-15 07:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To je zajímavé..

Ikona diskutujiciho Durino 2012-03-15 08:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pisateľke by som doporučil vyskúšať indiánsky lapač snov.Stará indiánska povesť hovorí,že lapač snov dokáže triediť sny. Zlé uviaznu v sieti a sú zničené denným svetlom, dobré naopak skĺznu po pierkach do hlavy spáča.

Ikona diskutujiciho marryangel 2012-03-15 17:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já si neustále křížím nohy ve škole, už před několika lety kdy jsem ještě nevěděla o energiích a tak tak jsem se to snažila odnaučit v domnění že je to nezdravé ale děje se to stále, nejvíce tedy ve škole třeba při přírodopisu, chemii a fyzice. Myslím si že to znamená že podvědomě tyto vědecké ''pravdy'' nechci přijmout, je to tak?

Ikona diskutujiciho Jezzy 2012-03-15 18:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Velice zajímavé, snad holčička pochopí, že se není čeho bát.

Ikona diskutujiciho Anub 2012-03-15 20:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Durino: Zdravím. Lapače snů jsou dobrá věc, ale ač se to zdá neuvěřitelné, je třeba je občas bud očistit nebo ještě lépe vyhodit a vyrobit či zakoupit nový a ten plně nabít. Je to divné, ale lapače nejenže lapají sny, ale rovněž je uchovávají a občas nevědomky z těchto "studnic" bereme sny zpět. Jinak, zlé sny nemusí být nutně noční můrou, může to být i strach z něčeho co si osoba neumí vysvětlit, jako třeba astrální cest. atd…

Ikona diskutujiciho Firzen 2012-03-16 09:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já si nemyslím, že by bylo možné rozpojení astrální matrice, když s člověkem někdo zatřepe nebo se ho dotkne. Četl jsem a slyšel od svých kamarádů, kterým důvěřuji, že toto je rozšířený mýtus, a že člověk se normálně vrátí a probudí se.

Ikona diskutujiciho banditka 2012-04-06 00:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdravim, nas synek (6 let) s tim mel take problemy. Vecer spal dobre, ale po obede delal vse proto, aby neusnul. Byl potom uz tak chronicky nedospaly, ze proste prestaval fungovat. Byla jsem s nim nakonec u naseho pediatra – osviceneho to cloveka! a ten zjistil, ze se synovi nekdy v minulem zivote stalo, ze pri spanku pres den opustil telo a nestihnul se vratit. Tak mu vysvetlil, ze se to takhle stalo, ale ze si to ta dusicka moc dobre pamatuje a ze ted uz je v jinem tele a ze se nemusi bat, ze to je v poradku……sedela jsem tam a s uctou dekovala tam nahoru, ze nam sem poslali takoveho doktora! Dostal jeste nejaka homeopatika a hned druhy den spal a od te doby dobre 🙂

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek