Moje dcera se každou noc budí, co dělat?

5.7.2011 v Poradna 32

Dotaz:

Pěkný den Alue,

chtěla bych vás poprosit o radu. Má šestiletá dcera Nicol se každou noc budí, v časovém rozmezí 01-02 hod. ranní, vždy se vzbudí s pláčem jako by ji někdo vystrašil a následně přejde z dětského pokoje k nám do ložnice. Lehne si vedle mě a jako mávnutím proutku usne a spí klidně až do rána. Jsem zoufalá, její noční buzení trvá, mám pocit, že od narození. Když byla miminko, říkala jsem si, že to budou zoubky. Pak kojení, kolem dvou let potřebovala vždy pití, protože se budila a měla žízen. Ale vždy to probíhá stejně. Zničehonic začne brečet, ale já nevím proč. Prosím vás, možná vás něco napadne, čím by to moho být.

Moc děkuji za odpověd.

Odpověď:

Dobrý den,
Nemá tam ducha?
Měli byste se první pokusem snažit zjistit příčinu,

Dneska v noci zkuste tento rituál:
,,Jak se ochránit před destruktivními energiemi“
Zapalte dceři v pokojíčku kruh svíček před spaním, pomodlete se za ni, aby měla klidný spánek a aby ji ochraňovali andělé před vším zlým.
Svíčky můžete nechat hořet, pokud budou bezpečně umístěné, nebo zhasnout po jejím usnutí dodatečně. – Po zhasnutí jejich ochrana postupně slábne, takže záleží na vás, jak silný výsledek byste chtěli dosáhnout.

Pokud bude tu noc dcera spát v pořádku, bude to nějaká temná bytost a v tom případě by se měl dům vykouřit kadidlem, nebo šalvějí, nebo nějakou vonnou pryskyřicí, která zahání duchy, případně pozvat si člověka, který tyto bytosti odvádí pryč. – A to je nejlepší a nejefektivnější řešení, za předpokladu, že narazíte na někoho schopného.

(Na dálku tohle umí třeba moje známá Lenka, kdybyste nikoho nesehnali, ona by s tím mohla pohnout, ale nedělá to zadarmo: ,,Paní Lenka – Automatická kresba skrze Vyšší JÁ“ )

Také, pokud máte, doporučuji v domu a speciálně z jejího pokoje odstranit všechny kříže a zrcadla.
Proč, o tom jsem psala například tady:
,,Jaký kříž je destruktivní?“
,,Jak se vyhnout sedmi letům smůly z rozbitého zrcadla, též návod, Jak se zbavit prokletí“
,,V předešlých článcích o zrcadlech jsem psala, že temné bytosti využívají zrcadel jako přechodů, (něco jako letax v Harry Potterovi,) když přechází z jednoho místa na druhé. Právě proto je dobré nemít v ložnici zrcadla a pokud možno nemít je vůbec, popřípadě jedno v koupelně, nebo na chodbě a dost. Čím více zrcadel, tím více temných bytostí k vám může chodit na návštěvu. Světlé síly zrcadla pro přemíštění nepotřebují.“

Pokud rituál se svíčkami nepomůže a stejně se bude budit, problém není duchovní příčiny, takže zapátrejte, jestli není poblíž vašeho domu silný vysílač, trafo, anténa mobilních telefonů, případně radar. TAKÉ NA NOC VYPNOUT WIFI – vaše dcera může být citlivá na tato škodlivá záření a není vyloučeno, že na vás někdo v noci pouští frekvence právě z těchto zdrojů, nebylo by to nic nového pod sluncem.

Také si nechte doma změřit geopatogenní zony, (jde to i amatérovi s virgulí) ty jsou velmi nezdravé a můžou tyto problémy způsobovat také. V případě, že byste doma měli zonu, stačí přesunout postel na lepší místo, ale klidně můžete zkusit posunout postel jinam preventivně, možná to bude fungovat samo o sobě, vaše dcera může spát na špatném místě.

Hodně štěstí 🙂
Alue

Reakce:

Dobrý den Alue,

moc vám děkuji za vaše rady! Vypadá to,že to byl opravdu duch.

První noc jsem zapálila dceři v pokoji pět svíček, pomodlila se k andělům a poprosila za klidnou noc, přesně podle vašich rad .K mému překvapení spala celou noc a ráno byla usměvavá a Já taky, protože takhle dobře jsem se snad nevyspala. Raději jsem vše opakovala ještě dvě noci, protože až třetí den jsem se dostala do města, abych koupila šalvěj… nebo pryskyřici.

Druhá noc byla taky v pohodě, ale musím vám napsat co se stalo třetí noc. Zapálila jsem svíčky, pomodlila se a šla si lehnout. Dcera spala, byl klid. Šla jsem do postele, ještě jsem se posadila, že se ještě jednou pomodlím a vtom mě přepadla taková úskost, nevím jak to popsat. Jako kdybych seděla v čekárně u zubaře a fakt hrozně se bála. Jenže tenhle pocit, nebo strach byl takový, jakoby mi někdo svíral srdce, (duši). Rychle jsem se modlila at mě andělé ochrání.

Chvilku nato se dcera vzbudila, jenže s pláčem…. šla jsem rychle pro ni do pokoje a přitom jsem zjistila, že jedna svíčka nehoří. Vzala jsem dcerku k sobě do postele a tu noc spala se mnou.

Ráno jsem si říkala, tak počkej ,dnes ti ukážu!

Fakt jsem sebrala všehny síly a vyhlásila jsem mu (válku). Nebo spíš v dobrém slova smyslu, jsem byla rozhodnutá, že ho přinutím odejít! Koupila jsem šalvěj, říkala jsem si snad to bude dobře doutnat.

Dala jsem šalvěj do porcelánové misky a podpálila slabým papírkem. Doutnalo to perfektně. Úplně mě pohltila ta atmosféra a Já měla z toho rituál. Prošla jsem celý dům od půdy až po sklep, (kam teda chodím velmi nerada, protože náš dům je starýa sklep je docela velký) a vyčoudila jsem poctivě celý dům.

Přitom jsem pronášela slova jako: ODEJDI,NEJSI VÍTÁN V TOMTO DOMĚ…. ANDĚLÉ,PROSÍM OCHRANUJTE TENTO DŮM.

V jedné ruce misku, druhou jsem rozháněla dým. Ještě ted cítím to vzrušení, jak mě to pohltilo, jak jsem se do toho zabrala. Zrcadlo jsem přelepila plakáty, na jednom je krásná víla.

Vypadá to, že máme VYHRÁNO! ZATÍM JE KLID A TO DÍKY VÁM, protože Já bych nevěděla, jak na to.

MOC DĚKUJI A PŘEJI VŠECHNO DOBRÉ .

PS: stala jsem se vaším věrným návštěvníkem vašich stránek, JSOU ÚŽASNÉ!

Kam dál:

Další obrázky s Fantazií – ZDE

Otevřít rubriku ,,Poradna: Spánek“ pro další otázky a odpovědi – ZDE

Máte otázku, se kterou vám mohu pomoci? Ptejte se do ►mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

Navštivte chat

Komentáře

Ikona diskutujiciho Bo/ena 2011-07-05 09:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

:-) tiež som chodila, ale s panvicou po byte. Prajem celej rodine kľud.

Ikona diskutujiciho Veronika 2011-07-05 09:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak to je super, že se to povedlo, ještěže paní našla tyto stránky a zbavila se té potvory… 🙂

Ikona diskutujiciho Lady Rovena 2011-07-05 10:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Také jsme měli doma "bubáka". Dcerka také strašně plakala, tak jsem zahájila "vymýtání" :o) anděly jsem sice nepovolala, ale vzala jsem si na pomoc Vesmír, čtyři živly, mé oblíbené kameny, bylinky a sprostá slova :o) to hodně pomáhá a hlavně své emoce vložené do rituálu … no a nakonec jsem vytáhla i zvonek … ten používám ve zvláštních případech … třeba jako je zahánění bubáka. Píšu o tom i na blogu. Po jednom vyhánění je vše v pohodě a dcerka hezky spinká celou noc.

Ikona diskutujiciho Lara 2011-07-05 13:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A čo vlastne pomohlo a navrátilo pokoj tomuto domu i dieťaťu – viera, alebo rituál? ;-)

Ikona diskutujiciho Lady Rovena 2011-07-05 13:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: neboj, vím to … o tom to je … síla myšlenky …proto vždycky říkám "Pozor na to co si přeješ" :o)

Ikona diskutujiciho Lara 2011-07-05 13:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]: Hmm, sila myšlienky, hlavne sila viery, pretože myšlienka sama osebe prd vykoná, keď tomu neveríš. Viera dáva myšlienkam moc tvoriť, ona je tým hnacím motorom, bez nej sa na vašu žiadosť ani lístok na strome nepohne :-) VIERA! :-)

Ikona diskutujiciho Lady Rovena 2011-07-05 13:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: neboj, neberu si to osobně … o.k. příště budu reagovat trošku jinak, aby to tak nevypadalo :o)

Ikona diskutujiciho Lady Rovena 2011-07-05 14:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: Jinak rituály mi pomáhají dokonale se soustředit a taky mě to baví :o) … asi to záleží na každém člověku jestli je "potřebuje" nebo ne :o) každý jsme jiný :o)

Ikona diskutujiciho Lady Rovena 2011-07-05 14:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

a s tou myšlenkou to bylo myšleno tak, že někdy na něco pomyslím a ono se to stane … myšlenka jen prolétne hlavou … že bych do toho vložila víru o tom ani nevím … no a už toho raději nechám, protože to vypadá, že se tady vykecávám jen já … píšu tolik komentíků, protože tady mám malou rušitelku a tak stihnu vždy jen krátký koment … takže už končím a omlouvám se :o)

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2011-07-05 19:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nedala by sa tá šalvia fajčiť? Že by som sa prečistil aj zvnutra.Mavam často zlé sny, na chate-starší domček mám výhradne len zlé sny ale tam už su nahromadene zle energie od ľudí. Raz som sa nahle prebudil,už bolo svetlo a uvidel temnu bytosť ako zo mňa vychadza. No raz sme boli na dovolenke v Tatrách-hrozne starý strašidelný dom a tam sa spalo krásne,paradoxne žiadne strašidlá.

Ikona diskutujiciho Bo/ena 2011-07-05 19:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[10]: nespal si ty u nás ??:-DD /pod Tatrami/

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2011-07-05 20:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]: No pod tatrami to bolo,ale urcite nie u vas:-D Bol to mlyn, patril takej starej babke ktorá tam pôsobila ako duch.

Ikona diskutujiciho Rousie 2011-07-06 19:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[10]: Co tak vím, tak šalvěj divotvorná se dá cucat. Způsobuje potom stavy podobné při požití marihuany. http://www.salvej-divotvorna.xf.cz/salvej_o_rostline.htm

Ikona diskutujiciho Veronika 2011-07-06 20:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]: Právěže i myšlenka toho hodně udělá, ne jen víra. Protože na co myslíš, to se k tobě přitahuje. Ale víra je samozřejmě soustředění myšlenek, odevzdání se jim, samozřejmě že odevzdaná víra je asi silnější než jen na něco myslet, ale přecejen bych "pouhé" myšlenky nepodceňovala 😉

Ikona diskutujiciho Ivča 2011-07-06 22:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Sice mimo článek, leč k myšlenkám: ihned zhmotněno "potřebujeme vajíčka", muž šel s odpadky a přinesl celé plato 30 vajec, 3 byla prasklá, ostatní naprosto v pohodě ;-) :). Zhmotněno během 10 minut

Ikona diskutujiciho Martina 2011-07-06 22:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

"víra je samozřejmě soustředění myšlenek" konečně mi to někdo objasnil! Akorát tady jsem trochu mimo téma :D

Ikona diskutujiciho ivan 2011-07-07 02:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

…človek automaticky stráca vieru v niečo v momente keď o tom získa presné vedomosti…viera je nahradená vedomosťami…aj v horeuvedenom prípade – keď vieš presne o čo sa jedná – urobíš čo je treba a je po probléme….keď nevieš … tápaš a veríš že anáď…. možno…. a spoliehaš na kedejaké pantakle, talizmany a podobné nezmysly….

Ikona diskutujiciho Hi 2011-07-07 09:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[15]: ano funguje to,

Ikona diskutujiciho Ivča 2011-07-07 15:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

19: To je úžasná odměna, přeju Ti to: pomáháš jiným a otevřela jsi se, že byly vyslyšeny prosby Tvé ;-) :). Jupííííí

Ikona diskutujiciho hel 2011-07-08 09:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[18]: "keď vieš presne o čo sa jedná – urobíš čo je treba a je po probléme…." vieš, urobíš a problémy ti narostou…toť život disidentský

Ikona diskutujiciho Som 2011-07-08 12:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Ivča 2011-07-08 17:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

21: Disidenti odmítají, co jest. Netuší, že vše, co je, má svůj důvod, a může to být změněno, až poděkujeme, proč to přišlo. Jakýkoli odpor vyvolá jen protiodpor

Ikona diskutujiciho ivan 2011-07-08 23:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

21: " vieš, urobíš a problémy ti narostou…" ak narastú tak nevieš…alebo len si myslíš že vieš….a "skutek tak nejak utek"….

Ikona diskutujiciho Ivča 2011-07-09 16:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

21, 22 a 24: Kdo opravdu "VÍ", má zpracováno a NEMOHOU problémy narůst. Narostou opravdu jen k tomu, kdo si myslí, že ví. A narostou jen proto, aby dohledal, kde se mýlí. Celkově kolem energií: přecházíme z éra Ryb, kde se žilo vůdce a stádo poslušných oveček, do éry Vodnáře, kdy má každý poděkovat za všechny zkušenosti předkům, bez nichž my dnes nežijeme. Žilo se oko za oko zub za zub. Každý má dosta zkušenosti všech, přes své předky, kteří byli i vůdcem i tou poslušnou ovečkou. Hus nedopochopil, že žije éru Ryb a má mlčet, PROTO byl upálen: vybízel k odmítání poslušnosti vůči vůdci, a v té jeho době to bylo předčasné. Ještě každý neměl zkušenosti jak z role poddaného tak z role vůdce. Není potřeba osobně prožít vše,jen toto chápat: střídalo se postavení vůdce s postavením poddaného, a předkové nám předali to nejlepší, jak oni to nejlépe uměli (viz Ruizovy 4 dohody). Cokoli máme proti komukoliv, máme proti sobě, neboť se otevíráme nepřijetí nečeho, a tím si vlastně tvoříme černou díru, kudy nám utíká energie, my sami si to sobě děláme tím, že se otevíráme nepřijetí čehosi. VŠE co je, je z téhož ZDROJE, a my tím ten zdroj odmítáme. Sami si uzavíráme kohoutek do toho zdroje. Odkazuji na komentář Angeliky (č.36): http://karolinaloskotova.blog.cz/0808/jak-jsou-na-tom-ve-skutecnosti-mezilidske-vztahy-aneb-vysavaci-na-entou. Z toho plyne to vysávání: chceme zaplnit svou černou díru. Rodiče to dělají, aniž sami tuší, že jim tu černou díru způsobili jejich rodiče, jim zase rodiče jejich atd, až do prvotního oddělení se od jednoty našeho prvního prapředka. Rozumíte tomu? A ti duchové přišli, abychom jim vzdali úctu, že dnes díky jejich zkušenostem my dnes žijeme. Všechny duše se nyní inkarnují, pomáhají nám při přechodu do 5d reality: http://www.matrix-2001.cz/clanek-detail/5654-dulezita-poselstvi-george-kavassilase-pro-nadchazejici-cas-2011-2012-cast-prvni/ a http://www.matrix-2001.cz/clanek-detail/5656-dulezita-poselstvi-george-kavassilase-pro-nadchazejici-cas-2011-2012-cast-druha/. Kdo cokoli nepřijímá, je v pýše!!! Vše je z jednoho zdroje a co odmítáme, odmítáme kus toho zdroje a tvoříme svou černou díru, kudy trvale odchází energie. Všelijaké rituály jen umocňují naše nepochopení. Tak se pořádně zahloubejme nad Ježíšovými slovy: "Cokoli učiníte (a neučiníte) nejmenšímu z maličkých těchto, mně jste učinili". Cokoli máme proti komukoli, máme proti Bohu, proti Zdroji všeho!

Ikona diskutujiciho Ivča 2011-07-09 16:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ještě dávám odkázek na řešení hyperaktivity dítka, prapříčinou byla rodinná kletba: http://regresniterapie.eu/leninka-berunka/rodinna-kletba.html. Abychom přešli do světla, je potřeba zpracovat vše, co jsme my či naši předkové v minulosti neměli uchopeno v lásce!!! Možná i proto za námi chodí různí duchové a mají pro nás poselství: kdysi se cosi stalo, a dosud nám nikdo nevzdal úctu. nebýt naší zkušenosti, vy dnes nežijete!!! Tak opatrně, abychom nenadělali svým hrrr jednáním více škody než užitku. Já na to přišla přes svou rakovinu dělohy. Někoho možná upozorňují duše předků při noční návštěvě…

Ikona diskutujiciho Lady Rovena 2011-07-10 17:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]: o tom píšu … myšlenka … protože myšlenka je ta úplně první … jakmile pomyslíš už je vyslána energie

Ikona diskutujiciho Lady Hestia 2011-07-17 18:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

pamatuju si, jak jsem jednou ještě jako úpnlě malinká (možná tříletá) probděla celou noc, protože jsem měla nepříjemný pocit, že kdybych usnula, stalo by se něco špatného. Ráno jsem byla úplně svěží jako po probuzení a cítila jsem spoustu lásky a pozitivní energie. Kdoví co by bylo, kdybych usnula…

Ikona diskutujiciho Baris 2011-09-27 18:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pěkný….

Ikona diskutujiciho ErmaMartin34 2011-10-25 17:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

One acknowledges that modern life seems to be expensive, nevertheless we need money for different things and not every man gets big sums money. Thence to receive good <a href="http://goodfinance-blog.com/topics/personal-loans">personal loans</a> and just auto loan will be a proper way out.

Ikona diskutujiciho Anon 2011-11-02 11:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pri čítaní následnej odpovedi mamky na tvoju radu som mala až zimomriavky. Je to krásne, akých emócií sú schopné matky.

Ikona diskutujiciho Zuzana 2011-12-05 15:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobry den, obraciam sa na vas s velkou prosbou. Moja dcerka (7 rokov) ma velke problemy so zaspavanim. Kazdy den ked uz sa chystame do postele dostane paniku ze musi ist spat. Pritom je uz taka unavena, ale ako keby sa bala zavriet oci a spat. Uz ma aj zavrete oci a vyzera to tak ze spi a zrazu sa jej zacnu mikat ocne viecka a v tom placom otvori oci, ze jej sa neda spat. Kazdy den zaspava az okolo 23,00 – 24,00 hod. a to musim byt pri nej a drzat ju. Ako keby sa niecoho velmi bala. Rano je samozrejme unavena. Dokonca vcera mi napisala na listocek…"mami mne sa neda spat…prosim pomoz mi nejako". Bola som taka zufala ze jej neviem pomoct…prosim poradte mi…dakujem velmi pekne

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek