Moje postřehy ohledně volby a vítězství českého prezidenta 2018

1.2.2018 v Aluška.org 40

Velká Gratulace Milošovi!

Tohle měl být původně Zápisníček, ale jelikož jsem toho měla na srdci hodně, dala jsem to do článku zvlášť a normální Zápisníček vyjde později. Upozorňuji, že vše co v tomto článku zazní je moje osobní věc a můj osobní názor, udělala jsem si ho sama, pozorováním aktuálního dění, nestojí za tím žádný ruský medvěd a na svůj názor mám nezpochybnitelné právo. Vzkazuji to předem tomu hejhulovi, kterému se svoboda projevu nehodí do krámu a rád by žaloval všechny, kteří s ním nesouhlasí.

O hysterii kolem volby prezidenta víte… no jistě že víte, to fakt nemohlo utéct nikomu, ani kdyby nekoukal na zprávy jako já. Tadesco plné zpráv o Drahoušovi, jedna strašnější než druhá, voliči Milouše a Drahouše si vjížděli do vlasů snad ve všech internetových diskuzích kam jste vlezli, prostě strašný.

Asi dva týdny před samotnou volbou prezidenta jsem měla sen o tom, jak dopadnou volby. Byl to pro mě strašně zvláštní zážitek, protože se mi nikdy o politice ani o volbách nezdá (většinou jsou mi všichni ukradení), ale tentokrát to bylo jinak. Všechno je jednou poprvé a asi to bylo výjimečně opravdu důležité. Tak jsem si sen zapamatovala a říkala si že si to nechám raději pro sebe a počkám, nakolik se to vyplní, nakolik to vlastně bude přesné (doma jsem to řekla, ale rozhodně jsem to nepsala na internet). Navíc jsem to nechtěla zakřiknout, jeden nikdy neví co ovlivní, když dopředu řekne že ví kdo to vyhraje. Aby třeba ti co by jindy k volám nešli schválně na just šli volit toho špatného, kdyby se ta předpověď nějakou náhodou mediálně rozjela. Jelikož nemám přehled o tom, kdo na jakých pozicích a do jaké míry mě sleduje či bere vážně, nechtěla jsem riskovat, že to nějak ovlivním.


V tom snu se mi zdálo, že se dívám na obrázky dvou volebních sloupečků dvou potenciálních prezidentů, Milouš byl vlevo a Drahouš vpravo. V pozadí byly slyšet lidské hlasy jak se o něčem přou, probíhající konflikt. Držela jsem palec Miloušovi a dívala se, jak oba sloupce nabírají čísla a bylo to strašně nerozhodné, skoro 50 na 50. Začala jsem z toho být opravdu nervózní, ale nakonec se to přehouplo velmi mírně na levou stranu kde byl Miloušův sloupek a Milouš vyhrál strašně těsně, jenom o pár procent (cca 3%).

Řekla jsem v tom snu: ,,Uf, tak je to dobrý, Česko je zachráněno, teď už můžu být klidná.” A fakt se mi úplně fyzicky ulevilo, jakoby mi spadl šutr ze srdce.

Pak sen skončil a já jsem se probudila s tím že to je Milouš, přestože mi po chvíli došlo, že volit se teprve bude. Ale fakt jsem byla od toho snu úplně klidná, jistá si tím, že to bude v pořádku. Takže už mě žádné zprávy kolem voleb nerozhodily.

Po dvou týdnech mi volal známý, jestli už vím jak dopadly volby. Říkám mu že jsem se zatím nedívala, ale měla jsem sen, kde vyhrál Milouš jenom o pár procent, že to bylo strašlivě těsné a nakolik byl ten sen shodný s realitou? Řekl mi že to skutečně bylo těsné, tak jsem zagooglila a našla jsem dokonce i ten obrázek, co se mi zdál ve snu, až na to, že v mém snu měl Miloušův sloupeček červenou barvu a nebyly tam obličeje. Fakt těsně vyhrál Milouš Zemák a fakt jsou tam cca 3% rozdíl… fascinující, jak byl ten sen přesný.

Přivádí mě to k otázce, nakolik vážně mám brát další sny, kdyby se mi znova zdálo o nějakém aktuálním tématu. Ale i kdyby, stejně bych si to radši nechala pro sebe. Jeden nikdy neví co může v matrixu domotat, když něco řekne dopředu.

Jsem za Milouše Zemáka ráda a protože byl ten sen v konstruktivním vyznění, tak vím, že tento výsledek voleb je správný.

Když mám potvrzeno že to byl skutečně věštecký sen, a sny ukazují budoucnost tak jak je připravená a sny jsou spojení s naším zdrojem, vnímám to tak, že bylo předurčeno a z konstruktivního směru dáno aby vyhrál Milouš, ať si o něm myslíte cokoliv. A i když se elity velice převelice snažily dostat ho pryč z hradu a nasadit si tam svého vředa, nepovedlo se jim to. Očividně jim ty jejich postupy, co fungovaly před sto lety, dneska už nejdou, protože jim došla síla.

Zvláštní je symbolika na obrázku, kdy na pravé straně u Drahouše je 666 a na levé straně Milouše 9999. Po minutě to pak skočilo na 100%, zvláštní že jsem na tu stránku vlezla těsně předtím, ofotila ji a pak až mi došlo, že mám vlastně fotku nedokončeného sčítání. Nic není náhoda.

Milouš byl předurčen k tomu vyhrát a zastupuje konstruktivní sílu, ale Drahouš byl od začátku představitel temnoty. Pamatujete na video z Brněnského Semilassa, kde mu rituálem přáli, ať dostane minimálně 66,6% hlasů? A teď je u něj znova 66,6% volební účasti, zrovna na jeho straně? Mimochodem to video ze Semilassa jsem naštěstí uložila, takže když ho stáhli po upozornění na zvláštní symboliku, dalo se znova nahodit na net, jinak se zahlazovaly důkazy, kde se dalo… To nejsou náhody.

Po mailech teď dokonce koluje nějaký dokument o tom, jak se Drahouš někomu pokusil ukradnout patent a další perličky, co žížala netušila. Křivou hubu na to má dost, třeba to ještě někdo hodí na web.

jiridrahos má podle symboliky čísel hodnotu 666. Děkuji čtenářům, kteří mne na to upozornili, stejně tak jako na video ze Semilassa, které také dostalo pozornost právě díky vám. Máte veliký vliv na to jaké články v éteru vycházejí a na co se v nich upozorňuje, aniž byste to možná tušili. To co se nehodí ke mně, pošlu za vás dál.

Ověřte si to zde: http://www.gematrix.org/?word=jiridrahos

Na Aeronetu vyšel moc zajímavý článek, který shrnuje poslední prezidentskou debatu a ukazuje z ní různé perličky. Například poukazuje na to, že Drahouš měl svůj úspěch předem slíbený, smluvený a byl dokonce domluven s moderátorkou, která věděla jak jí bude odpovídat zpaměti. Když se pak v jedné vteřině kousl a nevěděl jak to bylo dál, moderátorka mu nadhodila větu a on se chytl a domluvil ji za ni. Kdybych to neviděla na vlastní oči ve videu, tak tomu nevěřím. Ostatně článek najdete tu a rozhodně doporučuji pustit si všechna videa: https://aeronet.cz/news/video-prezidentska-debata-v-rudolfinu-mela-plno-prekvapeni-milos-zeman-se-projevil-jako-statnik-zato-jiri-drahos-jako-vylozeny-hulvat-drahos-chce-prijmout-euro-do-5-let/

Důležitých momentů je tam hodně, ale nejvíc mě šokovalo, když se moderátorka zeptala Drahouše, co Miloušovi vyčítá nejvíce. Čekala bych něco v tom stylu, že ho dráždí jak Míla vypadá že má všechny a všechno u salámu a že se s nikým a ničím nepáře, ale on doslova řekl: ,,… to, že společnost nespojuje, že ji rozděluje, že je prezidentem dolních deseti milionů.”

Na to Milouš samozřejmě vyvalí oči a vysměje se mu ksichtu: ,,To je výtka?! haha!” A Drahouš se to pak snaží ,,zachránit” tím, že říká ,,Je to fráze! Je to fráze.”

Předně si připomeňme, kolik má Česká republika vlastně obyvatel. Je to 10,56 milionů. Drahouš tímto jasně říká, čí zájmy hodlá hájit a koho zde zastupuje. Pouze tu horní elitu, mocnáře, elitáře a největší zločince této planety. Způsob, jakým Milouš vyvalí oči a jak zareaguje, mi napovídá, že asi ví o co tu jde. Ona to je opravdu ustálená fráze. O ,,dolních deseti milionech” jako o žumpě, a nepotřebném odpadu určeném k likvidaci, se mluví interně mezi Illumináty a tato ,,fráze” je také základní součást jejich ,,vstupního pohovoru”, kdy se nového člena ptají, jestli odmítá žít s tou spodinou deseti milionů. Kdo u nich není, toho taková debilní věta, ještě navíc na takovém místě, ani nenapadne vyslovit, ale kdo ji říká pořád dokola, tomu ujede i tam, kde by rozhodně neměla. Myslím si že Milouš, vzhledem ke svému věku a zkušenostem, tyhle věci asi ví a směje se, jak se protivník neopatrně odkopal zpod peřinky.

I kdybychom pominuli zasvěcovací rituály a ,,fráze” typické pro elitu, běžný člověk to pochopí jasně. Pokud Drahoušovi vadí spodních deset milonů a pokud by nebyl náš prezident, tak co tady sakra dělá, o co se tady sakra snaží, o co mu zatraceně jde, když nás nemá rád, nechce nás zastupovat a nechce být náš prezident? Na konci v závěru se to snaží žehlit vzletnými kecy jak bude hájit naše zájmy. Dokonale si protiřečí a vůbec mu nevadí, že před chvilkou řekl, že stojí proti občanům, že jsme pro něj spodina deseti milionů. Po tomhle by mu dal svůj hlas jenom tuplovaný idiot, protože spodina deseti milionů, to jsme my všichni. Já, i vy, i Máňa od sousedů.

Drahouš taky říká, že zvažuje podat trestní oznámení na alternativní média, která mu pravděpodobně sebrala vítězství tím, že o něm řekla pravdu a tím mu odehnala voliče, kteří zjistili, co je zač. Vyhrál ,,jenom” o 153000 hlasů a to už je masa lidí, která teoreticky mohla skutečně změnit svůj názor, nebo se aktivizovat, pokud četla alternativní média.

Jestli jsem se dívala dobře, tak tyhle volby byly zajímavé tím, že alternativní média vesměs táhla za jeden provaz a předávala si vzájemně pravdu o jednom křivém prezidentském kandidátovi. (O Miloušovi taky vycházejí zajímavé věci, však se jim v doporučeném článku i směje. Že mu údajně uřízli nohu, nebo že má rakovinu, či neuro-tik v oku. Bere to ve svém věku s nadhledem, ne však jeho afektovaný protivník.)

A jelikož alternativních médií je hodně a lidí co přestávají sledovat masmédia protože si chtějí na věci dělat vlastní názor je stále více, možná že další článek Aeronetu, který tvrdí, že Aeronet ve spojitosti s dalšími alternativními médii pravděpodobně pomohl vyhrát Miloušovi volby, asi nebude přehnaný a možná to tak opravdu je: https://aeronet.cz/news/dokazali-jsme-to-milos-zeman-vyhral-volby-pomohla-mu-aktivizace-nevolicu-a-mohutna-podpora-obycejnych-lidi-a-take-ceske-zpravodajske-alternativy-pane-prezidente-gratulujeme-vam/

Nevím, za co by chtěl Drahouš žalovat alternativní média, jestli za to že mají vlastní názor a otvírají lidem oči? Co taková málo známá a nepopulární věc, říká se jí Svoboda slova a svoboda projevu???

Samozřejmě je ani nenazývá ,,alternativní” ale ,,proruská”. To mě baví, jak kdykoliv se elitářům něco nelíbí a kdykoliv alternativní média vyšťourají nějaký humus co měl být zametený pod koberec a zapomenutý, tak se jim říká ,,proruská”. Jakoby za vším co nevychází podle plánu elit měl stát ten zlý zubatý medvěd z východu, s cígem v hubě a lahváčem v pazourech, který ke správě svého obrovského území má ještě tolik času navíc, aby řešil, kdo u nás vyhraje volby, jakoby mu na tom nějak strašně moc záleželo. Vždyť je to směšné. Kdykoliv se velká mocnost rozhodne a Česko za deset vteřin není, nevím proč by se ruský medvěd obtěžoval s takovou prkotinou v malé zemičce.

Zato myšlenka, že byly hlasy voličů manipulované, mi připadá velmi reálná, jenomže volby jdou manipulovat jenom do určité míry a pokud nechtěný kandidát dostane až moc velkou většinu, nemusí se to podařit převážit na stranu žádaného kandidáta. To se mohlo stát v tomto případě, protože reálný výsledek i podoba toho snu, jsou mi krajně podezřelé.

Také mě zaujalo, jak se lidé mezi sebou hodně přeli o to, jakou má vlastně prezident moc, do jaké míry má vůbec smysl ho volit a řešit který to bude. Někteří tvrdili, že prezident nás jenom zastupuje v zahraničí a žádnou moc nemá, že je to jenom hejhula před kameru a není tedy důležité to řešit, nebo se mezi sebou hádat. Dokonce vyšlo i video na Streamu, kde moderátor strašně sebevědomě křičí, že prezident má nulovou pravomoc rozhodnout o všech tématech která se veřejně řešila. Připadalo mi to divné, protože paměť mi ještě celkem slouží a vím že pravomoce českého prezidenta jsme se učili na základní škole v občanské nauce. Takže pokud je tu někdo, kdo by si rád osvěžil základní vzdělání a udělal si jasno v tom jestli tedy je nebo není prezident nedůležitý hejhula před kameru, cituji z wikipedie:

Absolutní pravomoci (bez kontrasignace)

Tyto pravomoci vykonává prezident zcela nezávisle, rozhodnutí podle nich vydaná jsou bezprostředně platná.

Prezident podle Ústavy České republiky:

 1. jmenuje a odvolává předsedu a další členy vlády a přijímá jejich demisi, odvolává vládu a přijímá její demisi,
 2. svolává zasedání Poslanecké sněmovny,
 3. rozpouští Poslaneckou sněmovnu,
 4. pověřuje vládu, jejíž demisi přijal nebo kterou odvolal, vykonáváním jejích funkcí prozatím je až do jmenování nové vlády,
 5. jmenuje soudce Ústavního soudu, jeho předsedu a místopředsedy,
 6. jmenuje předsedu a místopředsedy Nejvyššího soudu z řad soudců tohoto soudu,
 7. odpouští a zmírňuje tresty uložené soudem (agraciace) a zahlazuje odsouzení (rehabilitace) (viz dále),
 8. má právo vrátit Parlamentu přijatý zákon s výjimkou zákona ústavního (viz dále),
 9. podepisuje zákony,
 10. jmenuje prezidenta a viceprezidenta Nejvyššího kontrolního úřadu,
 11. jmenuje členy Bankovní rady České národní banky.

Ke jmenování soudců Ústavního soudu však potřebuje souhlas Senátu.

V překladu do obyčejné lidštiny pro ,,spodních deset milionů” to znamená, že prezident si určí kdo bude pod ním a kdo bude nad námi. Má obrovskou moc, protože si přece na klíčová místa nebude dosazovat lidi, kteří nejsou v rámci jeho myšlenkového směru. Nevím, proč se o tom občané hádají, když si to stačí vygooglit a hned to víte. Neříkám že jsem nějaký expert na politiku a že tomu bůhvíjakmoc rozumím, ale když něco nevím, tak si to zvládnu najít, ostatním bych doporučila to samé a neopakovat omyly ostatních, i kdyby zněly z médií. Protože každý se může mýlit, najít si kde je pravda, je na každém z nás.

Ještě něco málo k Miloušovi: Všimněte si, že i přes svůj vysoký věk má velice souměrný obličej, jediné co do něj úplně nezapadá, je levé oko, které má někdy lehce přivřené. To se někdy děje lidem po prodělané mrtvičce, ale nechci si tady hrát na doktora a spekulovat, jestli ji skutečně prodělal. Přeji Miloušovi pevné zdraví, mnoho síly a jsem velice ráda, že slaví úspěch.

Zde je nevyretušová, nepřežehlená fotka, kde si souměrnost můžete ověřit:

Lidé se souměrným obličejem mají obecně dobré morální kvality, nelžou, nepodvádějí, nedělají věci se kterými nesouzní, drží své slovo a stojí si za svým názorem. Takovým lidem můžete svěřit svoji důvěru, protože vás nepodrazí. Jsou upřímní, přímí, opravdoví a dobří. (btw. Příjmení ,,zeman” dává podle gematrixu číslo 354. A když jsem hledala dál nějaká čísla která s ním souvisejí, zjistila jsem, že slaví narozeniny jen o tři dny později než já, to mě pobavilo.)

Hodně o lidech také ukazuje způsob, jakým se smějí. Souměrný úsměv, bez vyceněných dásní a bez křivého šklebu, znova podtrhuje pevnou morálku a dobrý charakter našeho prezidenta.

Naopak kdo má křivý obličej, zejména křivé oči, křivý nos a křivá ústa, je přesný opak všech jmenovaných morálních kvalit.

Dokonale souměrný není nikdo z nás. Ani já, ani vy, ani Milouš. Dokonale souměrný je jen obraz. Do nějaké míry jsou trošku nesouměrní všichni lidé. Avšak u člověka, kterému výrazným způsobem utíká nějaký rys hodně doleva, hodně doprava, či nahoru/dolů, je to důrazné varování pro celé okolí aby si dalo pozor na tuto destruktivní a nebezpečnou bytost, patří do toho dle fyziognomiky i zlomené nosy, co křivě srostou… Drahouš je tak křivý, že to nejde zamaskovat ani na retušovaných fotkách, ale jeho obličej tu vystavovat podruhé nebudu, neboť toho není hoden a pokud vás to zajímá, koukněte se po fotkách sami, nedá se to přehlédnout.

Nepřehlédnutelný je i flegmatismus našeho prezidenta, který během úvodních nudných monologů na zasedáních vůbec nic nepředstírá když se nudí, zato když otevře pusu, tak to celkem stojí za to. Člověk musí být do jisté míry flegmouš a pohodář, jinak by nemohl vydržet ten tlak, energie a pozornost, které se na člověka v jeho pozici neustále valí ze všech stran. Je na něm vidět že není třesoucí se uzlík nervů a že ho jen tak něco nerozhodí, což se o jiných kandidátech říct nedá, ti tlaku podléhají. Ostřílený a zkušený Milouš si však nedělá z ničeho zbytečně těžkou hlavu a to je také velmi důležité pro funkci kterou vykonává. Že to není žádný neurotik, ukazuje i jeho smysl pro humor. Jeho gagů je plný internet.

Miloš Zeman se směje sám sobě

https://www.youtube.com/watch?v=xuYdqol2NnU

Co z našich masmédií nezazní, je zajímavý postřeh ze zahraničí, údajně nám našeho flegmatického prezidenta závidí Německo i Rakousko, kde už se podařilo dosadit vředy, my jsme teď nám určenému vředovi utekli z lopaty jen tak tak. Dali by všechno za to, mít vlastního Milouše, i se všemi jeho nedostatky. Je to naprosto protichůdný poznatek, spíš se nám častěji tvrdí jak dělá Milouš po světě ostudu, ale není to pravda.

Když vás tady tak pěkně mám, chtěla bych vás ještě upozornit na důležitý projev z loňského dubna, který byl údajně hlavními médii zcenzurován a na světlo světa se dostává až díky lidem, kteří si ho prozřetelně archivovali. Překvapuje mě, že se o něm nemluví a nepíše, protože je velmi závažný.

Miloš Zeman varuje před reálným nebezpečím rozšiřování islámského státu a říká, že tato hrozba je pro nás reálná a musíme podniknout patřičné kroky na svoji obranu. Z jeho slov mrazí v zádech. Není divu že ho na hradě eliy nechtějí, když kamarádsky laškuje s Putinem o pivu a varuje občany před islámem a uprchlíky.

Prezident Miloš Zeman: Zabraňme Superholokaustu

https://www.youtube.com/watch?v=KfVlMrExyIw

…..

Komentáře

Ikona diskutujiciho Ježovka 2018-02-01 04:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Od začátku jsem proZemanovská(a 99% procent rodiny taky).

Ikona diskutujiciho Efs 2018-02-01 05:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Další, kdo si plete procenta a procentní body. Vysvětlení třeba zde: https://blog.root.cz/petrkrcmar/procento-vs-procentni-bod/

Ikona diskutujiciho DAS 2018-02-01 06:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Take jsem rad, ze to vyslo pro Cesko dobre. V mem okoli je rada lidi, kteri volili Drahose. Vypozoroval jsem, ze tito lide maji neco spolecneho – jsou to vetsi ci mensi pozeri – ne porad, ale maji znaky pozerstvi, at jiz majetkoveho nebo dusevniho – hraji si proste na lepsi lidi.

Ikona diskutujiciho Jenny 2018-02-01 07:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je neuvěřitelný že sny dokáží předpovídat budoucnost..u nás ve vsi v ulici bydlel starý pán v takovém starém malém útulném domečku s malinkou útulnou zahrádkou a pejskem, chodím kolem každý den..a bylo to snad někdy v listopadu 2017, kdy se mi zdálo, že ten dům je prázdný a na prodej a já si ho koupila, zrenovovala a měla radost že màm vlastní baráček o kterým jsem vždycky snila..no a stalo se nečekaně to, že ten pán teď o vánocích 2017 přímo na štědrý den zemřel..dost mě to udivilo, protože teď je ten domek opravdu prázdný, jako v tom snu..jinak co se voleb týče, obvykle k nim nechodím, ale letos jsem šla poctivě obě kola a volila Zemana, přijde mi upřímný, na nic si nehraje si myslím, narozdíl od Drahoše, který se zjevil odnikud..a u nás v práci kolegyně volila i s manželem právě Drahoše a ještě se rozčilovala, že ti co volej Zemana jen proto že si někde na facebooku přečetli že chce Drahoš přijímat migranty, jsou úplně vypatlaný ovce :D

Ikona diskutujiciho armag 2018-02-01 07:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Po lidské stránce je asi Zeman menší zlo, přeci jen si uvědomuje, že ne každý žije v Praze a bere 30000 měsíčně.

Ikona diskutujiciho indiria 2018-02-01 08:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Díky za krásný článek. Mně se před volbami zdálo, že mluvím s Milošem a ptám se ho, jestli vyhraje. A on mi s takovým šibalským úsměvem odpověděl, že doufá, že ano. Ale v té odpovědi byla taková jistota, že jsem byla přesvědčená, že on ví, že bude zvolený. Jak je vůbec možné, že jsem měla takový sen?

Ikona diskutujiciho jirik 2018-02-01 08:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

kabal na svobodném radiu říkal, že si všimnul, když začalo sčítání, že ze začátku výsledky přibývaly rychle a čím více se blížil konec tak výsledky byly zobrazovány pomaleji…..zajímavý to postřeh…..

Ikona diskutujiciho Honza 2018-02-01 08:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Prezidentské volby jasně ukázaly, jaká je síla médií a kdo média ovládá. Naštěstí se lidé pomalu přestávají chovat jako ovce a dokáží dát najevo svůj názor, i když jsou zdánlivě v menšině. Lidé v ČR se začínají vymykat psychické kontrole "nadlidí".

Ikona diskutujiciho hanka 2018-02-01 10:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ulevilo se mi že volby dopadly vítězstvím současného prezidenta. Hysterie byla tentokrát šílená, mnohem víc než u parlamentních voleb. Lidi kteří obhajovali proč volí JD nadávali na Zemana, že jim vadí že je vulgární, nereprezentativní, dokonce nesoudný, že celkem kašle na formality (nejde do kostela, když jmenuje soudce tak si s nima prý potom nepřipil a odešel) – prostě samé totální blbosti! Lidi dají na povrchnost a na to, jak věci vypadají, je mi z toho na nic. Dokonce mi přišlo že snad každý sledoval jinou prezidentskou debatu, protože zastánci JD mi tvrdili že je dobrý řečník a že je velmi slušný a příjemný. To mi hlava nebere, vždyť bylo naprosto zjevné že Drahoš lže a protiřečí si i bez alternativních médií. Taky ho jeho zastánci omlouvali, že dolních 10 milionů – to se přece jenom přeřekl, to se může stát. No jo, ale kdyby to neměl v podvědomí tak se nepřeřekne, prozradil se tím mnohem víc než kdyby to řekl záměrně. Lidi obhajují lháře a křiváka, jen proto že vypadá dobře a má deset titulů, proto aby si sami zvýšili sebevědomí že když volí "vzdělaného člověka, profesora z akademie věd", tak to vypadá že jsou sami taky dost chytří a vzdělaní a že tomu rozumí. Nejvíc mě pobavilo jak moje známé se oháněly tím že volí dle jejich slov "slušnost a naději" (rozuměj JD), a přitom samy pomlouvají a vulgarismy mají ve slovníku denně. Chtělo se mi říct, dámy tak začněte u sebe :D  A byla jsem z toho všeho dost zklamaná, protože tito lidé asi fakt vidí svět přes svoje brýle a nemůžou z toho ven.

Ikona diskutujiciho Daisy 2018-02-01 10:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško,SUPER,SUPER, SUPER!!!Děkuji za skvělý rozbor a videa a přeji panu prezidentovi pevné zdraví!

Ikona diskutujiciho :) 2018-02-01 11:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Super rozbor i clanek, nicmene bych za sebe rekla, ze Zeman je ostuda narodu a presne poukazuje na to jak moc jsme oproti jinym narodum "nemocni, zaostali, povrchni, omezení a strasne jednoduchy" Krasne zrcadli presne to, v cem maji cesi nejvetsi mezery a na cem by meli sakra maknout. Nicmene Drahos byl a je pouze falesnym pozerem, ktery jakoze "naoko" sliboval a pak by nic z toho nesplnil, takze za me nebylo moc z ceho vybirat.

Ikona diskutujiciho indiria 2018-02-01 11:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ostuda národa? To snad nemyslíš vážně?

Ikona diskutujiciho :) 2018-02-01 11:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ted jsem dokoukala ty videa a Milos Zeman odnekud cetl text, a Drahos chtel byt za chytraka, chtel to vse umet rict sam za sebe a tak to tak i dopadlo…Vubec neumi mluvit a prezentovat se pred tolika lidmi a prezident by mel predevsim re-prezentovat nas narod. Jinak co se tyce sympatii, tak Milos pusobi mileji, privetiveji, hodneji a lidsteji. Drahos dela jenom Drahoty, presne i podle sveho jmena :-D a pusobi neprijemne a falesne s krivou hubou a jizlivosti v ocich, reci i usmescich. Neverim mu to co predvadi. Jinak k tem vycenenym dasnum pri smichu, tak to ja mam hodne… :-D

Ikona diskutujiciho ЯНВ 2018-02-01 11:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kdo a kde?

Ikona diskutujiciho Raja Luthriela 2018-02-01 11:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Což já už od počátku věděla, že ta volba nakonec dopadne přibližně 51% na 49% a původně jsem ani k těm volbám jít nechtěla, ale oni toho Drahoše pořád tak všude vychvalovali. Polední kapka byla to, že majitel jednoho pekařství v nedalekém městě slíbil, že pokud někdo přijde se Zemanovým lístkem (a prokáže tak, že ho nevolil), tak dostane koláček zdarma. Není to populizmus?

Ikona diskutujiciho Ceneon 2018-02-01 13:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zemana jsem volil již v druhém kole minulých voleb. Nyní v obou kolech. Nijak jsem volby neřešil, protože když znáte nejlepšího, tak není třeba nic řešit.

Ikona diskutujiciho BED 2018-02-01 13:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]:Brejle – má vraj v nich načúvatka, aby mu mohli našepkávať :-/

Ikona diskutujiciho lenka f 2018-02-01 13:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já jsem ráda, že byl zvolen Miloš. Škoda jen to zdravíčko by potřeboval. Pořád lepší prezident, který to s národem myslí dobře než nějakýho reprezentativního zmetka, který bude říkat – my to zvládneme (na to jsem už alergická) a bude to tu samej cizinec.

Ikona diskutujiciho Eva 2018-02-01 13:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

co nemůžu zkousnout jsou podpásovky ,jakože prezidnt by měl stát u pultíku,já taky nemůžu na nohy tak vím jaký to je dlouho stát a potom další hnus,že má syfilis to už je moc

Ikona diskutujiciho Mike 2018-02-01 14:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímavý článek, jestli se můžu zeptat, byla jsi volit Alusko? Před pěti lety byl Zeman menší zlo, letos jsem si tím už tak jistej nebyl. Takovej podnět do diskuze, opravdu si myslíte že je Zeman nezávislý a silný kandidát který nás zachrání?

Ikona diskutujiciho Tereza 2018-02-01 15:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kdybych nevěděla, že "se to neříká", neboť je to destrukční, řekla bych to známé slovo na A. Proto snad jen díky, tvé názory sdílím do poslední tečky.

Ikona diskutujiciho fluttershine 2018-02-01 15:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Miloš Zeman těsně po svém zvolení sám řekl, že bude prezidentem dolních deseti milionů, to byla přímá citace, takže to bych nebrala tak strašně vážně. Jen už si to zkrátka nikdo nepamatuje, takže jsme všichni byli zmatení, když to Drahoš řekl.

Ikona diskutujiciho Cattail 2018-02-01 18:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]: Čímpak to asi může být? Že by tím, že komise co vše sečetli rychle a správně to rychle odevzdali dalším místům a výsledky se načetly do systému, zatímco později už se čekalo na pomalejší komise, nebo ty co ěnkde udělaly chybu a hledaly jí? Vážně v tomhle hledáte nějaký význam? O_O

Ikona diskutujiciho Vlastimila 2018-02-01 18:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, srdečně a co nejupřímněji Ti děkuji za Tvůj komentář!!! Volila jsem také Zemana. Potěšil mě i popis obličeje a další postřehy. Energie bohužel byly rozdílné i v rodinách. Hodně zdraví všem.

Ikona diskutujiciho Melisa 2018-02-01 21:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nebudu se k tomu vsemu vyjadrovat, ani co probihalo behem tech dnu v mem okoli. V podstate tu bylo vse receno a lidi jsou vsude stejny…:-S Neco na pobaveni :-D Prezidentský AZ-kvíz

Ikona diskutujiciho Ceneon 2018-02-01 22:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[17]: Jj, bude mít v brýlích sluchátko. Jinak by neměly smysl. Pro vzhled? :-D Vždyť je to vědec. Také je to vedle jeho křivé pusy další znak falše.

Ikona diskutujiciho .lak 2018-02-02 00:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Chvalitebné tak i tak, tu žovialitu s miloušem bych vynechal a dělal jsem člověkem který ho znal poměrně důvěrně a pan preziden tedy není nějaký suchar ale člověk se vším k životu oproti odborníkům kterým v německu říkají fachidiot asi i z historických zkušeností a s čím více tituly tím spíše. Faktem ale tedy je že to tam mají trochu, možná i víc ode to zdi ke zdi. Chemičku a knihovníka bez matury a ty výsledky jsou pro mnoho kriticky zhlížejících minimálně triskní, pro evropu rusko ameriku eu i svět. ???

Ikona diskutujiciho jirik 2018-02-02 09:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[22]: K té poslední větě – třeba, říkal, že by neudělil milost Kajínkovi, ale zas řekl, že je pro obnovu procesu, pokud možno u jiného soudu; odvolacíé procesy se nezdařily, po projítí spisu zeman došel k závěru, že jsou tam nesrovnalosti, tak se rozhodl udělit mu milost….milost je podmíněna docházkou ke kurátprovi a minimálně rok nesmí Kájínek překročit zákon….(jen co jsem tak zahlídl na netu); v internetových testech mi vycházel p. Hynek, názorově blízko byl Hannig, o kterém jsem věděl, že nemá šanci postoupit do druhého kola….

Ikona diskutujiciho micka 2018-02-02 10:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[22]:myslím, že dost lidí si to pamatuje, aspoň já určitě. Je to nedorozumění. Zeman to řekl a beru to jako takový projev lidovosti, že chce být blízko obyčejným lidem, což je mi sympatické. Jestli to od něj byl populismus nebo nebyl a jestli se mu to podařilo naplnit nebo ne je jiná věc. Debatu jsem viděla, Drahoš mu chtěl podle mě vyčíst to tzv. hulvátství, jak se teď Zemanovi hodně třískalo o hlavu, ale řekl to tak neobratně, že to vyznělo jako že mu vyčítá tu snahu být blízko obyčejným lidem, proto Zeman tak vytřeštil překvapeně oči. Vyznělo to od Drahoše fakt dost trapně a povýšeně a skoro jsem si říkala, že nemá smysl v debatě pokračovat dál, protože to podstatné bylo řečeno. Jste hloupá lůza, ale hlasy mi dejte. Byť mě v zápětí napadlo, že Drahoš to určitě nechtěl říct tak, jak to nakonec vyznělo, tak jsem usoudila, že člověk, který v podstatě neví, co říká, nemá na to být prezidentem.

Ikona diskutujiciho @ 2018-02-02 10:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji všem zdejším voličům Milouše.

Ikona diskutujiciho Motýl 2018-02-02 11:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Takže počítám, že za samou chválu na Milouše bude po jeho případném projevu 17.11. na státní svátek ticho po pěšině.

Ikona diskutujiciho áťa 2018-02-02 18:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co znamenají vyceněné dásně při úsměvu? To mám :P…

Ikona diskutujiciho Alue 2018-02-02 19:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[32]:  Psychické problémy, deprese. Cenění celých zubů i dásní odhaluje vnitřní boj v sobě, probíhající skrytou agresi, která nemusí být hned patrná a nemusí probíhat navenek. Nejtěžší boje které svádíme, jsou právě ty vnitřní, s námi samotnými. Když si toho začneš všímat, ukáže ti to hodně o lidech kolem tebe.

Ikona diskutujiciho áťa 2018-02-02 19:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[33]: děkuji Aluško, asi to na mě sedí.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2018-02-02 20:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[30]: Ja som zas plánoval vsadiť na Drahoša, konšpiratívne som očakával i možnosť že voľby môžu byť zmanipulované a je veľká šanca výhry Drahoša( kurz na Drahoša bol 1.6). No ako som ho trochu sledoval došlo mi že Drahoš je chcíplý kůň, proti Zemanovi slabý kandidát a nevsadil som si na nikoho. Zemana nechápem že sa tam stále trepe na ten hrad, mal by myslieť aj na svoje zdravie a odpočinúť si, nemá to tam úplne ľahké keď musí čeliť neustále nejakým útokom, nikdy nevie odkiaľ vyskočí nejaká feministická ukrajinská príšera atď.

Ikona diskutujiciho Milena nováková 2018-02-02 21:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Bezva jsi to shrnula za nás za všechny,Aluško! Já jsem původně nechtěla k volbám,ale když jsem na internetu viděla debatu Drahoš-Zeman-bylo mi jasné,že musím! Z Drahoše mě natolik mrazilo,že jsem to brala,jako povinnost!A myslím,že nás takto bylo hodně! On si to Drahoušek zmrvil docela sám.☺

Ikona diskutujiciho Melisa 2018-02-02 21:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[25]: a jeste mi to nedalo…neco pro legraci :- ) Hitler chtěl volit Drahoše, prezidentem je Zeman https://www.youtube.com/watch?v=3DAy56t7o6Q

Ikona diskutujiciho Ceneon 2018-02-03 00:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[35]: On by rád zase nějakou polonahou slečnu viděl, jak o tom v druhém kole vtípkoval :-). Cituji: "Právě čekám, kdy se zase vyřítí polonahá žena, ale tentokrát už asi ne.". :-D

Ikona diskutujiciho MArtas 2018-02-03 10:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]: Žiju v Praze a rozhodně nemám třicet a to mám vejšku, prosím nenálepkujte nás pořád za to, že máme v zadnici tiskárnu peněz. Tak to není, je tu hodně konkurenční prostředí než kde jinde a vysoké platy mají jen ti úspěšní a navíc jsou tu vysoké platy protože tu jsou vysoké životní náklady.

Ikona diskutujiciho aston 2018-06-22 14:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co se týče tématu prezidenta, věděla jsi, že existuje Česko-Slovenský thriller Kandidát (2013)? https://www.csfd.cz/film/329609-kandidat/prehled/

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek