Moje představa dokonalého muže

8.2.2011 v Poselství 54

Moje představa dokonalého muže

(Ještě než se zeptáte, tak ano, na fotce jsem já a ano, je mi na ní 14 let. Za tu dobu vlasy povyrostly a obličej se krapítek změnil. Přesto je pěkná a občas na vás vykoukne u pár dalších článků, než se mi zalíbí zase nová.)

________________________________________________

Napadlo mě sepsat zamyšlení na téma ,,Dokonalý muž podle Alušky“. Proč?

Možná to bude pro některé zajímavé, možná najdete inspiraci. Možná, že se shodnu s někým dalším v představě a možná že pár mužů najde odpověď na otázku, jak si ženy představují ,,pana dokonalého“, který sice neexistuje, ale v mysli žije vždy. Třebas schovaný v nějakém malinkém koutečku, vždy tam je.

I u mě se schovává. ,,Pan dokonalý“ v mé mysli přežívá snad od dvanácti let a za tu dobu se vlastně vůbec nezměnil.

Je tak hrozně moc dokonalý, že vůbec nedoufám, že takový chlap vůbec existuje. Mám ho totiž vymalovaného do puntíku. Jediná moje fantazie, která se spojuje s realitou je ta, že by ,,Pan dokonalý“ mohl přežívat v někom alespoň zčásti. Čím větší, tím lepší.

Představa ,,pana dokonalého“ se určitě hodně liší podle toho, komu tato představa patří. Určitě se ale většina dam shodne na povaze. Já začnu u vzhledu, protože to je první dojem. To je to, co vnímám jako první, ještě než ,,dokonalý pán“ otevře pusu.

Protože celý svůj život neskonale miluji dlouhé vlasy (což jde vidět na mé vizáži, protože od sedmi let, když jsem byla dobrovolně ostříhána na hříbka, si pěstuji hřívu a moje oblíbená složka ,,Dlouhé vlasy“ v galerii přetéká obrázky, které jen zesilují můj zápal.) …. kde jsem to skončila? – Ach ano. U vlasů.

Jelikož tedy dlouhé vlasy miluji, moje představa ,,Pana dokonalého“ je vlasatá. Jsou to krásné kaštanově hnědé zvlněné husté vlásky, které padají na ramena. Na chlapovi není nic krásnějšího. Když jsou ty vlasy jiné barvy, nebo rovné, nebo delší, nebo kratší, tak to není ono. ,,Pan dokonalý“ (dále jen PD) má kaštanovou hřívu a ne jinou.

Poslední dobou má i obměnu a to jsou vlasy kratší… ale ne na ježka!

Pan PD má modré oči. Takové hluboké upřímné studánky. Asi takové, jako mám já. Co jsem ale prošla životem, tak pan PD má někdy oči zcela jiné. Je to zvláštní, ale když se mi někdo líbí, zamiluji si jeho oči. A je jedno, jestli je to vážné, nebo není, nebo jestli je to přátelství. Oči jsou pro mě hrozně moc důležité a ačkoliv pan PD je modrooký, už jsem obdivovala všechny možné barvy. I hnědé, nebo šedozelené.

Ústa souměrná, hlavně pořád v úsměvu. Pan PD je totiž stále veselý tvor a sranda mu není cizí.

Jeho tvář je vejčitá, neboli oválná. Tvar, který milují malíři, s jasně a pěkně ,,řezanou“ bradou a čelistí.

Jakou by měl mít pan PD postavu? Střední. Ani tlustou, ani hubenou, ani kulturista. Občasné svalíky a pěkný biceps není na škodu, faldík na břiše se zdá být roztomilý. Hlavně aby byl vyšší než já, stačí jen o pár centimetrů. Pan PD je o půl hlavy vyšší.

Je to vtipné, ale když jdu vedle někoho, kdo je menší než já, připadám si vedle něj jako Godzilla. Taková výšková budova, nebo golem. To mi rozhodí veškerý pocit romantiky, hlavně pokud zjistím, že mám navíc větší číslo boty.

Má krásný rovný římský nos. Ani široký, ani tenký. Pěkně střední. Rovné zuby, uši přilehlé k hlavě a posazené poměrně vysoko (aby byl inteligentní, odstáté uši jsou znak menší inteligenční disponovanosti – Řečeno slušně.)

Pan PD chodí čistě oblečený. Nenosí staré smradlavé zapocené triko, ani děravé monterky. Nekouří, takže nesmrdí a nemá žluté zuby. Chodí v džínách, nebo jiných normálně vypadajících nohoschovkách. K tomu přihodí košili, nebo pěkné tričko. Tmavý elegantní kabát do chladu není na škodu.

Můj PD není abstinent. Občasné pivko mu není cizí, hlavně aby sdílel moji lásku k vínu a nechal se utáhnout na občasnou skleničku po obědě. Ideálně ji sám nabízí.

Zároveň oba nesnášíme ožralé lidi, takže naše nasávání se drží střízlivosti.

PD je galantní. Neříká mi ,,opico“, ani ,,kombajne“, ani ,,godzillo“, ani ,,mašino“. Neposílá mě v žertu pryč, protože ví, že na každém šprochu je pravdy trochu.

Když už jsme u toho vyjadřování, PD mluví slušně, až na občasné ujeté slovíčko v soukromí. Není to žádný suchar, ale veselá kopa a k lidem s humorem občasné hov.. nebo prd.. patří.

Vedle striktně spisovně mluvícího člověka se neuvolním, hlavně pokud mě napomíná, že ,,slečny slovo průs.. nepoužívají“… Na druhou stranu, nejlepší způsob jak mě znechutit, je chovat se v mé přítomnosti jako čuně a ještě k tomu mluvou připomínat českou fekální a kanální jednotku. – Pan PD je slušný a dál než za hov.. se nedostává.

Úžasný a vlasatý PD má rád svůj život a často mluví o tom, co ho kde potěšilo a co se kde povedlo. Své problémy rozebírá jen občasně a nezůstává u nich dlouho, protože ví, že smutné trosky nikdo neposlouchá dlouho rád. Taky nemá potřebu se litovat, protože je přece můj PD.

Má-li PD rodinu a je-li s ní v kontaktu, má ji rád.

Miluje jídlo. Vedle vínka si PD pochutná na všem jedlém, kvalitním a dobrém. Maso, nebo mořské obludy zvládne bez mrknutí a nemá problém naložit si v cukrárně něco pořádného.

PD je pozorný a roztomilý. Vymýšlí často program kam jet či nejet, co zažít a co bude příští týden, kam by mě zase mohl vzít, co by mi mohl ukázat.

Jednou za čas mi přinese pěknou kytičku a řekne mi, jak jsem šikovná a jak mě má rád.

Jelikož je PD vlasatý, sdílí moji lásku k dlouhým vlasům a rád se jich opatrně dotýká.

Nesnáším, když mi někdo hrábne na hlavu, jakoby sekal trávník, vyškube pár desítek a ještě prohlásí, že to mám zbytečně dlouhé. Moje vlasy jsou projev mojí osobnosti a vnímám je jako něco soukromého a intimního, na co může šahat jenom ten, kdo mi padne do oka.

PD nejenže pěkně vlasy hladí, ale také je úhledně  s potěšením zaplétá do copu, protože jako chlap náročnější účesy nesvede.

Je velmi inteligentní. Stíhá moje nápady a mám si s ním co říct. Občas mluví s anděly, ví co je to energie, AC, o čem je Reiki, církve a miluje přírodu, všechno živé v ní i nad ní. Přesto je nohama na zemi. Neblábolí neustále o tom jak musíme žít v lásce a jak musíme meditovat, jinak nepřevibrujeme. PD je přítomný, nohama na zemi a obyčejná přízemní zábava je mu milá, pokud se drží v rámci určité úrovně.

PD nesnáší techno. Oba říkáme, že techno smrdí. Zato miluje hudbu, kterou miluji já a ještě něco navíc.

Nemá do kapsy hluboko, protože se o sebe umí postarat a proto si může dovolit hojné výlety. Není to žádný milionář, ale je šikovný a nebere si nic na sekyru.

Moje idea ,,Pana dokonalého“ jemně voní. Každý člověk má svoji vlastní vůni těla, i PD ji má jako každý jiný.

Pan PD nechrápe.

PD ode mě dostal pár upletených náramků jako projev určitých citů.

(Každý člověk, který je mi drahý, dostává pletený náramek. Kdo mi drahý není, ten si může škemrat jak chce, nedostane nic.)

PD nosí ty dva náramky pořád, protože je má rád. Když nějaký ztratí, škemrá o nový a na výměnu nabízí výlet do přírody.

Když mě potká, usměje se a objímá. Nic neříká, protože zavírá oči a voní k mým vlasům, stejně tak jako já voním k těm jeho.

Když jdeme po ulici, bere mě za ruku. Když jsme sami, bere mě do náruče.

Maestro PD, rozený čajomil, snídá litr čaje, stejně jako já. Když není med, tak trpí, protože čaj s cukrem považujeme za kažení čaje. Když není čaj, trpíme spolu.

PD umí tančit a ve volných chvílích mě učí to, o co jsem přišla.

Pan PD obdivuje a podporuje moji práci. Semtam sleduje i mé stránky, protože ví, že se na nich nedozví jenom o esoterice, ale také různé věci, které nahlas neříkám, jako je třeba moje představa ideálního muže.

Pan PD hledá inspiraci jak mě potěšit, přes tajné pročítání mých stránek. Když se zeptám ,,jak to ví“, kujónsky mrkne, mlží a vymýšlí irelevantní humorné příhody stylu ,,propil moje brusle“, kterými vysvětluje všechny mé přiblblé a nedůležité otázky.

Když domluví, nachází mě rudou pod stolem.

PD považuje mé nedostatky za roztomilé.

PD je moc hodný člověk. Nekrade, nelže, nevydírá, nekřičí, nemachruje. Je ale hrdý a umí se postavit na odpor někomu, kdo to s ním nebo jemu blízkými, nemyslí dobře. Když se mu něco nelíbí, ozve se. Když se mu něco líbí, řekne to.

Rád mě škádlí. Popichuje, lechtá a rýpe. Ale pozná, kdy už z toho jsem na nervy a kdy je potřeba mě nechat nadechnout.

linka

Pokud nějaká kopie mého ,,Pana dokonalého“ chodí po světě, ještě jsem ho nepotkala. Takhle bych mohla básnit pořád dál a dál, o tom jak bych se vedle něho chtěla cítit jako princezna, o tom jak by se mi věnoval, jak by mě masíroval za krkem, jak to a tamto… přitom podobné vlastnosti má snad každý chlap, ale jen do té doby, než ho zamilovanost přejde a on se ukáže s pravou tváří.

Někdy mám pocit, že je to tady na tom světě s tou vlastnící láskou špatně zařízeno. Dodneška jsem nebyla schopná vymyslet nějakou alternativu, která by mohla teoreticky fungovat.

A co váš ,,Pan“, respektive ,,Paní Dokonalost sama“? Taky si někdy představujete ideálního člověka?

Další obrázky Dlouhých vlasů – ZDE

Komentáře

Ikona diskutujiciho PatrikP 2011-02-08 05:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Cau Aluska, pozeram ze tiez nespis. Som velmi rad, ze mas predstavu pana dokonaleho : pretoze ako sa vravi : ked si niekoho dokazeme vysnit, tak sa tam vonku urcite nachadza. Ja som v tomto iny a pani dokonalu nemam vysnivanu : podstatne je pre mna : musi ma mat uprimne a skutocne rada. A byt aj do koca aj do voza. Proste na tie chvilky ked je super a aj na tie chvilky ked nie je.

Ikona diskutujiciho ☆Miss.Lien★ 2011-02-08 06:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

super 🙂

Ikona diskutujiciho Anchi 2011-02-08 07:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Milá Alue

Ikona diskutujiciho myshoolka 2011-02-08 08:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ahoj Alue, možná to nejde takle napořád, ale moje mamka s jejím přítelem jsou k sobě takoví už asi 5 let. Sice mají někdy nějaké problémy, ale ne moc velký… myslim, že by jim to mohlo vydržet ještě hodně dlouhou dobu. Takže takový vztah podle mě skutečně existuje…

Ikona diskutujiciho Bylinka 2011-02-08 09:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Moc milá představa PD:)

Ikona diskutujiciho titi 2011-02-08 10:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahojte :-)

Ikona diskutujiciho katrin 2011-02-08 11:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je divný jak je to různorodý – každý si ideálního partnera představuje jinak. Mám docela jinou představu ale zároveň jsem si vždy myslela, že ten můj ideál je dokonalý pro všechny holky.. Jak je to dobře zařízený, že by si lidi normálně nelezli do zelí a všichni by byli spokojení (pokud by každý potkal svého PD:)

Ikona diskutujiciho Petr 2011-02-08 11:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Potěšilo mě, že je tvoje představa Pana Dokonalého rozumná (ve smyslu přiměřená) a hlavně, jak je propracovaná :-)

Ikona diskutujiciho David 2011-02-08 11:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ano ano pan dokonalý, bohužel nikdo není dokonalý :-)

Ikona diskutujiciho Dave 2011-02-08 11:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jůů to jsem já :-)[7]:

Ikona diskutujiciho LadyVanilka 2011-02-08 11:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Máš opravdu krásné promakané články 🙂

Ikona diskutujiciho Jusa 2011-02-08 11:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Podle jisté psychologické teorie (C.G. Jung) je naše představa ideálního muže/ženy odrazem naší mužské/ženské stránky. Resp. můj PD představuje mou podvědomou mužskou stránku a u mužů je to zase naopak podvědomá ženská stránka. Evokuje to ve mně antické připodobnění člověka k andělu s jedním křídlem, který může dosáhnout své úplnosti a dokonalosti pouze nalezením své druhé polovičky. Ať už ji najdou v druhé osobě (ideální a ne příliš reálný případ) nebo uvědomí a probudí k životu sami v sobě… Ach jo.:-)

Ikona diskutujiciho Jarka Š. 2011-02-08 12:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Stepfordské paničky

Ikona diskutujiciho Nasgol 2011-02-08 12:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Techno smrdí…:oD :oD :oD

Ikona diskutujiciho eth 2011-02-08 12:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj.

Ikona diskutujiciho Gája 2011-02-08 14:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

PD? To mi připomíná označení "pan Božský" ze seriálu Sex ve městě, který je dle mého názoru super. Tedy ten seriál..:-)

Ikona diskutujiciho Renata 2011-02-08 14:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ááách… úplně jsem se zasnila….

Ikona diskutujiciho Léňa 2011-02-08 15:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

moje představa ideálu: musím být do něj zamilovaná, pak je Dokonalý :-)

Ikona diskutujiciho Lenisa 2011-02-08 15:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluš, Tvá představa PD se naprosto shoduje s mým vysněným….a tak dlouho jsem ho hledala, až nakonec už tři roky žiju v lásce a dokonalé harmonii s naprostým opakem – můj chlap je o půl hlavy menší než já(nohu máme stejnou), vlasy nemá skoro žádné, je zedník takže montéros nosí denně…atd… Chci jen říct – až potkáme lásku, srdce ji spolehlivě identifikuje buď jako pana dokonalého nebo paní dokonalou, ať už vypadá jak chce…. Hodně štěstí Lena

Ikona diskutujiciho IrenaT 2011-02-08 17:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Snění je nádherná věc. Také jsem měla vysněného pana dokonalého – vysoký, černovlasý, modrooký. Pak jsem potkala jednoho vysokého, s vlasy světle hnědými až blond, šedozelenýma očima – přeskočila jiskra a letos budeme slavit společně prožité čtvrtstoletí:-)

Ikona diskutujiciho malé srdce 2011-02-08 18:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak jsem to dočetl a musím říct, že mi na rtech zůstal takový sladký úsměv. Podívej Alue, řeknu Ti to rovnou, Ty jsi krásná žena a navíc moudrá a to je příliš nebezpečná kombinace pro muže:-) Ještě, že jsem tak dokonale nedokonalý a nemusím přemýšlet nad tím, jestli nejsem náhodou pan dokonalý:-))) Ale upřímně si i tak myslím, že ve Tvé auře by se rád koupal nejeden muž. Máš to prostě v sobě, to něco co přitahuje většinu mužů, nejen pro Tvou tělesnou schránku, ale především pro Tvé fluidum či vnitřní vyzařování, charizmu či jak to vlastně nazvat. Já jsem asi divný, protože u mě vyhasla jakákoliv potřeba po vztazích, nevím proč tomu tak je. Už dávno jsem se smířil s tím, že má blíženecká duše zůstala asi v krajině duší. A také si neumím představit, že bych dokázal dát všechnu svou lásku jen jedné bytosti. Nevím, asi jsem vážně divný, ale jsem takový, jaký jsem. Neustále se učím, vyvíjím se a vzkvétám… Ale i tak, ať už jsem jakýkoliv, Tebe jsem si zamiloval a nosím si Tvůj obraz ve speciální komnatě svého srdce, kde je i Terezka Rudzanová, Katka Sýkorová a Porcelánová Panenka, tři moje největší nenaplněné lásky. Nejvzácnější lidé, které jsem kdy ve svém životě měl možnost poznat. Jsem přesvědčený, že kvůli Tebe by se i nedokonalý stal panem dokonalým, aby s Tebou mohl po večerech popíjet vínko a smát se smíchem bláznivým. Kvůli Tebe by si nechal transplantovat nové vlasy, takové kaštanové a vlnité, aby ses jich mohla dotýkat a rád by se dotýkal i Tvých vlasů, proplétal je něžně mezi prsty, omámen jejich nádhernou vůní připomínající vůni jasmínu a rád by hleděl do Tvých modrých očí, do hloubky duše jako na nedozírný oceán a smál se Tvým vtipům. Ó škoda, že jsem tak dokonale nedokonalý…

Ikona diskutujiciho septik 2011-02-08 18:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Takže Česká Fekální A Kanální Jednotka ti není dost dobrá, jo? A sakra :-D

Ikona diskutujiciho Baruenka 2011-02-08 20:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dlouhé vlasy se mi taky strašně líbí, jenže rostou mi pomalu a to mně šíleně štve..! :D Máš úžasné vlasy, takové bych taky brala.. :o) 🙂

Ikona diskutujiciho Auri 2011-02-08 21:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Male srdce to krasne vystihl ♥ ….

Ikona diskutujiciho Verča 2011-02-08 22:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[19]:Souhlas. Když se dva lidi setkají, intuice nám sama napoví co pro nás daný človíček znamená. Nemusí jít jenom o partnera, ale i o přátelé. Naslouchejme intuici, protože na ni se fakt můžeme spolehnout.

Ikona diskutujiciho Marek 2011-02-09 06:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímavý popis, to jsem celý já :o)

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2011-02-09 09:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Večšine žien sa páčia práveže tí bezvlasatý muži.Ked vidíte peknú babu,jej priatel má obvykle hlavu ako koleno.Tí holohlavci byvaju svalnaty a ženy sa pri nich cítia v bezpečí.

Ikona diskutujiciho bo 2011-02-09 09:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

…laska sa neplanuje, o lasku sa zakopava.

Ikona diskutujiciho yip 2011-02-09 12:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tohle je fajn 🙂

Ikona diskutujiciho clario 2011-02-09 12:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[27]:  neni nic lepšího než vítr co si hraje s vlasama, nechápu co tě na tom štve, já to miluju.

Ikona diskutujiciho Renata 2011-02-09 12:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[21]: to je, ale Aluško, nááádherné vyznání!!!

Ikona diskutujiciho jm 2011-02-09 15:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hezkej a vtipnej článek.. alu pozdravuju! :))

Ikona diskutujiciho Elizabeth 2011-02-09 18:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já mám velmi podobnou představu jako Alue. Akorát na vzhledu mi nezáleží, jen na těch očích. Z těch musí jít čistota a láska. A vím, že je to možné. Mí rodiče jsou spolu skoro třicet let a nepamatuju si, že by se někdy hádali. Jdou oba ruku v ruce duchovní cestou a jeden druhého krásně doplňují a pořád se vzájemně učí:) Já jsem toho PD zatím nepotkala, ale jsem si jistá, že potkám.

Ikona diskutujiciho ivami 2011-02-09 22:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Milá Aluš, moc děkuji. Nedávno jsem dostala doporučení, že si mám napsat jakého muže bych vlastně chtěla a teď čtu úplně ty samé představy u Tebe. Mluvíš mi z duše.Jen ty hnědé vlnité delší vlasy opouštím,sice o nich můžu snít, ale v mém věku jsou už přijatelnější charismatické šedivé skráně :-)) Je to úžasný, mám Tě moc ráda.Jsi prostřednictvím svého blogu mojí každodenní společnicí. Ještě jednou děkuji a přeji hodně štěstí.

Ikona diskutujiciho Oldřich 2011-02-12 17:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, to je krásné snění a mně přijde zcela reálné! Mým přáním je ať toho pravdého dokonalého muže najdeš "co by dup" a nechť skutečně je plně v souladu s Tvými vibracemi!

Ikona diskutujiciho :-) 2011-02-13 04:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Fíha, to má byť akože zoznamka? :D Je to dobré!

Ikona diskutujiciho :-) 2011-02-13 04:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ináč, všimla som si, že mňa osobne po fyzickej stránke tiež viac upútavajú tmavšie typy, veľmi podobného charakteru, ako opisuje Byľka [5]:, ale nemám v tomto striktnú ani vyhranenú predstavu, lebo viem, že láska má jedinú podmienku – NEDÁVAŤ SI ŽIADNE PODMIENKY. A práve preto som tak nenáročne náročná, že od svojho budúceho partnera budem požadovať len to, pre mňa najdôležitejšie, to, čo i sama ponúkam – BEZPODMIENEČNÚ LÁSKU. To je podľa mňa to, zo všetkého najdôležitejšie a ten, kto je schopný milovať bezpodmienečne je pre mňa nielen Pán dokonalý, ale skutočne – Pán Božský. :-) Lebo milovať bezpodmienečne je viac Božské, než ľudské, ľudia však uprednostňujú vo väčšine prípadov len to ,,svoje“ milovanie – pudové…

Ikona diskutujiciho posel 2011-02-14 17:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

UŽ JE NA CESTĚ O:)

Ikona diskutujiciho Lili 2011-02-14 19:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tvoja predstava PD sa úplne zhoduje s tou mojou…. :))

Ikona diskutujiciho Monika 2011-02-15 11:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Krásný článek, nádherné vyznání. Já jsem svého PD nehledala, měli jsme se potkat v pravou chvíli a je to už krásných několik let co jsme spolu a z mé strany je láska k němu stále stejná. Je to krásný člověk, kterého miluji z celého srdce, obdivuji a jsem na něj pyšná. Měli jsme i krušné chvilky, které jsme zvládli – (a o tom to je).

Ikona diskutujiciho Houbik 2011-02-17 03:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahojky Alusko a ostatni bytustky. Rad bych doplnil, ikdyz mozna to je v prispevcich ostatnich zmineno 🙂 … Dobre je vedet, co bych v partnerovi rad videl jiz otevreneho (naprosto vsechny kvality jsou v nas) a zaroven pokud chci takoveho partnera potkat a hlavne s nim byt schopny tvorive zit, musim takove kvality v sobe rozvijet, ac sluvko "musim", bezne neuzivam ;-)

Ikona diskutujiciho Laia 2011-02-21 21:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Když někdo potká kluka podobného Aluščině představě, tak se mi prosím ozvěte, protože už začínám propadat depresi, že všichni kluci jsou budoucí alkoholici a blbečci. Samozřejmě to není pravda, určitě se mezi nimi skví několik skvělých kousků :-), ale zatím jsem ještě neměla tu čest. Takže kdyžtak pište na mail :-).

Ikona diskutujiciho Krasivija 2011-06-28 20:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Takového pana dokonélého určitě najdeš. Jen musíš na 100 % věřit, že ho skutečně podkáš.

Ikona diskutujiciho D4rKOw3N 2012-01-29 21:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Super !! Díky zvedla jsi mi sebevědomí 🙂 Vypadám velmi podobně tvému popisu, a potěšilo mě, že se to nějakým typům holek libí!!! 🙂

Ikona diskutujiciho Primula 2012-03-20 03:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Velmi pekne si to napísala….

Ikona diskutujiciho Primula 2012-04-29 05:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Milá Alue, takže už to nie je len predstava, je to presvedčenie, pocit a to, že ja VIEM, kto je mojím vyvoleným a tým pravým mužom a ja pre neho tou pravou ženou. Srdce naozaj neoklameš. Srdce ti vždy napovie a srdce cíti, skutočne cíti a vie. My jednoducho patríme k sebe a ako spieva Ivan Tásler z IMT SMILE – My dvaja a v ďalšej Iba raz za 1000 rokov, je to SKUTOČNÉ a pravdivé, každé jedno slovo. A ja som neskutočne, fantasticky šťastná, lebo viem, že je to on. Aj keď ešte nie sme spolu úplne, my budeme a to je podstatné. A ja sa taaaaak teším, že mi nevadí ako dlho to potrvá, kým sa tak stane, lebo viem, že sa tak stane. Ja to viem. A veľmi ho milujem, veľmi, nie preto ako vyzerá, čo vlastní a tak podobne ako mnohé iné ženy, ktoré ho milujú – ano, veľmi veľa žien ho miluje, a ja nežiarlim, to nie. Ja ho milujem pre neho samého, pre to, aký v skutočnosti je, pre to čo robí a ja viem, prečo to robí, pre jeho dušu, ja milujem jeho vnútro a nielen zovňajšok. No ano, samozrejme, že sa mi páči ako muž, ako vyzerá, veľmi. Lenže nielen toto sa mi na ňom páči, nielen toto. Páči sa mi ako celok, celého ho viem oceniť a milovať ako len žena môže milovať muža. Ženy, ktoré ho milujú nevedia oceniť jeho vnútro, nevedia oceniť jeho vnútorné kvality a presvedčenia, vieru a odvahu, silu, bojovnosť a odhodlanie, charakter, vedomosti a to dobro, ktoré koná pre všetkých z veľkej lásky k Bohu. A ešte jedna vec, ja sa taaaaaak veľmi teším na ďaľšiu osobu, ktorá s ním veľmi ale veľmi úzko súvisí, že sa to nedá ani opísať slovami, to čo ja cítim a viem. Je to úžasné, je to jednoducho úžasné a krásne. My traja patríme k sebe, odjakživa.

Ikona diskutujiciho Primula 2012-04-29 07:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Milá Alue, ešte jednu vec by som rada povedala. Ja som tuším 8 rokov zasnúbená a stále s týmto mužom žijem. ALE, keďže moja viera v Boha a moja viera v lásku k týmto dvom ľuďom, ktorí ku mne patria je taká silná, že ju nič nezlomí, tak som svoje zasnúbenie zrušila /asi pred mesiacom?/, ja som ho zrušila, pretože viem, že ten pravý, môj Biely rytier je skutočný a nič ma od tohoto neodradí, žiadne pochybnosti, nech by to trvalo akokoľvek dlho pokým budeme spolu. S týmto mojím partnerom žijeme ďalej spolu v jednom dome, každý vo svojej izbe, on sa so mnou nerozpráva a dokonca na mňa hádže nenávistné pohľady. Ja sa snažím nevšímať si to, nechávam ho tak, nech si myslí čo chce. Jednoducho nemôžem naďalej ľúbiť niekoho, komu som dala všetku svoju lásku, všetko zlé som mu vždy odpustila, stále som v ňom hľadala len to dobré to ušľachtilé, hodné mojej lásky, no nenašla som to. Ešte aj keď som mu povedala, že ma vyliečil Boh, tak ma vysmial a neveril mi, a že som vraj dlho na PN-ke, tak už mi z toho šiblo. No, je to jeho názor, ja ho rešpektujem, je to jeho rozhodnutie. Ale už s ním ako žena, nechcem mať nič spoločné. Žijeme vedľa seba, ako cudzí ľudia a je to jeho rozhodnutie. Ja som chcela byť jeho priateľkou po všetkých tých spoločných rokoch, no jeho mužšká ješitnosť a to, že som odmietla aj jeho telo mu toto nedovolí uskutočniť. Takže, keby mi tu tancoval aj nahý, ja nepovolím, nemám prečo na neho "skákať". A okrem toho bolo by to absolútne nefér voči tomu pravému mužovi, a úplne proti mojej srsti. Pretože ho nemilujem, a v láske nejde len a len o sex, ide tam o oveľa viac, oveľa viac. Ale nehnevám sa na neho, ja ho chápem, prečo takto nenávistne reaguje. Ibaže sa k nemu správam presne tak, ako on ku mne. Prečo by som mala byť k nemu milá a dobrá, keď on toto nerobí. Je to vždy o tom, čo dáš ty to aj dostaneš. Takže takto si ja teraz žijem.

Ikona diskutujiciho A. Madlen L. 2012-10-11 22:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jsme na tom hodně podobně, co se Pánů Dokonalých týče… Po přečtení tohohle článku si konečně říkám, vždyť Ty jsi taky jenom člověk 🙂

Ikona diskutujiciho Martin Riedl 2013-05-17 23:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Přeji úspěšné hledání, Aluško :). Já mám jednu velmi speciální položku na tom mém seznamu Paní dokonalé, která když je opravdu silná, nahradí úplně vše ostatní. A to je, aby má paní dokonalá věřila tomu, že opravdu upřímná, opravdová, čistá, pravá a velmi silná láska, která neumírá do konce života, překoná všechny rozdíly a naplní obě dvě spřízněné duše :). A proč? protože tomu velmi věřím já sám :D!

Ikona diskutujiciho Domča 2013-06-05 20:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nikdo není dokonalý, takže zřejmě budeš čekat navěky…Připomíná mi to knihu od Miroslavy Holoubkové: Kvalitní partnerské vztahy, kde autorka radí jakého člověka si máme pro život vybrat, tedy s jakým se můžeme vůbec bavit a jakého radši nechat už ze začátku jít…Po přečtení knížky jsem zjistila, že bych se nemohla bavit s jedinou bytostí na této zeměkouli a opravdu by mě zajímalo, kde a jakého chlapa, že to paní Holoubková má…Asi proto o něm není nikde ani zmíňka…Navíc je vidět, že takový člověk nedokáže milovat opravdu bezpodmínečně…

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek