Mormoni – Satanismus pod zástěrkou lepšího křesťanství

13.8.2012 v Doporučení 23

Snad úplnou náhodou mě zaujal na Youtube film na téma Mormonství.

Ačkoliv se o mně všeobecně ví, že zatracuji bez pardonu všechny druhy jakýchkoliv náboženství, přesto je důležité mít v nich přehled.

Jak se říká, aby člověk mohl porazit nepřítele, musí ho první poznat. – Abyste mohli zvítězit na úřadu, nebo v bance, musíte první znát svá práva, aby si z vás neudělali dobrý den. Abyste mohli být zdraví, musíte první znát, jakým nebezpečím je nutné se první vyhnout.

A z toho důvodu je dobré mít přehled i o různých náboženstvích, protože z praxe vím, že jak do toho jednou spadnete, už se vás to nechce pustit. Je to jako hov – žvýkačka na botě.

Poslední dobou je mormonství slovo, které je slyšet stále častěji, ale když se položí lidem otázka ,,Co to je”, kromě toho, že je to ,,nějaké náboženství”, lidé vesměs mnoho neví.

Tak bych vám ráda ukázala tento dokument, pro rozšíření obzorů. Zjistíte, že nám před očima raší už dlouhou dobu něco velice nepěkného a nebezpečného. Je sice staršího data, ale co odkrývá, vám vyrazí dech. Postupně zjistíte, že mormonství je úplně jasný satanismus. Jeho členové zaprodají svoji duši Luciferovi, který jim planě slibuje, že se za to stanou bohy, když budou dost poslušné ovečky v jeho náboženství.

Film také vysvětluje lživé a zastírací metody, jak mormonská církev získává nové ovečky prostřednictvím předtírané hry na jakési ,,lepší křes’tanství”, se kterým nemá prakticky nic společného.


Mormoni – Okultismus v rouše Křesťanství – Dokument

http://www.youtube.com/watch?NR=1&feature=endscreen&v=cLtw18MtoKw

Mimochodem jestli náhodou trpíte utkvělou představou o tom, že všechna náboženství nejsou stejná, probuďte se. Nemusíte sice vykonávat satanistické rituály a zaprodávat svoji duši jako Mormoni, ale podívejte se, jaké neskutečné zlo napáchaly různé víry v minulosti. Kolik se událo bezpráví, vražd, násilí, válek a mučení jenom proto, že jeden věřil v toho boha, jiný ve více a jiný zase v žádné a ty skupinky se neměly rády, tak se mezi sebou prostě začaly zabíjet.

A to nemluvím o skandálech s Vatikánem, co poslední dobou vyplouvají na povrch.

Je to zkrátka celé špatně. Dejte dohromady skupinku lidí, dejte jim nějakého gurua, dejte jim falešného boha, pak jim slibte že oni jediní jsou ti správní a jenom oni přijdou do nebe, všichni ostatní jsou plebs, co žije se Satanem…. udělejte těch skupinek víc a pak sledujte, jak se mezi sebou začnou mlátit. – Úžasná hra, nevím koho to pořád baví sledovat a hlavně koho baví se toho pořád dokola účastnit a dělat těm nahoře šaška… proč na tak základní princip lidé dodneš nemůžou přijít? Že by se jim nechtělo o tom přemýšlet?

Přeji vám hezký den, pokud možno bez Pánbíčkaření a bez Luciferování.


Kam dál:

Další doporučené filmy – ZDE

Znáte skvělý film, který stojí za zmíňku? – Doporučte mi ho ►mailem◄

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

Komentáře

Ikona diskutujiciho Firzen 2012-08-13 08:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Žádné náboženství na světě nezkřivilo nikomu ještě nikdy ani jediný vlásek. Všechno dělají pouze lidé. Náboženství za nic nemůže.

Ikona diskutujiciho Nasgol 2012-08-13 09:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

"Je to jako hov.. – žvýkačka na botě." :DDD to první přirovnání je přesvědčivější, žvejku seškrábneš a nic, ale po hov.. to smrdí ještě týden :D

Ikona diskutujiciho Farah 2012-08-13 09:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Salaam Alejkum :D Ano, je to jednotlivec od jednotlivce, kdo se rozhodne se nechat pytlikovat, prijme tu zvracenou roli nekoho, kdo jde a dela rozbroje. Jde o princip. Kdo veri v Boha, protoze v nej veri urcita skupina lidi, tak ten clovek pak jedna jako ta skupina- to je to stadicko :D A rozdil je mezi timhle a clovekem, ktery v Boha veri sam za sebe.

Ikona diskutujiciho Misha 2012-08-13 10:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tvůj článek mě velmi zaujal.Víš o čem píšeš.

Ikona diskutujiciho Soňka 2012-08-13 10:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Náboženství není samo o sobě špatné a ani to není žádné zlo. Jde o ty lidi.

Ikona diskutujiciho Petr Pan 2012-08-13 11:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ten dokument je plný manipulací a lží a to nemusím nic vědět o mormonství… Fuj.

Ikona diskutujiciho Vesmírná Sestra Khalia 2012-08-13 12:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Z Mormonů mám pocit stejný, stejně jako ze všech církví a jiných náboženství… Dokument si určitě pustím.

Ikona diskutujiciho Martin 2012-08-13 13:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vždycky sem si říkal, že nikdy nechci zvolit jedno konkrétnější náboženství, ale baví mě poznávat tradice a filozofie určitých náboženství především pak buddhismus,hinduismus a část křesťanství, i když ke mi jasné, že určité skupinky těhle náboženství nosí na svých rukách krev. Nejblíž je mi pak ten buddhizmus 🙂

Ikona diskutujiciho Durino 2012-08-13 13:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Šamani v indiánskych kultúrach, budhisti, hinduisti a pod. tiež vyznávajú určité náboženstvo a nehovorí sa o tom, že je to nesprávne alebo nejaké zlo. ;-)

Ikona diskutujiciho Alue 2012-08-13 13:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Komentujte prosím opravdu až po shlédnutí videa, jinak to totiž nemá smysl.

Ikona diskutujiciho Durino 2012-08-13 14:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[10]:Konkrétne ja som reagoval Alue na Tvoj článok a na príspevky. :-) Takéto a podobné "dokumenty" nepozerám. Na náboženstvá mám svoj názor a nepotrebujem sa pozerať na mnohokrát neobjektívne videá. Ak sa mám vyjadriť k videu, nemôžem ho posúdiť, lebo nepoznám podrobne mormónske náboženstvo alebo lepšie povedané vieru, takže neviem čo je tam skutočné a čo vymyslené, alebo robené špeciálne na objednávku niekoho kto nenávidí mormónov.

Ikona diskutujiciho Alue 2012-08-13 14:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]: … nemá smysl komentovat, když jsi neviděl film.

Ikona diskutujiciho Durino 2012-08-13 17:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ok, tak som si video pozrel, mormónske "náboženstvo" má všetky znaky sekty (vodcu,nadradenosť,vymývanie mozgov, výnimočnosť a pod.).Nesúhlasim však s nadpisom "Okultizmus v rúchu kresťanskom" lebo to s kresťanstvom nemá nič spoločné. Joseph Smith si z kresťanstva zobral len to čo mu vyhovovalo, a to len preto, lebo vedel, že medzi kresťanmi nájde najviac ovečiek. Kedysi aj kresťanstvo vznikalo ako sekta, ale kto správne kresťanstvo chápe, tak vie, že je tam slobodná vôľa a nie je tam prenasledovanie po opustení komunity a pod. To, že sa všade nájdu fanatici, ktorý dokážu zneužiť aj dobré učenie vo svoj prospech, je každému známe. Človek však potrebuje v niečo veriť a mať istotu, že sa po smrti dostane na lepšie miesto. To je však na dlhšiu debatu.

Ikona diskutujiciho Alue 2012-08-13 17:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[13]: … Děkuji ti, že jsi mě pochopil 🙂

Ikona diskutujiciho Babe 2012-08-13 18:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Takže jestli tomu rozumím správně, tak být bohem znamená buď neustále plodit děti, nebo děti pořád rodit? :D

Ikona diskutujiciho Auri 2012-08-13 19:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[15]: =D =D … tak nevim, jestli je vubec z toho zenskeho pohledu na vec o co stat ;D

Ikona diskutujiciho Vlad 2012-08-15 00:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tí, čo tu píšete, že náboženstvo za to nemôže, by ste sa mali lepšie zamyslieť. Náboženstvo nie je živá vec, samozrejme, že špinavú prácu musia vykonať ľudia. Vlastne ani nacizmus nikoho nezabil, to ľudia, ktorý ho zneužili a postavili koncentráky, však? Náboženstvo JE nebezpečné, pretože degraduje samostatné myslenie. Samotné kresťanstvo má od nejakého duchovného rozmeru dosť ďaleko, vpodstate je to paródia na akýkoľvek duchovný rozvoj. Ten totiž končí v osvojení si dlhého zoznamu vecí, ktoré musíte a nesmiete robiť vycucaný z viac ako 2000 rokov starej knihy, inak vás milujúci Boh nechá horieť už navždy. A skončili ste. Darovali ste 1 000 000 CZK chudobným deťom? No, ale tu ste vynechal kostol v nedeľu a ešte ste bol rád, že máte voľný čas. Šup do pece s tebou hriešnik. Nepleťte si filozofiu s náboženstvom. Náboženstvo je urážka ľudskej dôstojnosti, zatiaľ čo filozofia je znak samostatného premýšľania.

Ikona diskutujiciho Lirka* 2012-08-16 16:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluš a všichni ostatní.

Ikona diskutujiciho Gray 2012-08-17 10:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pohanská invaze? Tse. To si vezmu osobně… ale k věci. ^^ Nikdy jsem si nepomyslela, že narazím na větší hnus, než je křesťanství s katolickou církví v čele. Tihle papaláši "alespoň jen" ničí naše kořeny a bojují proti odkazu našich předků oslavujících přírodní duchy/božstva/etc. Tihle mormoni naopak prostě zneužijí jejich symboliku a tradice a zprofanují je do téhle znetvořené podoby. Nechutné. A když se kouknu na ty jejich oblečky… *protočí oči v sloup.* Doporučila bych jim zaměřit svou pozornost i na oděvnický průmysl, ne jen na politiku a policii. A co se týče náboženství jako organizace, opět komentuji slovem – nechutné. Jakékoliv náboženství zotročuje sílu jednotlivce a degraduje jeho mysl na level poslušné ovečky. Ideály neideály, myšlenky tu jsou od toho, aby se vyvíjely a ne aby zamrzly na dogmatech typu: takhle to prostě je a vy, co to nevidíte, jste *. Ano, pak to dopadá tak, že nějací tajtrdlíci podniknou krvavá jatka (křížové výpravy) a nepřipadá jim to vůbec nepřirozené, protože přece jednají ve jménu všehomilujícího Krista.

Ikona diskutujiciho Daiterr 2012-08-20 14:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Veškerá náboženství všeho druhu a další "ismy", jako socialismus, komunismus, kapitalismus, fašismus atd. atd. atd. – to všechno jsou jen pomůcky pro vývoj jednotlivce. K jakým pomůckám inklinujeme, takové používáme. Je dobré na rizika upozorňovat, ale průser je v tom, že jsme tady za "ověřením teorie v praxi" a je marné někomu vysvětlovat tisíci větami, jak pálí oheň, jaká je po spálenině bolest a jak dlouho se to hojí, když dotyčný nic takového nezažil. Stačí se ale jednou spálit a vydá to za miliony vět a popisů. A myslím si, že o tom je tady ten náš "lajf" na Zemi. Ten, kdo chce být v nějaké sektě a nechce vidět varování, pak tuto zkušenost má zřejmě ve svém pořadníku a musí si jí projít. Samozřejmě to berte jen jako názor. Třebas je to i jinak, ale zatím to vidím takto.

Ikona diskutujiciho Jita 2012-08-20 22:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Člověk potřebuje v něco věřit. A toho je v náboženství a sektách obecně zneužíváno…

Ikona diskutujiciho Ella 2012-08-21 07:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Farah,myslite tak propojeni jako jeden organismus,treba jako kdybychom tvorili soucast celeho univerza?

Ikona diskutujiciho Zakk 2013-10-04 21:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pár vecí by som podotkol. To video je absolútne neobjektívne pretože je točené kresťanmi a tí vidia vo všetkom inom zlé. Na to nadvezuje tvoj popis k téme. Ak neuznávaš žiadne náboženstvá prečo berieš lucifera ako to zlé? Ak by si bola fakt nestranná tak by si brala satana,boha,alaha,… ako jedného z uctievaných bohov..ty tu však satana automaticky priraďuješ k tomu zlému…preto aj keď nie je v tom videu alebo teda myšlienke mormonstva slovo lucifer v tom zlom zozname hneď je to to zlé a nebezpečné..prečo by mal byť satanizmus nebezpečnejší než ostatné náboženstvá?…to je môj pohlad ako človeka čo sa neprikláňa k žiadnej strane

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek