Můj kocour se doma něčeho děsí. Jsou to duchové? Jak se jich zbavit?

11.10.2011 v Poradna 10

Dotaz:

Ahoj Aluško,

mám na Tebe jeden dotaz, snad si s ním budeš vědět rady. Netýká se to mě, nýbrž mého kocoura. V poslední době je nějaký divný. Prostě se to stane vždycky přes noc. Dneska ráno mi tu chodil po pokoji, mňaučel jak na lesy a pořád se ohlížel. Oči měl dost vykulené, takže to vypadalo, jako by se něčeho bál, prostě byl nějaký ostražitý. Potřebovala jsem si udělat domácí úkol, tak jsem ho vyhodila z pokoje ven a on se sem chtěl dostat mermomocí zpátky, tak si ty dveře zkoušel sám otevřít, což se nikdy nestává. Na mamku dokonce syčí a nechce ji k sobě pustit. Tohle se stávalo už občas dřív, ale během dne byl v pohodě. Teď už se to stalo vícekrát za kratší dobu, tak mě to docela trápí. Mám teda aspoň ten pocit, že mu třeba nedají spát nějaké bytosti, nebo duchové… Nic ho nebolí, to ne, ale opravdu se takto divně nikdy nechoval, nebo aspoň ne tak často. Teď chuděra chodí a pořád se ohlíží a na jednom místě ani nevydrží pobýt dýl jak pět minut.

Když si s mým dotazem budeš vědět rady, budu Ti za to moc vděčná. Předem děkuji 🙂

Odpověď:

Ahoj,

Tvůj kocour asi skutečně vidí nějaké bytosti, které nemají u vás doma co dělat. Otázka je, co je k vám přitáhlo. Zkus zapřemýšlet, jestli to nezačalo od doby, kdy někdo z lidí ve tvém domě začal mít nějaký problém. Je docela jedno, jakého druhu, důležitý je výsledek. Čili deprese, špatná nálada, existenční trable, agresivita, nespavost, destruktivní myšlení všeobecně.
Jestli třeba kocour dřív mámu měl rád a teď na ni prská, může klidně být zdrojem nepříjemných duchů ona. Zkus se jí zeptat, jestli ji něco poslední dobou výrazně netrápí.
Destruktivní bytosti jako duchové, nebo démoni, bývají přitahování právě k lidem, kteří nějakým způsobem trpí. Přitom tito duchové nejsou nijak významní, ani mocní. Spíše by se dali přirovnat k otravným mouchám na stropě, ale když jim člověk podlehne, začne se jich bát, nebo jim začne naslouchat, umí za sebou udělat pořádnou paseku.

Takže prozatímní ochrana, jak duchy vyhnat, je vykouření domu a ochranný rituál. Tím se duchové zaženou, ale mezitím je potřeba přijít na kobylku samotnému zdroji problému.

Vykuřování domu je snadné. Zakoupíš, nebo usušíš šalvěj, nebo seženeš vonnou pryskyřici, tu mírně podpálíš třeba v keramické misce a obejdeš s kouřem každou místnost v domě pravotočivým způsobem. Jednou, nebo třikrát, nebo pětkrát, podle toho, jak to budeš cítit.
U toho je potřeba směřovat myšlenky v modlitbu. Doporučuji spíše nahlas vyslovenou, protože se na ni pak budeš lépe soustředit a tím jí dáš větší sílu. Znít může zcela jednoduše, třeba takto:
,,Prosím konstruktivní síly Vesmíru, aby z našeho domu odvedly všechno nedobré, hlavně duchy, kteří zlobí našeho kocourka. Prosím konstruktivní síly Vesmíru, aby nás a náš dům ochraňovaly…“ Když to dokončíš, poděkuj. Dej si pozor na náboženská slova. Jsou zneužita a mohla bys oslovit jiné síly, než které chceš skutečně. Používej vždy pojmy, které se nedají významově zaměnit. Za ,,konstruktivní síly Vesmíru“ a ,,děkuji“ se nic zaměnit nedá a proto jsou to nejlepší pojmy k podobným modlitbám.

Dále na noc doporučuji dělat tento rituál:
,,Jak se ochránit před destruktivními energiemi?“

Také by sis mohla projít tento článek:
,,Moje dcera se každou noc budí. Co dělat?“
Je tam odezva paní, po si dům vykouřila. (Vždy je dobré nabrat co nejvíce teorie před praxí.)

Dále kdybys měla problém si vybavit, co to je PRAVOTOČIVĚ obejít místnost z praktického hlediska, zde je velmi jednoduchý popis:
,,Co je levotočivé a co je pravotočivé?“

Určitě strach své kočky nepodceňuj a nepodceňuj ani svoji intuici, která ti napovídá, že to mohou být nějací duchové. Naslouchání náznakům, znamením a svému instinktu je vždy ta nejlepší a nejsnadnější cesta, jak řešit problémy. Nevím, jak to máš doma zařízené, ale kdyby tvoje máma například byla materiálně založená, můžeš za ní přijít s dotazem ,,jestli ji něco netrápí“, aniž bys jí vyloženě musela říkat, že máš dojem, že se u vás doma zdržuje něco, co by tam být nemělo. I s vykuřováním můžeš vyčkat, až nikdo nebude doma. Naštěstí jsou tyto návody tak primitivní, že je zvládne kdokoliv, bez cizí pomoci a šalvěj snadno koupíš i natrháš.

Hodně štěstí 🙂
Alue

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Poradna: Duchové“ – ZDE

Další obrázky koček – ZDE

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

Komentáře

Ikona diskutujiciho Honza 2011-10-11 08:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jo, tohle taky doma zažíváme, akorát že s pejskem. Jednou za čas (+ – týden, dva) začne koukat do prázdna a neskutečně štěkat. Naštěstí se to nestává tak často..

Ikona diskutujiciho Alik 2011-10-11 10:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mě tohle dělával papoušek,vždycky jakoby ztuhnul, upřeně koukal do prázdna a začal neskutečně ale fakt příšerně ječet. Nedal se vůbec uklidnit, pak začal lítat jako blázen a až po několika minutách ho to přešlo. Od té doby co máme skoro v každém pokoji orgonitovou pyramidu, už to nedělá.

Ikona diskutujiciho Honza 2011-10-11 13:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]:Jo, to je přesně ono. Plánuji si již delší dobu koupit orgonity, do Vánoc budou doma. 🙂

Ikona diskutujiciho Annelise 2011-10-11 14:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Stává se mi to občas s Osmáky Degu. Máme dva a stává se, že v noci začnou neskutečně pištět, nehýbou se a koukají s vykulenýma očima do prázdna. Snažila jsem se to už několikrát ignorovat, ale prostě to nešlo. Pískají dál a dál dokud je nevezmu do ruky a nezačnu utěšovat. Pak je většinou vrátím do klece a dám jim dobrůtku. Poslední dobou už se to neděje tak často, jen vyjímečně. Ale když je je dostala, bylo to skoro každou noc několikrát.

Ikona diskutujiciho Veronika 2011-10-11 15:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já tohle od zvířátek neznám a nebo si aspoň nic takového nevybavuju. Mají to někdy těžké ti malí miláčci. Tak snad bude kocourkovi brzo líp 🙂

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2011-10-11 15:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mačky na duchov nijak nereagujú, nevem či ich vidia ale ak áno tak si ich nevšímajú.

Ikona diskutujiciho Lúthien 2011-10-11 15:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Naše kočky taky dříve sledovali něco co našim očím bylo neviditelné. Dokonce se dalo určit i kde to něco je, a že se to pohybuje po baráku. Poté jsme si vyrobily pár orgonitů a pořídila jsem si krásný krystal 🙂 (zbožnuju ho, vždycky tak příjemně brní v rukou) a od té doby je klid…. 🙂 Dokonce tu panuje taková uplně jiná energie, větší pohodička a klídek, i návštěvy si toho všimly 🙂 Přeji hezký den všem

Ikona diskutujiciho Marťa 2011-10-11 20:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Moje kočka se taky někdy, ne moc často takhle chová, když se popere s nějakou jinou kočkou, nebo jí vyděsí nějací lidé, nebo hlasité věci, ale vydrží jí to tak na pár hodin nebo jeden den, pak je v pohodě. Ne tak dlouho, nejspíš ho fakt něco pořádně děsí, máš nějakého citlivějšího kocourka 🙂

Ikona diskutujiciho Eliss 2011-10-11 21:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tohle přesně dělá můj papoušek ,vždycky se začne dívat nade mě.Potom jakoby kolem mě a nad hlavu. vytřeštěně se na to dívá ,potom zase na strop a strašně se bojí. A vždycky si dá hlavu na bok ,ale neřve na to.. Jednou rychle vyletěl a dost si ublížil ,a koukal do prázdna – to mě přesvědčilo o tom ,že to asi vážně něco bude ..

Ikona diskutujiciho mirka 2013-12-28 00:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ahoj já mám opačný problém no řekněme že mám u sebe ducha kočky a nechce odejít mám to i potvrzené od někoho  jiného a docela často koutkem oka zahlídnu pohyb.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek