Můj oblíbený strom mi poslal sám energii

19.12.2010 v Poradna 3

Dotaz:

Ahoj Alue,
včera jsem měl opravdu silný zážitek a chci se o něj s tebou podělit. Doufám, že mi potvrdíš, že jsem se nemýlil, i když ještě před rokem bych řekl, že je to nesmysl.
V minulém týdnu mě potkávaly samé nepříjemné události a o víkendu jsem se cítil z toho opravdu moc unavený. Moje vůle něco dělat byla skoro nulová a propadal jsem pocitu, že je všechno zbytečné, dopředu dané, atd. Zamračené počasí mi taky na pohodě nepřidávalo. V neděli dopoledne jsem byl připravovat zahradu na zimu. Je na ní mimo jiné 10 ovocných stromů, z toho dva ořešáky. Obzvláště jednomu z nich jsem od léta věnoval velkou “péči” ( ani nevím proč, ale je mi dost sympatický). Pokaždé když jsem byl na zahradě jsem ho v duchu pozdravil, přišel blíž, pohladil na listech a někdy i na kůře stromů. Někdy i polohlasně jsem ho chválil jak vypadá a když začaly padat první ořechy, tak jsem ho prosil ať si je ještě udrží, protože nejsou ještě zralé. Ořechů jsme sklidili více než jindy a chutnají i tak nějak líp :).
Jak jsem v neděli chodil po zahradě, dostal jsem se pod holé větve toho ořešáku asi 2 metry od kmene a najednou jsem pocítil až neskutečně příjemný pocit. Zřejmě mi strom ( nebo bytost v něm) poslal energii, i když jsem o to nežádal, ale moc potřeboval. Nevím k čemu bych to přirovnal. Snad to bylo podobné jako když máma pofouká malému děcku bolístku a ještě ho láskyplně obejme. A dneska se moje nepříjemnosti tak nějak “samy” začínají rozmotávat.

Jirka

Odpověď:

Ahoj,

Určitě to je pravda. Stromy tohle umí, dělají to. Jsou totiž velmi dobré a mají snahu pomáhat lidem. Speciálně když se o nějaký strom dobře staráš, bude se starat také on o tebe. Je pravděpodobné, že o tebe déva stromu začal mít zájem a rozhodl se tě podpořit. Když budeš mít znovu smutek, neboj se za ním dojít a hezky ho poprosit, pomůže ti.

Hodně štěstí 🙂
Alue

Víla

Další víly – Zde

Komentáře

Ikona diskutujiciho Datlik 2010-12-19 15:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Moc krásný článeček od čtenáře 🙂

Ikona diskutujiciho Realtoltek 2010-12-21 00:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No nevim proc se tady deli na stromy,kameny,atd kdyz ve skutecnosti uplne vse je tvoreno ze stejneho zakladu……a cas,hmota,prostor je jen dokonala iluze.

Ikona diskutujiciho MissTeena 2011-06-26 23:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Realtoltek má pravdu :))

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek