Můj otec potkal v noci obrovský přízrak. Co to bylo?

19.9.2013 v Poradna 10

Dotaz:

Ahoj Alue.

Najprv sa prestavím. Som Stanislav. 🙂 Objavil som tvoju stránku len nedávno a uznávať ťa. Rešpekt pred tým čo robíš.

Idem k veci. Mám nápad na článok o jednom čudnom tvorovi. Stalo sa to môjmu ockovi keď mal asi 20 rokov. (pred 2 rokmi zomrel)

Išiel z diskotéky asi o 2:30 hod. A keď bol presne medzi dvoma dedinami /vesnicami/ začul čosi prichádzať. Zľakol sa, zišiel z cesty a skryl sa za strom.

Keď tá bytosť prišla, skoro sa pokakal 🙂 Ten tvor mal asi 3 m a možno aj viac. Celé to bolo chlpaté, vydávalo to podobné zvuky ako kôň a ťahalo niečo ako železné reťaze. Malo to pomalšiu chôdzu.

Ako náhle to zašlo trochu ďalej ocko utekal domov v kuse čo až tak sa zľakol. Podotýkam, že si nevymýšľam ani ja ani môj ocko. Vtedy nebol opitý ani nadrogovaný. Ani nikdy nepil a nedrogoval. Čistá myseľ.

A určite nie je možné, že by to boli prezlečený ľudia. Ocko viac to nevidel a ani nikto ešte také niečo nevidel.

Nevieš o čo by mohlo ísť a prípadne o tom niečo napísať na web? 🙂 Veľmi ma to trápi o čo asi mohlo ísť. Či to bola bytosť z iného sveta alebo sa ockovi zjavila…ja neviem.

Prosím pekne o odpoveď.

ďakujem a prajem pekný deň. 🙂 Maj sa


Odpověď:

Ahoj,
Tvůj otec viděl temnou bytost. Jestli se mu zjevila, nebo jestli on byl zrovna v nějakém stavu, kdy viděl do jiné dimenze, to těžko říct. Můžeme jenom spekulovat.
Žijeme v multidimenzionálním světě, kdy se prolíná mnoho realit v jenom bodě. Pro lepší představu, v této dimenzi sedíš u počítače na nějaké židli, ale o pár dimenzí níž můžeš třeba sedět nějakému obrovskému ještěrovi na hlavě, nebo se můžete vzájemně prolínat a ani jeden z vás o tom neví. Je tu mnoho rovin a mnoho světů. Člověk nikdy neví, který se mu otevřel, když má zrovna vidění. Těžko se v nich zorientovat.

Osobně bych se přiklonila (jisté to však není, jen uvažuji selským rozumem) k možnosti, že otec uviděl jinou dimenzi. Protože pokud by se mu takto velká potvora záměrně zjevila a šla za ním, tak by si ho všímala a něco by se dělo dál… Rozhodně nic moc příjemného.

Takto obrovské temné bytosti za normálních okolností nejsou, tohle bylo něco pořádně nebezpečného.

Pokud pouze přešla a jinak se nic dál nedělo, asi o něm nevěděla a on proto viděl jinou dimenzi. Čili pokud by byla moje úvaha správná, asi by se nic nestalo, kdyby zůstal stát uprostřed té cesty. Ta bytost by ho asi neviděla a prošla by skrz něj.

Hodně štěstí 🙂

Alue

linka

Kam dál:

• Další obrázky s fantazií: Zde

• Máte dotaz? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

Komentáře

Ikona diskutujiciho Martin 2013-09-19 07:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

"… o pár dimenzí níž můžeš třeba sedět nějakému obrovskému ještěrovi na hlavě,…" to znamená např. v dimenzi 2D? V dvourozměrné? To jde??

Ikona diskutujiciho Alue 2013-09-19 10:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Ne 2D, ale nezonančně výš či níž. Když se ti podaří dostat do jiné dimenze než je tahle, tak taky nejsi v 2D nebo 4D rozměru.

Ikona diskutujiciho David 2013-09-19 10:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]:Zdravím, z mého pohledu vyšší či nižší dimenze já chápu, že v určité dimenzi je více světla či méně světla (světlo značí harmonie, klid, moudrost, láska atd…) a podle toho se tam objevují takové bytosti, které jsou na takovém stupni.

Ikona diskutujiciho mariankosnac6 2013-09-19 11:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ak to bola bytosť z inej dimenzie, ako to že išla rovno po ceste? (keď by bola v inej dimenzii tak by asi nevidela našu cestu). Nemohol to byť len kôň utrhnutý z reťaze, alebo reptilián?

Ikona diskutujiciho adeláč 2013-09-19 13:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hmmmm….nechtěla bych něco takového vidět.

Ikona diskutujiciho Martin 2013-09-19 16:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: Děkuji ti aluško za odpověď :)!

Ikona diskutujiciho Hugo 2013-09-19 20:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, včera byly v BA počuť divné zvuky….

Ikona diskutujiciho Alue 2013-09-20 11:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]: Mám sice pro strach uděláno, ale tyhle zvuky jsou pěkně děsivé. Žeby pověstné znamení před naší skázou? – Pořád ještě nevíme, jestli nakonec 3. světová bude, nebo nebude. Sýrie přece pořád není uzavřená… Nebo ten útok už odvolali s konečnou platností?

Ikona diskutujiciho mariankosnac6 2013-09-20 12:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]:  Tie záhadné zvuky išli z teplárne, začala sa vykurovacia sezóna a tie zvuky spôsobilo vypúštanie pary. Kedysi sa to robievalo cez deň keď to nebolo počuť, teraz ale v noci a to je strašne počuť..

Ikona diskutujiciho vojta 2013-09-21 20:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tady je tolik tvorú a entit a tolik bran do jiných dimenzí".Jen takový skřet má několik podob,pokud tě chce zahnat.Jen rokem 2012 se otevřelo mnoho bran a mnozí jich  plně využívají.Jen si dávejte pozor na tajemná místa,kterým nerozumíte,hlavně o ůplnku od 17 do rána.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek