Můj syn ztratil jasnozřivost – Dá se to napravit? / DOPORUČUJI VŠEM!

19.3.2010 v Poradna 54

Následující otázka a odpověď je velice cenná pro každého. – Ne jen pro rodiče, kteří mají citlivé děti, ale i pro ty, kteří se snaží k jasnozřivosti a jiným schopnostem nějakým způsobem dostat, nebo kdo už nějaké schopnosti má a nechce o ně přijít. – Dozvíte se, jak svoji bytost nejen chránit před systémem, který se nás snaží jasnozřivosti zbavit, ale také jak v sobě své schopnosti zesílit, popřípadě vyvolávat.

Tohle není nepřirozené vyvolávání schopností, které si nezasloužíme, jako u různých zasvěcení. Tento text se zabývá skutečně praktickými radami a situacemi, které si mnoho lidí vůbec neuvědomuje, ale na naši vnímavost mají obrovský vliv. Tak se často může stát, že ten, kdo by normálně viděl víly, nevidí vůbec nic, jen proto, že je od rána do večera v dosahu různých zářičů a ,,mozkovařičů” (mobily).

(Dotaz)

Milá Alue,

nejdříve bych Ti moc chtěla pochválit Tvé stránky, jsou jedny z mála, které navštěvuji téměř denně a jsou fantastické, pokaždé si “odnesu” to, co potřebuji.

Píši Ti, protože si nevím rady s jednou záležitostí týkající se mého devítiletého syna a nemám kolem sebe človíčka, který by mi poradil nebo jen pochopil.

Můj syn Filip je odmalička velmi citlivý, to že odmala vnímal různé duchovní kamarády jsem se vlastně dozvěděla až v jeho devíti letech, kdy začal být nešťastný, podrážděný a smutný. Když jsme jeho “nálady” začali rozebíral, řekl mi, že již nevidí své kamarády (říká jim čajové pytlíčky – prý tak nějak vypadali a tak si je pamatuje, když byl malinký), že je mu po nich velice smutno, že se mu nedaří se s nimi spojit, že se mu již o nich ani nezdá, a že ho snad ani již nemají rádi. Pláče po nich každý večer takovým tím usedavým pláčem, když ztratíte někoho milovaného. Trvá to již téměř měsíc a já nevím, jak mu pomoci. Nevím, zda je to tím, jak roste a vnímání duchovního světa se mu uzavírá nebo je to tím, že i teď prochází obdobím, kdy na něj útočí – jak jim sám říká “bubáci” – tuhle záležitost má prozatím vyřešenou. Přestal se jich bát, a kdykoli “přijdou”, tak je “vykáže” a má pokoj. Cítím, že je svým způsobem nešťastný a každý den se mě ptá, jak to vyřešíme a co s tím uděláme, aby to bylo zase jako dříve. Alue, ale já sama nevím, jak mu pomoci, zkoušeli jsme se s nimi spojit vizualizací, ale tohle mu nějak nevyhovuje. Pokud bys měla čas na můj dotaz a nápad, jak mému Kulíškovi pomoci, byla bych Ti já i on moc vděčná, pro něj je to teď hodně důležité.

Děkuji Ti za čas strávený nad mým dotazem a přeji Tobě i Tvým stránkám jen to dobré.

(Odpověď)

Ahojky 🙂

Na začátek Ti děkuji za pochvalu stránek (dělám co můžu). Také ti gratuluji k tak vnímavému synovi a k velice konstruktivnímu jménu 🙂

Řešení tvého problému naštěstí existuje, ale bude to krapítek náročnější.
Úplně první věc kterou je dobré udělat po přečtení tohoto mailu je vysvětlit tvému synovi zásadní pravdu, která ho snad uklidní, než to společně dořešíte.
Je důležité aby si uvědomil, že ty jeho milované čajové pytlíčky se na něj ani trošku za nic nezlobí. – Speciálně skřítkové které vidí byli určitě velice šťastní, že s nimi byl v kontaktu. – Stalo se (nebo se pořád ještě děje) něco, co jeho kontakt přerušilo. – Tedy ne že by skřítkové synka už neměli rádi. – Mají ho rádi pořád a chtějí s ním mluvit, zcela určitě se s ním i mluvit pokoušejí, ale on je neslyší. Vím to jistě a také to vnitřně cítím.

Další věc je samotné řešení.
Důležité je vědět, že náš mozek neobsahuje ŽÁDNÉ vědomosti. Nic se do něj neukládá. Naše mozky fungují jako přijímače a vysílače. Přijímáme data z univerzálního vesmírného vědomí. (Morfogenetická pole vesmíru, Akáša) Pracujeme jen s vědomostmi, které jsme sami uložili a ty potom čerpáme zpět. Lidé s odblokovanými mozky mohou čerpat cokoliv.
Tedy to co máme v hlavě je vysílačka. Problém je, že naši vysílačku je nutné chránit před zářením a před úrazy, které mohou přerušit nehmotné cestičky a kanály, přes které čerpáme vědomosti a přijímáme různé energie, které umožňují nebo naopak neumožňují různé schopnosti. – Tohle pro nás dělá štítná žláza, která vytváří kolem lidské bytosti obal, do kterého nemohou škodlivá záření.
Mozek tvého synka musel projít – nebo prochází frekvencemi, které ho ruší, nebo měl nějaký úraz.

Takže je velice důležité zavzpomínat, jestli se v době kdy ztratil své schopnosti někde nepraštil do hlavy. – To může být ono.
Další věc je vzpomenout si, jestli nebyl někde v nemocnici. – Mohli mu rentgenovat hlavu. – Rentgen je jedna z věcí, která ruší jasnozřivé schopnosti.
Další věc, která by to mohla s největší pravděpodobností způsobovat je WIFI záření. – Pokud máte jakékoliv takovéto připojení, je nutné ho okamžitě zrušit a internet si natáhnout přes kabel. – Také vaši sousedé mohou mít WIFI, které vašemu synkovi ubližuje. – Možná máte rozumné sousedy, kteří by si ho možná dali pryč, ale pokud ne, asi jediné řešení by bylo se odstěhovat.
Nebo nemá chlapec někde v hlavě nějaký zánět? – Nebolí ho hlava? – Záněty a nemoci v hlavě blokují jasnozřivé schopnosti.
Také vzhledem k tomu že chodí do školy, s největší pravděpodobností i tam je WIFI záření. – Prostě Wifi je všude. Tenhle svět dělá očividně všechno pro to, aby nás těchto schopností zbavil.
Také pokud synka začali otravovat ,,bubáci”, je možné, že je na něho někdo začal posílat. V takovém případě je nutné před spaním žádat o ochranu světlé Vesmírné bytosti a také zapalovat svíčky.

– Zapaluje se vždy LICHÝ počet svíček jedním plamenem v pravotočivém kruhu, který se uzavírá tak, že se plamenem po zapálení poslední svíčky dotknete plamene té, která byla zapálená jako první.
– Takový kruh ze svíček způsobuje právě energetické ochrany, které můžete umocnit tichou prosbou o pomoc.

Další možný problém je začínající logické myšlení u synka. – Pokud je jasnozřivý, s velkou pravděpodobností asi bude psát levou rukou. – Levou ruku ovládá pravá mozková hemisféra, ze které pocházejí všechny ty správné schopnosti, které dnešní moderní svět likviduje jak se dá. Je to právě intuice, vnímavost, jasnozřivost a podobné věci.
Synka nutí ve škole používat levou mozkovou hemisféru, která patří do koše, protože pokud převažuje, člověk je logický a žádné schopnosti nemá.
Možné řešení je vysvětlit synkovi, že matematika/fyzika/dějiny/chemie a všechny tyhle věci jsou lidské výmysly, lži, příroda tak nefunguje. – Ať se je učí, protože to po něm učitelka chce, ale ať tomu za žádnou cenu nevěří.
Tím si uchová svoji přirozenou nelogičnost v co největší míře. – Je mu 9, takže se s ním už určitě dá normálně mluvit a vysvětlovat různé věci.

Nebo nepřesunuli jste mu postel? – Ono je možné, že spí v nějaké špatné zóně. – Pokud jste mu s postelí hýbali, přesuňte ji zpátky a snažte se, aby na místě kde spí nebylo žádné záření ani zóny. (Vypnout zásuvky, vypojit lampičku, změřit, jestli nemá někde geopatogenní zony, dračí žíly a podobné věci.)

Další velký problém jsou mobily. – Nemá náhodou synek mobil? – Pokud ano, bude to pravděpodobně ten problém. Mobil také ruší jeho schopnosti, hlavně pokud si ho přiložil k hlavě. – Takže mobil okamžitě vyhodit a ať si už nikdy žádný jiný nepřikládá k hlavě. Pokud ho nutně potřebuje, tak ať ho používá pouze velice krátce a při telefonování ho nesmí mít u hlavy, ale musí mít sluchátka, handsfree a musí od samotného mobilu stát co nejdále, nesmí ho držet v ruce. – Ale různé hry na mobilech a podobné věci, to je pasé. Jakýkoliv kontakt s mobilem mu nedělá dobře.
Také koukání na televizi může napomáhat vzniklému problému. – Sledování filmů – hlavně těch co jsou určeny dětem obsahují podprahová data určená různými směry, u dětských filmů a pořadů bývají často podprahová data zaměřená i na likvidaci jasnozřivých schopností. (Harry Potter)

Jedna z věcí, která by byla vhodná je odvézt synka kamsi do přírody. – Třeba na chatu někde ke známým, zůstat tam třeba dva týdny. Na chatě by neměly být žádné frekvence. – Žádné WIFI a podobné hlouposti.
Chodit každý den do přírody a vnímat energie, nebo objímat stromy. – Tohle by bylo nejvhodnější dělat na jaře, kdy přichází z kosmu největší energie, které probouzí přírodu.
Synek by měl provádět objímání stromu nejlépe podle tohoto návodu:
,,Jak správně nasávat energii ze stromů?
Díky němu docílí asi nejlepšího splynutí se stromem a následně s přírodou. Během takového spojení by měl prosit bytost ve stromu, aby mu pomohla znovu otevřít jeho schopnosti.
Přírodní bytost bude vědět o co jde, protože jemnohmotné bytosti o sobě navzájem vědí a speciálně vědí i o lidech, kteří s nimi komunikují.
– Příroda díky svým energiím dokáže dělat s člověkem hotové zázraky právě svými léčivými energiemi a její síla je o to větší, o co víc se člověk na ni napojuje.

Takže řešení je vysvětlit synkovi, že čajové pytlíčky se nezlobí, zavzpomínat, zbavit se veškerých zářičů a na jaře se vypravte jen vy dva na dlouho do přírody, kde mu jistě přírodní bytosti pomůžou. – Hlavně ho zbavte Wifi a mobilu.
(*zkráceno*)
Možná by si v budoucnu mohl přečíst také knihu ,,Pravda mezi nebem a Zemí” – napsal ji Roman Zeman. – Alespoň uvidí, že je na světě více takových lidí jako je on.

Přeji hodně štěstí v hledání konečného řešení, takové schopnosti jsou velice důležité a pokud se mu vrátí, bude to veliká pomoc pro světlé síly.

Alue”

Pokud vás zajímá jak to dopadlo, hlavní problém byl v logickém myšlení. – Matematika. – Je to smutné, že škola takto ničí intuitivní schopnosti malých dětí něčím – na první povrchní pohled – tak neškodným, jako jsou pouhé počty a rébusy.

Další obrazy Gilberta Williamse – ZDE

Komentáře

Ikona diskutujiciho symbolicalka 2010-03-19 06:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Konečně už vím na co si dávat pozor:-).Bohužel žiji ve městě kde je docela "rušno" a těch záření tam bude.Sice se stěhujeme ale né o moc lepšího prostředí,vyjde to nastejno.NO akorát jsem to trochu nepochopila s levou rukou – když jsem levačka,je to krapánek výhoda nebo nevýhoda?

Ikona diskutujiciho Alue 2010-03-19 07:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho ham 2010-03-19 10:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ďakujem, že Si o5 raz potvrdila, čo som si len myslel ->

Ikona diskutujiciho Smejko 2010-03-19 11:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

jeej, dakujem za clanocek, tak uz mi je jasne, preco to so mnou od 4-tej triedy slo v matike, fyzike a im podobnym vedam dolu vodou :-D

Ikona diskutujiciho Barbora Sejrková 2010-03-19 15:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zrovna dneska jsem se zamysela nad tou levou rukou 🙂 a napadlo mě, že to s hemisférami souvisí… Děkuju Ti za článek, je skvělý, ale trochu mě rozesmutnil, když jsem si uvědomila, kde žiju… Zrovna dneska mě bolí hlava, wifin můžu najít 7, mobilu už se sice snažím vyhýbat, ale moc dobře to nejde. Pomohl by orgonit? Teď vlastním takový ten malý do kabelky, nosím ho do školy a občas si ho dám pod polštář, ten by mě měl trochu odizolovat (snad). A taky si říkám, že nic v našem těle není zbytečné, takže levá půlka mozku, ta logická, snad není úpllně do koše?

Ikona diskutujiciho Alue 2010-03-19 15:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]: Půlky mozku symbolizují v člověku jeho dualitu a možnost svobodné volby rozhodnutí, přičemž pravá půlka mozku symbolizuje jakoby dobrou stranu – intuice, láska, schopnosti, empatie atd, levá půlka jakoby to destruktivní, které člověka likviduje. – O ničem jiném to není, než o dualitě a volbě.

Ikona diskutujiciho Astriel 2010-03-19 16:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

V podstatě řeším stejný problém…Ale taky to mám nějak pomíchané. Jsem pravák a matematika mi nejde..prostě s ní nesouzním. O to víc to do mě cpou a o to více mi to tlučou do hlavy – a čím víc to tak je, tím je pro mě kontakt s jemnohmotnými horší. Ty tlaky na dnešních školách to je hrůza…Místo aby v nás ve školách rozvíjeli naše talenty,naše emoce a vztah k přírodě..Dělají z nás jen roboty s chladným rozumem…To, co píšeš je čistá pravda:)Když k tomu přičtu neustálou přítomnost mobilu a nedávnou ránu do hlavy..(nebyla vážná, ani jsem neomdlela..ale hned jsem pak cítila, že je něco ,,jinak"). Ale i to se dá zvládnout, nemám pravdu? Mrzí mě, že mě to jakoby trošku zbrzdilo na cestě…Ale hlavní je, že jemnohmotní jsou tu s námi a mají nás rádi i navzdory mobilům, WIFI a podobným zbytečnostem…

Ikona diskutujiciho Daja 2010-03-19 20:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Když jsem byla malá psala jsem levou rukou, ale až jsem měla jít do školy chodila jsem ke psychařce se přeučit na pravou…

Ikona diskutujiciho Dajna 2010-03-19 20:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]:s Astriel musím souhlasit

Ikona diskutujiciho Zydis 2010-03-19 21:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Se vším naprosto souhlasím ,jen by mě zajímalo jak to je se mnou ja sem totiž pravák i levák ,přesněji levá 55% a pravá 45% ,více používám pravou sem tak vedená od malička …,ale jinak moc chválím blog moc mi pomohl ,děkuji Aluško

Ikona diskutujiciho stenly911 2010-03-19 22:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To je zajímavý, s těma  rukama, jsem sice pravák, ale některé činosti, třeba svařování mi jdou mnohem lépe levou rukou, hodněkrát mě už napadlo, čím to asi může bejt….

Ikona diskutujiciho BoFi 2010-03-20 06:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Úžasně! Velice děkuju! S Láskou BoFi

Ikona diskutujiciho Lily Addams 2010-03-20 13:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

celý školský systém je vadný a matika je strašné zlo…

Ikona diskutujiciho Everil 2010-03-20 16:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Proč by logické myšlení mělo být špatné a patřit do koše?Vždyť jsme každý při narození dostali to logické i to intuitivní tak proč to logicé taky nevyužívat?

Ikona diskutujiciho Tammy 2010-03-20 17:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímavé. Já jsem pravačka, matematika mi nijak zvlášť nejde, ale ve škole prolízám v pohodě. A moje kamarádka je levačka, všechno bere logicky a rozumem a víly apod. jsou pro ni naprostá hloupost. No, výjimky z pravidla vždycky jsou.

Ikona diskutujiciho koudy 2010-03-20 20:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

:D matika matika 🙂 … prvni vec, kterou si je potreba rict pred tim nez se pustite do matiky ( a dalsich podobnych srand ) je, ze je to totalni nesmysl, ktery lide "vyprodukovali" aby se navzajem matli a ti co matou nejvic a maj nejvic titulu – z tech si prosim mame brat "priklad". Natvrdo bych vsem detem rekl " je to hovadina mile deti – naucte se to abyste nemeli problemy a hnedle na to zase zapomente " :D … drz palce alus :D

Ikona diskutujiciho Aubrý 2010-03-24 21:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

cau zdravim vsechny 🙂

Ikona diskutujiciho Alue 2010-03-25 09:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho ok 2010-03-26 21:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No a jak to teda dopadlo? Přišli na nějakou příčinu?

Ikona diskutujiciho Alue 2010-03-27 13:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Radůz 2010-03-29 11:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zkoušli jsme s kolegou měřit intenzitu e-mm záření vysílačů mobilních operátorů(mimo jiné jejich počet a intenzita "pokrytí" mnohonásobně překračuje běžnou potřebu pro komunikaci). Přístroj na většině území hlásil "Životu nebezpečno, ihned opusťte prostor", z toho je patrno že se mocní o nás velmi dobře starají, aby nás odpojili od Podstaty(o ohrožení na životě raději nemluvím). Jinak moc, moc díky za velmi důležitý dotaz i odpověď.

Ikona diskutujiciho jakub 2010-04-07 10:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdravím Vás všechny. Zasílám test na levou a pravou hemisféru. Dá se tak nacvičit používat obě dvě a to vědomě.

Ikona diskutujiciho V.C. 2010-04-07 12:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[22]:No jo! Tedy nejdřív jsem si myslela, že to nejde, koukala jsem na panenku, pořád doprava. A najednou se začla točit doleva. Takhle jsem si to zopákla víckrát, ale doleva to vždycky pár otočení trvalo, než se překlapla. Zajímavé.

Ikona diskutujiciho jakub 2010-04-23 14:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj V.C. Víš co je na tom testu opravdu zajímavé? Že vlastně ani jeden náhled na svět (rotující slečnu) není pravdivý. Naše smysly + preferovaná hemisféra pro interakci se světem vytvářejí vlastní svět. Ta slečna v testu je totiž tvořena pulsujícími částmi (přímkami) v ploše, které prokmitávají přes středovou osu. A zde už leží krásná otázka. Jak tedy vnímat skutečnost.  Přeji pěkný den, Jakub

Ikona diskutujiciho vrobel 2010-05-06 06:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

rád bych reagoval na článek ztráta jasnovidnosti.. lidé si myslí že jasnovidnost se dá získat.. nebo cvičit.. jasnovidnost je ale dar.. je to dar duchovnímu člověku.. který má nastřádanou svou práci za minulé životy.. jasnovidnost není cílem cesty člověka..je to vedlejší produkt duchovního růstu.. jasnovidnost se "ozývá" tehdy pokud je člověk duchovně otevřený, medituje,zastavuje myšlenky aby našel svou podstatu svého já v sobě,pak se stává citlivějším.. protože mysl,myšlení omezuje člověka v jeho vnímání světa a okolí a hmoty.. pokud zastavíme mysl.. meditací,koncentrací,jogou,řízeným dýcháním.. zjistíme že svět v kterém žijeme není jen to co vidíme.. svět má svou duchovní podstatu.. vše je energie jak je psáno jinde v článku na tomto webu..ale za tou energií je bůh.. a my pokud hledáme zastavením myšlenek sebe,své já.. hledáme dále pak hlouběji boha v sobě a stáváme se jím.. musíme najít své světlo uvnitř..jakmile jsme již duchovně více pokročili přichází jasnovidnost.. ta ale není důležitá.. je nám pouze přidaná k naší duchvní práci.. prakticky nahrazuje klasické racionální myšlení.. jak můžu přemýšlet když zastavím myšlenky..přece vystoupí dopopředí jasnovidnost,citlivost.. předtuchy.cítění když někdo o něčem přemýšlí,nepotřebuji přece myslet.. v popředí jeho citlivost téměř plně nahradí neustále pracující mozek.. který nás otravuje myšlenkami pořád pořád dokola.. jasnovidnost je tedy pomůckou na duchovní cestě.. pouze pomůckou..

Ikona diskutujiciho zonan 2010-05-28 08:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hmmm, o logice, potažmo matematice se zde nevyjadřuje zrovna nejlépe. A co Albert Einstein?

Ikona diskutujiciho Jeník 2010-10-04 20:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ad 22: ta tanečnice je podvrh. Daný test opravdu existuje, ale toto je fikce. Všimněte si, že tanečnice točící se po směru hodinových ručiček stojí na levé noze. Tanečnice, která se točí proti směru stojí na své pravé noze…hezký pokus 🙂

Ikona diskutujiciho Akras 2010-10-15 19:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Odsuzuješ tady učení a jistym způsobem máš určitě pravdu. Ve škole nám cpou spoustu zbytečností, ale na druhou stranu jsem teď na veterině, kde je toho učení opravdu hodně. Mým snem je léčit zvířata, ale k tomu potřebuju opravdu hodně vědomostí. A co potom dělat? Učit se a podporovat "špatnou" půlku mozku, nebo se vzdát svého snu?…Myslim si že učení neni až tak špatný, když člověk ví proč to dělá.

Ikona diskutujiciho Zoltan 2010-11-02 16:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

vrobel: Velmi pekne opisane, aj ked s tym mozgom a pravou rukou to nie je az take zle, ako sa to traduje…

Ikona diskutujiciho Khali-LoneLioness 2010-11-29 11:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Velmi zajímavý článek.. jen bych podotkla, že já jsem pravák, ale matematika a podobné věci mi nikdy nešly a ani nikdy nepůjdou :D

Ikona diskutujiciho Dědek Kořenář 2010-12-27 13:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

V době přestavby dětského mozku na dospělý dochází k významné diferenciaci a specializaci hemisfér. To je spojeno s rozsáhlou vnitřní přestavbou mozku a ta spotřebovává veliké množství živin. Nejsou-li ale zplodiny z nich dostatečně odplavovány a zůstávají-li v neuronech, omezují jejich činnost. Po nějakém čase nečinnosti odumírají jejich synapse a snižuje se počet dendritů. Po obnově aktivity, když játra vyčistí organizmus, se ale nezapojují původní cesty, ale cesty nové, odpovídající aktuální mozkověstresové zátěži pro řešení aktuálních problémů. K tomu je potřeba dodat, že v době psychovypětí človíček zapomíná dýchat a na játra už kyslík nezbývá.

Ikona diskutujiciho Lenča 2011-01-20 17:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No tak já jsem pravák, nikdo mě nepřeučoval, matematika mi šla vždy výborně, stejně jako humanitní předměty (talentovaná jsem na všechno stejně – není nic co by mi šlo nějak výrazně víc než zbytek), ale dominantní mám prý pravou hemisféru…

Ikona diskutujiciho Jepice 2011-02-25 11:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To Harry Potter: Nebylo by z logiky naší společnosti výhodnější, kdyby podprahové signály vybízely ke koupi Coca Coly? Navádění k sexu se mi nezdá… Nebo ztrácí člověk kvůli sexu nějaké své duchovní schopnosti?

Ikona diskutujiciho Nikush 2011-03-24 18:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No super…..alue súhlasím s tebou,ale ja mám veľkú nevýhodu:pred niekoľkými dňami nám nastavili wifi takže našich od toho nemám šancu odhovoriť,susedov už vôbec.

Ikona diskutujiciho Ugh 2011-05-26 11:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jen bych poznamenal, že nestíněná kroucená dvoulinka samozřejmě také vyzařuje elektromagnetické záření do svého okolí.  Stejně jako elektrické vedení.  A je toho mnohem více – elektromagnetické záření přichází i ze základnových stanic mobilních sítí, šíření televizního i rádiového signálu, a dokonce i vesmíru.

Ikona diskutujiciho Lucka 2011-11-01 13:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ahoj diky za clanek. mam podobny problem.petileta dcera se me vcera zeptala, jestli ti andilci jsou opravdu skutecni .. myslela tim, ze si je vymysli .. ale jeste nedavno s nimi komunikovala, s jejich pomoci nas lecila, mela i duchovni kamarady, o kterych se domnivam, ze to jsou nasi predkove. a ted najednou jakoby ze dne na den asi "zapomnela". nechce se mi verit, ze by si to vymyslela celou dobu. jsem z toho celkem smutna. mozan s tim taky bude souviset to logicke ymsleni, sama od sebe zacal ted pocitat, bavi ji pocitat priklady, chodi za mnou, at ji je vymyslim … muze to byt tim, ale prisla s tim sama…. :-(((

Ikona diskutujiciho Juuu 2012-10-02 18:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[13]:Juuu souhlasím :D A potom i něco z fyziky, páš ta se opírá na matice :D Já jsem se naučil velmi rychle vypínat levou sféru a musím říct, že od té doby mám známky více chaotické :D takové spíše náhodné, někdy to a někdy to, ale je to super vypnout levou sféru, ostatní vám říkají, že jste zhulenej nebo mimo 🙂

Ikona diskutujiciho Pepa 2012-10-02 18:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No jo, nejzajímavější ale je, že i Einstein, a to to byl vědátor tak sviňa, sám říkal, že vesmír je založen na tak jasně daných principech a zákonech, že není možné, aby nebyl stvořen ničím jiným, než vyšší mocí. A to měl nejspíš dominantní levou sféru 🙂

Ikona diskutujiciho knihofil18 2012-10-16 16:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[22]: Ja neviem. Keď som chcela vidieť tanečnicu v smere, tak som ju videla. Keď som ju chcela vidieť v protismere, tak som ju videla v protismere. :D

Ikona diskutujiciho Zuzka 2012-11-03 19:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[25]:To, co jsi napsal, je velmi moudré a hezky řečeno. A je to pravda.

Ikona diskutujiciho Mája 2012-11-11 22:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Velmi zajímavá je debata Jaroslava Duška s Pjérem la Šézem, kde taky zmiňuje vliv matematiky – dá se najít na Youtube.

Ikona diskutujiciho Merrie 2013-01-13 17:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

U nás je samé Wifi. Rodičom nedohovorím, že je to škodlivé. Mobil žiaľ používať musím, ale skúsim sa zabaliť do ochranného energického vajíčka, ktoré ma pred týmto žiarením bude chrániť. Potešila si ma, že žiadna matematika,fyzika,chémia a tieto gebuziny, sú len výmysel, v podstate neexistujú. Pekne napísaný článok 🙂

Ikona diskutujiciho Kačka 2013-01-24 15:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já jsem pravák a taky jsem (trochu) jasnozřivá. Doma nám lítá tolik signálů, že mě z toho každou chvíli bolí hlava :D

Ikona diskutujiciho Nanu 2013-04-10 16:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je to zvláštní, ale já jsem pravák a matematika mi vůbec nejde a viděla jsem víly i andílky, asi máš pravdu, ale nemyslím si, že by to hrálo zas takovou roli :)…

Ikona diskutujiciho Alexandrita 2013-06-30 21:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Když si tak zavzpomínám ještě předtím než jsem nastoupila na druhý stupeň školy, více jsem viděla auru a jemnohmotné, ač byli temnějšího původu. Teď když je mi 15, vše se mi ztrácí a má to na mě depresivní a občas lehce sebevražedné účinky. Nejhorší na tom snad je můj odpor k lidským. Nechci být v tomhle světě. Ale věřím že mám na tomto světě nějaké poslání, nějaký důvod, ale nevím jaký. Jednou bych chtěla přespat v lese na pár dní, jenže mám strach aby mě něco zlého nepřepadlo. Jinak moc hezký blog, dozvídám se tu zajímavé věci 🙂

Ikona diskutujiciho Jan Novák 2013-11-09 09:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To je nesmysl. Dítě si zkrátka hraje! A nebo má halucinace…

Ikona diskutujiciho Jan Novák 2013-11-09 09:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Matematika? Kdybychom neuměli počítat, nedokázali bychom nic. A dějiny jsou taky užitečné.

Ikona diskutujiciho Martin 2013-11-22 18:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Něco mi pořád uniká: Proč je v filmech hlavním motivem subliminálu to slovo "sex"- nějak trochu chápu, že na to mozek reaguje podvědomě "slastněni"- ale co očekávají, že to udělá s lidma? Že bude přibývat lidí vyžadujících pohlavní styku bez reprodukce, či co?

Ikona diskutujiciho N 2013-12-11 19:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Takže to znamená že když jsem pravák a jdou ,i ty pitomosti typu matika fyzika, tak se to nemám šanci naučit?

Ikona diskutujiciho Martin 2013-12-30 10:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pokud ale krom logiky a matiky cílevědomě rozvíjím i pravou hemisféru, riziko takřka pomíjí, ne? Navíc člověk získá odpovědi z obou úhlů pohledu na svět, což je žádoucí pro rozvoj, není to tak?

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek