Může být můj osobní anděl Archanděl? Mluvím s ním správně?

6.2.2010 v Poradna 5

Ahoj Alue,

začala som sa pokúšať o komunikáciu so svojimi anjelikmi. Najprv som sa učila len vyprázdniť hlavu a tak, potom som ich už k sebe volala. Raz v lese, keď som sa o to znovu pokúšala, mala som pocit, že sa so mnou môj anjelik začal rozprávať. Spýtala som sa ho, ako sa volá a kým som stihla dopovedať vetu, sčista jasna sa mi v mysli povedalo meno: Rafael. A mám teraz 2 otázky: Môžem mať ako svojho strážneho anjela aj Rafaela, ktorého ľudia zaraďajú do skupiny archanjel? A druhá: Keď som sa s ním pokúšala rozprávať, vždy som odpoveď “vedela” (nemôžem povedať, že by sa mi napísala v mysli alebo tak) ešte kým som dopovedala vetu. Tak si teraz nie som istá, či sa rozprávam sama so sebou alebo je to naozaj môj anjel..

Ďakujem za odpovede!

_______________________________________________________

Ahojky

Tvoje komunikace podle popisu bude správná, takto andělé většinou s lidmi komunikují. – Je to formou vnuknutí myšlenky.
Co se Rafaela týče, je možné, že se jedná o shodu jmen, protože anděl Rafael, kterého lidé mají za nějakého nadřízeného má poněkud odlišné úkoly a není vázán na jednoho člověka. Je možné, že jsi mluvila se svým osobním andělem, který se ti představil tímto jménem. Stejně tak je ale možné, že za tebou přišel skutečný Rafael, který cítil, že s ním možná bude tvůj první kontakt jednodušší.
Osobně jsem se s Rafaelem setkala asi třikrát, pokaždé to bylo ve velice ošklivé situaci ve chvílích, kdy jsem měla málo ochranných energií a bylo zapotřebí dalších světlých bytostí. Rafael krom plnění svých hlavních úkolů navštěvuje lidi podle toho, jestli ho zrovna někdo potřebuje.
Takže když to shrnu, obě možnosti se mohly stát. Ale protože očividně s andílky umíš mluvit, měla by jsi se zkusit znovu napojit na nějakou světlou bytost a zeptat se, jak to ve skutečnosti je. Jistě se odpověď dostaví velice rychle.
Taky mi něco říká, že by sis měla rozhodně přečíst tento článek:

,,Který Archanděl je mi nejbližší? / Jaký je rozdíl mezi pomocí od Anděla a Archanděla?”

Mluví o rozdílech mezi anděly a archanděly, jistě ti řekne něco, co jsem ti já neřekla a co ti rozšíří úhel pohledu ještě o malý kousek dál.

Hodně štěstí
Alue

Další obrázky Andělů – ZDE

Komentáře

Ikona diskutujiciho JanaJ 2010-02-08 16:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Len pre zaujímavosť:

Ikona diskutujiciho Berry 2011-11-27 18:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Už si dlouho pokádám podobnou otázku, když jsem se snažila spojit s mým andělem, zeptala se jej na jméno okamžitě se mi vytasilo na mysli jméno Azrael, jelikož se mi to jméno zdálo nějaké známé našla jsem si jej potom na internetu s tím, že je to anděl smrti. Tak nevím, zda-li to je pouze doopravdy jmeno, nebo jestli jsem vazne natrefila na andela smrti 🙂

Ikona diskutujiciho Helena 2011-12-16 15:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je mozne mit za andela Afroditu? Pri vyvolavani duchu, jsem pred vice jak deseti lety zkusila vyvolat sveho sobniho strazce. Byla to ona, a zadala si abych ji neodvolavala zpet, ze mi bude pomahat, cas plynul a ted se mi to sakramentsky vraci. Mozna v dobre mire, ale lze andela vyuzit i pro svuj propech? Kdyz je tedy afrodita bohyne lasky, je mozne ji vyslat k nekomu aby ten dotycny napriklad zacal umet milovat?

Ikona diskutujiciho dominika 2012-04-11 19:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj chci se jen zeptat Lucifer je padlý archanděl nebo padlý anděl?

Ikona diskutujiciho Martina 2013-10-06 23:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ahoj Alue , mne sa kedysi snivalo o nejakom muzovi citila som ze asi to je anjel. ten anjel mi navliekal imaginarny prsten nieco ako energiu na prst s tvrdenim ze je ochranny. 🙂 co to mohlo znamenať? dakujem za odpoved 🙂

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek