Na naší farmě řádí duch. Co s ním máme dělat?

22.8.2013 v Poradna 8

Dotaz:

Dobrý den. 🙂

Jsme právě na dovolené na farmě (a ještě 6 dnů budeme) a včera se nám kolem 22:00 stalo něco divného, o čem bychom se s vámi chtěli poradit.

V tu dobu jsme byli sami doma, protože rodiče odjeli na pouť. Seděli jsme na gauči a povídali si. Najednou se ozvaly kroky z chodby. Chvíli byl klid.

Pak jsme musely odvést domů kamaráda, zůstaly jsme tedy jen dvě. Vrátit se nám moc nechtělo, ale když už jsme konečně dorazily k domku, otevřely dveře a udělaly pár kroků dovnitř, zaslechly jsme vážně hlasité dupání na půdě/na schodech vedoucích z ní.

Vyděsily jsme se, vyběhly z baráku, zamkly a utekly ven.


Čekaly jsme, až se rodiče vrátí, protože zpátky jsme po tomto zážitku už vážně nechtěly jít. Ale to nebylo všechno, protože když konečně přijeli, tak se na nás zlobili, protože mobil jedné z nás byl nedostupný, i když ho celou dobu měla zapnutý – sice doma, ale zapnutý.Pak jsme odběhly do pokoje, abychom si pustily nějaký film, ale nešly nám rozsvítit lampy, no nakonec jsme 2 z nich rozchodily, akorát té jedné se nechtělo. A i dnes během psaní tohoto článku jsme zase zaslechly nějaké podezřelé zvuky a hned na to květináč s velkým třísknutím spadl na zem.

Samozřejmě se rozbil, takže svinčíku bylo jako naděláno a nadávek rodičů neméně, no ostatně můžete se podívat na tu spoušť sama, protože nás naštěstí napadlo to vyfotit.

Asi to vypadá neuvěřitelně, ale všechno, o čem píšeme, se vážně stalo. Samozřejmě nás napadlo, jestli to nejsou sousedé nebo mladší sestra Lucky, ale zvuky od sousedů jsou téměř neslyšitelné a ta sestra byla v době rozbití květináče i toho dupání venku.

Byla bych velice ráda(y) kdybyste nás kontaktovala co nejrychleji.

Lucka a Danča

Odpověď:

Dobrý den,
Tohle duchové holt dělají, takže doporučuji sehnat si vonnou pryskyřici, kadidlo, nebo usušenou šalvěj. To podpálíte v keramické misce tak, aby to začalo kouřit.
Poté se obchází každá místnost v domě zvlášť. Obejde se 3x pravotočivě (od dveří po směru hodinových ručiček) dokola a u toho prosíte konstruktivní síly Vesmíru a anděly, aby odvedli do světla a do nebe všechny duše a duchy, kteří v domě jsou a aby odnesli z domu všechny destruktivní energie. Proste také o ochranu, aby dohlédli na to, co se v domě děje a aby tam nepouštěli nic špatného.
Speciální pozornost věnujte chodbě i půdě. Půdu můžete klidně opakovat a obejít vícekrát, doporučuji 5x, nebo 9x, podle toho, jak to budete cítit. Rovněž se s tím projděte vícekrát i po chodbě.

Tento rituál funguje spíše dočasně, někdy se duchové vrací, ale to až cca za týden. Podle toho o jakou bytost se jedná a z jakého důvodu v tom domě je. Vrátit se však nemusí, jen upozorňuji, že ta možnost tady je, ale to už budete doma.

Vzhledem k tomu bouchání a dupání, rozhodně nedoporučuji ducha vyvolávat a nezkoušejte se s ním spojit. Nevíte, o jakou duši se jedná. Jen poproste při rituálu za jeho odvedení do nebe, to je to nejrozumější, co v danou chvíli lze udělat. Zbytečně se v tom nevrtejte.

Hodně štěstí 🙂

Alue

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Poradna: Duchové“ – ZDE

Další obrázky koček – ZDE

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE


Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho leeth 2013-08-22 09:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, jak je možné, že ti duchové jsou slyšet, dupou a shazují předměty? Jak na to berou sílu, když jsou jemnohmotní a co je k tomu vede?

Ikona diskutujiciho Alue 2013-08-22 09:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Duchové mají možnost se částečně na určitou dobu zhmotňovat. To je když se ti třeba něco zjeví, že to vidíš. – Částečně se zhmotní.

Ikona diskutujiciho Lelja 2013-08-22 11:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A mohl by nás duch i třeba zabít? :O

Ikona diskutujiciho Enola 2013-08-22 17:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A není to třeba lasička nebo nějaký jiný zvíře? Jednou jsme ji na půdě měli a vypadalo to dost podobně.

Ikona diskutujiciho Vanilková 2013-08-22 18:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: myslím, že spíše nějak nepřímo. například by mohla někoho jeho dlouhodobá přítomnost vydeptat k sebevraždě. Myslím, že takový duch může svou přítomností ovlivnuje hlavně emoce, psychiku…Zkátka, potřebuje na sebe upozornit:)

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2013-08-23 20:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: Nie. Stal sa len jeden prípad keď duch zabil človeka, bolo to v amerike natočili o tom film Americká kliatba.

Ikona diskutujiciho Alue 2013-08-23 21:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: ale prrrrd… Prosim vás nedělejte z komára velblouda a zbytečně se nestrašte. Není proč.

Ikona diskutujiciho Anchor 2014-05-25 13:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Nevím, jestli povedlo, ale jestli si chcete přečíst ještě o dalších věcech, které s tímto souvisí a které se nám ještě staly, můžete se podívat sem – http://anchorin.blog.cz/1310/hmm-skvely-uz-zas-pojedu-na-tu-silenou-farmu 🙂 V říjnu jsme ještě nějaké zvuky zaslechly, i pár o velikonočních prázdninách, ale už to bylo o moc lepší. I když teď si vzpomínám, jak jsme o těch Velikonocích vyděšené a vtipně vyzbrojené seděly zabarikádované v kuchyni, když jsme tam byly samy, ale to jsme slyšely a viděly už i trávu růst a nedá se to objektivněji posoudit :D Ale řekla bych spíš, že něco nebyly halucinace 🙂

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek