Na Počátku Bylo Světlo – Film o Breathariánství a sungazingu (2010) CZ titulky – DOPORUČUJI!

18.7.2012 v Doporučení 12

Mám pro vás velice důležitý film, který pojednává o Breathariánství z velice širokého úhlu pohledu, protože zde rozebírá také sungazing a vše co s tím souvisí – Což je na jednu stranu něco trochu jiného, avšak to spolu souvisí. Jsou zde také zmíněné biofotony. V tomto filmu uvidíte veliký odkaz na můj seriál o Slunci, za který jsem dostala balvan, za který mě tolik pranýřovali dokonce i v novinách. Zde ale mluví všichni: Ti co jsou breathariáni, ti co se do slunce dívají, ti co tomu nevěří, ti co tomu věří, vědci co jsou skeptičtí, ale i vědci, kteří přišli na to, že je to možné. Na konci vám dokonce biochemik vysvětlí, jak je možné, aby cca 300 000 lidí na zemi žilo z energie, když všude po světě je tolik lidí, kteří umírají na hladomor! Klobouk dolů. Další pecka je vědec, který v rámci vlastního výzkumu přešel na pránickou výživu a byl ochoten o tom mluvit na kameru… bude tu i Hira Ratan Manek, o kterém jste už tady slyšeli, ale mnoho dalších, ještě zajímavějších. Všimněte si, tak různí lidé popisují jinými slovy stejnou věc. Manek vám tam jasně říká: ,,Sluneční světlo vstupuje do mozku a poté se rozšíří do celého těla.“ … a kouká přitom do slunce 🙂


Zde dostali prostor všichni a všechno, což je skvělé! Film se vám nesnaží nic vnutit, jen vám nabízí odpovědi na vaše otázky, rozebírá vše co se rozebírat dá. Hledá souvislosti a také je nachází. Autor filmu objel celý svět a setkal se s mnoha lidmi, se kterými osobně mluvil o jejich zkušenostech. Našel důležité souvislosti v Indickém a Čínském učení a výsledky (i s důkazy) vám předkládá právě zde…

(Film pochází z Rakouska, rok 2010 a je zde k dispozici s českými titulky. Má dobrou kvalitu, lze ho přepnout do většího formátu.)

Na Počátku Bylo Světlo (2010) CZ tit.

Video je vloženo zde: http://www.youtube.com/watch?v=dfx_4FGzlRU


Kam dál:

Další doporučené filmy – ZDE

Znáte skvělý film, který stojí za zmíňku? – Doporučte mi ho ►mailem◄

Máte otázku? Ptejte se

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

Komentáře

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2012-07-18 10:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mňa by zaujímalo, či mi môže diamantová voda zabrániť stať sa breathariánom. DV používam lebo pomáha na rôzne veci, ona obsahuje kódy, ktoré v tele kadečo aktivujú, alebo deaktivujú, možno že robí zmeny aj v DNA a tak ma napadlo keďže sa vraví že je deštruktívna, či by mohla túto schopnosť "stravovať" energiu z prány alebo slnka zablokovať.

Ikona diskutujiciho gretka 2012-07-18 11:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

já věřím tomu že se dá žít ze slunce o tom vubec nepochybuji.bez jídla tomu taky věřím ale bez vody to určitě ne.voda je životodárná.

Ikona diskutujiciho Kecal 2012-07-18 12:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrej film :-) všimněte si že neni v databázi čsfd a je celkově dost neznámej a nikdo ho nechce šířit

Ikona diskutujiciho Ruis 2012-07-18 13:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Film znám moc dobře a také vřele doporučuji 🙂

Ikona diskutujiciho Ota 2012-07-18 17:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, díky za upozornění na film. Na přelomu roku 2011 a 2012 byl dostupný na YouTube a od února 2012 byl blokován. Je potěšující, že film je opět k dispozici ke zhlédnutí.

Ikona diskutujiciho Eileen 2012-07-18 17:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Opravdu perfektní dokument! 🙂

Ikona diskutujiciho Dajw 2012-07-18 21:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: No třeba takový Jericho Sunfire žije i bez vody :). A když už breathariáni pijí tak většinou málo. Záleží jak si to každý nastaví sám pro sebe. Jinak film jsem viděl a určitě doporučuji, a také záznam přednášky Henriho Monforta stojí za to :).

Ikona diskutujiciho suter 2012-07-18 22:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ahoj Aluška, a ty prečo nie si breatharianka, keď máš tak blízko k vesmíru a vesmírnym energiám? Môžu k tejto výžive pomôcť aj anjeli? Dá sa povedať kto môže (dokáže) takto žiť a kto nie? Ľudstvo sa blíži k prelomu v myslení a k vrcholeniu "matrixu", deje sa kopec vecí okolo celého sveta (vnímavý človek to vidí a aj cíti), tak prečo sa to nestáva ľuďom automatický, hlavne v dnešných časoch, že sa v nich objavia – prepnú "tieto" schopnosti, ak je to v každom z nás, ale je to tak, že to treba akosi ťažko a krvopotne nájsť a ani sa to nemusí podariť, aj keď človek pripúšťa, vie a aj verí, že to je možné?

Ikona diskutujiciho Petr 2012-07-19 00:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nádherný dokument :-) . Přišel v pravou chvíli,protože zrovna knihy od Jasmuheen čtu a je to hodně zajímavé. Myslím si, že k tomu člověk musí dojít vnitřně sám a potom to funguje úžasně :-) . Přeji Všem  krásnou cestu a Vše dobré :-) .

Ikona diskutujiciho A. 2012-07-19 07:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Skvělý dokument a velká inspirace.

Ikona diskutujiciho Kecal 2012-07-19 14:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ikdyž mi přístup některých lidí k tomuhle přijde zvláštní… někdo může mít "nadpřirozený" schopnosti, ale idiotem může zůstat pořád :-D tim chci říct, že schopnosti jsou určitě super, ale člověk by je neměl chtít a dávat si za cíl jejich zisk, měly by sloužit jako vedlejší efekt lidskýho růstu

Ikona diskutujiciho Ota 2012-07-19 15:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]: : Suter a proč ty nejsi brethariánka, když jsi tak vnímavá ke světu a životu..? :-)

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek