Nacistické dokumenty země Agartha potvrzují existenci duté Země

16.12.2015 v Záhady 66

Milí čtenáři, server humansarefree.com zpublikoval tajné nacistické dokumenty, které obsahují mapy z povrchu Země. Máte možnost dozvědět se něco, co vám celý váš život elity tají. Protože jsem tak moc hodná, článek jsem vám podle svých ne zcela dokonalých znalostí angličtiny přeložila, aby měli možnost dovzdělat se všichni.

V článku je to řečeno špatně – existují i knihy, kde je nesprávně řečeno že my jsme venku a oni uvnitř. – Ne, je to zcela naopak. Tuto chybu jsem opravila přímo v překladu, tedy článek je spravený a doplněný o poznámky tak, aby byl pravdivý, ne podle toho aby byl zcela přesně podle uvedené webové stránky. Pouze jsem se o ni opírala.

(Vlevo na obrázku vidíte skutečný severní pól, bez úprav.)

Mimochodem tímto vzniká zcela nová rubrika s názvem Dutá země, ale nemůžu zaručit, že se budu problematikou zabývat nakolik podrobně a odborně jako prvopodstata, kde je tato rubrika už léta funkční od jejího počátku a která je plná velmi přesných vysvětlení. Já mám s touto rubrikou primárně své vlastní plány… Hodlám přece dělat speciální rozhovor a zaměřit se spíše na to co se na povrchu planety děje, než vyloženě na technické údaje 🙂 Ale nějaká základní data také napíšu, aby to zde bylo pěkně ucelené a pohromadě… A nyní už přeložený článek:

Nacistické dokumenty země Agartha potvrzují existenci duté Země

Tyto oficiální nacistické mapy a dokumenty potvrzují existenci země Agartha – celý svět na povrchu naší planety.

Jedna z nejzajímavějších otázek pro mnoho lidí už po celá staletí je, zda existuje možnost, že naše planeta je dutá?

Po mnoho let vždy byli lidé, kteří tomu věřili. Ale i když mnozí přišli s touto teorií, až do roku 1968 o tom nebyl žádný důkaz.


Právě v roce 1968, snímky pořízené pomocí družice obíhající Zemi jasně ukázaly díru nacházející se na severním pólu. (obrázek nahoře) Podle mnohých lídí to byl jasný důkaz o pravdivosti teorie duté Země.

Celou mapu v plné velikosti si můžete prohlédnou na této adrese: wp-content/uploads/86e9108198_102199573_o2.jpg

Četli jsme legendární příběhy o nacistech, kteří prozkoumali jižních oblast naší planety, a dokonce vytvářeli tajné základny v Neuschwabenlandu. (Česky je to Nové Švábsko. To je název pro Třetí říši, která se nachází v současné době na povrchu planety Země. Jinak také Agartha.)

Někteří také hovoří o operaci Highjump o cestách admirála Byrda, kde byly vidět velmi pokročilé vzducholodi létající kolem a objevující nová teritoria.

Není to tak dávno, kdy jsme objevili mapu třetí říše, v níž existuje několik tajných chodeb, které byly použity německými ponorkami k přístupu do tajemné země na povrchu planety, stejně jako kompletní mapu obou polokoulí a tajemné království Agartha.

Také jsme narazili na dopis, který údajně napsal Karl Unger, který byl na palubě německé ponorky U-Boat 209, které velel Heinrich Brodda. V tomto dopise uvádí, že ,,posádka dosáhla vnitřku Země a že neuvažovali, že se vrátí zpět”.

Oficiální pokyny nacistů k dosažení Agarthy:

A zde je překlad: (v angličtině)

Příběhy výše ​​uvedené jsou doloženy mapami, které vytvořil slavný kartograf a umělec Heinrich C. Berann pro National Geographic Society v roce 1966.

V této mapě lze antarktický kontinent pozorovat bez jeho tlusté vrstvy ledu.

Ale nejvíce zajímavý detail je přítomnost podvodních průchodů, klenoucích se napříč celým kontinentem, a zdá se, že se sbíhají v přesném místě, které je identifikováno jako otvor směrem do duté Země nebo Vnější Země.

Hitler (ten druhý, zlý…. to je také na dlouhé povídání) byl posedlý mystikou a nevysvětlitelnými úkazy, měl velký zájem o UFO a dávnou historii. Mnoho z jeho následovníků to vědělo a podporovali jej.

Zde jsou oficiální nacistické mapy vnějšího světa:

Celou mapu v plné velikosti si můžete prohlédnou na této adrese:

wp-content/uploads/67a23593fe_102199674_o2.jpg

Tato mapa je mimochodem velice přesná a věrně ukazuje skutečnost…

Fotografii v plné velikosti zobrazíte zde: wp-content/uploads/57f4154d47_102199681_o2.jpg

Mapa ukazující podvodní tajný průchod na povrch planety

Možnost, že Země je dutá, že lze procházet přes severní a jižní póly a že zde vzkvétá tajná civilizace, dráždí představivost lidí již po staletí. Toto jen ukazuje, že je to pravda. A že skutečně existuje průchod, který vede k úplně jinému světu, takovému který byl udržován v tajnosti po celá léta.

Zde si můžete přečíst více na toto téma:

http://humansarefree.com/2014/10/hollow-earth-forbidden-land-of-agartha.html

Kompletní mapy Agarthy, včetně osobního deníku admirála Byrda si můžete přečíst zde:

http://humansarefree.com/2011/05/hollow-earth-agartha-complete.html

přeloženo z: http://humansarefree.com/2015/07/nazi-maps-and-documents-to-agartha.html

Komentáře

Ikona diskutujiciho armag 2015-12-16 07:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

S tím opravováním toho, že oni žijí venku a my uvnitř bych nespěchal, protože lidi, kteří se distali k nim popsali stejnou věc, že je u nich stabilní teplota. To je ukazatel toho, že žijí uvnitř, protože jim neuniká v noci teplo.

Ikona diskutujiciho ivca 2015-12-16 07:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímavé je, že v seriálu Hvězdná brána, taky existuje Asgard, pokud se nepletu a podle wikipedie je Asgard domov severských Bohů. Náhoda?!

Ikona diskutujiciho iriska 2015-12-16 08:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Moc děkuji!

Ikona diskutujiciho Milan 2015-12-16 10:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jako zajimavé čtení Aluško, leč mne skepse nechává chladným, měl jsem možnost vidět mapy, dokumenty a historické snímky před WWII válkou nejenom z našeho kraje a nějak mi to neštymuje s grafikou těchto "nalezených" dokumentů, podvědomě nebo spíše teď už vědomě cítím, jak si tu opět někdo hrál… lidi dělají spousty zajimavých a zbytečných věcí, zabývají se tím natolik dobře, až dokázají tyto zbytečnosti tvořit do detailů, tak trochu mi ty mapky připomínají nějaký hezký fantasy film…  jistěže mohu se mýlit leč se mi zdá, že je vše tak krásně navoněné natož aby to byla pravda… Za mne je toto pouze hezky stvárněný trik, důvod je prostý, žádný originál který jsem viděl nebyl tak čistě zpracovaný jak tomu umí pouze dnešní technologie…

Ikona diskutujiciho Alue 2015-12-16 11:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Věř mi, vím to.

Ikona diskutujiciho Lussy 2015-12-16 12:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je to sice zajímavé, ale proč by lidem lhali? Když kulatou Zemi potvrdili a tuto teorii nikoliv?Co z toho mají?

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2015-12-16 13:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Čo je na tom póle, obrovská diera vo vode? Naše more je spojené s tým na druhej strane takže sa tam dá preplaviť loďou?

Ikona diskutujiciho Morwen 2015-12-16 14:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]: No jenže ono to není oštemplované. Je to jen dalších pár obrázků a článků na netu a prostě nikdy není záruka, jak moc pravdivé články na netu jsou. Ověřit bys to mohla jedině osobní zkušeností, když bys to viděla na vlastní oči (ačkoliv ani pak by ti to nikdo nemusel věřit, samozřejmě).

Ikona diskutujiciho Tara 2015-12-16 14:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Článek je velmi zajímavý, o tom není pochyb. Jinak by mě opravdu HODNĚ, jakože hodně :D zarazilo, jak to je s tím druhým Hitlerem. Nechceš o tom Alue udělat článek do záhad? 🙂

Ikona diskutujiciho Kaia 2015-12-16 14:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Asi je to kravina, ale nesouvisí s bovis i globální oteplování, který má za následek vlastně “rozpouštění“ antarktidy? Takže až by se antarktida rozpustila, mohli bysme se tam dostat ? O-o

Ikona diskutujiciho Milan 2015-12-16 15:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, souhlasím ale pro většinu lidí platí spíše heslo stokrát omýlaná lež se stává pravdou… Každopádně hlavně na internetu nevěřme všemu, co se tam nalézá, ve většině případů mne totiž připadá jako pohádka, která následně nedává možnosti ani fantazírování ba ani dalšího možného bádání, prostě se "něco" považuje za téměř "pravdu" stejně tak jako náš názorový systém ovládá výchova čináboženství všeobecně… Konkrétně proto nevěřím těmto vydaným dokumentům o zemi-nezemi, věřím, že na druhé straně jiná verze je leč úplně jinak, než se nám podsouvá, obdobně to je s cizími civilizacemi, taková ta postavička mimozemšťana s obrovskou hlavou a očima je natolik světově omýlaná, až nemůže být taková postava reálná, řekněme u těchto konspiračkách jde hlavně o další fázi ovlivnění názorového myšlení ať už se jedná o cokoliv, jde z hlavních důvodů o zamaskování hlavních problémů daného problému, ve své podstatě je tento přístup velmi jednoduchý, mimojiné jej obdobně popisuje pátá dohoda…

Ikona diskutujiciho Alue 2015-12-16 15:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]: Ověřit bys to mohla jedině osobní zkušeností, když bys to viděla na vlastní oči (ačkoliv ani pak by ti to nikdo nemusel věřit, samozřejmě).

Ikona diskutujiciho adonajpetr 2015-12-16 16:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, zajímavé je, že Edgar Rice ve svých knihách popisuje, že na Marsu take jedna kultura (lidé černé kůže) žije pod povrchem a vstup tam je také na severním pólu. Autor říka, že jeho knihy jsou pravdivé, ikdyž těžko k uvěření, ale prý k tomu za pár věku dospějeme. Knihy jsou dostupné na ulozto a co mě tam nejvíce zaujalo je, jak popisoval, že se dostal na Mars. Jedno je jisté dokud nemáme svoje letecke prostředky nedovíme se, jestli je tam díra nebo není. Podle mě tam díra bude.. ☺. Do 20 let se to dovíme protože při našem expanzivním potenciálu se budeme tlačit do vesmíru.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2015-12-16 16:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Faktom je, že nacisti verili v dutú Zem a pátrali po nej. Dalej nevieme čo bolo, to sa ututlalo. Čo ak ju fakt našli?

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2015-12-16 17:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[10]: Do dutej Zeme (či na povrch?) sa my nikdy nedostaneme, podarilo sa to pár štastlivcom v minulosti ale už je to dobre strážené. A čo by sa tím zmenilo keby sme tam všetci nabehli, len by sme to tam zdevastovali a bolo by to rovnaké ako tu. Ani sa nedivím že nás tam nechcú pustiť a že sa to snažia udržať v tajnosti.

Ikona diskutujiciho Peace 2015-12-16 18:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, právěže pokračuj v takovýchto článcích. Myslím, že takovéto články sem lidi hlavně lákají. Neber ty jejich komentáře špatně (a že ještě přibyde, až si to celé přečtu i můj komentář :-D). Spíš buď ráda, že už se někteří lidé naučili nevěřit hned všemu, i když se to teď týká zrovna toho co píšeš ty. Opravdu mě to hodně zajímá, myslím toto a podobná témata. Jak píšeš, že bys radši psala o biokosmetice a podobných s***kách, tak o tom už existuje tisíce jiných webů. Věř tomu, že tam ti sice lidi nebudou psát nesouhlasné komentáře, ale taky sem po čase přestanou chodit.

Ikona diskutujiciho sladkymesic 2015-12-16 19:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]: Neber si to takhle 🙂 Copak není dobré nevěřit slepě všemu, všechno si ověřovat a o všem pochybovat? Nemyslím si, že by ses chtěla ztotožňovat s neomylnou a vševědoucí bytostí, tak potom nechápu, kde je problém? Konáš záslužnou práci a že ti každý hned všechno nevěří- to jsou jen zdravé pochyby.

Ikona diskutujiciho Míša 2015-12-16 20:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A když vyletí družice (nahoru) a udělá fotku (dole), jak může vidět díru, když my jsme ti dole? Nebyla by ta díra spíš nahoře? Leda, že bychom MY byli ti NAHOŘE 😉

Ikona diskutujiciho BTEX 2015-12-16 20:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Znám člověka, kterej byl několikrát na severním pólu a do žádné díry tam nespadl, to za prvé. Za druhé – pokud je uvnitř Země dutina, jak je možný, že přes ni procházejí P-vlny ?

Ikona diskutujiciho all-is-magic 2015-12-16 20:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]: ne, rozhovor chceme 🙂 alespoň já… Kdyby takový přístup měli všichni, tak tento článek ani nevyjde anglicky…

Ikona diskutujiciho Morwen 2015-12-16 21:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]: A z čeho přesně si vydedukovala, že mě to dráždí? Nedráždí, jen s tím nesouhlasím, nicméně jsou to tvoje stránky, piš si cokoliv uznáš za vhodné. Kdyby mě to tu dráždilo, tak sem nechodím. Ale diskuze je od slova diskutovat, tj. se zde může objevit i jiný názor, toť vše.

Ikona diskutujiciho LenkaL. 2015-12-16 22:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

12) Vždycky to má smysl. Na ten rozhovor se určitě těší spousta lidí, včetně mě :).

Ikona diskutujiciho Tauri 2015-12-16 22:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kam zmizel můj komentář k tématu? Neschváleno kvůli tomu, že semnou autorka nesouhlasí?

Ikona diskutujiciho BE 2015-12-16 22:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Niečo pravdy na tom bude, ja som raz bola pozvaná na obhliadku, s dvoma sprievodcami. Šli sme tunelom, normáľne sa tam premávali ľudia. A keď sme vyšli boli sme v podobnej krajine ako naša, ale s inými sveteľnými podmienkami, a bolo tam mooooooc fajn. Nechcelo sa mi späť. Istá osoba Aluške známa mi povedala, že som bola na povrchu, kde žijú potomkovia Védov. Je ich menej ako nás a pomer súše a vodstva je opačný ako na našej Zemi.

Ikona diskutujiciho Alue 2015-12-16 22:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[21]:  Já to myslela obecně, ne na osobní rovině.

Ikona diskutujiciho Alue 2015-12-16 23:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[23]: Neschváleno, protože porušoval pravidla diskutování, která jsou vypsaná veřejně a které se čtenáři používáním stránek zavazují dodržovat. Choď pomlouvat lidi někam jinam, já tady žumpu nechci a nejsem na to zvědavá.

Ikona diskutujiciho Tauri 2015-12-16 23:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To, že s někým nesouhlasím není porušení pravidel ne? Pokud vím, šíření poplašných zpráv není moc dobré a říkat jen tu svoji, nepotvrzenou pravdu taky není moc ideální ne? Ber v potaz, že taky se můžeš mýlit. Nebo co je natom špatnýho? Máš nějaké vlastní zážitky, které jsou z oné strany a ne jen nějaké mapy? děkuju za odpověď 🙂

Ikona diskutujiciho T. 2015-12-17 00:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nevím, jestli je země dutá nebo ne, nebo jestli žijeme uvnitř či napovrchu… zaráží mě ale jedna věc. Toto je prý tvar země, nejnověji vypočítaný:http://www.czechspace.cz/sites/default/files/modelgoce.jpg Takže takový ten šišatoid. A tohle je fotka Země z vesmíru:https://c1.staticflickr.com/7/6082/6143892887_1b5a81e484_b.jpg

Ikona diskutujiciho Alue 2015-12-17 09:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[27]: Já dávám na web jenom něco. Nebudu sem dávat všechno. Nechci ani nemůžu… a dokonce ani nemusím.

Ikona diskutujiciho Ceneon 2015-12-17 11:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[28]: To není tvar země, ale geoid mapující gravitační pole země. Aby jsi neviděl kouli, ale viděl prostorově, kde je gravitace slabší a kde silnější, tak použili jiné měřítko. Země má průměr 12742km, nejhlubší oceán má 11km a nejvyšší hora má necelých 9km, tedy toto jsou tisíciny.

Ikona diskutujiciho blaf 2015-12-17 12:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[18]: Taky mě zarazilo. No nemám ještě takové vnímání, abych pochopila, jak to vse funguje. Upřímně, jestli jsme tam nebo tam je mi jedno, stejně se za svůj život na druhou stranu nedostanu 🙂

Ikona diskutujiciho Lu-Aquarius 2015-12-17 15:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji za tento článek o duté Zemi. Nesu si v sobě už z dřívějška zážitek okolní konkávní krajiny a je to celé výzva pospojovat další podněty, které k tomuto tématu přicházejí. Jak je známo, žijeme v 3D pixelové realitě, která je nám promítána (vědomím) a lze připustit, že tak může být naše vnímání ovlivněno klamem. Téma duté Země bylo podle všeho velmi aktuální právě v kruzích nacistického společenství III. říše. Hitler hledal v podzemí nejen v Tibetu, ale i u nás (např. v podzemí města Jihlavy). Podle tohoto článku http://www.doplnek.com/content/pyramidy-vyvoj-lidstva-na-zemi-1 je naše podzemí plné chodeb a spojují na našem území i pyramidy otočené o 23,5 stupňů oproti současné zemské ose (pyramidy se vyskytují ponejvíce kolem řeky Dyje mezi Znojmem a Vranovem). Ve II. světové válce se objevily technologie umožňující cestovat "na druhou stranu", na kterých pracovali Nikola Tesla a Mária Orsic (http://obchod.matrix-2001.cz/produkty/20-medium-maria-orsic-nikola-tesla/). Je tady hodně podnětů ke zkoumání a poskládání "puzzle" do celkového jasného obrazu. Myslím, že nás čeká ještě hodně práce 🙂

Ikona diskutujiciho Martina 2015-12-17 18:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, nenech se odradit od lidi kteri nechteji slyset, my kteri chceme, jsme zvedavi na dalsi skutecnosti, ktere se muzeme dozvedet, a to prave od tebe. Nikdo jiny nam je nepredlozi. Dekuji. :}

Ikona diskutujiciho Myšák 2015-12-17 19:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Za sebe tvrdím, že Dutá země je blbost. Lidé "uvnitř" jsou asi neviditelní a "jemněhmotní", že přežijí roztavený materiál UVNITŘ Země ;-)

Ikona diskutujiciho Verča H. 2015-12-17 22:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, nenech se odradit nesouhlasnými komentáři 😉 ..nás, které toto téma zajímá je moc. A jsme rádi, že publikuješ tyhle články. Já jsem ráda moc. Jsou to pro mě takové střípky do mozaiky vědění.

Ikona diskutujiciho Vojta26 2015-12-17 23:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško DÍKY za článek – opravdu si moc HODNÁ, že jsi si s ním dala práci a já vyjadřuji vděk :-) Připadá mi, že si měla velkou radost při zveřejnění článku, a přestože si zvyklá na řekněme "různé" reakce, tak tě některé komentáře v diskusi zklamaly. Nedivím se, mě by to počáteční radost a nadšení k další práci zkazilo taky. Těším se na další články od tebe k tématu Dutá země, respektive k rozhovoru, který si zmiňovala. Četl jsem toho hodně o duté zemi na prvopodstatě a také v jiných pramenech o admirálu Byrdovi – čtení o něm mě přímo "vtáhlo". K tomu se váže má zkušenost, kterou zde chci uvést: Krátce po přečtení textu o admirálu Byrdovi jsem se příbuzným (2 mladí lidé, starým bych to vůbec neriskoval) pokusil zmínit jednou větou o duté zemi. Reakce byly asi takové, že jsem se nejspíš pomátl na rozumu :-). To bylo poprvé, kdy jsem se někomu o tomhle tématu zmínil a nevím, jestli nějaké podruhé bude.

Ikona diskutujiciho vladka 2015-12-17 23:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Fascinují mě některé komentáře tady – už Tomáš Marný- z Prvopodstaty a na přednáškách, na které jsem sem tam jezdila předkládá důkazy nejen o duté zemi a všem ukazoval důkazy-zaoblení Země, pohled přes horizont atd-jen jsem na to koukala s otevřenou pusou a jen protože jsem lenivá a nemám technické možnosti a vlastně ani čas ani energii si něco o tom sama někde najít nebo něco prozkoumat a vyzkoušet-to nezavrhuji a jako tady někdo – neříkám, že to je kravina. Říká se- dokaž mi, že nemám pravdu- když tvrdíš , že jí nemám. A na to jsou tady diskutéři stejně lenivý jako já-je můj názor. Jinak by si zjistili sami, jak to je.A dokázali to!

Ikona diskutujiciho Alue 2015-12-17 23:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[36]: No to víš, že zklamaly. Pachtila jsem se s tím do půlnoci hodinu, abych to na další den měla, ráno dojdu, natěšená a čtu co čtu. :-/ Blbý je, že ti co souhlasí neřeknou většinou nic a ti co nesouhlasí se ke všemu strašně musí vyjádřit a pak to budí v autorovi dojem, že se pachtil zbytečně. Pasivita není vždy dobrá.

Ikona diskutujiciho Přemek 2015-12-18 00:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jsou tu dvě nesrovnalosti:

Ikona diskutujiciho Alue 2015-12-18 10:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[39]: To co tě naučili ve škole jsou blbosti, právě abys na nic náhodou nepřišel.

Ikona diskutujiciho BTEX 2015-12-18 11:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[39]: Já přidávám znovu třetí nesrovnalost – jak to že se přes dutinu uvnitř Země šíří seismické P-vlny ? Už jsem ptal výš, ale nikdo se nenamáhal s odpovědí, zřejmě proto, že seismika je asi blbst…

Ikona diskutujiciho Peace 2015-12-18 14:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Myslím, že diskuze je od toho, aby se diskutovalo, proto ti co souhlasí nic nepíší, protože nemají o čem polemizovat/diskutovat :-)

Ikona diskutujiciho Peace 2015-12-18 14:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

P.S. Skutečně můžeš být ráda, že tu máš diskutující, kteří přemýšlí. Nebo bys radši aby tu byly ovce, co zhltnou bez přemýšlení úplně všechno co napíšeš? Egu by to asi dobře udělalo, ale jinak by to nic dobrého nepřineslo, pak už by to spíše připomínalo sektu, kde musíš věřit co nějaký guru řekne, jinak musíš odejít.

Ikona diskutujiciho armag 2015-12-18 21:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[41]:Ty vlny se skutečně šíří, ale v určitých hloubkách tam jsou abnormality, které můžou vyplývat právě z toho, že země není až tak pevná, jak se tvrdí.

Ikona diskutujiciho Vojtěch 2015-12-18 21:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Věřím že země je dutá ale nemyslím si že my žijeme uvnitř. Kdyby jsme žily uvnitř  tak žijeme mnohem déle protože by jsme byli blíže zdroji který nam dává energii potřebnou pro život, a lidé tady by nebyli tak povrchní :-D. Myslím si že uvnitř planety žijou bytostí které mají Světla vrchovatě a jsou daleko před náma.

Ikona diskutujiciho Ceneon 2015-12-19 00:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[42]: 1) Slunce je studené, to že na Zemi je teplo, vzniká interakcí atomů, kterou zapříčiňuje slunce tím, že září (ale o teplo tu nejde). Teplo se nemůže přenášet vakuem.

Ikona diskutujiciho micka 2015-12-19 01:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co se týče duté Země tak mi jako první vytane na mysli, ať už jsme na povrchu nebo uvnitř, jen ať se nikdy nedostaneme k těm "druhým"! Všichni říkají, že oni jsou mnohem vyspělejší než my, moudřejší, zdravější, žijí déle atd. – vždyť my bysme jim to tam všechno zdevastovali! Podívejte se, jak tu žijeme, člověk člověku vlkem, zničili bysme i jejich svět. Tak jako ničíme pralesy, kmeny "primitivních" lidí, přírodu. Myslím, že by to bohužel nedopadlo tak, že by nás oni obohatili, ale že bychom je my zničili:-( Neměli bysme se mermomocí zajímat, jestli je Země dutá, ale jak vylepšit naši civilizaci.

Ikona diskutujiciho Mára 2015-12-19 07:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hezký článek, díky za něj. Aluško na hejtry se vykašli, my se moc těšíme na všechny Tvé články o duté zemi. Žádné stresy a hlavičku vzhůru.

Ikona diskutujiciho tm 2015-12-19 16:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj aluško. Sama moc dobře víš, že lidé uvěří spíše jednoduché lži než složité pravdě. Málokdo umí myslet sám, bez školního ohraničení mozku a odstranění logiky. Budou se raději odvolávat na vědce a lidi s tituly ale nenapíší žádné důkazy. Stačí jeden jediný.

Ikona diskutujiciho Alue 2015-12-19 16:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[49]:  Však já už taky nikomu nic nevyvracím. Kdo je blb tomu to stejně nepomůže, kdo je chytrý ten si to najde sám a kdo je moudrý, ten chápe že rubrika je nová a články teprve budou.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek