Nad dopisy čtenářů

6.11.2016 v Čtenáři 5

Velice děkuji za všechny vaše krásné odezvy a zkušenosti, které mi posíláte!

Milá Alue,

čtu Tvé stránky prakticky denně již několik let. Tuším 6, skoro 7.

Koupila jsem si od Tebe obě knihy, dostala jsem od Tebe dárkem krásné korálky a použila mnoho Tvých skvělých rad.

Jsem už babičkou, mám 52 let a přesto mám k Tvému „psaní“, nebo „vyzařování“ i přes tu vzdálenost velmi blízko.

Děkuji za vše, co píšeš a děláš a upřímně gratuluji ke kulatinám Tvého webu.

Těžko se mi to vyjadřuje …..

Takže , podle toho, co sama píšeš: Ať se stránky dále rozvíjí stejným tempem a stejným konstruktivním směrem jako doposud. Přeji Ti, aby dál pomáhaly lidem jako doposud a aby se dařilo,

Dokonalí lidé z nebe sami nepadají. A JÁ S HLUBOKOU ÚCTOU VNÍMÁM, jak jsi rok od roku lepší. Určitě i známější, ale hlavně lepší člověk. Jsi dobrý člověk. Moudrý, chápavý, vnímavý, laskavý a dobrý. Přes své mládí velmi bystrý a chytrý. To je úžasná kombinace. A obrovský dar. A Ty jej využíváš skvěle.

Tvoje čeština je krásná a slova umně poskládaná do vět umí lidi pohladit i povzbudit.

Ať se Ti daří, ….stránkám též a ještě jednou – DĚKUJI ZA VŠE, ALUŠKO.

S úctou

Monika


Ahoj Alue,

je to už pár dní, co jsem narazila na tvůj blog a strašně moc se mi ulevilo v srdíčku, protože jsem zjitila, že nejsem jediná, co vidí nehmotné bytosti. Chtěla bych ti tedy napsat můj osobní zážitek, který zažívam vlastně už 5 let.

Jako první se mi ukázal elf, který byl (dosud je) skvělým společníkem. Vždy mi říkal, že je mezi námi velké pouto a to pouto cítím i já. Je to něco strašně úžasného. Sedávali jsme v lesíku na paloučku daleko od všeho, co by nás rušilo. Dalo by se říct, že mě toho dosti naučil. Doporučil mi spoustu míst v mém okolí, kam jsem se sama, ale občas i s jeho doprovodem, chodila dívat. Několik měsíců trvala moje vize elfího kamaráda, dokud mi sám nepověděl, že je načase ho vidět, cituji ,, v reálném obraze“. Šla jsem na místo předem určené a už z dálky jsem ho poznala podle těch světlých vlasů. Usmíval se od ucha k uchu. V ten den mi vyprávěl o místě nedaleko mého domu, kde je takový malý potůček. Ten den si pamatuji jako by to bylo včera.

Za celých 5 let jsem poznala spoustu bytostí, ale žádná nebyla jako můj drahý přítel. Strašně moc rád poslouchá moje vyprávění.

Říkala jsem mu, že ti napíšu a jsem ráda, že mi dovolil, abych ho uvedla jako jednu z hlavních bytostí, které jsem potkala.

Jsem strašně ráda, že jsem narazila na někoho, jako jsi ty. Pro mě je to velká úleva tohle někomu říct bez obav, že ze mě bude mít jen srandu. Žiju si ve svém světě, ale i tak je krásné najít někoho, s kým se můžeš rozdělit o kouset svého života. Od těch 10 let, co jsem začala poznávat tento svět se toho mnohé změnilo. Navázala jsem komunikaci se svým andělem, povedlo se mi astrálně cestovat a naučila jsem se pracovat s energiemi. Je to něco úžasného.

Děkuji ti za to, co děláš, protože mi to strašně moc pomohlo.

S láskou, N.

Hezký den, Aluško 🙂

Psala jsem ti začátkem roku ohledně svého zdraví (léčím se u paní Bláhové) a prosila tě o pomoc i kvůli temným silám. Dala jsem na tvé rady. Prováděla jsem sprchu ledovou vodou, provádím ji dodnes, pomáhá kromě odhánění potvor i na mou silnější imunitu. – Ono to asi vše je hodně propojené, viď?

A vykuřuju pravidelně pokoj i byt.

Chci ti poděkovat, protože vše mi opravdu pomohlo. Byla jsem i v přírodě, ačkoli můj zdravotní stav není až tak na cestování, ale ležela jsem tam na zemi pupkem dolů a snažila se být co nejvíc spjatá s přírodou.

Jednou v noci moje duše viděla černou potvoru s červenýma očima za oknem, hned jsem se budila a málem jsem se pokakala strachy. Hned rozsvítím, nechávám hořet svíčku a říkám si dokola, že jdu cestou Světla a lásky a nemám se co bát 🙂

Hodně mi toho docvaklo, je super, že informace sdílíš s lidmi.

Díky tomu všemu jsem se víc zaměřila na své nitro a pustila se do malby. Jednak mojí duši tvorba chyběla, jednak mi nemoc vlastně dala dostatek času o tom všem přemýšlet a pochopit, kdo jsem. Myslím si, že moje duše je teď mnohem víc radostná a dělá to, co ji baví.

Zdravíčko tedy řeším dál, ale měla jsi pravdu, člověk se z toho musí prostě dostat. Věřím, že dělám, co mohu.

Jinak teda léčba od paní Bláhové.. moc jsem na tu chemii nechtěla přistoupit, jsou to vlastně tablety proti parazitům + MMS.

Mms je super, je to náročné, ale dobře detoxikuje to tělo.

A když teď vidím ty parazity vyloučené v záchodě, tak mám radost a jsem si jistější tím, že jdu tou správnou cestou k úplnému uzdravení se.

Děkuji ti moc, hodně mi to dalo ♥

Přeji ti krásný den ! :)))

P.S.: přikládám pár obrázků v příloze

Ahoj Alue,

snad nebude vadit, že Ti tykám. Předem bych ti chtěla poděkovat za tvoji pomoc lidem, ať už se jedná o psaní knih, poradnu, či tvůj úžasný web. Na tvůj web jsem myslím narazila již před několika lety, ale tehdy jsem na něho nebyla připravena. Až nyní, před pár měsíci a v tzv. mé nouzi nejvyšší, jsem ho opět objevila.

Chodím na tvůj web pravidelně a cca před měsícem a půl mě moje intuice táhla k tomu, objednat u Tebe knihu, zprvu mě to táhlo k tvé knize Svítání, avšak rozumově jsem objednala knížku první Svět za oponou, celá šťastná jsem pak letěla na poštu a doma jí šla rozbalit a ihned číst. Knihu jsem měla za dva dny přečtenou a bylo mi jasné, že jen u tohoto prvního dílu nezůstane. Za krátký čas jsem objednala i Svítání, ke kterému se neustále vracím a když je mi psychicky zle, stačí rozevřít intuitivně knížku a ona mi už text, který je pro mě v danou chvíli přínosný, ukáže.

První kniha ve mě zanechávala pocity klidu, uvědomnění a nádherné energie, cítila jsem i tlak na třetím oku. Kniha je momentálně půjčená u mé maminky, která jí také čte a už se těší, až jí půjčím knihu Svítání.

Chci ti upřímně poděkovat, co vše děláš pro lidi a jak moc jim pomáháš.

ZKRÁCENO O OSOBNÍ DATA

Děkuji Ti, Alue, za tvůj drahý čas a těším se na odpověď a také netrpělivě čekám na tvojí třetí knížku, velmi se na ní těším

Přeji ti do života jen to nejlepší, spoustu dobrých lidí okolo sebe a mnoho lásky a také zdraví

Denisa

Ahoj Alue,

nejprve bych ti chtěla moc poděkovat za to, co děláš. Tvůj blog jsem objevila před více než rokem a od té doby se mi v životě událo tolik úžasných a zázračných věcí, že tomu mnohdy nemůžu ani uvěřit. Myslím si, že v mém případě není vůbec přehnané tvrdit, že tvé stránky mi změnily život. Našla jsem u tebe odpovědi na všechny otázky, které mě kdy trápily. Jen mě mrzí, že jsem tyto informace neměla už jako malá. Obzvláště v období dospívání, které bylo pro mě hodně psychicky náročné, plné hádek a pláče a je teď důvodem mého extrémně nízkého sebevědomí. Vždy jsem měla pocit (a rodiče mi to dávali taky ne zrovna jemně najevo), že jsem jiná, divná a měla bych začít být konečně „normální“ jako ostatní, zajímat se o „normální“ věci, nežít ve svém vlastním světě. Díky tobě ale na sobě pracuji, uvědomila jsem si, kdo jsem, jaká jsem, že nejsem jediná a hlavně nejsem něco míň než ostatní.

Na závěr bych chtěla říct, jak obrovskou radost jsi mi udělala tématem tvé třetí knihy. Tajně jsem doufala, že bude právě o andílcích a tak už se nemůžu dočkat, až konečně vyjde. Podobných knih je na trhu spousta a hodně mi jich už rukama prošlo, ale žádná mě nedokázala pořádně zaujmout. Místo aby vyzařovaly konstruktivní energii a motivovaly k tomu, aby se lidé na své andílky více obraceli, tak až na pár výjimek dělaly pravý opak. Proto už se už těším na tu tvou, protože nepochybuji, že bude naprosto bezkonkurenční.

Ale abych se už dostala k tomu proč ti vlastně píšu…

Když jsem se začala více zajímat o nehmotný svět a vše okolo, začala jsem mít problémy. Špatně jsem usínala, měla jsem pocit, že je se mnou v místnosti ještě někdo, příšerné noční můry, slyšela jsem hlasy, které na mě mluvily v cizím jazyce, děsivé zvuky. Začala jsem mít strach chodit spát ale bylo mi jasné, proč se to děje. Hledala jsem tedy alespoň něco málo na ochranu a narazila na atlantský prsten. To, jaké měl účinky, mi vyrazilo dech. Hned první noc po koupi jsem se konečně po dlouhé době vyspala. Ta změna energií byla neuvěřitelná. Navíc se mi o hodně zlepšila intuice a plno jiných věcí.

Bohužel jsem časem vypozorovala, že když jsem si náhodou prstýnek nevzala, tak se mi dařit přestalo. Mohly to být náhody ale po tom co jsem jeden den zapomněla a okradli mě o 2000Kč jsem ho postupně přestávala nosit úplně. Taky z části proto, že doma mi kovové věci na těle zavazí, i když nejsou spojené. Sice už teď žádné problémy nemám, ani mě nic neotravuje ale přece jen bych potřebovala něco na ochranu protože zatím žiji s velice destruktivním člověkem.

Chtěla jsem se tedy zeptat na tvé energetické krystaly. V čem je rozdíl mezi krystalem a atlanským prstenem? Podle popisu mají mít téměř stejné účinky (energetický zářič, ochrana, posílení schopností…). Jedná se tedy o stejnou energii? Jaký je rozdíl mezi tím jak fungují? Je možné aby se mi stala stejná věc jako s prstenem, že by přitahoval různé situace, ať už dobré nebo špatné?

Omlouvám se za délku emailu, doufám že tě alespoň potěší a dodá energii k další tvorbě.

Předem děkuji za odpověď a přeji hodně úspěchů na blogu i s knihou! 😉

K. (23)

Komentáře

Ikona diskutujiciho K. 2016-11-06 11:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K poslednímu dopisu… Krystalek už mám doma a je naprosto úžasný!:) Každou chvíli přicházím na nějaké jeho další účinky, tak postupně sepisuji a časem určitě pošlu recenzi:)

Ikona diskutujiciho Alue 2016-11-06 11:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]:  pošli pošli, velice mě to zajímá 🙂

Ikona diskutujiciho FA 2016-11-06 19:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, nenapadlo tě ,že by všichni morčofanouškové ti poslali fotky morčátek a třeba bydlení? Aby se ostatní mohli inspirovat od jiných a abychom viděli jak bydlí jiná morčátka. Myslím ,že by to byl hezký pohled na jiná morčátka ají a na to jak bydlí. 🙂

Ikona diskutujiciho Alue 2016-11-06 21:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]:  Mně ty fotky chodí, ale většinou je to spíš hrůza, než chvályhodné 🙁 Taky proto jsem ten seriál začala dělat, to jak se u nás lidi chovají k malým zvířatům a hlavně k morčatům, je šílené.

Ikona diskutujiciho FA 2016-11-07 19:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]:Tak to mě moc mrzí. Vzhledem k tomu ,že morčátka mám od malička. Jsem na FB na skupině o morčatech a většinou mají krásná obydlí co tam lidi dávají ale pak taky přijde někdo s akvárkem 5x5x5 …..

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek