Nalepil se na mě duch. Co s ním mám dělat?

29.3.2011 v Poradna 11

Otázka:

Ahoj Alue,

na Tvoje stránky jsem se poprvé koukla teprve nedávno, ale od té doby se nimi neustále „prohrabuju“. Děláš úžasnou práci, díky které si lidé jako já připadají normální. A to je velká úleva. Vzhledem k tomu, že nevím, odkud bych začala a přitom Tě nechci zahltit najednou všemi zvláštnostmi, které mě v životě provází a mnohdy si s nimi nevím rady, začnu odprostřed 🙂
Na začátek cítím potřebu Ti říct, že mě velmi ovlivnilo setkávání s Jirkou Woodmanem, mám ho velmi ráda a moc si ho vážím. Je to zatím jediný člověk, který mi dokázal odpovědět na mé otázky z dětství, což pro mě hodně znamená.

A teď k tomu „spouštěči“ : Zdědila jsem určité schopnosti po své mamince a pratetě, člověk prostě tak nějak ví, že je má a postupně se to vždycky nějak projeví. Jenže v této době se všechno zrychlilo a já mám strach z věcí, které vidím a cítím. A můj přítel – citlivý jedinec, to ještě zesiluje.

Jednou večer jsme spolu hovořili o nepříjemných věcech z minulosti, a cloumaly s námi silní emoce, potom jsem cítila, jakoby se něco v místnosti otevřelo, cítila jsem chlad a potom to neustálé ťukání a dupání po schodech, zřetelně jsme oba cítili a slyšeli, že je tam s námi ještě někdo další. Neustalo to do rána, šla jsem do práce úplně vyřízená, jakoby to něco bylo stále se mnou a dožadovalo se to pozornosti, bralo mi to životní energii.

Jirka poznal, že se něco děje, hned jak mě uviděl. Seděli jsme spolu u stolu, když ucítil-uviděl, že vedle mě někdo stojí a podařilo se mu kousek zachytit na foťák. Byla to bílá průsvitná bytost jakoby hustá mlha. Když jsem stála pod světlem, blikaly žárovky, na toaletě se mě zmocňovala panika. Jediné, co jsem v tu chvíli byla schopná udělat, říct tomu, že mě děsí, ať mě nechá být. Večer jsem šla spát s krystalem a ustalo to.
Jenže od té doby vidím stále buď černé nebo průhledné bytosti – u některých vím, že mi nepatří, tak je to v pohodě, ale není nic horšího, když se v noci zbudím nebo zůstanu na nějakém místě úplně sama, to je totální panika.

Taky poslední dobou vidím auru u některých lidí, cítím, že na některých místech je mi zle (do kostelů vůbec nelezu, to je strašná síla, brr), mám sny, ve kterých cítím fyzickou bolest i po probuzení, je toho na mě zkrátka moc.

Moje ego mi říká, že jsem unavená a přepracovaná, uvnitř ale cítím, že to tak být nemusí.

Alue, prosím tě o radu, co za krakena jsem mi-nám podařilo sem vpustit a jak se zbavit strachu z toho, co se mi děje. Děkuju Ti.

Odpověď:

Ahoj,

Nejsi blázen. Docela věrně popisuješ něco, co je pro mě osobně úplně normální. Nevím, co jsi vyváděla, takže si nejsem úplně jistá, co to je za dušičku. Pokud tě ale děsí, máš málo energie a dokonce vidíš temné bytosti, je potřeba se toho co nejdříve zbavit.
Máš několik možností. Za prvé ti můžu doporučit svoji známou, o které vím, že umí duchy od lidí odlepovat. Nedělá to ale zdarma. Najdeš na ni kontakt a podrobnosti tady:
► Automatická tvorba skrze vyšší já
Lenka je pro tebe taková nejjednodušší cesta, tím bys ideálně měla začít.

Jediná potíž je ta, že pokud sis na sebe cosi nabalila, bude potřeba udělat vnitřní změnu, aby se to nevrátilo.
Třeba úplně první chyba, kterou jsem si všimla v textu je ta, že se pořád moc bojíš. – Temné bytosti se na bázlivé lidi nalepují právě proto, že z nich mohou brát energii. Oni ti nemůžou nijak ublížit, bylo by dobré si to uvědomit.

Metody na lámání strachu existují, je jich hned několik a každému funguje něco jiného.

Mnoha lidem hodně pomohlo naučit se základní práci s energiemi a toto používají na záhnání bytostí, popřípadě vytvoření ochrany před nimi. Pokud to neumíš, tady se to naučíš:
► Jak pracovat s energiemi – seriál
Pokud umíš, vzpomeň si na to a začni používat ochranná vajíčka, případně bytosti energií likviduj.

Na zlomení strachu funguje také čas. Jejich přítomnost tě po určité době omrzí a bát se přestaneš. Potom odejdou.
Také funguje se jim vysmívat. Když se tomu zasměješ, strach zmizí.
Ideální by bylo, pokud tvůj muž je citlivka, nedělit se s ním o svůj strach. Jeho strach ten tvůj akorát zhorší a navzájem si ,,skvěle pomůžete“. Nebav se s ním o duších, o temnotě, o čemkoliv, co vyvolává strach. Tím to totiž k sobě jenom přitahuješ. Začni se zajímat o konstruktivní věci, přestaň se bát duchů a přejde to samo.
Pamatuj, že každý problém si na sebe člověk přitahuje. Je nutné ten magnet zničit, aby to zmizelo. Jsou to moje zkušenosti, mě terorizovali duchové i démoni mnoha druhů asi dva roky, potom to na mě úplně přestalo fungovat a odešli. Byla jsem dítě a musela jsem se se svým strachem zkrátka vypořádat, nikdo mi neporadil, ani nepomohl. Jde to, já to vím moc dobře.

Kdyby tě to chytlo zničehonic, kromě ovládání strachu, vizualizace vajíčka, nebo opuštění prostoru funguje i tento návod:
► Jak se ochránit před destruktivními energiemi

Také máš zákaz koukat na horory, chodit na hřbitovy a překračovat kanály na cestách. To jsou všechno věci, které k tobě táhnou právě to, co nechceš.
Funguje také duchy z domu vyhánět vykuřováním. Šalvějí, nebo vonnou pryskyřicí. Zažila jsem takové vyhánění u svých přátel v Rakousku, to bylo čmoudu… 🙂 ale na tři dny byl vždycky v domě pokoj. Mě to moc nevadilo, protože jsem na duchy víceméně zvyklá, se mnou jich pár bydlí, ale to jsou hodní skřítci, kteří mi akorát zavírají koš a bouchají ve skříních. Občas mi i dělají společnost. Jiní lidé ale div nevyskočí z kůže 🙂

Zkus se podle rad zařídit a neboj se znovu ozvat, když něco nepůjde podle tvých představ, všechno se dá řešit.

Hodně štěstí 🙂
Alue

Kam dál:

► Další obrázky andělů – ZDE

► Zobrazit celou rubriku ,,Poradna: Duchové“ – ZDE

► Přispějte mi na provoz stránek – ZDE

► Zeptejte se také na něco – ZDE

► Líbí se vám stránky? Doporučte svým přátelům adresu https://aluska.org/

Komentáře

Ikona diskutujiciho m+m 2011-03-29 10:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dualita Vesmiru a energii.Pritahujes to co vyzarujes.

Ikona diskutujiciho Baruenka 2011-03-29 19:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Stalo se mi něco podobného, ale už je to naštěstí pryč.

Ikona diskutujiciho Boikana 2011-03-30 09:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zkus na tu byxtost normálně promluvit, jako když mluvíš s anděly. Já se ségrou jsme s jedním duchem v kontaktzu a normálně se s ním bavíme. Strašidelný tedy moc není, spíš si dělá ze všeho srandu.

Ikona diskutujiciho putující oblak 2011-03-31 22:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pamatuji si, jak jsem se kdysi díval na horor, jak tam duchové zabíjeli lidi.

Ikona diskutujiciho putující oblak 2011-03-31 22:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

"Jednou večer jsme spolu hovořili o nepříjemných věcech z minulosti, a cloumaly s námi silní emoce"

Ikona diskutujiciho elea 2011-04-01 19:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nejspíš bych to shrnula do jednoho: Mediátorství. Věřím v to a v tuto schopnost a podle mě to není jen záležitost sitcomů. Zkrátka a dobře, někdo se s tím narodí :).

Ikona diskutujiciho Barča 2011-04-03 21:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímavý blog:-)

Ikona diskutujiciho Zoltan 2011-04-05 15:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dolezite je naucit sa zit s touto schopnostou, ako aj naucit sa ju pouzivat v kazdodennom zivote. Existuju jednoduche techniky, ktorymi sa da chranit proti "duchom". Najlepsia ochrana je ochrana Svetlom, naplnit sa svetlom, poprosit o svetelnu branu od Nebeskeho Otca alebo od Jezisa, zavisi to od vierovyznania cloveka…

Ikona diskutujiciho Nikča 2011-05-01 17:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý den,

Ikona diskutujiciho Maca 2011-09-27 03:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Díky za info, hledám informace, poněvadž co se v mládí naučíš, ve stáří jako když najdeš.:-)

Ikona diskutujiciho Tess 2013-11-07 19:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ahoj teší me četla jsem si tvoji žadost o radu a mužu řict že by bylo asi nejlepší se pro jistotu předtím nejak branit sama snima mam opravdu mnoho skušeností jako ted myslim s duchi mrtvich lidi a mužu s čistím svedomim řict že to ve sve podstate muže znamenat mnoho muže to byt tvuj stražný andel nebo osoba ktera je ti bliska a dohliží na tebe ale pro jistotu ochrana ktera by ti mela pomoct je zapalit svičku pokaždy když přijdeš domu a na střibrni podnos nadrob chleba panenka marie jako přivešek by ti taky mohla pomoct nebo ruženec

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek