Narodila jsem se ve správném těle? (aneb jak milovat, že jsem ženou…)

22.4.2012 v Poradna 24

Dotaz:

Ahoj Alue,
Víš strašně mě trápí otázka jestli jsem se narodila ve správném těle.
Už odmala si představuju že jsem někým jiným, ne jako ve smyslu
že bych byla schizofrenik, i když i to je asi možné. Nevím jak Ti to vysvětlit, ale
věřím že mě alespoň trochu pochopíš.

Takže vlastně odmalička nejsem příliš spokojená s tím jak vypadám – ne že bych byla nějak
škaredá, myslím že jsem docela hezká, “normální” holka od pohledu, sympatická a kdesi cosi..
jak o mně říkají druzí.
Mám ale hodně rozvinutý svůj vnitřní svět, ten který neexistuje, kde si představuju samu sebe,
ale jakože vypadám jinak, chovám se jinak, žiju úplně jiným životem… taky mám docela zvláštní
vztah k mužům, jak bych to řekla, někdy mám pocit že jsem se měla narodit jako muž, líbí se mi prostě
pozorovat chlapy jak se chovají, jak se oblíkají, jak vypadají… docela si představuju jak bych vypadala jako
kluk, ale jsou to jenom představy… ve skutečnosti vypadám hodně žensky a jsem tak docela spokojená.
Taky jsem vždycky na škole lezla za klukama do party, chtěla jsem být s něma “kámoš”, ale oni mě moc nebrali. Nejsem přitom ani lesba ani transsexuál (nebo transvestita..?)

Taky mám za kamarády gaye a hodně si s něma rozumím, líbí se mi jak spolu kecáme o chlapech
a je to fajn.
Ale teď mívám divné pocity, jakobych “to nebyla já”.
Zamilovala jsem se do jednoho kluka a mívám občas pocit- když stojím před zrcadlem a říkám si “sakra to nejsem já”. Na jednu stranu se sama sobě líbím tak jak vypadám, ale dost často cítím jakobych byla “bez duše”, tenhle pocit jsem mívala i dříve, ale teď je to silnější..

Začínám mít strach protože přestávám sama sobě rozumět..


Někdy ráno musím přemýšlet “kdo že to vlastně jsem”, cítím divnou prázdnotu, někdy mívám pocity jakobych
“měla umřít”, nevím jak to nazvat. Taky mívám strach, někdy je hodně velký- přestávám rozumět sama sobě,
nevím kdo jsem a moje tělo mi někdy připadá jako “oddělené” od mého nitra.

Nežádám Tě o vysvětlení, pochopím když nebudeš vědět co na tohle napsat, jestli jsem schizofrenik
tak si asi zajdu na vyšetření, ale víš jak to chodí, oni mají peníze když ti napíšou prášky a dělají z každého
automaticky “cvoka”.
Ty jsi ale chytrá holka a možná máš na tohle nějaké vysvětlení, dokážeš vysvětlit všelicos:-)
Učitel z psychologie nám kdysi říkal že se někdo může narodit ve “špatném těle”, že jako ženská
duše může dostat mužské tělo a naopak a někdo se nechá přeoperovat (to si já neumím představit a ani
bych to nechtěla) a někdo pak třeba páchá sebevraždy- jako že celý život nejsou sami sebou nebo tak
něco…tak bych taky dopadnout nechtěla.. vlastně nevím jak tak mám žít, přestávám si být jistá

kdo vlastně jsem..

Tak Ti děkuju za přečtení a doufám že Ti nebudu pro srandu:-)
Psaní a vysvětlování mi moc nejde, tak snad to z toho půjde pochopit co tím myslím..
A nezlob se že Tě otravuju, ahoj

Odpověď:

Ahoj,

Já měla přesně ten samý ,,problém”, když jsem byla dítě. Pořád jsem chtěla být muž, cítila jsem, že to by ke mě pasovalo mnohem více. Představovala jsem si sebe v dospělosti, jak mám dlouhé háro, kozí bradku s dřevěným korálkem, na hrudi triko s nápisem Nightwish na nohách pohorky. – Taky mám svůj vnitřní svět a vždycky jsem ho měla.
V podstatě se moje vysněná mužská verze hodně podobá Marco Hietalovi z Nightwish:
http://userserve-ak.last.fm/serve/_/91178/Marco+Hietala.jpg

Tento pocit a toto chtění být mužem u mě přestalo v období puberty, kdy jsem sama sebe přijala s konečnou platností jako ženu a začala jsem tento princip milovat. Začala jsem s tímto přijímáním ve 14ti letech, to jsem začala menstruovat a dotkla se mě určitá posvátnost ženství. Uvědomila jsem si, že být ženou je dar a že žena je Bohyně, která tvoří život.

Všechny své typicky mužské stránky nechávám naprosto volně se projevovat ve svém životě. Nepoutám je, neposuzuji je. Žiji s nimi spokojeně a mám je ráda.

Těším se, až budu mít svoje auto a budu s ním jezdit. Jsem nadšená do elektronických vymožeností… ještě když mi teklo mlého po bradě, milovala jsem tvrdou hudbu. Dokoce i Rammstein, ale to mě za rok pustilo. Marco Hietala jako idol mé představy o dokonalém muži se stal mým zbožňovaným zpěvákem a 30.dubna jedu zapařit na koncert Nightwish do Prahy. A uvidím ho naživo zpívat, a umřu u toho blahem… – Protože tyto vášně není radno spoutávat, ale přijímat.

Zkrátka a dobře jsem sama sebe přijala jako ženu, ztotožnila jsem se s tím, ale nikdy nepotlačuji svoji mužskou stránku osobnosti. – Máme ji každý, otázkou jenom je, jak moc se projevuje a v čem. Taky jsem vždy byla raději v kolektivu mužů a také neustále říkám, že nejlepší kámoš pro mě by mohl být Gay, že bysme si parádně rozuměli.

Proto podle mého názoru a mých zkušeností vidím závěr takový, že tvůj pocit je v podstatě ztrácení vlastní identity, jakoby ses nenašla a nepřijala svoji vnitřní ženu. – Proto cítíš tu prázdnotu.
Nevím, jak přesně ti vysvětlit, jak přichází sebepřijetí v tomto smyslu. – Jak si vlastně žena uvědomí, že je bohyně. Když se dotkne svojí krve, nebo když vidí své nádherné tělo v zrcadle? – To je otázka…

Možná by tě mohlo inspirovat tohle… Vyhmátla jsem jeden úžasný článek z archivu Osud.cz.. je to placená část serveru, tak ti to sem propašuju. Prosimtě přečti si to, klidně desetkrát. – Ten text vlastně říká to, co ti chci říct i já, třeba si to potom uvnitř uvědomíš. – Každopádně řešení pro tebe je jasné: Musíš sebe sama přijmout jako ženu a najít rovnováhu v zacházení se svým mužským principem, musíš pro obě strany najít využití a zharmonizovat je, aby vše mohlo fungovat dohromady v rovnováze.

http://www.osud.cz/tajemstvi-menstruacni-krve-aneb-co-nam-o-nas-po-tisice-let-taji

Tajemství menstruační krve, aneb co nám (o nás) po tisíce let tají
(úryvek z článku a knihy)
Během týdne přišel můj muž s úsměvem na tváři s červenými deskami s tím, že objevil ještě jednu knihu od Barbary Marciniak ” ZEMĚ – Plejádské klíče k živé knihovně.
Ano- a tam to bylo! Odpověď na mé přání.
Stalo se to v prosinci 2010 a já měla k dispozici 2 květináče ve kterých jen tak tak rostla bazalka.
A tak jsem udělala pokus a jednu bazalku jsem zalila ” svou menstruační krví”.

Za měsíc byla při stejných podmínkách bazalka dvojnásobná a měla mnohem zelenější listy než ta vedle ní. V tu chvíli jsem obdržela jeden z nejkrásnější darů ve svém životě. Má menstruace získala úplně jiný rozměr a já zjistila, že řeči o tom, že jsme tvořiví bohové – opravdu nejsou jen prázdná slova. A také, jak je tato ženská událost ” velmi , velmi vzácná.” Dnes již ani kapičku nazmar- je to mnohem vzácnější než všechny šperky světa.
Má zahrada za tuto sezónu vyprodukovala odhadem podle druhu 5-10 násobek plodů.
Na jaře jsem měla pouze jedno napadení mšicemi a to u malin- a i ty nakonec odplodily sladké velké plody, jinak se mšice vyhnuly úplně všemu.
Oproti loňskému stavu- docela výjimečný stav. Dokonce jsem si všimli, že mravenců dost razantně ubylo.
Ta první odzkoušená bazalka dodnes roste v mém skleníku a má více jak 70 cm a nádherné silné veliké listy.
Chuť plodů je velmi koncentrovaná a neuvěřitelně lahodná, kdy vedle ní je chuť poctivé organické zeleniny a ovoce až překvapivě fádní. Věřte, že po vyzkoušení mě to velmi překvapilo, opravdu jsem tak výrazný rozdíl nečekala. A tu zvláštní chuť vnímali i cizí lidé.
Jídlo , které VYPĚSTOVALA BOHYNĚ, například s použitím MENSTRUAČNÍ KRVE na pohnojení půdy, nese vyšší frekvenci
Menstruační krev podle posledních studií obsahuje 70 krát více kmenových buněk než kostní dřeň.
A zde vyvstává další možnost použití dle fantazie a vnitřního vedení.

Teď na vás nechám působit energii slov z knihy ZEMĚ- Plejádské klíče k Živé knihovně:(Barbara Marciniak)

Ženy si často neváží své menstruační krve, místo aby chápaly že je zdrojem jejich síly. Krev nese genetický kód a protože je Matka Bohyně zdrojem všech věcí, je tím odkud kódy přicházejí. Je tím kde je uložen příběh. Menstruační krev může být použita aby vyživovala život rostlin, označovala Zemi a umožnila Zemi poznání že Bohyně zase žije. Všeobecně, ženy již nekrvácejí do Země. Kdyby tak dělaly, byl by to přímý přenos energie Bohyně. Když ženy pouštějí svou krev do Země, je tím živena.
Ženám bylo po celé věky říkáno že jejich krev je kletbou a ony se své vlastní krve obávaly. Nechápou že je jejich zdrojem a jejich silou. Jestliže odložíte stará tabu a pracujete s menstruační krví shledáte, že působíte docela jinak na zvířata i rostliny živé knihovny.
Ženy, jestliže stále krvácíte, buďte moudré a ctěte své tělo a svoji krev. Vaše krev je jedním z nejvyšších zdrojů plození a vyznačení území, které můžete vyvolat. Pochopení tajemství krve je klíčem ke spojení se zdrojem vaší síly a spojuje Vás s vašimi hlubokými vnitřními znalostmi.
Můžete si označit půdu kde žijete svou menstruační krví. Můžete začít s kardinálními body: sever, jih, východ, západ. Potom, za čas, můžete pokračovat v označování Země jako když malíř pokládá své črty na plátno. Můžete rozředit krev vodou aby jí bylo více. Můžete jí žehnat a používat krystaly aby udržela svou vibraci. Tento proces se dělá aby bylo vyznačeno území Bohyně. Bude to přitahovat rostliny a zvířata která mají novou životní sílu a cítí že jsou s Bohyní jedno.
V řadě vašich starých příběhů byla krev používána aby odvracela zlo, anebo jako prohlášení nějakého zájmu. Možná byly označovány menstruační krví i dveře. Nikdo by se neodvážil dotknout těchto dveří nebo těch kdo žijí uvnitř, neboť bylo chápáno že tam vládne Bohyně. V těchto starých časech byla Bohyně stále respektována. Rozumělo se že když jste šidili nebo se nepodrobili Bohyni, vaše práce nebyla božská.
Až budete stavět a rozvíjet nové společnosti, navrhujeme aby se shromáždily ženy každého věku a snažily se porozumět svému menstruačnímu období a sdílely svou sílu a své znalosti jako klíče s muži. Zkoumejte tajemství krve jako přirozený proces společného života. Vaše tělo a jeho cykly vytvářejí představu života. Je velmi důležité aby jste chápali co je síla. Přemýšlejte o mocné síle ženy která má dítě. Ona udržuje životní sílu která vytváří pohyb a touhu aby se mohlo narodit. V tomto je tajemná síla. Tolik síly, že z ní má mužská vibrace strach jakoby proces rození byl magický. Protože mužství zapomnělo jak přinášet na planetu zrození prostřednictvím svého těla, muži byli poděšeni silou ženství. Muži se potřebují dostat k tomu ,aby používali krvácení žen a podporovali je. Přijde čas kdy budete chtít znát své potomstvo a budete chtít být odpovědní v tom, kdy je chcete mít, protože život začne být velmi cenný.
Ženské krvácení se stane velmi důležitou součástí společnosti. Až ženy pochopí tuto sílu, Bohyně bude galvanizována a vrátí se do Vás všech.
Jestli chcete mít úrodnou zahradu, nejlepší zahradu ve městě, zalévejte ji svou krví ředěnou s vodou. Vaše zahrada bude vzkvétat. Shledáte že vaše krev může urychlovat růst potravy. Urychluje mnoho, mnoho věcí. Není to omyl, že ženy krvácejí. Je to jeden z největších darů. Je to elixír bohů.
Ženy Aborigejů schovávaly svou menstruační krev v nádobách a používaly ji k léčení bolestí. Ženy mohou se svou krví dělat mnoho věcí. Některým z Vás se nelíbí že jste ženami. Když se objeví menstruace cítíte se nepříjemně, nepohodlně, máte bolesti a je to celkově nevhodný stav a zážitek. Muži často nemají žádnou představu o tom co se děje, takže je to i pro ně mrzuté období. V příštích dnech kontakt s Bohyní otevře vaše srdce a odhalí Vám, kam Vás krvácení může vést a co Vás může naučit, neboť v menstruačním procesu leží mnoho klíčů, které přivedou Bohyni zpátky na tuto planetu. Je potřeba aby se navrátila síla partnerským vztahům.
Je mnoho tajemství k odhalení a k opětnému předání lidem. Někteří z Vás se mohou divit proč tento předmět odhalujeme. Je to velmi důležité téma. Jestliže Vás nezajímá energie Bohyně a tajemství krve, říkáme Vám že míjíte hlavní část života a nemůžete tak rozumět co se děje na planetě. Jestliže se od toho odvracíte a myslíte si že je to nedůležité, kompletně míjíte stěžejní bod. Je to jedním z nejvíce posilujících učení které Vám chceme v této době dát a pomáhat Vám tím v pochopení toho co přichází. To co je potřeba aby jste kompletně a totálně dělali je, ať jste muž nebo žena, aby jste ctili vibraci která prochází vaším srdcem a pomáhá Vám mít svá srdce otevřená.
Menstruační krev je vysoce okysličena, je to nejčistší krev a nese dekódovanou DNA . Je to kyslík, kdo dekóduje její vlákna a umožňuje restrukturalizaci údajů. Vaši vědci si nyní hrají s třívláknovou DNA . Učí se jak postavit vlákna DNA založená na světelných fotonech – vláknech uvnitř těla, které nazýváme světelně kódovanými vlákny.
Tajemství krve bylo ve vašich moderních náboženstvích ničeno. Zajímali jste se někdy o přijímání Krista? Bylo tam řečeno aby jste jedli tělo a pili krev Krista. Jaký to má význam? Jestli jste pokročilí křesťan, tato slova slyšíte neustále znova a znova: “Toto je mé tělo, toto je má krev.” Tento rituál je překroucen. Pojímání těla a krve v sobě nese smysl kanibalismu a je ovlivněn starodávnými a zhoubnými vlivy plazů.
Na této planetě mají mnozí tendenci věřit advokátům, aniž by zkoumali kde je pravá pravda. Rozsah této ignorance končí. Vcházíte do oblasti blahodárného vědění. Zakořeňujeme ve Vás několik klíčových frází, používajíce zvuku, které něco pro vaši mysl znamenají. A ještě na jiné hladině k Vám mluvíme jazykem který vaše tělo umí dekódovat, stejně jako úrodné kruhy.
Chceme do tohoto kotle ještě něco přidat. Měsíc ovlivňuje rytmy Země. Kdo může říci že to nemá smysl? Měsíc ovládá v těle proudy energie stejně jako řídí na vaší planetě příliv a odliv. Měsíc je velmi silný elektromagnetický počítač. Když měsíc ovlivňuje přílivové vlny, ovlivňuje rovněž vlny ve vašich tělech, krev ve vašich vlastních tělech a krevní hormony.
Na vaší planetě jsou různé cykly, které jsou udržovány kýváním kyvadla. Na Zemi dlouho vládla matriarchální energie. Potom nastoupila na trůn patriarchální energie a vyhladila všechny známky ženského vedení a vědění. Ženské vědění bylo zachováno jenom v mýtech a legendách, kde bylo ženství přijímáno jako účastník a ten kdo život vnímá. Žena se cítila být spojenou s pavučinou existence jen procesem rození.
V jednom období zde byly síly mimozemské inteligence, které pracovaly na aktivaci ženských principů. Bylo to uděláno aby měly ženy schopnost rodit a cítit. A to je to, odkud pramení ženské spojení s měsícem. Byl to vliv měsíce, kdo přenášel ženský energetický program. Měsíc je jako velký počítač, takže jej mohou vlastnit různé bytosti a formy inteligence, nebo mohou mít schopnost měsíc programovat. Takže zde byly bytosti které naprogramovaly měsíc pro ženský cyklus. Je to zapomenuto, protože se to dělo v období lásky a benevolence. Potom se samozřejmě věci změnily.
Po celé věky je energie z měsíce vyzařována jako elektromagnetická frekvence k Zemi, aby udržovala dvouvláknovou DNA . Nezlobte se pro to na měsíc. Na měsíci není nic špatného. On pouze vyzařuje programy. Měsíc stanovil pro ženství výchovný program. Tento reproduktivní cyklus vytváří možnost k častějšímu rození dětí nežli je schopen sluneční cyklus.
Chápejte že měsíc Vám kreslí váš pěstounský program. Ačkoliv, jako části Vědomí se můžete posunout do nového cyklu plození. To pomůže stabilizovat nekontrolovatelné přelidnění na planetě. Ve Státech nyní převládá strach ze zdvojené populace, která nastala ve velmi krátké době. Rodíte se s jizvami a šrámy. Během příštích padesáti let bude na měsíc působit jiný vliv a měsíční cykly změní i pozemské cykly. Všechno se drasticky změní. Nyní jste schopni rodit, \možná spíše být oplozeny,\ každý měsíc. Znamená to velmi rozdílné zkušenosti, jestliže budete schopny otěhotnět jen jednou za rok. Přeměny změní celý ženský cyklus, takže se změní i doba těhotenství. Běžný systém již nefunguje, přelidňováním ničíte sami sebe. V tomto stavu, kdy světová populace exploduje, Vám nesvědčí aby jste byly přístupny početí každý měsíční cyklus.
Porodní bába byla v mnoha stoletích brána jako největší nepřítel křesťanského náboženství, protože dokázala mírnit bolesti, mohla ženám povídat o tajemství jejich těl, rozuměla bylinám a tajemným částem živé knihovny. Křesťanství bylo velmi patriarchální a obávalo se Bohyně a ženy. Bálo se že ženská síla sebere autoritu kostelům a mužům.
Potrat nemá nic společného s tím jestli chcete potratit nebo ne. Toto je zamýšleno aby udržovalo lidi oddělené a zmatené nad ženskou energií. Je to plán mířící proti Bohyni aby se ženy cítily oslabeny a myslely si že nemají žádnou volbu, neboť když ji mají dostupnou, mohou si vybrat potratit. Plány k matení žen, co se týče jejich těl, jsou rozvinuty na vysokém stupni. To je fajn. Nevadí to, protože každý z Vás si vybírá své lekce a potřebuje se učit. Můžete otevřít svá srdce a poslat lidem léčivou energii, zvouce je do stavu rozšiřujícího se vědomí, i když, sami je změnit nemůžete.
Energie Bohyně se rychle pohybuje, připravena pracovat s těmi z Vás, kteří jsou ochotni poznat její volání. Její pokyny jsou, aby jste ctili svá těla a Zemi a svou sexualitu, protože skrze tento proces jste všichni stvořeni. Víme že některé z těchto myšlenek Vám nejsou pohodlné, a proto Vám je předkládáme. Milujte úplnost vašich těl a jejich potřeby a dopřejte je svým tělům. Pracujte spolu, hrajte si spolu.
Ženy probuďte se a studujte manuální vlastníky svých těl a přicházejte na to, že vlastníte něco hodnotného. Muži, vy vlastníte rovněž něco cenného a toto něco, nazývané tělem, má své cykly, rytmy a vzory. Může to dělat zázračné věci.
Je velikým zkreslováním vaší identity, že sex je jenom na plození. Je to travestie, které jste byli učeni. Nikdy nikdo nemusí mít dítě, když si to on nebo ona nepřejí. Začněte myslet a cítit v termínech vlivů všech vašich tělesných funkcí, včetně početí. Můžete si říci: “Vím že mé myšlenky a city ovlivňují funkce mého těla. Ovlivňuji to a když jsem připraven mít dítě, dám tomu energii. Jinak toho nejsem schopen.” Je to velmi osvobozující představa.
Kdyby každá žena na této planetě věděla kolik má doopravdy síly, co si myslíte že by patriarchové svedli? Po celé věky byla verze patriarchů strašena silou ženství. Proto ženy, aby udržely patriarchy při síle, zpochybnily sami sebe, takže muži mohli dostat převahu a říkat: “Teď máme šanci se rozběhnout do světa a podívat se co se s tím dá dělat.” Ženská síla se stáhla do pozadí. Ženy souhlasily že budou věřit v prokletí svých těl, a že krvácení je špatné. Ženy v sobě zpochybnily pravou životní sílu a to, že nad ní mají nějakou moc.
Měsíc nepůsobí a nekontroluje pouze ženy. Muže také. Narodili jste se skrze cyklus ženy a vaše sexuální cykly jsou ovlivňovány tímto procesem. A také, protože měsíc kontroluje příliv a lidské tělo je z 90 procent z vody, měsíc rovněž ovlivňuje vlny ve vašich tělech. Muži mohou rovněž cítit a pracovat s kolísáním svých tělesných hormonů, když procházejí svými cykly, mohou se učit poznávat choulostivé mužské rytmy. Protože muži podléhají neúprosnému tlaku a kontrole, tyto jejich cykly nejsou tak zjevné jako ženské cykly, které jsou symbolicky vyznačené i jejich menstruací. Mužská vibrace je odvrácena od spontánnosti a ještě více od schopnosti se podrobit. Čemu se podrobovat? Podrobují se ideálům, milují je, avšak bez cítění které by bylo přiměřené těmto jejich vírám nebo ideálům.
Navrhujeme aby více mužů žádalo autoritu a říkalo: “Neudělám to. Seknu s tím. Udělám místo toho tohle.” Mužská vibrace běžně dostává impuls aby hledala stejnou emocionální svobodu jako ženská. Bez svých emocí nemůžete přijít na to kdo jste. Proto aby muži chápali hlubší tajemství, musí v sobě nalézt mír a pochopit že jejich emoce jsou ženskou částí jich samotných.
Krev je tajemnější mužské vibraci, protože všechna mužská krev zůstává v jejich útrobách. Není to něco co mohou každý měsíc vidět a cítit jako ženy. Válka je jednou ze zkroucenin přinesených patriarchy jako pokus ukázat mužům sílu krve. Avšak tato krev není to samé. Je přinášena nenávistí a ničením života, mučením a zabíjením, plná emocí dušeného strachu a nátlaku. Je jenom jediná vhodná cesta kdy mohou muži přijít do styku se silou krve – a je to na ženách aby jim dali dar své krve, aby s nimi sdílely svůj elixír. Je mnoho způsobů jak to lze dělat. Jedním z obvyklých způsobů je, že muži jedí ovoce a zeleninu pěstovanou pomocí menstruační krve. Jejich tělo bude vstřebávat vědění v ní obsažené.
Muži začínají potřebovat ženskou krev a ženy si začínají vzpomínat na svou vnitřní Bohyni, berouce na sebe její princip. Tento princip Vás bude učit jak máte vytvářet na planetě rovnováhu. Je v našem zájmu aby každý a každá žena rozuměla tajemství svého těla a sdílela tato tajemství s vhodnou mužskou vibrací, bez jakýchkoliv obav. Někdy mají muži z ženské krve obavy. Často se muži stydí mít sexuální styk se ženami v jejich menstruačních dnech. U žen může existovat úzkost, aby mužům jejich menstruace nebyla nepříjemná. Jestliže Vám nevadí mít sex během menstruace, ať jste žena nebo muž, gratulujeme Vám, protože jste překročili hluboký předsudek. Sdělujete si vzájemně hlubokou hladinu buněčného spojování.
Sex během menstruace je vazba přátelství, je velmi posilujícím způsobem sdílení krve. Je to velmi starý rituál a neradíme Vám žádné nahodilé sexuální hrdinské činy, při sdílení menstruační krve. Je to ochranný a posilující akt. Proč si myslíte že to bylo tak velikým tabu? Proč jste byli od tajemství krve odstrkováni po celé věky? Možná protože by to otevřelo dveře pro vědění, které bohové nechtěli aby jste dosáhli. Krev obsahuje záznamy osobních, planetárních a nebeských zkušeností. Když je krev prožívána při sexuálním spojení, jste zaplavováni vlnami poznání, které jsou většinou za vašimi současnými schopnostmi chápání a vstřebání. Může to trvat léta nežli prostřednictvím krve důkladně dekódujete znalosti uvnitř svého těla a rozvinete je.
Mužským protějškem menstruační krve je samozřejmě sperma. Sperma jako počítačové čipy nosí kód inteligence pro vývoj vědomí. V současnosti je to oceňováno do toho stupně, do kterého může mužská vibrace poznat a milovat Bohyni. Je to sperma, které rozhoduje jestli dítě bude žena nebo muž. Vajíčko zůstává stejné, sperma vytváří rozhodnutí. Sperma je příběh Matky, zakódovaný v mužské vibraci a zahrnuje projev toho, jak mužská vibrace tento příběh chápe.
Dokážete přijmout že sperma má telepatické spojení se svým vlastníkem? Když se muž miluje se ženou při její menstruaci, jeho sperma může fungovat jako badatel a telegrafovat mu zpátky sílu a vědění ženy. Během ženské menstruace může muž dosáhnout její veškeré identity. Ženy, jestliže se jdete milovat s mužem během menstruace, musíte být připraveny sdílet se svým parterem nejhlubší tajemství své bytosti. Musíte být připraveny na to, že svého partnera pozvednete a budete s ním sdílet svou sílu. Toto je nejstarší tajemství. Ve starých sumerských příbězích bohové Enlil a Enki spolu debatovali nad hrozbami a podmínkami svých poddaných, lidí. Vládce Enki lidi získal a skrze ženství dal této rase sexuální poznání. Vládce Enlil lidem sexuální poznání striktně zakázal neboť měl strach, že pak budou rovnoceni bohům. V těchto představách je možná kořen pro moderní vysvětlování příběhu stvoření – Adam a Eva, had a Rajská Zahrada. Sexuální poznání byl dar Enkiho, zatímco Enlil chtěl lidmi manipulovat a oddělit je, udržovat je mimo poznání funkcí bohů.
V ženách je krev vibrací červené barvy. V mužích je sperma vibrací barvy bílé. Krev a sperma smíchané dohromady jsou jiným elixírem. Bylo největším kacířstvím, když si muž jenom pomyslel že by se dotkl ženy při její menstruaci, natož aby s ní měl sexuální styk, natož aby míchal své semeno s její krví, natož aby to požíval. Avšak, daleko v minulosti když byla energie Bohyně chápána a ženy byly ctěny, byla tato mixáž brána pro muže jako elixír nesmrtelnosti. Muži chápali že když pijí menstruační krev, nebo ji mixují se svým spermatem, omladí se a oživí. Byl to jeden klíč k nesmrtelnosti.
Tito bohové \volně je nazýváme bohy, ale možná by bylo vhodnější jim říkat rádobybohové nebo samozvaní bohové\ se tolik zamilovali do energie Bohyně, že chtěli požívat sílu z kombinace semene a ženské krve. Chápejte že semenem oplodněné vajíčko stále používá krev. Používá jí mnoha různými způsoby. Všichni to máte vtisknuté dovnitř sebe. Vyzvedáváme to na povrch, protože chceme aby jste si adresovali tuto otázku. Chceme aby jste si vzpomněli na sílu přirozenosti vašich těl a posunuli svá těla za věci, za které se stydíte. Uvědomte si, že mnoho verzí autority Vás kompletně oddělilo od pochopení vašich největších darů – životních sil bílého sperma a červené krve.
V mýtech o Zahradě Edenu bylo ženské vibraci dáno jméno Eva. Nebyla to první žena, samozřejmě. Je to Bohyně, kdo vytváří život. Později byl příběh změněn aby bylo vidět že mužská vibrace má schopnost tvořit život. V této verzi stvoření žena pochází z žebra muže. Není tomu tak. Je to vždycky Bohyně, kdo zná recept na tvoření života, protože je to Bohyně, kdo přináší krev. (konec ukázky)
________________________________________

Já se ti rozhodně nesměji, já tě úplně chápu. – Doufám, že najdeš po přečtení mého mailu jádro pudla a že ti to pomůže najít cestu k sobě sama. Osobně to vidím tak, že toto sebepřijetí, pokud je upřímné a láskyplné, není vůbec těžké ani složité.
Nejsi blázen, ani schyzofrenik a nepotřebuješ psychologa. Ty potřebuješ pouze sebepřijetí, které si můžeš dát jenom ty sama. Hledej ho ve svém nitru, uvnitř svého srdce. Nečeká na tebe venku, ale je v tobě.

Hodně štěstí 🙂
Alue

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Poradna: Životní směr” pro další otázky a odpovědi – ZDE

Další obrázky víl: ZDE

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

Komentáře

Ikona diskutujiciho hel 2012-04-22 09:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No, děvčata, tak tohle býval i můj problém a občas ještě je. Sice jsem nechtěla být klukem jako vy dvě, ale přijímala jsem sama sebe podle toho, jak mě brali ostatní a byla na nich a jejich mínění o mně dost závislá.Naivně nevědomá návštěva psychiatra jen ještě více poškodila mé vlastní sebehodnocení,proto ji nemohu doporučit nikomu s podobnými problémy. Když pochybujete samy o sobě, není dobré navštěvovat ještě někoho dalšího, kdo o vás pochybuje z titulu své / pochybné a chybující/ profese. Článek přetištěný z osudu s menstruační krví ani nečtu, to je na mě příliš složité a nerozumím tomu. Ten problém je ryze psychický, většinou nějaký blok z dětství, kdy vás naučili o sobě pochybovat namísto sebepřijetí. Nebývá vrozený, ale získaný v sociálním prostředí, většinou málo lásky nebo nedostatečně projevované lásky. Spíš než ten článek z osudu, se mi tady líbil od Alue Kurz sebelásky. Hodně štěstí:)

Ikona diskutujiciho Farah 2012-04-22 10:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Krasne 🙂 A preju mnoho zdaru. Potlacovani nikdy nicemu nespelo, chce to klid a najit uvolneni, nikam nic netlacit ani nesnazit se ukryvat. Na to je jedna veta, kterou me uklidnuje muj dlouhodoby pritel, at uz me tizi cokoliv: Don't press yourself.

Ikona diskutujiciho Míša 2012-04-22 11:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Žádné mimozemské síly nepůsobily na to, aby ženy mohly rodit a cítit. Ta bolest byla dána Evě jako trest za jezení ovoce ze stromu poznání.

Ikona diskutujiciho Eileen 2012-04-22 11:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Když jsem byla malá, zásadně jsem odmítala hrát si s panenkama a pokaždé, když jsme šly s mamkou do hračkářství vybrala jsem si nějaké autíčko. V té době mi to nedocházelo, ale pak jsem si v pubertě začala říkat, že by bylo spíš lepší kdybych byla kluk, protože mám ráda fotbal, tvrdou hudbu, nesnášela jsem sukýnky a šatičky, spíš jsem měla raději nějaké kapsáče a volné triko… Musím ale podotknout, že nikdy jsem s tím nijak extra nebojovala, jen to byl takový pocit a věděla jsem, že s tím nic neudělám, tak jsem to nijak extra neřešila, i když mi pořád něco chybělo.

Ikona diskutujiciho Vermel 2012-04-22 12:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já zase od malička byla taková malá koketa, blondýnka, líbilo mi být holčičkou už od mala. Ale ten článek o krvi… fuj.

Ikona diskutujiciho Madelain 2012-04-22 13:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Krásnej blog..:))

Ikona diskutujiciho pantau 2012-04-22 13:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Klidně je i možné, že máš k sobě přivtělenou duši muže a vnitřně se čas od času hádáte. přečti si http://probuzeni.blogspot.com/2011/03/obmyvani-krvi-i-cast.html

Ikona diskutujiciho Michelle 2012-04-22 16:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pěkný blog a článek :-)

Ikona diskutujiciho Božka 2012-04-22 19:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: …a plodom stromu poznania je jablko…

Ikona diskutujiciho Vivien 2012-04-22 20:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: Ak sa niekto díva na kresťanstvo zahmlenými očami tak to jedine kresťania.

Ikona diskutujiciho Míša 2012-04-22 23:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]: Výklady se liší … může to být jablko, fík, cedrát, nebo něco jiného. Teď je o tom dokonce pěkný článek v Enigmě …

Ikona diskutujiciho Salanderová 2012-04-23 01:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: Rozhodně si s Vámi dovolím nesouhlasit v tom, že křesťanství není patriarchálním systémem. Jak sama píšete – to kvůli Evě byli s Adamem vyhnáni z ráje. To Eva byla vytvořena jako "produkt" Adamova těla, asi každý zná pořekadlo "Kam nemůže čert, tam nastrčí ženskou", atd. atd. Samozřejmě… Za to může hlavně církev. Připomíná mi to jeden obrázek, který jsem jednou viděla.. Byli na něm pohlaváři různých církví (katolický kněz, rabín a další zástupci církví různých náboženství), před nimi znak ženského pohlaví (to "kolečko s křížem dolů"), všichni z toho byli paf a kdo mohl, ten se křižoval. A co se týče pojetí menstruace v křesťanství, samozřejmě že dnes se už snad neuznávají takové věci jako dřív (ještě aby ano!), ale pokud vín, tak dříve nesměla v křesťanské společnosti zrovna menstruující žena sedět a jíst u stolu s ostatními lidmi, vše, na co usedla, bylo špinavé a znesvěcené apod. Mám dojem, že tohle je dokonce psáno přímo v Bibli, ale lhala bych, kdybych řekla, že to vím přesně.

Ikona diskutujiciho Míša 2012-04-23 17:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]: Netvrdím, že není patriarchální. Hospodin je muž, Ježíš také, ale i když řekneme Duch svatý, představí si pod tím člověk něco mužského pohlaví.

Ikona diskutujiciho Luz 2012-04-23 18:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]:  S tou menstruací a rituální nečistotou, v období křesťanství už tahle pravidla nebyla, ale opravdu byla součástí dřívějších zákonů určených židovskému národu (Starý zákon). Křesťané starozákonní předpisy opustili, ale v židovství se do určité míry stále zachovávají (např. jestli si to dobře pamatuju, je zakázaný sex při menstruaci a ještě asi týden po ní).

Ikona diskutujiciho Marry 2012-04-23 18:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak to myslí že muži zapomněli vyvtvářet život? To jako muži uměli taky rodit?

Ikona diskutujiciho BBSeeker 2012-04-23 21:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: Nedá aj mne nezareagovať.

Ikona diskutujiciho Krasivija 2012-04-24 19:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No, člověk je tvořen jen ze 70% vody…

Ikona diskutujiciho Míša 2012-04-26 16:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Eileen 2012-04-26 17:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, teď to bude trošku mimo téma, ale jak jsi nahoře psala, že pojedeš na Nightwish do Prahy… zajímalo by mě, jestli k tomu pak napíšeš nějaký článek a ukážeš třeba fotky? :))

Ikona diskutujiciho Alue 2012-04-26 17:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[19]: Jedu… ale aby mi nezabavili fo'ták… :D

Ikona diskutujiciho Eileen 2012-04-26 18:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[20]: Mně nikdy na koncertě foťák nezabavili, pokaždé jenom flašku s vodou :D

Ikona diskutujiciho BBSeeker 2012-04-26 20:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[18]: Nemyslela som to tak, že by sa to akože prenášalo zapísané v génoch, skôr, že je to tak zakorenené v spoločnosti. Síce sa teraz menštruácia berie rozhodne prijateľnejšie ako dajme tomu v stredoveku (:D), ale stále je to  chápané ako niečo nepríjemné a špinavé. Z biologického hľadiska sú to sťahy maternice porovnateľné s pôrodom akurát v menšom.  Neviem no, akurát ma to napadlo na margo toho, že niektoré ženy tieto bolesti majú, iné nie. Uvažujem, či je to fakt nutné ich mať… o to viac (ako som už spomínala v predchádzajúcom komentári), keď som videla výpovede žien, ktoré mali počas pôrodu namiesto bolestí orgazmus. Ale je možné, že je to spôsobené individuálnymi problémami a nemá to nič spoločné s tým ako spoločnosť, či náboženstvo na menštruáciu nahliada. Ja osobne mám s týmto občas problém, tak rozmýšľam, čím by to mohlo byť 🙂

Ikona diskutujiciho Primula 2012-04-29 12:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Milá Alue, nechcem sa teraz vyjadrovať k problémom tejto slečny, ktorá nevie čo sa s ňou deje, pretože ju nechcem vyplašiť. Viem veľmi dobre čo sa s ňou deje. Takisto prečo prichádzajú na Zem toľké nové duše. Otázka je nie prečo, ale aké tieto duše sú a prečo sem prichádzajú práve v tomto období a najviac do USA. Však vieme prečo!!!

Ikona diskutujiciho Salanderová 2012-05-03 14:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[13]: Právě ta pověst o Lilith mě neskutečně rozčiluje. Lilith odmítala být Adamovi podřízená a kvůli tomu ji Bůh potrestal. Kdyby mi někdo říkal, že se musím chovat vůči mužům podřízeně prostě proto, že jsem  žena, taky bych se naštvala a klidně by se ze mě taky stal i démon (což je samozřejmě nadsázka, ale i tak..)

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek