Naše babička před rokem odešla do jiné dimenze, ale zdá se že navštěvuje náš dům. Je to možné?

8.12.2018 v Poradna 2
Dotaz:
Ahoj Aluško,
Narazil jsem na tvé články asi před cca třemi dny, kdy sem potřeboval zjistit na internetu pár věcí, co mě poslední dobou nedají spát. A protože se mě zdá, že to co píšeš má hlavu a patu, rozhodnul jsem se, že se ti také svěřím a snad mi poradíš. Takže k věci:
Je to už něco přes rok, co mě umřela babička, která s námi žila ve stejném domě. Já, jelikož jsem nikdy neměl pořádný pokoj pro sebe, sem se pak nastěhoval tam, kde měla pokoj dřív ona. Několikrát jsem se s ní o tom bavil, když ještě žila a sama mně to i říkala, že pokoj přeberu od ní. Takže si snad nemyslím, že by jí vadilo, ze tam teď přebývám já.
Tak jsem se nastěhoval a všechno bylo v pohodě. Ale stalo se mně, už nevím kdy přesně, cca 2-3 měsíce po nastěhování, že mě probudil ze spánku zvuk, jak kdy by si někdo buď sedal, nebo vstával z pytle na sezení. Jako kdyby si na ten pytel někdo sedal, nebo naopak z něj vstával.
Já byl strachy bez sebe, vytrhlo mě to ze spánku, a pak mi chvíli trvalo, než jsem se odhodlal podívat tím směrem.

Když jsem se odhodlal, samozřejmě jsem nic neviděl, i zvuky prestaly. Trvalo to asi jen 3-5sekund ten zvuk. Samozřejmě, že už jsem pak neusnul, ale když už se to pak neopakovalo, tak jsem nic neřešil. Jen abych doplnil, když sem to náhodou řekl jednou mamce, tak ta mi řekla, že nějak ve stejnou dobu viděla babičku ve sklepě, když třídila její věci, které jsme tam uložili.
A sestře se prý o ní ten samý den zdálo ve spánku. Sice mě to vyděsilo, ale nic už se pak neopakovalo, tak ze mě strach postupně vyprchal a vše bylo v pohodě přes rok až doteď.
Bylo pár dní před dušičkami tohoto roku 2018, když moje dvouletá neteř začala plakat, když jsem ji jednou hlídal a ukazovala do rohu, že tam stojí paní a že se jí bojí.
Hned jsem si vzpomněl na babičku a i když vůbec nevím, jestli je možné že i po roce by zde byla s námi, jsem neteři řekl, že se nemá čeho bát, že ta paní je hodná a ukonejšil ji ke spánku. I když mně moc dobře nebylo, nemohl jsem dát před dvouletou holčičkou nejevo strach.
Později jsem se od sestry dozvěděl, že neteř už jednou takhle nějakou paní u nás viděla a bylo to na schodech do druhého patra, kde právě sestra s neteří bydlí. A to bylo asi týden před tím, než sem se toho stal svědkem i já. Od tý doby na to musím pořád myslet a mám pocit, že se zase dějí divné věci u mě v pokoji, kde bydlím po babičce, jak už jsem říkal.
Přes den je všechno relativně v pořádku, ale jakmile padne noc, necítím se zde už dobře. Teď už je to třetí noc po sobě, co asi nebudu spát a vyspím se přes den, jak jsem to teď dělával od pátku. Slyším zvuky, že mně praská v nábytku a v televizi a v monitoru od PC. Všechno se snažím vysvětlit racionálně. Že je teď zima, tak se topí a to má vliv na dřevo nábytku a praská.
Stejně tak jsem četl, že když se vypne Pc nebo Tv, tak praskání v těchto spotřebičích způsobuje, že se ochlazují. Což bych chápal, kdyby se mně nedělo to, že monitor od PC praská, i když jsem ho neměl zapnutý celý den. Tohle mě děsí. ¨
A aby toho nebylo málo, všimnul jsem si, že jsou ty zvuky častější, zrovna když se chystám spát. Že jakoby někdo věděl, že se snažím usnout a schválně mě takhle budil. Já právě čet na tvých stránkách o těchto jevech, kde jsi psala, že praskání ve spotřebičích mohou dělat zlí duchové. Toho se bojím nejvíce. Nevím totiž, jestli to nějak nesouvisí s babičkou…
Nebo abych byl přesnější, nemyslím si, ze by babiččin duch byl zlý, ale spíš mě vylekalo to, že mimo ní by zde mohly být i jiné bytosti. Tak proto ti píšu takhle obsáhlý dopis, abys měla přehled o všem. Možná to mám všechno už vsugerované a jen si to sám takhle přivolávám, ale ať se snažím sebevíc na tyhle věci nemyslet, vždycky když ulehnu do postele, hned mě napadají nejrůznější scénáře.
Tak ještě jednou se omlouvam za tak dlouhý mail a doufám, že si ho aspoň precteš, i to by mě potěšilo, že se konečně můžu někomu svěřit.
Tak děkuji za přečtení a popřípadě i za radu.
Měj se nádherně.
Odpověď:
Dobrý den,
Umřela babička v tom konkrétním domě? Byla to smrt traumatická? Říkala někdy něco o tom že ,,vás opustit nechce“? Jaký měla názor na posmrtný život? Věřila že odejde do nebe? – Takové věci mohou být vodítko k odpovědi, proč to asi dělá a proč se v domě pohybuje.
Nemyslím si, že by babička byla zlá a strašila vás záměrně. Mnohé duše si přesně po smrti neuvědomují některé souvislosti a následky a je dobré o tom s nimi pohovořit.
Není to nic těžkého a není to ani nebezpečné, můžete to udělat vy sám.
V mysli si vzpomeňte na svoji babičku, na její tvář. A myslete na ni v dobrém, promlouvejte v dobrém úmyslu. Pokud máte problém vzpomenout si přesně na její obličej a její úsměv, najděte si její fotku a na fotku se dívejte. Potom k ní můžete mluvit. Dá se v duchu, ale pokud máte potíže se soustředit, můžete i nahlas. Když na babičku myslíte, ona tyto myšlenky slyší a mentálním vyvoláním jejího obrazu můžete oslovit přímo ji.
Babičce byste touto cestou měl mírumilovně vysvětlit následující:
– Máte ji rád a víte, že ona má pořád moc ráda vás a chtěla taky vidět malou, to je v pořádku a vážíte si toho. Avšak, není vhodné aby se projevovala tímto způsobem v domě, protože z toho máte strach a narušuje to váš klid pohody a bezpečí. Vysvětlete babičce, že pokud vám chce něco říct, jste otevřen jejímu poselství a aby přišla do vašeho snu, až budete spát, že si ji moc rád poslechnete a rád ji znova uvidíte, ale aby už nechodila po domě a nedělala zvuky, protože to pro vás není vhodný způsob komunikace a ani jí tímto způsobem neporozumíte, protože neslyšíte co vám říká.
– Řekněte babičce, že pokud má pocit, že uvízla na jednom místě a neví kde je, nebo kam vede její cesta, aby poprosila své strážné anděly, aby jí ukázali světlo a přechod do nebe a že za nimi má jít, že je má následovat, tam najde klid který si zaslouží a kde jí bude dobře. Ať je v klidu, protože z tohoto místa vás také uslyší a uvidí a může vás dál ochraňovat.
Pokud dojde ke zjevení babičky opětovně, nebojte se nahlas nebo v duchu babičce tyto věci znova zopakovat. Nezapomeňte jí říct, že ji stále milujete a že se jednou spolu potkáte v nebi, ať tam na vás počká a že si vážíte její ochrany. To duše uklidňuje a uklidněné duše pak přestávají strašit.
Může se stát, že je potřeba tyto věci říct vícekrát, než si to duše opravdu uvědomí. Je to jako s dětmi, de
setkrát jim řeknete že si mají čistit zuby, oni to ví, ale začnou si je čistit až tehdy, kdy si to opravdu uvědomí. Vědět není uvědomit si.
Můžete na to jít i z druhé strany, modlit se ke konstruktivní síle Vesmíru, aby se spojila s vaší babičkou, aby za ní přišli její andělé a její předkové, aby jí pomohli odejít do nebe a najít klid.
Malou bych také určitě nestresovala tím, že bych projevovala strach. Ale pokud by ji malá měla vidět vícekrát, zbytečně bych kontaktu nebránila. Řekla bych, že je to babička, která ji miluje, která se na ni jen přišla podívat, aby se ujistila že je v pořádku. A nebudete jí lhát, protože babičky tohle dělají docela často a malé děti je často vidí. Kolikrát uznání hodnoty a existence, duši pomůže a přestane se projevovat nežádoucím způsobem.
Připravte se na to, že možná ke snu opravdu dojde. Já to takhle řešila s mamkou. Když umřela, řekla jsem jí hned zavčas, že jsem otevřená všemu co mi bude chtít říct, že jsem ochotná s čímkoliv pomoct když bude potřebovat. Ať za mnou chodí do snů, ale ať se mi nezjevuje a nechodí za mnou po domě, protože už tak jsem měla dost silný duševní otřes a tohle by mi moc nepřidalo.
Respektovala to a chodila opakovaně do mých snů. První dva měsíce měla problém, protože měla obrovské výčitky kvůli různým problémům co způsobila a špatným věcem které udělala a tyto výčitky jí nedovolovaly najít klid a přejít do světla. Měla tu možnost, protože to byla v nitru velice dobrá duše, ale ona tam nešla z vlastní vůle a z vlastního pocitu viny. Ukazovala mi místa, ve kterých je, jak je vnitřně nešťastná, ale vše ve snech. Takže jsem s ní nějakou dobu promlouvala, modlila se za ni, postupně se sny zlepšily, až došlo na jeden zlomový.
Objevila jsem se v čistě bílé uzavřené místnosti, stěny jakoby zářily světlem. Bylo to čisté a tiché. Máti seděla v koutku na podlaze, zkroucená a nešťastná. Pořád dokola opakovala své výčitky a že musí tohle a musí tamto, přestože už dva měsíce nemohla udělat nic. Vzala jsem ji za ruku, vytáhla jsem ji na nohy, našla jsem dveře do světla které jsem otevřela a velmi rázně a hlasitě jsem jí řekla, že ona už nemusí nic, že je svobodná. Do těch dveří jsme vlítly spolu a sen skončil.
Brzy poté se máti zjevila ve dne na nebi, to už nebyl sen. Měla na sobě světle modré šaty, měla v rukou květiny a říkala, že se o ni už nemusíme bát, že je v pořádku, v nebi, má se krásně a že mě miluje.
Tím to ale úplně nekončí, protože právě tím, že se toho nebojím a beru to tak že je to moje máma, s ní komunikuji dál. Když mám problém, mluvím s ní a někdy cítím, že za mnou přišla domů, ale nijak mě to nestresuje. Myslím na ni, pozdravím ji, řeknu že vím že tady je, řeknu něco hezkého a ona zase brzy odejde, ale já jsem upřímně fakt ráda, že mě přišla zkontrolovat. Kdybych nebyla cíťa, tak už ani nepoznám, že za mnou byla.
Snad vás to inspiruje k většímu smíru s babičkou a pomůže vyřešit její trable. Je potřeba pokusit se ji vyslechnout, ale rozhodně se vyvarujte spiritistických seancí, nevyvolávejte ji. Oslovení v myšlence naprosto stačí.
Abyste se v domě cítili lépe, doporučuji také provést tento rituál: Vykuřování: Odveďte ze svého domova zlé duchy
Babičku to pravděpodobně neodvede protože je hodná, ale vytáhne to z domu různé druhy destruktivních energií, které v něm ulpěly a mělo by to zlepšit váš pocit klidu a pohody v domě.
Je potřeba myslet i na to, že některé projevy nemusí nutně být aktivním vlivem babičky, ale jde o časové záznamy. Například, můj kocour když žil, se objevoval jak chodí po chodbě, když byl přitom venku. Když umřel, došel za mnou do obyváku, přestože byl už týden pohřbený v lese. Jsou to takové záblesky, které se za pár vteřin vypnou a postava zmizí. Nemusí jít nutně o duši, ale chybu, která přehraje scénu z minulé doby, takže za vámi může přijít i někdo kdo žije ve chvíli, kdy tam být nemůže. Je to už jiná rovina a nedá se nijak řešit ani ošetřit. Tyto záznamy nebo otisky se od duchů liší formou. – Jsou slyšet třeba jak chodí a působí zcela hmotně a pak zmizí, kdežto duch bývá šedý, modrý, bílý, průsvitný, nebo mu mizí nohy do ztracena, prostě nepůsobí zcela fyzicky.
s pozdravem
Alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho Nirvana (alias Ježovka) 2018-12-08 18:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

O, ne, že by v tom pro mě bylo něco nového, ale je to zajímavé!

Ikona diskutujiciho Jiří Zajac 2018-12-09 10:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Moc pěkný, pravdivý článek. Včetně řešení.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek