Naše destruktivní chování a myšlení má přímou souvislost s katastrofami na zemi

4.11.2012 v Čtenáři 23

Tento pravdivý článek pro nás napsala stálá čtenáčka Tesinga. Po rozbalení celého článku si můžete prohlénout i její krásné ilustrace k tématu.


Našu Zem obýva veľmi vyspelá a krásna bytosť. Už z môjho obrázka vidno, že čistí smog a jedy, ktoré produkujeme. A že práve stromy sú najväčšou silou v týchto uzdravovacích procesoch. Čistia vzduch, ktorý dýchame, vodu, ktorú pijeme. Dávajú domov zvieratkám a bytostiam, ktoré sa o prírodu starajú. Stromy sú teda najväčšou silou prírody.

Každopádne Zem čistí nielen hmotu, ale aj všetku negativitu vyprodukovanú ľuďmi. Je až neuveriteľné predstaviť si, čo všetko musí dennodenne transformovať a zharmonizovať kvôli ľuďom. Zem je skutočne nádherná bytosť, ktorej patrí môj obdiv a vďaka.

Možno dobrou otázkou by bolo akým spôsobom prebieha tá premena negatívnych energií na pozitívne. (A myslím, že o tom Alue aj niekde písala.) Naša negativita – strach, zlomyseľnosť, … , je transformovaná skrz tornáda, víchrice, búrky, záplavy či zemetrasenia.A ako aj písala, ak je na nejakom mieste veľa negativity, príde búrka (vietor, dážď, blesk- očistné živly), ktorá harmonizuje prostredie. Dá ho do neutrálu. Po búrke vždy vychádza slnko, ktoré následne vysiela do prostredia lásku.

Ak sa na to pozrieme z tohto hľadiska, za všetky prírodné katastrofy si môžeme my sami. A stačí sa len pozrieť čo sa tu napr. na našom Slovensku dialo posledných desať rokov.


Povodne – voda, zmýva a splachuje negativitu z územia: www.Aktuality.sk 2010 (máme ich tu pravidelne aspoň každé 2 roky)

Víchrice – vzduch: www.poprad.korzar.sme.sk

Tornáda: tn.noviny.sk

Zemetrasenia – zem: www.vas.cas.sk

Lesné požiare – oheň: www.pluska.sk

A my sa len čudujeme, že sa počasie zbláznilo, že už je všetko naopak. Dokonca sa toto leto stávali také výkyvy teplôt, že jeden deň bolo nad 30 stupňov a nasledujúci bola teplota pod 15. Všetci starší ľudia vravia, že takto to kedysi nebývalo. A my to pripisujeme klimatickým zmenám. Pritom to nespôsobuje len skleníkový efekt.

Nechcem ale povedať, že Tsunami na Srí Lanke alebo v Japonsku poukazuje na nesprávne myslenie a zlo vyprodukované ich obyvateľmi. Ide tu skôr o butterfly effect, kde celkovo negativita vytvorená ľuďmi sa musí nejako prejaviť. A to práve tam, kde nás to najviac zabolí a kde to budeme najmenej čakať. Rovnako ako keď nás Slovákov najviac zasiahla kalamita v roku 2004, kde si to odniesla naša najväčšia pýcha – Tatry.

Zem nám tým všetkým chce povedať, aby sme sa spamätali, aby sme začali meniť svoje myslenie, pretože už je to na ňu veľa. Toto množstvo katastrof súvisí s tým, že sa procesy urýchľujú, a teda katastrofy tu máme čoraz častejšie.

Preto by sme mali skúsiť my sami transformovať tú negativitu, ktorú si vytvoríme a pomôcť tak našej Matke Zemi. A ak takto premieňať energie nevieme, tak aspoň by sme tú negativitu nemali nechať „len tak vo vzduchu“ a mali by sme poprosiť strom, aby nám s tým pomohol. Myslím si, že takáto transformácia by nemala za následok toľké katastrofy.
Doplnění od Alue:

– Bouřky vznikají, pokud je atmosféra přebitá destruktivními ionty (náboj +). Ty samozřejmě vznikají také elektrosmogem a díky anténám mobilních telefonů. Po bouřce je atmosféra plná konstruktivních iontů ( náboj -), které jsou pro lidské tělo velice zdravé a prospěšné. Díky tomu se nám po dešti a speciálně po bouřce, velice dobře dýchá a cítíme se svěží. Najdete je trvale také po obvodu kmenů stromů, díky nim jsou stromy léčivé. Vyzařují je také pokojové rostliny u vás doma. Toto je jen malé shrnutí pro doplnění, celé téma by bylo na několik samostatných článků.

– Nezapomeňme také, že konkrétně Japonsko bylo uměle vyvoláno, dočteme se o tom hojně na internetových stránkách, které se zabývají tajnými spiknutími a konspiracemi. Desítky článků jsou k dispozici v archivu i na Osud.cz

– V kontextu by vás ještě mohla velice zajímat třídílná přednáška tomáše marného o vodě.


Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Příspěvky čtenářů“ – Zde

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org

• Na Aluška.org najdete také interaktivní chat Vstoupit do Chatu – ZDE

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

Komentáře

Ikona diskutujiciho Ryshoun 2012-11-04 07:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, pěkný článek, pokud jde o bouřky ať už místní nebo frontové vznikají z přehřátí vzduchové hmoty ta stoupá nahoru nad rosným bodem vzniká mrak cumulus pak cumuls congestus a nakonec cumulonimbus – Cb. Tam vznikají obrovské síly – rychlost vertikálního proudění je obrovská výška Cb cca 10 000 m agl. Také diky tomu se lépe po bouřce dýchá protože se na zem dostane čisty a chladnější vzduch ze stratosféry :o) Ten článek mi připomněl trochu výuku na letišti a praktické zkušenosti s Cb.

Ikona diskutujiciho Tia 2012-11-04 08:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mám menšiu otázku. Prečo keď je búrka tak stromy priťahujú blesky?

Ikona diskutujiciho Ive 2012-11-04 10:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, bude ti stačit jen rychlé poděkování? Moc ti děkuju, ať je/bude to dál jakkoliv… Řeším teď zrychlené věci, jako je např. moje rychlá výpověď na dohodu, takže jsem vše tady četla zatím letmo:)

Ikona diskutujiciho Míša 2012-11-04 10:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Rozhodně pěkně napsané. A krásně maluje 🙂

Ikona diskutujiciho L 2012-11-04 11:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: Já si myslím (můj skreomný názor) že asi chtějí tu negativitu přetáhnotu na sebe, než někomu ublíží a udělat z ní konstuktivní sílu. Zřejmě.

Ikona diskutujiciho Petr P. 2012-11-04 11:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluško,

Ikona diskutujiciho Martin H. 2012-11-04 12:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Marry 2012-11-04 12:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dokonce i nedávné tornádo Sandy na východním pobřeží USA bylo uměle vyvoláno. Bylo vyvoláno kvůli volbám prezidenta… Ale to si už každý dokáže sám domyslet

Ikona diskutujiciho Raja Luthriela 2012-11-04 13:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Bouřky mám ráda. Je to takové vytržení z nudného stereotypu nekolika dlouhých dní, kdy je neuvěřitelné dusno.

Ikona diskutujiciho natalka 2012-11-04 14:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aj ja si myslim, že vsetky zmeny sa uz deju tu a teraz.V New Yorku – Sandy a teraz čítam,že im kriminalita klesla o 30%. je to jasne nakolko sa snazia zachranit si svoje zivoty.Aj ludia viacej musia prehodnocovat svoje spravnie.Citim sa osamela a zla,ale viem ,že musim len nieco v sebe preprogramovat.Vidim to aj v skole na spoluziakoch a uciteloch.Tento rok je mnoho ludi chorých .Matematikarka -velka sekera a neoblomny clovek nam povedala ze je chora a musi brat lieky po ktorych o 18h zaspi…

Ikona diskutujiciho 2012-11-04 14:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

akorád na tom prvním obrázku mi nesedí ta jaderna elektrarna .. ze vsech tech staveb je to nejmin znecistujici .. vychazi s ni cista para 😉

Ikona diskutujiciho Alue 2012-11-04 15:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: To rozhodně ano 🙂

Ikona diskutujiciho Kryllon 2012-11-04 15:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Milá Alue, já vím, že nikoho nestrašíte, ale mějte na vědomí, že jste přímo zodpovědná za to, jak druzí lidé budou reagovat na vámi vyvolanou akci a to je článek o třech dnech temnoty. Mějte na paměti, že si vytváříte negativní karmu, protože lidé chodí zde na váš blog a vy nevíte v jakém jsou psychologickém rozpoložení. Troufám si říci, že se najdou i tací, kteří mají špatnou psychiku, mohou být psychicky labilní a když si přečtou váš článek o třech dnech temnoty, tak mohou spáchat sebevraždu nebo si mohou ublížit.

Ikona diskutujiciho Martin H. 2012-11-04 18:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Alue 2012-11-04 19:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[13]: … 🙂 Zprávy, které jsem sdílela, nejsou mé a za své reakce je zodpovědný každý sám za sebe. Nemám zodpovědnost za 12 000 lidí, kteří mi sem dneska přišli. Naučte se už konečně brát zodpovědnost do svých rukou a nehažte ji na cizí lidi.

Ikona diskutujiciho Arcanis 2012-11-04 20:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak to, že je člověk zodpovědný za své chování a ovlivňuje okolí, není nic převratně nového, i když si to stejně nikdo neuvědomuje :D

Ikona diskutujiciho Tesinga 2012-11-04 22:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]:No asi že sú stromy vysoké a vodivé. 🙂 Pokiaľ viem, cez stromy prechádza akákoľvek energia a  je to úplne prirodzené. Stromy majú v prírode takú úlohu bleskozvodov. Nimi prechádza kozmická energia do Zeme a naopak ako na obrázku. 🙂

Ikona diskutujiciho aneta 2012-11-04 23:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jediné co mi ted zbývá je, že si řeknu že je to blbost a nic takového se nestane, jinak se z toho zblázním už 19:(

Ikona diskutujiciho Mona 2012-11-05 00:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahojte lidičky, pokud byste chtěli jít někdo na povídání s Margot Ruise, ( krásnou ženou, co napsala zelenou knihu Bytosti přírody, které ona nádherně vidí) tak přijede příští týden do Brna, hurá:) A vydala teď i další knihu, ta bude k dostání ten přístí týden v Brně.

Ikona diskutujiciho Farah 2012-11-05 00:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[13]: Hmmm, zajimava teorie. Ale na druhou stranu- poplasna zprava…hmmm. TO jste si prave definovali!!! :D Totiz, ja ted neco mektnu a TEBE to treba vydesi- budes to brat jako poplasnou zpravu? Asi ano, kdyz si ji tak prijmes, v sobe ji automaticky priradis tuhle cedulku. Jestli se tady ma delat hon na jednoho mladeho clovicka, tak zase je dobre premyslet, jak a kvuli cemu mu pos..te zivot. Ja bych rekla, ze to je trochu premrstena dan za to, ze nekdo sdili informaci- KOLIK pruseru vzniklo NEINFORMOVANOSTI?! Prave z nevedomosti prameni o dost vic potizi, nekdy vetsiho razu, nez prkotinky vznikle nasledkem: nekomu jsem neco rekla.

Ikona diskutujiciho Alue 2012-11-05 08:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[16]: Teorie chaosu je  zajímavá a svým způsobem krásná 🙂

Ikona diskutujiciho íu 2012-12-30 10:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Japonci si takové katastrofy nezaslouží 🙁 vždyť právě v Japonsku jsou lidé hodní (není tam kriminalita)

Ikona diskutujiciho Kačka 2013-01-07 21:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý den,

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek